PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Да пия ли Постинор Дуо?



viki_90
07-30-2006, 11:44
molq vi kajete kakvo da napravq?vodq polov jivot ot 2 godini s priqtelq mi.az sum na 16,a toi na 18.onzi den cikula mi svur6i,a v4era ve4erta pravihme sex.pravihme go s prezervativ i toi svur6i v men.sled tova vidqhme,4e prezervativut e srqzan otpred.kakvo da pravq.da piq li onezi hap4eta postinor duo.6te podeistvat li pri polojenie,4e cikulut mi be6e onzi den?molq vi pomognete!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

bubi
07-30-2006, 11:54
tova 4e cikala ti e svar6il onzi den ne zna4i ni6to pii hap4eta dokato ne e stanalo kasno

alkobalko
07-30-2006, 13:20
Май нямадруг начин, трябва да ги пиеш. Иначе е по-опасно да изчакаш.

la_sabrosita
07-30-2006, 13:44
I az mislq 4e trqbva da izpie6 postinor duo...6toto ima vuzmojnost da si zabremenqla :?

XXX_f
07-30-2006, 13:55
Vednaga pii postinor duo , da ne sujalqvash posle

07-30-2006, 14:31
абе хора, защо според вас госпожата ми по биология каза, че не е възможно да забремееш, когато не си в овулация?
а овулацията е около 14-тия ден от цикъла-> не си била в овулация->не си бременна->не е нужно да пиеш постинора:)

alkobalko
07-30-2006, 15:07
абе хора, защо според вас госпожата ми по биология каза, че не е възможно да забремееш, когато не си в овулация?
а овулацията е около 14-тия ден от цикъла-> не си била в овулация->не си бременна->не е нужно да пиеш постинора:)

Госпожата ти по Биология го е казала за жени с редовен цикъл. При младите /момичета той все още е нередовен и не може да се определи с точност деня на овулаията. Така че в такива случаи има вероятност от забременяване. За да използваш метода с изчисляване на овулацията цикълът ти трябва да е много редовен и точен. Иначе винаги има риско т бременност.

07-30-2006, 15:08
абе хора, защо според вас госпожата ми по биология каза, че не е възможно да забремееш, когато не си в овулация?
а овулацията е около 14-тия ден от цикъла-> не си била в овулация->не си бременна->не е нужно да пиеш постинора:)

=D> mn si umen/umna!!! nali nqma ti da bere6 griji posle s aborti
mila, pii postinor, nqma zna4enie koga ti e bil cikyla, az ne bih 4akala do 3 sedmici da vidq dali 6te mi doide drugiq mese4en cikyl, prosto se podsiguri

koalka
07-30-2006, 16:49
По-добре ги изпий,защото има опастност да си бременна!

Novkov
07-30-2006, 17:13
Пий, пий, че да не Ви стане лошо на тебе и гаджето ти :!:

07-30-2006, 23:12
molq vi kajete kakvo da napravq?vodq polov jivot ot 2 godini s priqtelq mi.az sum na 16,a toi na 18.onzi den cikula mi svur6i,a v4era ve4erta pravihme sex.pravihme go s prezervativ i toi svur6i v men.sled tova vidqhme,4e prezervativut e srqzan otpred.kakvo da pravq.da piq li onezi hap4eta postinor duo.6te podeistvat li pri polojenie,4e cikulut mi be6e onzi den?molq vi pomognete!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!


Пии! После и гентамицин пии, и накрая бронхексин... Ако не подейства изпии 10 литра вода, белким се удави деба и копелето

Точка 2-3 от Правилника, Благодаря

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:21
Пий!!!

BSplayer
07-31-2006, 11:23
пф на 14 са те лашкали тцтц; )
както и да е тва е офф.....по темата сега ПИЙ, че не те виждам на 16 с надут корем.

Tempestjuji
07-31-2006, 11:32
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:33
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;
В нейния случай,какво друго би предприела ти?Да ти се надуе коремчето на 16 и да ти викат мама а на 30 да си баба ли пффф

Tempestjuji
07-31-2006, 11:39
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;
В нейния случай,какво друго би предприела ти?Да ти се надуе коремчето на 16 и да ти викат мама а на 30 да си баба ли пффф
moje da otide na ginekolog naprimer!!! :-s

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:41
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;
В нейния случай,какво друго би предприела ти?Да ти се надуе коремчето на 16 и да ти викат мама а на 30 да си баба ли пффф
moje da otide na ginekolog naprimer!!! :-s
Може пък да я е срам или да няма възможност.Хапчетата Постинор Дуо са точно за такива случаи.

Tempestjuji
07-31-2006, 11:43
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;
В нейния случай,какво друго би предприела ти?Да ти се надуе коремчето на 16 и да ти викат мама а на 30 да си баба ли пффф
moje da otide na ginekolog naprimer!!! :-s
Може пък да я е срам или да няма възможност.Хапчетата Постинор Дуо са точно за такива случаи.

OK..
6tom znae6 OK.
vupros na lichno mnenie i obrazovanost!

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:45
a be vie predpisvate tiq hapcheta kato bonbonki be!! znaete li kakvi moje da sa posledstviqta..tva da ne vi e igra.. [-X [-( =;
В нейния случай,какво друго би предприела ти?Да ти се надуе коремчето на 16 и да ти викат мама а на 30 да си баба ли пффф
moje da otide na ginekolog naprimer!!! :-s
Може пък да я е срам или да няма възможност.Хапчетата Постинор Дуо са точно за такива случаи.

OK..
6tom znae6 OK.
vupros na lichno mnenie i obrazovanost!
Аре PeAcE \/

Tempestjuji
07-31-2006, 11:47
8-[ \ /

08-02-2006, 12:08
molq vi kajete kakvo da napravq?vodq polov jivot ot 2 godini s priqtelq mi.az sum na 16,a toi na 18.onzi den cikula mi svur6i,a v4era ve4erta pravihme sex.pravihme go s prezervativ i toi svur6i v men.sled tova vidqhme,4e prezervativut e srqzan otpred.kakvo da pravq.da piq li onezi hap4eta postinor duo.6te podeistvat li pri polojenie,4e cikulut mi be6e onzi den?molq vi pomognete!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!
Postinor se pie do 72 4asa sled seks, no ne biva da se zluopotrebqva s nego.iIma mnogo strani4ni efekti. No ne boi se nqma da zabremeneesh.Nai opasniq den e 13 ot na4aloto na tzikula, znam go ot opit. :D

08-02-2006, 15:26
Abe pii edna studena voda i se primiri 4e se stavas maika.

N.C.L
08-02-2006, 15:28
абе хора, защо според вас госпожата ми по биология каза, че не е възможно да забремееш, когато не си в овулация?
а овулацията е около 14-тия ден от цикъла-> не си била в овулация->не си бременна->не е нужно да пиеш постинора:)

Госпожата ти по Биология го е казала за жени с редовен цикъл. При младите /момичета той все още е нередовен и не може да се определи с точност деня на овулаията. Така че в такива случаи има вероятност от забременяване. За да използваш метода с изчисляване на овулацията цикълът ти трябва да е много редовен и точен. Иначе винаги има риско т бременност.

Мда но едва ли за 2 дена една яицеклетка ще е вече узряла не мислиш ли тоест готова за разплод