PDA

View Full Version : Ima li smisal .. ?



:(
07-29-2006, 21:17
Всичко почна миналата година по това време :
Харесах си едно момче на 21 години , аз съм на 16 ... постепенно симпатийте прераснаха в нещо повече.. всички от компанията ни знаеха за това и се базикаха или нещо подобно , но той не казваше нищо...4 - 5 месеца го обичах и най-накрая се отказах...сега пак започвам да затъвам ... и се чудя дали да спра докато е време , защото ако се влюбя отново ще страдам много... както минали път .. И когато имаше така да кажа пауза и не изпитвах нищо към него ... правихме секс... сега загубих един бас и ще трябва да спя с него отново , но не искам пак да се повтори всичко... страданията и всичко останало :cry:
Ако му кажа как стоят нещата той няма да ми обърне внимание ... Незнам какво да права.. да се опитвам ли да му привлека вниманието ,което е безнадежно ... или да не му обръщам внимание , което ще е мн трудно и не искам просто ей така да се дам без бой .. ?! .. :(

JiMiTo
07-29-2006, 21:24
съвет - по-добре не му обръщаи внимание и си намери някои на твоята възраст доло горе...

Evgeny
07-29-2006, 21:51
Здравеи искам да ти кажа че не съм мн наватре в тези неща но бих искал да ти кажа че всичко това което преживяваш си има смисъл аз бих казал че е голям за теб но и сащо това което чувстваш(love) кам него може да преудолее всякакви граници любовта потдаржа живота :) be happy dont worry!

freaky_FK
07-29-2006, 21:52
da momchetata sled 20 sa dosta privlekatelni zashtoto sa dosta osuznati.samo che neshto mi e trudno da shvana ti spish s toi chovek zaradi basove, a kazvash che imash chustva ili che vsashtnost se poqvqvat nqkva i se chudish dalida gi spresh.e ti stranna li si ili az ne razbiram situaciqta.kaji mi?

HeDa
07-29-2006, 21:58
da momchetata sled 20 sa dosta privlekatelni zashtoto sa dosta osuznati.samo che neshto mi e trudno da shvana ti spish s toi chovek zaradi basove, a kazvash che imash chustva ili che vsashtnost se poqvqvat nqkva i se chudish dalida gi spresh.e ti stranna li si ili az ne razbiram situaciqta.kaji mi?
Мне не спя с него заради басове... аз до сега само един път съм спала с него и не беше заради бас...А сега загубих бас и ще трябва да го направя ама още не съм напълно сигурна. ..

07-29-2006, 22:40
samo edno 6te ti kaja 4e za liubovta nqma granici :D .No tova 4e 6te spi6 s nego zaradi bass pomisli si purvo.

Mikohito
07-29-2006, 22:46
Това е глупаво да спиш с него заради басове.Ако наистина изпитваш нещо към него му го кажи незнам как стоят точно нещата помежду вас затова немога да ти дам точен съвет.Помисли си добре дали да го правиш.Иначе това че чувствата ти се завръщат отново не ме учудва защото се случва доста често да заобичаме наново някой в който сме били влюбени преди.

Bloodlust
07-29-2006, 23:17
Здравеи искам да ти кажа че не съм мн наватре в тези неща но бих искал да ти кажа че всичко това което преживяваш си има смисъл аз бих казал че е голям за теб

i az mislq taka. toi e golqm za teb i veroqtno, kakvoto i da napravi6, za nego 6te si prosto broika. :?

Mike-Jones
07-30-2006, 08:55
male za nqkakvi basove spish sas nego kakvo e tova ???? normalnite momi4eta ne pravqt taka

maybelline
07-30-2006, 13:27
male za nqkakvi basove spish sas nego kakvo e tova ???? normalnite momi4eta ne pravqt taka

Точно така!Какви са тия басове?!Този,от който загуби баса,не ти ли каза след като спиш с момчето да излезеш гола на улицата?Защото ако го беше казал,май щеше да се съгласиш.А това момче и то не е наред,ако се съгласи да спи с теб просто така заради единия бас...Поиграй с някой на "Истината или се осмеляваш",кажи няколко пъти "осмелявам се" и ще преспиш с целия квартал.Това ли искаш?

Mike-Jones
07-30-2006, 14:26
nz chak ne moga da povqrvam kak ot edin bas takiva neshta pravish :ti vaoshte ne uvajavash sebe si nz momi4ence opravqi se dokato e vreme i kak go kazvash sega zagubix edin bas i shte trqbva da spq s nego OTNOVO :( male kato zadullenieto vse edno ti e i si zaduljena da go napravish :

silv
07-30-2006, 14:27
Ostavi go,ako toj si padne po teb 6te dojde da ti go kaje,ako ne ne e nujno da strada6 ako moje6 sega da spre6 ;)

luda`flirtajika
07-30-2006, 14:43
she spish s neog samo zashtoto zagubi bas??? xa-xa-xa ti luda li si ili da? q go zareji toq,toi ako iska shte te potursi,ako ne ne ti e mqstoto tam pri nego

:(
07-30-2006, 15:32
Аз няма да спя с него заради баса.. той е просто предтекст , за да го направя , но не съм сигурна ... защото както каза някой по -горе наистина ще съм му бройка може би...незнам.. Той миналия ден ми каза нещо , което не ми хареса ... аз му казах част от песента на Нели и Слави - Само теб - Ето моето сърце , ето моята душа ... ето аз ти давам всичко ти какво ще ми дадеш..? И той отговори аз на никоя нищо немога да дам... това как да го разбирам?

koalka
07-30-2006, 18:00
Супер тъпо е заради бас да спиш с някой,но няма значение.Щом смяташ,че няма да ти обърне внимание за какво се занимаваш с него?Забрави го и си намери свестно момче.

cskamoni4ka
07-31-2006, 10:13
Абе как ще спиш с някой(няма значение кой е) само заради някакъв бас?К`ви са тия курвенски изпълнения,не се излагай така!!!Забрави го тоя!!!

IKisseDAGirL
07-31-2006, 10:46
ее един секс - чудо голямо! научи се да не го приемаш толкова навътре и да си поставиш някаква бариера за чувствата си :wink: ако успееш, ще разбереш, че необвързващият секс не е чак толкова лошо нещо, просто повечето момичета са решили,че задължително трябва да се влюбят след това.. :shock: :roll: