PDA

View Full Version : Navlqk!Pomosht!speshno!



ujasna sam
07-29-2006, 12:56
Zdraveite! Naistina e mnogo speshno...Imam edna priqtelka s koqto se razbirame dobre, no sega tq se vurna ot BG i se nalaga da spi u nas. Znachi az jiveq na po malko ot 20 kv metra zaedno sus sestra si.A tova vuprosno momiche- Toni...Uff ami kakvo da kaja tq kato haraketr e dobra obache . 1- mnogo kritikuva; 2-murzeliva e i po cql den leji i spi kato suotvetno zaema cqloto leglo (otdelno che az spq na zemqta ama tova ne e chak tolkova strashno); 2- naistina e neveroqtno debela (koeto e bolestno sustoqnie) i samo se razkarva po prashki....i ne znam kakvo da i kaja!az rabotq po cql den i kato se pribera iskam samo malko spokoistvie- no po dqvolite kakvo spokoistvie taka!
Znam che zvucha kato egocentrichna kuchka, no naistina mi e kofti! A i ako samo az bqh na tova mnenie - ok, no sestra mi se iznervq poveche i ot men, a tova e mnooogo zle.
A inache Toni moje da otide i v edna neina priqtelka ama i tam obstanovkata e neshto podobno no vse pak....s neq se poznavat ot 4-5 god a s men ot nqkolko meseca....Uff ninam kakvo drugo da kaja!
Smo ne iskam nqkakvi mnenie ot sorta prava li sam ne sam li , ami po skoro kakvo da i kaja ili po skoro da q izluja za da se mahne! Ujasno e znam ama sam na predela na nervite si!
Daite idei za nqkakva luja molq vi

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!
Благодаря!

maybelline
07-29-2006, 13:09
Ако може,кажи си първо годините(и на сестра ти и на Тони).И така тая Тони за цял живот ли се е преместила у вас?Не ми се вярва.Не е ли решила кога ще тръгва?Няма ли семейство?Не може вечно да я гледате,не сте бавачки.А не разбрах от BG се е върнала в друга държава или от друга държава се е върнала в BG?А в тази друга държава(или в BG) какво е правила досега,че се връща и се нанася при теб и сестра ти?Като отговориш на въпросите,целият фоум ще разбере ситуацията по-добре и ще могат да те посъветват.