PDA

View Full Version : Оби4ам го !!!



FiRe_LaDy
07-29-2006, 23:14
От много време искам да пиша,но просто не ми стигаха силите винаги да запо4на да пиша.Сега просто 4ашата преля и не издърйах.Имах нужда дори само да споделя.Та именно какво се слу4и.Вси4ко запо4на някаде през февруари.Запо4нах да ходя на курсове в едно у4илище.След секи изминал курс идваха пове4е и пове4е деца.Един ден,както обикновено аз закъснях и влязох с гръм и трясък в стаята.Бяха запощнали и аз побързах да седна на мястото си.Но още щом влязох забелязах него,мом4ето в което се влюбих.Сякаш видях принца от приказките.Цели 4 4аса не отделих и за миг поглед от него.Просто стоях и го гледах.Запознахме се по късно в 4ата.И като характер ми допадна много.След време запо4нахме и да излизаме.Разбрах,4е тои много ме харесва,оба4е просто имах гадже,а и ме беше страх да не го загубя дори и като приятел.Флирувахме,но ништо пове4е.Докато не осъзнах 4е аз го оби4ам.Имахме едни моменти заедно ... след това се карахме(от което ме беше страх 4е ще стане). Оправихме се по късно и тръгнахме.Целия град знаеше 4е ходим.Това не продължи дълго.Едва 4 дена.И от тогава за мен живота просто няма смисал.Оби4ам го и не мога без него.Мъ4а се да го прекрия,но не става.Моля ви посъветваите ме какво да правя?Да се боря ли?Има ли смисал?Тои е първото мом4е,което оби4ам истински и не ми казваите 4е това е моментно увли4ане.Заштото е единствения за когото сам ревала и го сънувам ве4е близо месец всяка нощ.Оби4ам гооо !! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Sophie
07-30-2006, 00:36
mili4ka moje bi 6te te razo4arovam, no razbitoto surce ne zna4i nepremenno istinska liubov. Za sujalenie v takava situaciq nqma mnogo kakvoda se napravi osven da promenich naglasata si za neshtata i da se opitash da gledash trezvo a ne tvurde emocionalno na situaciqta. sigurna sum 4e dulboko vqrva6 4e toi e liubovta na jivota ti, 4e nikoga nqma da go zabravi6 no vse pak ponqkoga ne6tata koito ni naranqvat rano ili kusno razbirame 4e sa bili za dobro. zapomni 4e vseki sam si izbira sudbata i s deistviqta ili bezdeistvieto si opredelq6 kak 6te se razviva jivotut ti.

vse pak opitai da subere6 sili i da produlji6 napred, a ako iska6 da vidi6 nqkoi s stradanie dori po-golqmo i po dulboko ot tvoeto- pro4eti tova, ima na kakvo da se nau4i6.

p.s. ne se obijdai no ot dumite ti ne mislq, 4e si pove4e ot 14-15 godi6na, prava li sum??


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47326

maybelline
07-30-2006, 08:42
Поговорете заедно и насаме.Той може би се притеснява от това,че целият град е знаел за вас.Ти помисли ли как ще му се отрази на него?Това постоанно да те бъзикат,че излизаш с някое момиче никак не е приятно.А какво стана с другото момче(дето бяте гаджета преди този)?Сигурна ли си,че си заслужаваше да скъсате,за да започнеш друга връзка,продължила 4 дена.Тази нова връзка имаше ли стабилна основа,за да продължи по-дълго?Вие не сте се познавали достатъчно добре.Когато започваш връзка с момче трябва да го познаваш добре,за да не останеш после неприятно изненадана.

Mike-Jones
07-30-2006, 09:38
ti shto mislish samo za sebe si gorkia ti priqtel az mislq che sled vreme shte sajelqvash i she si vikash e kakva glopa4ka bqx naivna

Mike-Jones
07-30-2006, 09:41
Поговорете заедно и насаме.Той може би се притеснява от това,че целият град е знаел за вас.Ти помисли ли как ще му се отрази на него?Това постоанно да те бъзикат,че излизаш с някое момиче никак не е приятно.А какво стана с другото момче(дето бяте гаджета преди този)?Сигурна ли си,че си заслужаваше да скъсате,за да започнеш друга връзка,продължила 4 дена.Тази нова връзка имаше ли стабилна основа,за да продължи по-дълго?Вие не сте се познавали достатъчно добре.Когато започваш връзка с момче трябва да го познаваш добре,за да не останеш после неприятно изненадана. bravo otnovo :0 tuka na maceto da prava e mnogo glupavo postupvash kato naprava se xvyrlqsh i ve4e da stava kakvo to shte a ti dori nesi opoznala 4oveka kakto trqbva taka stavat golemite razo4arovania

FiRe_LaDy
07-30-2006, 12:15
Еми да на 14 съм,но това,4е са се базикали грешите много.Никои не се базикаше!Може да има хора,които са биле и по зле от мен,но мога да кажа,4е това е любов.До сега бях непостоянна,не ми пукаше за никое мом4е,а сега ... сега е разли4но.Вси4ко ми напомня на него.Вси4ко е така разли4но ... толкова болка си при4иних САМА,както и на него.Не го обвинявам за нищо,а и нямам правото.Знам,4е не му е било никак лесно и на него,но двърде късно осъзнах грешката си.Винаги търсех 4овека за мен,а той е бил толкова близо,но когато го разбрах - беше късно. :smt010 Нима не заслужавам втори шанс.Промених се толкова много.Оби4ам гоооооо :smt007 ........ ще си сложа края ве4е.Не издържам :smt010 :smt010 :smt010 Знам,4е това не е решение,но това да знам,4е не мога да съм с него ме убива бавно. :cry: :cry: :cry:

Mike-Jones
07-30-2006, 12:34
ee to oshte kolko shte minat nesa ot4aivai de shte ti mine :0

kiss_me_now
07-30-2006, 12:34
i az se vlubih mai za parvi pat sega naskoro-predi 4 meseca...az sam na 18....no toi me zarqza zaradi druga.....i me boli...umiram...no bolkata malko po malko si otiva.....iskam da sre6tna nqkoi v koito 6te se vlubq 6toto taka 6te go zabravq,ama ne stava......edno 6te ti kaja-kakvoto i da stava,jivota prodaljava...dori i da ni boli,dori i da stradame!!!!!i nedei govori gluposti 4e 6te slaga6 krai na jivota si!!!!!!!!tva e glupavo,za6toto sam sigurna 4e jivota ni e podgotvil mnogo po-krasivi migove s mnogo po stoinostni hora :wink: znam 4e 6te kaje6 4e toi e edinstven...i az taka misleh za biv6iq...no ve4e otbqgvam tezi misli,,kato se usetq 4e toi nahluva v glavata mi.....mislq za drugo-ne vinagi se polu4ava :D

znam 4e te boli sar4iceto ...i az sam taka (ako tva e nqkvo uspokoenie)...daje do predi malko si govorihme po tela....i az pak plakah...ama re6ihme da si ostanem priqteli i 6te bade taka(vapreki 4e use6tam 4e tova ne mi pomaga)......ne se bezpokoi....vsi4ko 6te se opravi..ot opit ti kazvam


i pove4e nikvi gluposti da slaga6 krai na jivota si!!!!!!!! :wink:

CVETELLINA
07-30-2006, 12:42
Виж,малко не можах да разбера момчето има ли някакви чувства към теб,но както и да е,та значи мое мнение,и от личен опит ти го казвам,че колкото по-малко хора знаят за връзката ви,толкова по-добре..не е казано,че трябва да се криете,просто не разправяй на ляво и на дясно,че ходите,защото незнаеш какви хора има...абсолютно всеки може да ти забие ножа,когато най-малко очакваш...А сега единственото,което можеш да направиш е да поговориш с него,и да му кажеш как се чувстваш,и направо го попитай,има ли смисъл да се борите за връзката ви,или всеки да си продължава напред...знам,че ти е много трудно,след като казваш,че го обичаш,защото любовта не може да се забрави лесно,но поне така ще бъдеш наясно,а не да се чудиш какво щеше да стане,ако бях опитала...
а що се отнася до слагането на края ти,това както ти каза не е никакво решение,нито ще ти стане по-добре на теб,нито на хората около теб,които те обичат и държат на теб...така,че си избий тази мисъл от главата,сега по-важно е да намериш сили да се съвземеш...а и още нещо, "Когато Господ ти отнеме нещо,той не те наказва,просто освобождава ръцете ти за нещо по-хубаво"...Успех,мила :wink:

danielka_88
07-30-2006, 12:50
vij v jivota 6te sre6ne6 mnogo mom4eta za koito 6te pla4e6 i 6te strada6 glupavo e da si misli6 4e toi e edinstveniq za teb za6toto 6tom ste bili zaedno samo 4 dni zna4i toi ne si zaslujava a 6tom ne si zaslujava spri da pla4e6

qgodkata__
07-30-2006, 13:04
mili4ka moje bi 6te te razo4arovam, no razbitoto surce ne zna4i nepremenno istinska liubov. Za sujalenie v takava situaciq nqma mnogo kakvoda se napravi osven da promenich naglasata si za neshtata i da se opitash da gledash trezvo a ne tvurde emocionalno na situaciqta. sigurna sum 4e dulboko vqrva6 4e toi e liubovta na jivota ti, 4e nikoga nqma da go zabravi6 no vse pak ponqkoga ne6tata koito ni naranqvat rano ili kusno razbirame 4e sa bili za dobro. zapomni 4e vseki sam si izbira sudbata i s deistviqta ili bezdeistvieto si opredelq6 kak 6te se razviva jivotut ti.

vse pak opitai da subere6 sili i da produlji6 napred, a ako iska6 da vidi6 nqkoi s stradanie dori po-golqmo i po dulboko ot tvoeto- pro4eti tova, ima na kakvo da se nau4i6.

p.s. ne se obijdai no ot dumite ti ne mislq, 4e si pove4e ot 14-15 godi6na, prava li sum??


http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47326

Абсолютно съгласна =D> Това може би са най-силните ти чувства до момента,но това не значи любов.Сигурна съм,че сега мислиш,че няма да го забравиш,но от личен опит ти казвам,че не е така.Ще изпиташ много по-силни чувства към някой друг,повярвай ми.Просто сеге не можеш да го осъзнаеш

FiRe_LaDy
07-30-2006, 13:26
danielka_88 мила отдавна спрях да пла4а за каквото и да било.Наистина отна4ало за него пла4ех всяка ве4ер и по цели дни,ама видях 4е с съзи нищо не постигам и си казах 4е няма да пла4а и за сега успявам да се сдържам.А попринцип по4ти всеки на тази възраст около 14 - 15 среща първата лщбов и по4ти всеки,да не каза всеки,лщбовта му е била несподелена.Има хора които са срещнали първата лщбов и от тогава просто не са могле да я забравят.Един приятел на родителите ми е така ве4е много години.Нз може би ме смятате още за малка и за това мислите 4е не може това моето да е лщбов,но отвътре ми подсказва,4е това е мом4ето което искам,искала сам и ще продължа да искам.Просто 4увствата ми са прекалено силни и искрени.
kiss_me_now,ти може би в момента ме развираш наи - добре.Много съжелявам за теб мила.Не пожелавам на никого да е в тая ситуация като,нашата!!!!!!!! :smt010 Любова понякога боли многоооо

kiss_me_now
07-30-2006, 13:46
danielka_88 мила отдавна спрях да пла4а за каквото и да било.Наистина отна4ало за него пла4ех всяка ве4ер и по цели дни,ама видях 4е с съзи нищо не постигам и си казах 4е няма да пла4а и за сега успявам да се сдържам.А попринцип по4ти всеки на тази възраст около 14 - 15 среща първата лщбов и по4ти всеки,да не каза всеки,лщбовта му е била несподелена.Има хора които са срещнали първата лщбов и от тогава просто не са могле да я забравят.Един приятел на родителите ми е така ве4е много години.Нз може би ме смятате още за малка и за това мислите 4е не може това моето да е лщбов,но отвътре ми подсказва,4е това е мом4ето което искам,искала сам и ще продължа да искам.Просто 4увствата ми са прекалено силни и искрени.
kiss_me_now,ти може би в момента ме развираш наи - добре.Много съжелявам за теб мила.Не пожелавам на никого да е в тая ситуация като,нашата!!!!!!!! :smt010 Любова понякога боли многоооо

ako iska6 dai skype da si pogovorim malko i da se pouspooim vzaimno :)

PaChanGa_GiRl
07-30-2006, 13:49
споко мила, аз също съм на 14 и също като теб бях влюбена в едно момче, но той ме овърташе много по-зле... бях лудо влюбена в него, а той си играеше с чувствата ми. правех всичко заради него, докато един ден го забравих. Може би постъпих по най-гадния и тъп начин, но го направих. Хванах се с най-добрия му приятел, който ме харесваше. :] докато ходех с него още обичах другия,но постепенно спрях да го обичам и разбрах какъв човек съм обичала. ПонякоГа ти сама си втълпяваш в главата,че го обичаш и затъваш все по-дълбоко в пропастта на любовта и не осъзняваш какво правиш. Ще видиш, че след време ще го забравиш, просто се опитай да не мислиш за него, насочи мислите си другаде.... Успех :wink:

silv
07-30-2006, 15:32
edna priqtelka mi prati : Ако обичаш някой пусни на свобода,а ако той те обича ще се върне в твоята страна,ако ли не няма за какво да съжаляваш,щастлив е той със друга и за него ще се радваш!. Az q poslu6ah,poslu6ai q i ti ;)

luda`flirtajika
07-30-2006, 15:57
От много време искам да пиша,но просто не ми стигаха силите винаги да запо4на да пиша.Сега просто 4ашата преля и не издърйах.Имах нужда дори само да споделя.Та именно какво се слу4и.Вси4ко запо4на някаде през февруари.Запо4нах да ходя на курсове в едно у4илище.След секи изминал курс идваха пове4е и пове4е деца.Един ден,както обикновено аз закъснях и влязох с гръм и трясък в стаята.Бяха запощнали и аз побързах да седна на мястото си.Но още щом влязох забелязах него,мом4ето в което се влюбих.Сякаш видях принца от приказките.Цели 4 4аса не отделих и за миг поглед от него.Просто стоях и го гледах.Запознахме се по късно в 4ата.И като характер ми допадна много.След време запо4нахме и да излизаме.Разбрах,4е тои много ме харесва,оба4е просто имах гадже,а и ме беше страх да не го загубя дори и като приятел.Флирувахме,но ништо пове4е.Докато не осъзнах 4е аз го оби4ам.Имахме едни моменти заедно ... след това се карахме(от което ме беше страх 4е ще стане). Оправихме се по късно и тръгнахме.Целия град знаеше 4е ходим.Това не продължи дълго.Едва 4 дена.И от тогава за мен живота просто няма смисал.Оби4ам го и не мога без него.Мъ4а се да го прекрия,но не става.Моля ви посъветваите ме какво да правя?Да се боря ли?Има ли смисал?Тои е първото мом4е,което оби4ам истински и не ми казваите 4е това е моментно увли4ане.Заштото е единствения за когото сам ревала и го сънувам ве4е близо месец всяка нощ.Оби4ам гооо !! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

sry,no shte ti kaja,4e e samo uvli4ane,zashtoto bqh kato teb-haresah edno mom4e,posle si mislih,4e sum se vlubila,flirtuvali sme,za 1/2 dena bqhme gadjea "uj",posle to ibehse s druga,az vsqka ve4er mnisleh za nego i ne mojah da zaspa pone do 03.00 prez noshta,misleiki samo za nego,vseki den kogato go zurneh mi stavashe mn hubavo,kogato go nqmashe az go turseh i si misleh,4e e lubov,meseci nared stradah za nego i kakvo...sled 6/7 meseca az preodolqh vs4ko t.e. 4ak predi 3/4 sedmici go preodolqh,smao,4e moeto zapo4na ot qnuari-ot rd mi i sega nqmam nikakvi 4uvstva kum nego...dori si mislq-ooo ne az oshte go haresvam,no ne e taka... i ti shte go preodoleesh.I az bqh kato teb-v sushtata situaciq po4ti s mn malki izkliu4eniq-su6tite misli,flirtuvaniq,po 4ata.... vsi4ko e edno i su6to,no go preodolqh-revah za nego e da-purviq za koito sum plakala,purviq,na kogoto kazah,4e go obi4am,...i dori vqrvah i misleh,4e e taka,no ne.... preodolqh go,daje i po harakter mi haresvashe...flirtuvahme na rojdeniq mi den... bqhme priqteli,krahme se,no vsi4ko mina-shte mine i pri teb

FiRe_LaDy
07-30-2006, 16:02
Ами наистина много благодаря на вси4ки.Нз какво да правя,но един мои приятел в момента е в същото положение и ме посъветва да се боря за любовта си,за да не съжелявам след време.Офф много съм объркана.
Kiss_me_now в скупе се пиша ~StraNnaTa~ ... ако не ме намериш ме търси в IRC - там се пиша Stefi^ и влизам в #dur3x

luda`flirtajika
07-30-2006, 16:09
NO tova,4e si prili4ame-imame edna i su6ta istoriq ne zna4i,4e ti zaduljitelno ne go obi4ash-moje da si vlubena naistina-az ne moga da precenq i ako si vlubena-bori se do krai za lubovta si,ne se otkazvai,

koalka
07-30-2006, 21:00
Защо сте се разделили след като сте имали и двамата чувства?Поговори с вего и оправете нещата или нищо не може да се направи?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-21-2006, 15:56
Бори се за него бори се за любовта не се страхувай да му покажеш че го обичаш :) УСПЕХ :)

Sex_master
08-21-2006, 18:10
Абе вие сте мн зле ! ВИДЯХ ГО И ГО ЗАОБИЧАХ ! Трябва 1 да се опознаете

Sex_master
08-21-2006, 18:11
Бори се за него бори се за любовта не се страхувай да му покажеш че го обичаш :) УСПЕХ :)


Но продължавай в същия дух и GOOD LUCK

zoben_pitbul
08-21-2006, 18:17
Направила си 2 грешки и те може да се окажат непоправими-1.Не си се разделила НА МОМЕНТА с бившия си и 2.След като сте тръгнаи сте се разделили.Не знам как стоят отношенията ви в момента,но едва ли ще стане нещо-извинявай,но си прецакала всичко между вас още от началото!