PDA

View Full Version : С коя програма записвате филми



Kam4eto
07-30-2006, 13:51
Въпроса ми е с коя програма записвате филми от компютъра на DVD диск и има ли значение какъв е формата на филма

MorTi6a
07-30-2006, 14:56
to trqbva kompiutyra ti da moje da poddarja takav format ina4e formata e divX za DVD

Kam4eto
07-30-2006, 16:07
оки ама с Nero ли записвате или с някоя друга?

theraven_nz
07-30-2006, 17:27
Nero :-D

Ако искаш да стане един филм на един диск за обиновен дърт DVD плеър доста ще трябва да си поиграеш с други програмки. Ако DVD-то ти поддържа DivX слагай направо с Неро-то няколко филма и записвай :-D

Novkov
07-30-2006, 18:41
Nero :-D

Ако искаш да стане един филм на един диск за обиновен дърт DVD плеър доста ще трябва да си поиграеш с други програмки. Ако DVD-то ти поддържа DivX слагай направо с Неро-то няколко филма и записвай :-D

=D> Десятката няма какво повече да се дискутира темата. Мога само да добавя, че най-стабилната версия на Неро е Nero 6.6.0.14

theraven_nz
07-30-2006, 19:54
Nero :-D

Ако искаш да стане един филм на един диск за обиновен дърт DVD плеър доста ще трябва да си поиграеш с други програмки. Ако DVD-то ти поддържа DivX слагай направо с Неро-то няколко филма и записвай :-D

=D> Десятката няма какво повече да се дискутира темата. Мога само да добавя, че най-стабилната версия на Неро е Nero 6.6.0.14

=D> За версията си адски прав =D>
Седмицата е тъпа, огромна, нестабилна и направо ми бърка в червата. Имаш бира. :-D :-D :-D

Axxxel
07-30-2006, 23:55
Nero :-D

Ако искаш да стане един филм на един диск за обиновен дърт DVD плеър доста ще трябва да си поиграеш с други програмки. Ако DVD-то ти поддържа DivX слагай направо с Неро-то няколко филма и записвай :-D

=D> Десятката няма какво повече да се дискутира темата. Мога само да добавя, че най-стабилната версия на Неро е Nero 6.6.0.14

=D> За версията си адски прав =D>
Седмицата е тъпа, огромна, нестабилна и направо ми бърка в червата. Имаш бира. :-D :-D :-DЗатова съм с Ashampoo Burning Studio 6...готина...лека...който не разбира английски си има и бг...