PDA

View Full Version : беля се!! :(



laydi_Kroft
07-29-2006, 16:54
миналата събота бях на плаж.като се върнах лицето и над банския/над гърдите ми беше червено но не ме болеше.някъде срядата почна да ми се бели лицето.сега е почти обелено и много не си личи.на всякъде другате(ръце,гръб) си беше тен.НО по-оня ден ме засърбяха ръцете,малко под рамената.чешам си аз и оня ден гледам че и там почвам до се беля.а днес видях че малко и гърба ми се бели.нищо не ме боли само ме сърби.на едната ръка не и личи вече толко щото минаха ден-два ама другата си личи,а гърба е много зле вижда се хубав тен и некво се бели се 1съм изторяла не от слънцето(буквално!).кажете кво да направя поне за да не си личи толкова,как да падне по бързо ли незнам..

и да питам какво мислите като видите на улицата някой да се бели?
*яя гледай тоя/тая е бил/а на море/басейн.
или
*хахах гледай го/я тоя/тая как се бели.хахаах!

Отговор
07-29-2006, 17:15
Нищо ти няма,спокойно.

SwEeT^hIlArY
07-29-2006, 17:47
spokoino izob6to ne se pritesnqvai pove4eto hora edva li 6te zabelejat , a i normalno e bila si na more na vseki se slu4va nali taka. Po4akai o6te malko i to samo 6te otmine . Nikoi nqma da kaje ni6to lo6o za tova spok . Aide stiskam palci po byrzi4ko da otmine , za da ne se pritesnqva6 tolkova :) :D

laydi_Kroft
07-29-2006, 19:04
благодаря ви :smt006

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-29-2006, 20:35
1 suvet .. ne se beli i ne se 4opli 44e shte stane lo6o...

ThePainIsReaL
07-29-2006, 21:03
a[N]D[i]T[k]a]1 suvet .. ne se beli i ne se 4opli 44e shte stane lo6o...

Дааам... и бтв ако видя някого да се бели много много , толкова че да е очебиещо , бих си помислила че се е препекъл :-D