PDA

View Full Version : Какво да правя ???



Shukaritetka
07-29-2006, 11:20
Направих много глупава постъпка ](*,) и ви моля да ми дадете някое съветче.С едно момче на село сме израстнали заедно и много сме си споделяли.Нз какво стана,но априлската ваканция м/у нас изникна нещо повече от приятелство и станахме гаджета.Той ме пита дали съм сигурна в чувствата си,тъй като знаеше че много страдам по едно момче,аз го убедих че вече съм се примирила,че не мога да съм с него и че съм сложила край.Той ми харесваше,винаги има какво да си кажем и си прекарвахме страхотно.Аз го убеждавах че няма да му изневеря и ще ходя често на село.Той ми се обаждаше както и аз на него,но вече от 2 месеца не сме се чували,а от 3 не сме се виждали.Не съм ходила,защото не исках,срещнах друго момче.А освен това през това време имах силни симпатий към други момчета,дори съм флиртувала с едно.Сега ми се налага да отида на село,а нз как ще го погледна,какво ще му кажа :smt010 Искам да сме си приятели,но няма да бъде същото и го осъзнавам Нз какво да правя адски ми е гадно,дали ме мрази,навярно няма да иска да ме погледне,ще ме презира,за каква ли ме мисли,как да му обясня Моля ви посъветвайте ме

Ice_Queen
07-29-2006, 11:22
значи 2 месеца не сте се виждали и 3 чували...ами може да греша,но ако той имаше силни чувства към теб,след като ти не му се обаждаш той би следвало да ти се обади..най малкото... :roll:

Shukaritetka
07-29-2006, 12:18
Ох не знам какво да си мисля,страшно съм объркана.Не искам да го загубя като приятел :smt085

maybelline
07-29-2006, 12:50
Ако момчето ти е било истински приятел,няма да го загубиш.Аз бях гадже с най-добрия си приятел,после скъсахме,но си останахме много добри приятели,както преди.Почти нищо не се беше променило.Така че ако момчето държи на теб,няма да ти се разсърди,а ще се опита да те разбере.Но и ти не късай с него грубо,гледай да си внимателна и да не се поддаваш на настроението му после(вероятно ще е ядосан или наранен,тъжен...).Поговори с него и му кажи,че харесваш друго момче,но искаш да сте приятели и след като скъсате.Кажи му също,че разбираш как се чувства и не си искала да го нараниш.И не се тревожи толкова.Вероятно това е първото ти 'късане' с някого(а дори да не е първото,за пръв път толкова държиш на момчето,с което късаш),затова трябва да прецениш предварително какво ще направиш в зависимост от евентуалната му реакция.Разбери го,утеши го,но не се поддавай на молби(например:"Моля те,обещавам да се променя и т.н......").Бъди състрадателна,но същевременно решителна.Успех!

elena25
07-29-2006, 12:55
pove4e ne go tarsi toi ako ima6e 4ustva kam tebe 6te6e da ti se obadi milo momi4e.

niki7o
07-29-2006, 12:57
pove4e ne go tarsi toi ako ima6e 4ustva kam tebe 6te6e da ti se obadi milo momi4e.
да съгласна съм с елито :-D

kristini4ka
07-29-2006, 15:05
Еми говори с него...не си ли забелязала че проблемите се решават най-лесно като поговорите...

RaLiushka
07-29-2006, 16:09
Еми щом си решила да тръгнеш с него си знаела какъв риск поемаш така че .. сега единственото което ти остава е да се надяваш да не го изгубиш като приятел . .той ако не иска и е наранен от всичко това ти нема какво да направиш .. :)

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 17:10
ne se pritesnqvai.ako toi e darjal na teb tolkova mn kolkoto kazva e trqbvalo da ti se obajda da te tarsi i t.n Ai kakto ti sama kaza si imala nqkoq druga zabejka. taka4e predpolagam 4e i toi ne e ostanal po nazad i ne e sedql zatvoren dale4 ot drugite momi4eta.

ligla`in`love
07-29-2006, 23:01
ohhhhh slojno e, no kvo da se pravi. Dobre e tfa ne go razbiram na myjete razpravat 4e nemogat bez nas , 4e mnogo ni obi4at ama za6to ne zvanat ili pone 1 sms da napi6at vse nie trebva da im zvanim i da se se6tame za teh a? a otnosno tova dali 6te si ostanete priqteli 1 bog znae vse pak trebva da si pogovorite , ako ne stane taka spoko, horata sa si go kazali " vsqko zlo, za dobro " => ako ne ostanete priqteli ne se nervi ima i drugi hora

Mike-Jones
07-30-2006, 08:59
kakvi sa tiq intrigi deto vurtish ti xaxa nedei shtot na takiva im se vika devstveni kurvi

koalka
07-30-2006, 20:06
Ами ще му кажеш,че всичко е свършило и,че искаш да си останете приятели.Явно не си го харесвала достатъчно.

cskamoni4ka
07-31-2006, 09:48
Кофти е така,когато не живеете близко един до друг,за това му обясни как стоят нещата и може би след време...да пробвате...но си останете приятели,обади му се говори с него,или още по-добре отиди си на село и си поговорете на четири очи!

Shukaritetka
07-31-2006, 16:00
Благодаря ви на всички,които споделихте мнението си.Наистина ми помогнахте и ще се справя със ситуацията :-)