PDA

View Full Version : Цикъла?



07-29-2006, 21:08
Начи имам цикъл от 7 месеца,през които не ми е идвало много редовно,един ми дойде-другия не ми дойде и така.Проблема е че на 2-ри заминавам а по график точно на 2-ри трябва да ми дойде.Има ли начин да ми свърши по-бързо?Някви хапчета,аспирини???
Моля ви хора,помогнете 8-[

07-29-2006, 21:32
kyde zaminava6??a i 6tom ti e ot 7 meseca moje da ti doide po rano/po kysno.oba4e ako otiva6 na more moje da ti doide po rano zaradi klimata....za kolko vreme zaminava6?do sa kolko vreme ti e traqla menstruaciqta?

07-29-2006, 21:37
mi nqkude kum 7 dni
na Iundula zaminavam,Blizo do Velingrad... :?

07-29-2006, 21:38
^kum 7 dni mi e cikula,zaminavam za 10 dni

07-29-2006, 22:30
ARE PI6ETE PLSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Slave4You
07-31-2006, 13:14
Чувала съм че гимнастичките преди голямо състезание вземат разни хапчета за да не им идва ИЗОБЩО но мисля че това не е особено полезно.Защо не питаш майка си за тези хапчета - тя може би знае нещо по този въпрос.Ако не те е срам да я питаш де но няма от какво.Другият вариант и да се купиш тампони ... аз не съм пробвала но майка ми ми казва че не са били мн удобно но всеки човек е различен.

piFka_LP
07-31-2006, 16:34
не не аналгин и аспирин не вземай чувала съм че т води до по обилно кървене
вземай Витамин С дано да ти помогне аз като ходих на море требваше да ми доиде обаче пих витаминни и чак като се върнах ми дойде ;-)

08-18-2006, 22:18
В същото положение съм.. в сряда заминавам а ми закъснява с 10 дена ако не и повече вече..и неискам да си съсипя морето..има ли нещо по-ефикасно от винатамин ц,въпреки че и с това ще опитвам..ако някой знае..моля ви помогнете..

sladoled
08-19-2006, 09:16
Зависи от много неща.По принцип таблетки за отлагане на цикъла има, но най-добре иди при личния си лекар да ти препоръча.Нали разбираш, че каквото и да те посъветваме, ние не знаем нищо за възраста и физическото ти развитие, а това в случая е важно.Просто иди при твоя лекар!Иначе най-безобидно е вит.С- три пъти по три дражета дневно.Но само ще намали силата на течението и евентуално ще намали продължителността.