PDA

View Full Version : Alokohol



:o(((
07-30-2006, 02:44
Zdraveite..?! Ami edna teoriq 4e 4ovek kato e piqn i kazva istinata..?! No iskam da popitam vinagi li e taka..6toto predi malko mi se slu4i obratnoto priqtelq mi e izvyn BG ..i se e natrqskal zdravata i mi gi nagovori edni glupostii kadeto vyob6te ne o4kazvah ?! a predi nqkolko ve4eri pak sy6tata situaciq samo 4e mi se obqsnqva6e kolko me obi4a i tnt.?! Molq vi kajeti na koe sega da obyrna pove4e vnimaniee, super mnogo mi e kofti za teq dumi koito mi naprikazva kolkoto i da ne moje6e da si opravi lafa..obyrkana samm i me e strahh ](*,) :smt010

Samotnik
07-30-2006, 07:19
Ами не знам, при всеки човек е различно.Някой го избива да говори истини, друг - да говори глупости :) .Аз лично като се напия много не зная какво правя и после съжалявам за постъпките си, така че недей се притеснява много, сигурно не е нещо сериозно

WILD__BOY
07-30-2006, 07:21
От пиян човек и мъртвеца бяга. :) И що за алкохолик е приятеля ти, че чак и да ти се обажда като се натряска.

maybelline
07-30-2006, 07:31
Нормално е пиян човек да приказва глупости,но никога не би казал,че те обича,ако не е така.Това е доста особено състояние и не бива да приемаш всичко твърде лично,защото на другия ден той може дори да не си спомня какви ги е наприказвал.
Това може би ще ти помогне малко - http://www.viavita.net/ezoterika/antroposofia/alkohol.htm

B@By_Sp0Rt
07-30-2006, 07:34
ole mace i na meme be6e mi se slu4ilo t1kova ne6to s moq toi ve4e e biv6 skasahgo zaradi alkohola mn pie6e i nz kvo prai.i i t1ka i toi be6e izvan balgariq i mi se obajda po telka ama lom piqn i zpao4na da mi vika nai razi4no gluposti 4e sq kato sam sama tuka hoda da se eba s nqkvi dr a we ei t1kiva ama lom me naprai...posle kaot otreznq mi s e izvinqva no tova e vseki pat kogato se napii i go skasah...zatova vnimavai baby pogori s nego mn seriozno za6toto moje da stane i po lo6o..piqn li e ne se znaimavai s nego za6totot toi si znae enegovoto no kogato e trezven govorete za tova ne6to...napravi go posle d ane sajalqva6 kato mene. uspaeh i kaji kvo e stanalo :wink:

_deskata_
07-30-2006, 16:22
Spokoino! Ne ne vinagi kogato edin 4ovek se napie govori samo istinata,ima slu4ei i da l1je mn brotalno,no s16to i taka ima slu4ei piqniqt da govori istinata,da kazva to9va koeto 4uvstva.No az s1m po-sklonna da v1rvam na 1 versiq za6toto i v dvata slu4eq pak 6te s1m si spokoina.Naprimer eto sno6ti mi se obadi edin Aver i mi se vri4a6e v liubov,no toi be6e mn mn mn piqt,i az predpo4etoh da se napravq 4e ni6to nee stanalo za6toto ako mu kaja 4e mi e kazal tova a toi vs16tnost da ne go misli 6te stana mn kofti.Kogato edin 4ovek e piqn ne zznae kakvo govori,ne znae kakvo pravi!Taka4e kato se 4ueta pak pogovori s nego kaji mu kakvo ti e kazal sno6ti i 6te vidi6 4e toi m 6te s1jalqva za kazanito ot nego dumi!! :D (ako e bilo obida de)no ako nqkoi piqn ti se vre4e v liubov po-dobre ne spomenavai za tova :D .Tova e moqt s1vet k1m teb.

koalka
07-30-2006, 17:57
Най-добре го питай,когато е трезвен.Може и да има истина в тази фраза,но според мен не при всеки е така.

:o(((
07-30-2006, 19:37
AMmm.. Vie mai si pomislihte 4e toi e nekaf alkoholik i tnt..?! Nee vyob6teee.. ?!!? Prosto se bqh stresnala kak taka izvednuj mu hrumva i da mi govori takiva glupostii..i se zaqjda6e na vsqka duma.. ama 100% ni6tu ne pomni, o6te ne sme se 4uli pak po skype..ama nqma da e taq ve4er ami utre :P Toi se pribira sled 5 dniii nqkade ii vqrvam 4e vsi4ko 6te e nared..!? iskam mnogo da vi blagodarq za savetite i za mneniqta vi po vyprosa..?! Stra6no mnogo sam vi blagodarna :smt083 :smt110

iiirish
07-30-2006, 19:47
От пиян човек и мъртвеца бяга. :) И що за алкохолик е приятеля ти, че чак и да ти се обажда като се натряска. :D

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 02:18
Абе както дойде. На мен ми се случва да гожоря каквото ми падне. Друг път... само истината. Питай го какво да си мислиш ти.

~IrRe~
07-31-2006, 04:34
при всеки е различно.брат ми един пат се бе6е напил много здраво и бяхме в една дискотека и се натиска6е с една а после звани на приятелката си и й казва колко много я обича....
най добре поговори с него(когато не е пиян разбирасе)

ATAKABG
07-31-2006, 04:42
Абе в различните ситуации човек реагира по различен начин. На мен ми се е случвало като съм пиян да стана доста искрен,даже прекалено,но е имало и случаи,когато просто се лигавя и дрънкам глупости под влияние на водката/ракията/бирата :mrgreen:

07-31-2006, 05:50
Не е вярно даже още повече може да лъже човек като се напие в зависимост от настроението му ,но поскоро тогава те е излъгал и втория път е събрал смелос ти ти е казал истината.