PDA

View Full Version : Прекрасни очи!



strange__
07-29-2006, 10:54
Я какви красиви очи!Съвършени ,но на кого принадлежат? Толкова широко са отворени и така са се вгледали в мен,че прихвам да се смея ,но я почакай...аз съм виждала тези очи!Зелени и големи...неповторими и гледат право в мен. Нещо се промени .Спокойна съм и се чувствам сигурна!И това само защото срещнах нечий поглед? Невъзможно...най-обикновена снимка!Колко интересно,нищо и никаква снимчица ,а така силно да ми въздейства...искам да знам защо.Хващам я ,за да я разгледам,но не откривам нищо необикновено.И колкото по-дълго я държа в ръцете си ,толкова по-широко се усмихвам . Това лице,да определено го познавам ....
Изведнъж се замислих ,снимките правят хората да изглеждат така безлични...те запечатват някакъв момент ,просто физиономия и ако не си присъствал ,когато е направена снимката не можеш да вникнеш в нея!Но,тази която наблюдавам в момента е различна .Момчето,чийто очи видях е някак по-живо,сякаш всеки момент ще изскочи и ще ме прегърне .
Погледа ми е замъглен!Ставам от леглото и...о огледало.Странно гримът ми е размазан.Нима съм плакала?! Да ,спомних си .Снощи изпитах някакво непознато чувство,някакъв страх .Ужаса от мисълта да загубиш най-ценното.Интересно,но тази паника не беше провокирана от конкретно събитие...просто трепереща като лист седях в леглото и разбрах ,че го обичам!Сълзи от радост?!Дали...или просто сълзи предизвикани от силната емоция?!
И ето я пак снимката .В този миг осъзнах…отвъд самотата и отвъд страхът има един човек .Две очи са така красиви ,едно момче е така чаровно!И знаете ли , ще ви разкрия една тайна . Това е моето момче!Неговият лик е заснет на онази снимка . Не е ли прекрасно!?Не е ли това най-невероятния образ ,който сте виждали?И е само мой ,мога да му се радвам ,да го прегръщам и целувам или просто да го наблюдавам!
Но,страхът е още тук...потресаваща паника!Само една думичка ,само една целувка и всичко ще е наред.Нима докато човек търси щастието е нещастен ,а когато го намери се плаши да не го загуби!?Защо е тази вечна несигурност и от какво е породена? Дали ще разбера отговорите на тези въпроси...може би е просто ирония на съдбата ,а може би нещо друго....
Звънецът...някой ме търси!Поглеждам през шпионката и виждам само две очи .Веднага ги познах ,отворих вратата и той влезе.Беше по-прекрасен от всякога ,прегърна ме силно и ми прошепна:”Ти си всичко за мен!”.
И нека ви кажа ,няма нищо вечно на тази Земя ,няма нищо сигурно,тогава защо да пропиляваме и малкото щастливи мигове в размисли за това как ще е когато отново страдаме?!Защо винаги се боим да разсеем съмненията с един простичък разговор?!Не е ли твърде глупаво и детинско това...
Спирам да разсъждавам и отдавам цялото си същество на момчето срещу мен...на най-изумителното създание,на човекът с най-удивителната усмивка....на моето момче!

ThePainIsReaL
07-29-2006, 21:49
На мен ми харесва O:)

IKisseDAGirL
07-30-2006, 09:25
оле много е хубавоо.. супер :smt016

Ku4eNcE
07-31-2006, 07:30
Super e =D>

strange__
07-31-2006, 09:59
Много ви благодаря за положителните мнения :-D Това е нещо специално за мен и се радвам,че ви харесва 8) Не бих отказала още мнения,препоръки или критики :smt016

Shukaritetka
07-31-2006, 13:58
:smt038 Найстина е страхотно БРАВО