PDA

View Full Version : Ami ako toi e istinskata mi lubov...?



D1n'Only
07-29-2006, 19:58
Adski mnogo obi4am edno mom4e,no mejdy nas nqma da stane ni6to.Vluben e v dryga i iska da sme samo mn dobri priqteli,no nqma da razkazvam istoriqta.Prosto iskax da spodelq ne6to,za koeto se zamislix i da razbera kakvo mislite.Znam,4e trqbva da zabravq tova mom4e.Vsi4ki mi kazvat,4e 6te mi e trydno,no trqbva da izlizam s drygi mom4eta i s vremeto 6te go zabravq i bolkata 6te otmine.Az oba4e se zamislix,nali kazvat,4e istinskata lubov ne ymira?Ami ako toi e istinskata mi lubov...Az opredeleno izpitvam adski silni 4yvstva kum nego i go obi4am,no dali e istinskata lubov.Ami ako ne go zabravq... :-k P.S. Az sum na 16

freaky_FK
07-29-2006, 20:03
Mila za lubovta mehdu momiche i momche sa nujni dvama.tai che tvoita nepovtorima lubov ne e s nego spokoino ;)

strange__
07-29-2006, 20:38
И аз така си мислех преди повече от половин година....колко много време е минало :shock: Нека ти кажа какво се случи при мен...запознах се с Него,определено симпатично момче,контактувахме,сближи хме се.Тогава забелязах неговите симпатии,а може би беше нещо повече?!И така си мислех,че ми е в кърпа вързан,но аз наивното дете тръгнах с друг.Защо ли?!Не знам...дори не го харесвах!Така развалих всичко....след време го зарязах оня,но беше късно,той тръгна с момичето,с което е и до днес.А заради тази моя грешка,аз се самоизяждах...какви са последствията?!Едно невероятно приятелство,силни приятелски чувства и все пак,когато чуя една песничка няма как да не ми се насълзят очите!Просто той беше....идеалния,но беше!Сега нещата са толкова по-различни.От 5 месеца съм с момче,което се превърна не просто в част от живота ми,а в част от мен...а онзи ли?!Той знае и най-малката подробност за мен...едва ли някога ще го забравя и едва ли някога бих могла да го погледна и да не се усмихна(дори и само вътрешно) :idea: Мисълта ми е,че след време любовта преминава в друга фаза... :arrow: в моя случай прекрасно приятелство със много спомени,често се споглеждаме...абе много е странно,но е интересно.Пожелавам ти един ден и ти да разбереш,че истинската любов в действителност не се забравя,но определено се изменя :wink:

Sophie
07-29-2006, 21:25
nz spored men ne e zaduljitelno istinskata liubov da e spodelena, sko do takava stepen si otdaden na nqkoi, ako use6ta6 vsqka negova misul, ako znae6 vsqko negovo jelanie, ako si gotov da jertva6 sobstvenoto si 6tastie i sam si gotov da strada6,za da bude 6tastliv toi, ako vuv vseki moment si napulno gotov da mu pomogne6 i da se li6i6 ot sukroveni i cenni ne6ta...za mene tova e istinskata liubov. estestveno kogato e spodelena stava "vul6ebstvoto" no kogata 4uvstvata sa edonposo4ni, tova ne e pri4ina da ne moje podobna liubov da bude istinska

ANGEL4E
07-29-2006, 21:36
tova moje i da e obi4 no 6tom e nespodelena zna4i 6te ti mine(nadqvam se)
istinskata lubov e vzaimna 6te q nameri6 spoko

Mikohito
07-29-2006, 21:43
Това че любовта ти не е споделена поне за момента незначи че неможе тя да е истинската но това може да се разбере само ако проимаш връзка с момчето което обичаш иначе просто няма как да разбереш дали той е истинският и единствен за теб.Моята история е подобна с разликата че не бях тръгвал с никоя а се бях захванал с много задачи наведнъж и няколко месеца не се бях виждал с момичето което обичам а когато успях да се видя с нея тя вече беше с друг с който е и до днес.В момента с нея излизаме заедно но нещата в момента са на приятелска основа защото до някаква степен не искам да се бъркам във връзката им колкото и да искам да съм с нея.Може да се каже че аз се виждам по често с нея отколкото гаджето й.Това което ти предлагам е да се сближиш с него да започнете да излизате отвреме на време границата между приятелството и любовта не е много голяма.

sladkoto_neli
07-29-2006, 22:00
аз мисля че наистина това може да е твоята голяма лубов но все пак се замисли дали си струва да продалжаваш да страдаш за него.ами ако силните ти чувства са няква заблида?когато човек е влюбен или поне си мисли че е влюбен не вижда много трезво нещата и след време като го забравиш съм убедена че ще се чудиш как може да си си помислила че той е голямата ти любов.помисли си много добре моя съвет е да го забравиш колкото и трудно да ти е.

Mike-Jones
07-30-2006, 09:26
mi ti si edva na 16 si i tolkova rano razo4arovana ot jivota nedei taka oshte kolko shte minat i zaminat dokato doide 4oveka za teb sled dosta godinki shte e ubeden sum uspex !i produlji na prede da znam kakvo e 4ustvoto mnogo e natrap4ivo i uporito no gledai s neshto da si zanimavash moza4eto da smenish sredata i taka izlizai takiva neshta

silv
07-30-2006, 15:04
Emo ako naistina obi4a druga-ostavi go...6te nameri6 nqkoj kojto 6te ti pokaje kakvo zna4i da obi4a6 i da si obi4ana....USPEH :)

koalka
07-30-2006, 20:15
Това,че изпитваш адски силни чувства към него не означава,че той е истинската ти любов.Не си вади прибързани заключения.Ти си само на 16,естествено,че не казвам,че не може да е истинската ти любов,но за нея са нужни двама и истинска обич,а не само влюбване.

FiRe_LaDy
07-30-2006, 21:01
Ако наистина го оби4аш и се окаже голямата ти любов - едва ли ще го забравиш като излизаш с друго мом4ета.В момента съм в същото положение.Излизам с други - не помага !!!

D1n'Only
07-30-2006, 21:42
I gi sravnqva6 s nego nali...?i az sum opitvala vednuj s dr mom4e,no nqma6e efekt :?

EnJoY
07-31-2006, 10:00
nz spored men ne e zaduljitelno istinskata liubov da e spodelena, sko do takava stepen si otdaden na nqkoi, ako use6ta6 vsqka negova misul, ako znae6 vsqko negovo jelanie, ako si gotov da jertva6 sobstvenoto si 6tastie i sam si gotov da strada6,za da bude 6tastliv toi, ako vuv vseki moment si napulno gotov da mu pomogne6 i da se li6i6 ot sukroveni i cenni ne6ta...za mene tova e istinskata liubov. estestveno kogato e spodelena stava "vul6ebstvoto" no kogata 4uvstvata sa edonposo4ni, tova ne e pri4ina da ne moje podobna liubov da bude istinska

Аууу колко добре казано.. Еми аз срещнах истинската си любов изгубих е и вместо сеа да сьм надьхан за нова такава нямам никькво желание защото знам че това е което исках винаги сьм искал и продьлжавам да го искам......Готов сьм на всичко тя е пред родители и пред приятели ПИТАМ ВИ ТОВА Е ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ НАЛИ ? и веднага си отговарям и преди вас ''ДА''...

IKisseDAGirL
07-31-2006, 11:01
Mila za lubovta mehdu momiche i momche sa nujni dvama.tai che tvoita nepovtorima lubov ne e s nego spokoino ;)
:!: :!: :!:

iiirish
07-31-2006, 15:29
щом ти самата питаш дали той е любовта на живота ти, значи най-вероятно не е. ако наистина изпитваш подобни чувства не би трябвало да имаш съмнения по отношение на тях. :D