PDA

View Full Version : zA piramidite na konCerti...



GaBITooOoO
07-29-2006, 10:06
neznam moje bi ima ili e imalo takava tema, no li4no az ne mojah da iznamerq v t0zi forum. pi6a q po povod edin koncert na scorpions v stara zagora. Ako iskate, ako bihte bili taka dObri, ili neznam si tam kvo napi6ete si mnenieto kakvo mislite po tozi vypros. Eto 6te vi dam edin primer sys men. V stara zaGora ima koncert na scorpions.. lubimata mi grupa taka.. bileta e 40 lv, ni6to 4e minalata godina be6e 20,kakto i da e, kupih si az bilet i otivam na stadiona, do 8i30 vale6e dyjd, v 9bez15 vremeto be6e extra, pove4eto bqha podgrqli s biri4ka..abe super si be6e..i v 9 izliza organizatoryt i kazva 4e nqma da ima koncert..otlaga se za septemvri mesec.. e super.. az si bqh ot stara zagora..no pri polojenie 4e ima6e makedonci,do6li specialno za scorpions a tqh nikvi gi nqma6e.. mi nz..a i by the way kaza: na vhoda zamenete biletite za novi!...zna4i i biletite bqha podgotvili..eemi na tva mU se vika piramida :smt013

Spliffy
07-29-2006, 21:52
Еми България... аз за тва напоследък не се нахъсквам много за концерти, защото доста често отпадат... Gza и Muggs в България леле ебати якото, вземам си аз билет и кво кур... поне да можеше да си върнеш билета,а те ги направиха да важат за ONYX, ами аз ако не искам да отида на ONYX?! Да, продаваш си билета на някой, ама пак е тъпо, най-малкото разочарованието. След тва KRS-ONE в България, да беееее верно ли, няколко дена преди концерта, голямо навиване... правя си аз срещата да отида за билет и пак кур няма концерт, този път поне билетите можеха да се върнат. Сега пак Gza в България уж на 16ти щеше да идва, е тва вече дори и не го повярвах и дори и не ми мина през ума да си взема билет или нещо такова, просто бях убедена, че такова нещо няма да има. В момента също трябваше да има парти Goldie, Blame и Black Sun Empire и кво?! пак нищо
:? Не знам Scorpions кой го е организирал, ама всички изброени концерти от мен бяха организирани от NMA... вече прекалено гнило почна да става =; Като пресметна тази година от 6 големи хип-хоп събития 2 се състояха... :-k и отделно още колко други събития отпаднаха...

Jamalska
07-30-2006, 10:01
Хах...м/у другото тъмън си помислих да пускам тема за NMA.Няма нищо случайно в тоя живот

Spliffy напълно те разбирам...
http://www.monokom.org/blog/nma.jpg
Тия гадни мръсни грозни просто копелета вече и да кажат че има концерт не отивам...А и кфа е тая глупост да се качват цените на билетите на определен период...
Ние също сме хора и не заслужаваме да си играят така.А това с Джиза стана вече пословично...мамка им повече от половин година асмо отменят концерти...Не че не се изкефих на Фредро ама като ще обявяват Оникс да доведат и Стики Фингаз поне бе...
А КРС-1 не беше орг от НМА ама ...за него най-гадно ми стана...Хората ни гледаха и викаха да не се нервим толкова и да оставим обществената собственост на мира...

WwanAdoO
07-30-2006, 13:48
Хах, еми и аз за KRS-ONE най-много се ядосах... ама за вчера виж, че почти никой не си беше купил билет... като се чудят как да вземат повече, ма не мога да разбера къв е смисъла. Поне да беше както се вика и агнето цяло и вълкът сит... просто много по-добре ще бъде и много повече ще печелят, ако правят реални събитията, а и хората ще се кефят и ще викат е евалата NMA...

Jamalska
07-30-2006, 14:01
бе те са еба си мазните лъжци..не е вярно че няма толкова интерес(макар че скоро ще стане яврно)..просто те като отменят концерта и прибират маса пари я от невърнати билети я от тия стинки дет изобщо не се връщат...