PDA

View Full Version : iznevqrata



danielka_88
07-30-2006, 11:45
az izneverih na 4oveka koito obi4am i syjelqvam tolkova mnogo 4e mi se iska da umra molq vi nepravete moqta gre6ka za da ne zagubite lubovta

yo-ma-nigga
07-30-2006, 12:19
sigurna sam che vseki edin ot nas e pravil tazi greshka,nqkoi sa se chustvali zle drugi ne im puka no priemi go napravila si go fakt e.....gledai v budeshte da ne go pravish obache

maybelline
07-30-2006, 13:18
Ако приятелят ти не е разбрал за изневярата,няма да имаш проблем от негова страна,но ще си нечестна с него и всеки път като го погледнеш в очите ще знаеш,че го лъжеш.Той има право да знае.Ако е разбрал,решили сте въпроса и сте все още заедно - поздравления!Съветът ти е много добър.Аз досега не се замислях какво ли ще бъде ако изневеря на приятеля си,но като помислих по въпроса,ми стана доста гадно.Не бих му изневерила,зящото разбирам,че след това ще се чувствам ужасно,а той като разбере и двамата ще се чувстваме още по-ужасно.

mnogomili4kata-sf
07-30-2006, 13:42
Нали грешките са за това,да си взимаме поука и да не ги правим за напред!така,че горе главата,щом си си осъзнала грешката....лошо щеше да е,ако не си я беше признала пред себе си ;-) спокойно миличка

miloto_girl_4e
07-30-2006, 13:50
sigurna sam che vseki edin ot nas e pravil tazi greshka,nqkoi sa se chustvali zle drugi ne im puka no priemi go napravila si go fakt e.....gledai v budeshte da ne go pravish obache


Не бъди толкова сигурна, защото аз не съм ... не знам дали някога ще го направя, но се съмнявам.. понякога съм искала, но просто не мога...
Относно авторката на темата :arrow: миличка, разбирам, че те боли, разбирам, че си разбрала грешката си, ако момчето до теб те обича истински ще те разбере и то и ще ти даде втори шанс .. успех :!:

thirteen
07-30-2006, 14:13
Никога не съм изневерявала,нито съм имала такова желание.Тва е толкова подло...

Mike-Jones
07-30-2006, 14:14
da i az nesam nesam takuv tip 4ovek prosto na nqkoi vqrno tova im e kato hobi na tiq koito vqtar gi viee oshte

silv
07-30-2006, 14:19
Vqrno e 4e horata pravqt gre6ki,ama tova e prekaleno bgolq...az si sasipah takaava lubov za6toto gadjeto mi mi iznevei,no ako 4oveka sre6u teb te obi4a dostata4no te prosti,no vsi4ko ve4e e razli4no....

mnogomili4kata-sf
07-30-2006, 15:29
Хах...аз пък изневерявам когато някой ме предизвика,когато може да си мисли,че вече съм негова и тва си е....е,да ама нее....не са познали

Sazi
07-30-2006, 15:57
Emi ako tolko mnogo si go obi4ala nqma6eda mu izneveri6 vapreki vsi4ko

the_favourite_girl
07-30-2006, 16:01
Не съм изневерявала и не смятам и да го правя по простата причина че обичам страшно много гаджето си и внимамвам какво правя...

ProstoAz
07-30-2006, 17:01
az izneverih na 4oveka koito obi4am i syjelqvam tolkova mnogo 4e mi se iska da umra molq vi nepravete moqta gre6ka za da ne zagubite lubovta

Боя се, че няма да те послушам. :lol:
Изневярата не е лошо нещо...

Night_lover
07-30-2006, 17:24
az sum kato si4ki mom4eta"nali vie momi4etata ne ni razli4avate "
taka 4e i az sum dopuskal tova
smqtal sum samo 1 put 4e tova e gre6ka za6toto mn obi4ah tova momi4e a te se okaza pulna ku4ka ! i sq nesujalqvam za tova
otnosno iznevqrata moga da ti kaja 4e e gotino ako vruzkata ne e seriozna
taka 4e spoks
4ovek vinagi si misli 4e kogato sre6ne nqkoi dr - to tva e golqmata mu lubov a posle kakvo se okazva?
Ili az da vi zadam 1 vupros?
Koga nie izneverqvame na partniorkata/partniora? :-k :)

IKisseDAGirL
07-30-2006, 17:28
пф закво си му изневерила? не може ей така без причина, трябва да има нещо, което те е подтикнало, може би нещо в отношенията ви..
по принцип аз съм нямала сериозни връзки и на мен ми е все тая дали ще изневеря или не, даже понякога ми харесва :mrgreen: ама при тея, които от дълго време са с пр си, не е голяма оферта тва нещо :-k

koalka
07-30-2006, 17:31
Да,изневярата е много лошо нещо и не я одобрявам.Тя е глупост.Не е трябвало да го правиш,но няма значение.Хубавото е,че съжаляваш и,че още обичаш приятеля си.А той знае ли?

koalka
07-30-2006, 17:33
Но наистина не разбирам при положение,че толкова много го обичаш,защо е трябвало да му изневеряваш???

07-30-2006, 21:29
napravih go i az neznam za6to prosto vidqh drug 4ovek stana mi interesen i dokato se osetq ...pars..... oba4e znaete li kakvo toi mi prsti za koeto sam mu adski blagodarna nikoga pove4e nqma da povtorq tazi gre6ka za6toto razbrah 4e da izneveri6 nito e priqtno nito pravilno nito ni6to badete 6tastlivi radvaite se na tova koeto imate i nqma da povqrvate kolko e hubavo OBI4AI TE SE :-D

danielka_88
07-30-2006, 21:32
a tva gornutu e ot men :PppPpPpp

iiirish
07-30-2006, 21:48
az izneverih na 4oveka koito obi4am i syjelqvam tolkova mnogo 4e mi se iska da umra molq vi nepravete moqta gre6ka za da ne zagubite lubovta

Боя се, че няма да те послушам. :lol:
Изневярата не е лошо нещо...

ми, това говори на колко си :-s

ProstoAz
07-30-2006, 22:20
На колко съм, бе, душа? :-k
Някакъв проблем ли има?

SweetBunny
07-30-2006, 22:37
sigurna sam che vseki edin ot nas e pravil tazi greshka,nqkoi sa se chustvali zle drugi ne im puka no priemi go napravila si go fakt e.....gledai v budeshte da ne go pravish obache


Не бъди толкова сигурна, защото аз не съм ... не знам дали някога ще го направя, но се съмнявам.. понякога съм искала, но просто не мога...
Относно авторката на темата :arrow: миличка, разбирам, че те боли, разбирам, че си разбрала грешката си, ако момчето до теб те обича истински ще те разбере и то и ще ти даде втори шанс ..
...който ТИ не трябва да пропиляваш ;-)

SweetBunny
07-30-2006, 22:41
az izneverih na 4oveka koito obi4am i syjelqvam tolkova mnogo 4e mi se iska da umra molq vi nepravete moqta gre6ka za da ne zagubite lubovta

Боя се, че няма да те послушам. :lol:
Изневярата не е лошо нещо...
Ти да изневеряваш е сладко, ама обратното :roll:
И преди да направиш нещо, се замисли, дали ако ти го направят, ще се почувстваш добре ;-)
Иначе аз никога не съм изневерявала и не смятам да го правя. Ако имам чувства/симпатии към друг, просто ще кажа на сегашния си приятел да скъсаме... 8-[

Krem4eto
07-31-2006, 20:14
az izneverih na 4oveka koito obi4am i syjelqvam tolkova mnogo 4e mi se iska da umra molq vi nepravete moqta gre6ka za da ne zagubite lubovta

Само първо искам да кажа че се пише съжалявам
И после ще ти кажа че е лошо да изневериш на някой и изведнъж да разбереш колко много си го обичала..Ужасно е...