PDA

View Full Version : баща ми си има любовница



bel_ami
07-29-2006, 21:04
мисля, че баща ми си има любовница, чувствам се ужасно, просто ми идва да се гръмна и идея си нямам какво да направя.
преди около час баща ми беше седнал на компа и нещо си пишеше в пощата, аз му казах да се маха, щот ми беше здух тк излизането ми тая вечер пропадна и нямах какво да правя. той забрави да си затвори мейла и аз му го реших да разгледам какво и с кого си е писал... тогава забелязах, че един и същ и-мейл се повтаря мн често, странно често, почнах да ги чета, щях да падна, просто ми идеше да се грънма. нз как може този нещастик да ми е баща, да е лъгал така майка ми, та излиза че той е прекарал повече време с тази пачавра отколкото със собствения си син.
баща ми е военен, има два пистолета, просто ако намеря ключа за касата ще взема единия от тях и ще го гръмна, след тва ще гръмна и себе си и поне всичко да свърши. тва е най-ужасният ден в живота ми, а след малко/30 юли/ имам рожден ден.
извинявайте че ви пиша така разпокъсано и не свързано, но просто ще експлодирам
ако на някой му се е случвало подобно нещо моля ви да ми пишете, защото и идея си нямам какво да правя- да го притисна и да се откаже от тая, да кажа на майка ми и брат ми, как да им кажа... иде ми да се гръмна просто...

MidnightScream
07-29-2006, 21:10
pri meneeee beshe sushtoto! samo che az mu chetoh sms-ite.... pisheshe " lubimaaa celuvam teeee" ili "shte doide vreme kogato drehitee nqma da sa nujni" i az mn se bqh shashnala i naprao mi se iskashe da go ubiq super mn go namrazih togava... iiii sichko otminaa...ama maika mi znaeshe che ima nqkva zaigravka m/u tqh... no mai e nqmalo nishto seriozno - ne sum i pitala... sa taq se omujiii ii sichko e ok ;p taka chee govori s nqkoi blizuk za tva shtoto moje da e neshto drugo :/ aaaa da i Chestit Rojden Deeennnn iii spoKIiIiii sichk0ooo shte e Ok :)))))

Рокендрол шматка
07-29-2006, 21:45
Виж, пич - каквото и да правиш, НЕ ПОСЯГАЙ НА НИЧИЙ ЖИВОТ! ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ!

Следвщаия път, когато имаш възможността да влезеш в пощата на баща си, изпрати някакво обидно писмо на оная путка - може и да вземе да се откаже от него. И честит рожден ден! ;)

InSOMnIAaa
07-29-2006, 21:56
shit happensss kaji mu che si razbral no na nego ne na drug i shte vidish kvo shti kaja i te taka ! Chestit rojden den !

maybelline
07-30-2006, 08:05
Първо честити рожден ден!Щом баща ти си има любовница,значи не е удовлетворен от майка ти(в личен план).Във връзката им нещо не е наред и е доста сериозно,щом човекът опира до любовница.Сега вероятно си разочарован от семейството,което си мислел за идеално,но не се поддавай на настроението си.Какво беше това за пистолета?Наистина ли искаш да вземеш непоправимо решение за временен проблем?А този проблем е само временен.Не мога да ти кажа дали баща ти ще се откаже от любовицата или ще предпочете да е с нея пред майка ти,но това честно казано си е негова работа.С майка ти имат проблем и последният,който родителите ти искат да се намеси си ти.Остави ги сами да се оправят.Каквото и да кажеш на баща си,нито ще изпариш чувствата му към лбовницата,нито ще го накараш да заобича повече майка ти.Просто го остави намира.Вероятно не искаш да го чуеш,но това наистина си е негова работа.

07-30-2006, 10:57
Я стига си ревал! Не се бъркай в живота на баща си, още повече, че все пак не ви е изоставил и се връща при майка ти. Запитвал ли си се защо си има любовница? Или е по-лесно да си в ролята на жертва?
Хубаво би било да те видим теб на неговата възраст - дали пак ще мислиш така или и ти ще имаш любовница.

Novkov
07-30-2006, 11:38
Ми като има нужда ще има любовница и той е човек :!: Не му се бъркай. На тебе ще ти бъде ли приятно, ако следи с кой си лягаш и с кой не(предполагам, че не...)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-30-2006, 22:16
не посягай на живота на баща си това не е решение и да не мислиш че си единствения на които му е гадно че баща му си има любовница?! не си нито първия нито последния.... пък и нали знаеш "това което не ни убива ни прави по силни" успех ;)

DetE-Idi0t
07-31-2006, 16:33
Първо честит Рожден ден на патерици!
Пич съвземи се малко и вземи го извикай да си поговорите по мъжки. Един сериозен разговор ще смекчи обстоятелствата. За да бъде така явно имат проблем родителите ти. Не обвинявай само баща си. В никакъв случай не посягай на нечий живот!

margoto
07-31-2006, 19:51
Na men mi se slu4i predi 2-3 godini.Az hvanah ba6ta mi 4e ima lubovnica.Kato go popitah se okaza 4e naistina e taka i sled 2 dni toi se iznese ot ka6ti,otide da jivee s neq i na nas s maika mi i sestra mi ni be6e mn tejko.Tova trae6e polovin godina i nakraq toi ni popita dali iskame da se varne,nie razbira se si go iskahme i sega ve4e maika mi i ba6ta mi pak sa zaedno.az vse o6te ne moga da osaznaq kakvo to4no se slu4i i go prejivqh mn tejko,radvam se 4e se varna ,no vse o6te ne moga da mu prostq.Mislq si 4e az ne moga da ti dam savet kakvo to4no da pravi6,no spored men trqbva da govori6 s nego i da ti obqsni za6to e postapil po tozi na4in ina4e ti nqma kak da razbere6 kakva e to4no istinata.Iskreno ti pojelavam uspeh za6toto znam kolko e gadno :) Az sa6to ti 4estitq rojdenniq den sas zakasnenie

macy_day_parade
08-01-2006, 20:16
eeeeeeeeeh,tova mi e mnogo poznato za jalost!Kogato bqh na 3 ba6ta mi izrita maika mi v 3 4asa prez no6ta!!!Bqh malkano vsi4ko si spomnqm...
predi 7 godini maika mi go prebra obratno,no az ne s1m s1glasna s neinoto re6enie!!!sega otnovo si ima lubovnica,a za nego az s1m prosto "edno nenujno s16testvo",koeto izd1rja i hrani!
taka 4e hora,ne se samos1jalqvaite,prosto ne znaete kakvo mi e na men!!!