PDA

View Full Version : lipsva mi edinstveniqt 4ovek na kogo imam doverie



Die FuCkin' JerK
07-29-2006, 14:25
imam si priqtel...toest cqla kompaniq, no nai-dobre se razbirah samo s 1 4ovek iii stra6no mnogo durja na nego, 4esto bqhme samo 2mata i si izkarvahme stra6no qko, zabavno i tn...posle te zaminaha na lager i prez cqloto vreme mn mi lipsvaha (osobeno toi) no kogato se vurna...vs be6e drugo...ve4e ne ostavame zaedno, toi prosto se pribira ako nqma 3ti 4ovek s nas i nqma za kakvo da si govorim osven razni film4eta i pesni...iztrupvam pri misulta 4e moje da sme samo 2mata imam 4uvstvoto 4e izpitva nepriazun kum men i sum stra6no bezinteresna...lipsva mi priqtelq..kakvo da napravq za da stigna do nego?

SlyN4o`f
07-29-2006, 15:04
6tom kato predi tova tolkova ste si govoreli qvno znae6 kakvo haresva!Zagovori go za ne6to koeto toi obi4a-nqkoi film,pesen...ne6to ob6to!Pitai go za lagera kak e minalo kuponqsva li sa?I taka ako i tova ne pomogne az na tvoe mqsto naprvo 6tqh da go pitam dali ne6to ne e nared!Uspeh:)

mai4et0
08-09-2006, 12:13
za6to prosto ne popita6 kakvo se e promenilo?

08-09-2006, 12:21
Кофти е станало, но при положение, че е бил на лагер с компанията е логично да са се сближили повече. На такива места е такива работи се получават. Нищо странно и нелогично, но....

za6to prosto ne popita6 kakvo se e promenilo?