PDA

View Full Version : вие бихте ли?



07-29-2006, 13:48
Здравейте,много харесвам едно момче.но знам,че е невъзможно да бъдем заедно,въпреки че то доста често ми е показвало,че не е безразлично към мен. Много е дълго за обясняване.В същото време едно друго момче ме харесва и ми предложи да тръгнем.Той страшно много ме кефи,като държание,като човек-познаваме се доста отдавна,но като външност не ме привлича /не ,че е грозен или нещо/Та въпроса ми е да тръгна ли с това момче /в неговата компания иначе ми е много приятно/ или да остана да въздишам по първото момче и да се опитвам нещо да стане между нас

CRaZy_IKT
07-29-2006, 14:06
Тръгни с второто-щом характера му е як и те кефи начи къв е проблема.А с другия щом не става къв е смисъла?Живей за днес и си гледай кефа

ProstoAz
07-29-2006, 14:21
На тебе целта каква ти е? Просто да си имаш гадже ли? Ако е така - тръгвай с тоя. Ако искаш нещо повече - чакай. За къде си се разбързала? Винаги сте ми били мн. странни...какво е това?! Вземете малко да подбирате, а не да се хвърляте в ръцете на първия желаещ! [-(

macka123
07-29-2006, 14:40
щом мн те кефи 2-рото момче може би като тръгнете ще забравиш др
но ако смяташ че не е стака по добре си остани сама

авторът
07-29-2006, 14:54
2-рото момче ме кефи като характер,като държание.Прекарвам си супер яко с него,но не изпитвам чувствата,които изпитвам към 1-вото момче

ProstoAz
07-29-2006, 14:56
Тогава няма никакъв смисъл да се занимаваш с него.

SlyN4o`f
07-29-2006, 15:26
npocTo^a3^f^
--------------------------------------------------------------------------------

На тебе целта каква ти е? Просто да си имаш гадже ли? Ако е така - тръгвай с тоя. Ако искаш нещо повече - чакай. За къде си се разбързала? Винаги сте ми били мн. странни...какво е това?! Вземете малко да подбирате, а не да се хвърляте в ръцете на първия желаещ!

Syglasna sym! A i ti kaza 4e pyrvoto mom4e ne e bezrazli4no

iskamTe_vednaga
07-29-2006, 17:17
vun6nosta ne e vsi4ko.ako naistina ima6 interes tragni s tova mom4e koeto ti predlaga.no ako li prosto iska6 da si zapalni6 vremeto nedei.samo 6te go narani6

cskamoni4ka
07-29-2006, 17:37
Заеби ги и двамата...намери си трети :P

koalka
07-29-2006, 18:48
Не знам каква е толкова голямата причина да не сте заедно,но щом не може няма смисъл да въздишаш по него.Ако искаш тръгни с второто момче.Според мен,ако наистина харесваш някой,ти харесваш всичко в него.

freaky_FK
07-29-2006, 19:54
izberi nomer 2 a drugia go zabravi sled kato nqkolko puti ti e pokazal che e bezrazlichen nqma poveche kakvo da go mislish

charovnata
07-30-2006, 21:25
az predi vreme imah sashtiq problem i otkazah na edno momche samo zashtoto ne me kefeshe mnogo na vanshen vid a inache po harakter mnogo mi haresvashe i zashtoto haresvah drugo momche i sega sajelqvam che togava ne tragnah s nego

ThePainIsReaL
07-30-2006, 21:29
Не , недей залъгвай нито себе си , нито въпросното момче , което не те привлича

iiirish
07-30-2006, 21:35
щом имаш предоставен един шанс - използвай го! може втора подобна възможност да не ти се даде на тепсия. какво от това, че момчето не е пръв красавец?! има ценности, които са много по-важни, пък и ти сама каза, че в компанията му ти е приятно

Krem4eto
07-31-2006, 20:10
Здравейте,много харесвам едно момче.но знам,че е невъзможно да бъдем заедно,въпреки че то доста често ми е показвало,че не е безразлично към мен. Много е дълго за обясняване.В същото време едно друго момче ме харесва и ми предложи да тръгнем.Той страшно много ме кефи,като държание,като човек-познаваме се доста отдавна,но като външност не ме привлича /не ,че е грозен или нещо/Та въпроса ми е да тръгна ли с това момче /в неговата компания иначе ми е много приятно/ или да остана да въздишам по първото момче и да се опитвам нещо да стане между нас
Тръгни с другото момче :smt023 щом се разбирате по характер...

ProstoAz
07-31-2006, 20:56
... щом се разбирате по характер...

Значи със същия успех можеш да тръгнеш с брат си или с най-добрия си приятел! Тъпо е! :?

NaI_MiLi4KaTa
08-01-2006, 00:09
щом имаш предоставен един шанс - използвай го! може втора подобна възможност да не ти се даде на тепсия. какво от това, че момчето не е пръв красавец?! има ценности, които са много по-важни, пък и ти сама каза, че в компанията му ти е приятно
=D>

08-01-2006, 11:48
Просто послушай сърцето си!

love_all
08-01-2006, 11:57
e kak da poslusha surceto si, kato tia ne znae kakvo i kazva vuprosnoto surce.Edna priatelka ima ABSOLIUTNO sushtia problem.(ako ne e tia de) i tia ne znae kakvo da pravi...samo deto tia e po zle...
просТо_a3 - tia veche TRUGNA s nai-dobria si priatel...