PDA

View Full Version : strah me e, kakvo stava?



07-30-2006, 14:11
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praq

Mike-Jones
07-30-2006, 14:21
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praqe to nishto slojno nqma v tova kakvo se pritesnqvash za cunito :) tui da mu e problema spoko :)i nqma zna4enie 4e si nqmala gaje uspex ti jelaq voushte ne trqbva tiq neshta da te trevojat te sa nezna4itelni dori shte se vidi mom4eto dali e pi4 ili e nqkakav liglio

silv
07-30-2006, 14:21
Stigaaaaaaaa,tova e glupavo pritesnenie...vsi4ko 6te e ok,kakvo dokato umre6 li nqma da se celuva6...jivei i se radvai na jivota ;) Uspeh ;)

luda`flirtajika
07-30-2006, 14:45
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praq

macka az sum sushtata-to4no kato teb,no shte ti kaja samo edno,koeto nau4ih mn dobre ve4e: NIKOGA NE SE VLIAI OT MNENIETO NA DRUGITE,ti ne jiveesh za tqh,nito te za teb,ti jiveesh zaradi sebe si,da ne ti puka kakvo mislqt te

Shukaritetka
07-30-2006, 15:09
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praq

macka az sum sushtata-to4no kato teb,no shte ti kaja samo edno,koeto nau4ih mn dobre ve4e: NIKOGA NE SE VLIAI OT MNENIETO NA DRUGITE,ti ne jiveesh za tqh,nito te za teb,ti jiveesh zaradi sebe si,da ne ti puka kakvo mislqt te
Много хубаво изказване =D> =D> =D> =D> =D>
Според мен не трябва да се притесняваш ни най-малко за целуването.То си идва от вътре и няма някакъв урок за това как става една целувка.Не се притеснявай.Аз също преди 2 год бях в това положение,казах на момчето,че не мога да се целувам а той ме целуна и после каза,че целувката му е харесала.Просто не води от вътрешните си чувства и не мисли дали се справяш добре това само ще ти навреди :!: Успех

Shukaritetka
07-30-2006, 15:11
Писна ми с тия правописни грешки извинявам се ... ](*,) ](*,) ](*,) Просто се води от вътрешните си чувства :!:

luda`flirtajika
07-30-2006, 15:13
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praq

macka az sum sushtata-to4no kato teb,no shte ti kaja samo edno,koeto nau4ih mn dobre ve4e: NIKOGA NE SE VLIAI OT MNENIETO NA DRUGITE,ti ne jiveesh za tqh,nito te za teb,ti jiveesh zaradi sebe si,da ne ti puka kakvo mislqt te
Много хубаво изказване =D> =D> =D> =D> =D>
Според мен не трябва да се притесняваш ни най-малко за целуването.То си идва от вътре и няма някакъв урок за това как става една целувка.Не се притеснявай.Аз също преди 2 год бях в това положение,казах на момчето,че не мога да се целувам а той ме целуна и после каза,че целувката му е харесала.Просто не води от вътрешните си чувства и не мисли дали се справяш добре това само ще ти навреди :!: Успех

znaesh li prava si-nqma urok za celuvkata-to si idva ot vutre,no az znam edin :D:D:D,ne se priema to4no za urok,no karai-kazaha mi go na men.vlezte v saita mi(pishe go na profila mi) i vlezte v love-tam pishe :P,no tova pak ne e urok,zashtoto urok nqma kakto kaza ti :)

cskamoni4ka
07-30-2006, 15:14
Абе да не ти пука!

_deskata_
07-30-2006, 16:13
da rabiram te,i az s1m na 15 oba4e ve4e tozi problem go nqmam,nikoi nqma da te bazika za tova 4e ne si se celuvala ili 4e si nqmala drugp1t gadje no nee mn blagopriqtno da mu go kaje6,6te vidi6 4e p1rvate vi celuvka 6te ti se stori idealna.Samo ne trqbva da se pritesnqva6! :D ima mn hora koito si kazvat:-ole tova 6te mi e p1rvata celuvka kak da go napravq,kakvo trqbva da storq?.No ne ti nei taka prosto se ostavi na emociqta i 6te vidi6 4e vsi4ko 6te mine strahotno,a otnosno ot negovata kompaniq,ako ne iska6 da vleze6 v taka nare4eniq lo6 p1t ne se povliqvai ot tqx da ne ti pu6a,slu6ai samo tvoieto mnenie i ne im obr16tai mn mn vnimanie,no ne pravi taka 4e te da ne namraqt,mn e lo6o!dr1j se kato samata sebesi :D. Tova moga da te posavetvam az. :D

07-30-2006, 16:24
znaesh li prava si-nqma urok za celuvkata-to si idva ot vutre,no az znam edin :D:D:D,ne se priema to4no za urok,no karai-kazaha mi go na men.vlezte v saita mi(pishe go na profila mi) i vlezte v love-tam pishe :P,no tova pak ne e urok,zashtoto urok nqma kakto kaza ti :)

ami az ne mojah da go namerq kude e tochno tova , q obqsni malko pLS

koalka
07-30-2006, 17:55
Това,че са отракани не означава,че са "тръгнали по лош път".А и,ако не скаш да ставаш като тях-няма да ставаш.Ако ти не кажеш,че не си се целувала той или някой друг няма как да разбере.

freaky_FK
07-30-2006, 21:34
Draj se estesveno i vsichko shte e normalno i hubavo.ne trqbva da se pritesnqvash.pojelavam ti uspeh ;)

07-30-2006, 21:38
Draj se estesveno i vsichko shte e normalno i hubavo.ne trqbva da se pritesnqvash.pojelavam ti uspeh ;)
no az sam na 15 i ideq si nqmam kak da go celuna,mn me e strah da ne se izloja hora :cry:

Shukaritetka
07-30-2006, 22:01
Draj se estesveno i vsichko shte e normalno i hubavo.ne trqbva da se pritesnqvash.pojelavam ti uspeh ;)
no az sam na 15 i ideq si nqmam kak da go celuna,mn me e strah da ne se izloja hora :cry:
[/b]Ама ти няма да си мислиш такива неща :!: :!: :!: То просто си идва отвътре,няма уроци за това.Трябва да се престрашиш и да се отпуснеш.Не се излагай такава я се стегни малко бе момиче :!:

Axxxel
07-30-2006, 22:34
Тва да те бъзикат, защото не си се целувала е пълна тъпотия.Който го направи значи е кръгъл идиот :lol: .Както навсякъде са казали...целувката не се научава с уроци.То просто си е в самия човек.И да не се притесняваш...на някой може адски много да им хареса как се целуваш, а на някой може да не им харесва.Всичко си е до човека и характера...няма лоши целувки...има неоценени целувки...

07-30-2006, 22:57
Тва да те бъзикат, защото не си се целувала е пълна тъпотия.Който го направи значи е кръгъл идиот :lol: .Както навсякъде са казали...целувката не се научава с уроци.То просто си е в самия човек.И да не се притесняваш...на някой може адски много да им хареса как се целуваш, а на някой може да не им харесва.Всичко си е до човека и характера...няма лоши целувки...има неоценени целувки...
mi kak da napravq tai 4e da ne vzema da go oligavq? Smisal, 4e ponqkoga imam dosta plyka v ustata i vse pak.... ](*,) I to kakvo celuva6 vse pak? Tam samata mu ustna li ili? offf, 6te se pobarkam ot pritesnenie

Axxxel
07-30-2006, 23:11
Тва да те бъзикат, защото не си се целувала е пълна тъпотия.Който го направи значи е кръгъл идиот :lol: .Както навсякъде са казали...целувката не се научава с уроци.То просто си е в самия човек.И да не се притесняваш...на някой може адски много да им хареса как се целуваш, а на някой може да не им харесва.Всичко си е до човека и характера...няма лоши целувки...има неоценени целувки...
mi kak da napravq tai 4e da ne vzema da go oligavq? Smisal, 4e ponqkoga imam dosta plyka v ustata i vse pak.... ](*,) I to kakvo celuva6 vse pak? Tam samata mu ustna li ili? offf, 6te se pobarkam ot pritesnenieНе съм много вещ...все пак не съм някой сваляч дето се мляска постоянно.То така или иначе се разменя слюнка...важното е да не си с хептен изсъхнали устни, ама и да не се плюнчиш...а какво представлява целувката?Като отстраним романтиката и удоволствието че се целуваш с любумия човек, тя си е просто връзване на езици.И всеки я обича по различен начин...аз например обичам да хапя след целувката :lol:

07-31-2006, 22:54
hei hora napravih go0o0o0o0o0o0o0o0o, naistina be6e tolkova prosto i lesno, super be6e, znaete li - vs mom4eta mogat da se celuvat i te 6te vi vodqt naistina be6e suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Shukaritetka
07-31-2006, 23:06
=D> =D> =D> Видя ли че не е толкоз трудно,а ти се изпопритесни ... :wink:

iiirish
08-01-2006, 00:11
Zdr, zna4i qvno imam nqkav strah, haresvam edno mom4e, v posledno vreme vijdam, 4e i toi zapo4va da me haresva i skoro sigurno 6te mi predloji, no problema e, 4e sam na 15 i do sega ne sam se celuvala - ne sam imala gadje vaob6te i sega me e strah kak da mu priznaq, 6te po4nat li posle da me bazikat i t.n.?
I dr 4e me e strah ot tova s kakvi hora se sabira, 4e sa po-otrakani ot men i se strahuvam da ne trgana taka da se kaje po lo6 pat. kajete kvo da praqe to nishto slojno nqma v tova kakvo se pritesnqvash za cunito :) tui da mu e problema spoko :)i nqma zna4enie 4e si nqmala gaje uspex ti jelaq voushte ne trqbva tiq neshta da te trevojat te sa nezna4itelni dori shte se vidi mom4eto dali e pi4 ili e nqkakav liglio

подкрепям :D

DaDdY_BoY
08-01-2006, 00:26
е добре де... нали винаги има първи път :)

08-01-2006, 01:06
Gospodi, 10x you na vsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii4ki, koito si kazaha mnenieto mn naistina mn vi blagodarq.Kogato zapo4nahme da se celuvame se setih za vs mneniq, koito pro4etoh i mi stana super gotino i mislq 4e mina dobre, pak i da ne e toi e pi4 i ni6to ne kaza. 10x o6te vednaj :))))

Отговор
08-01-2006, 08:18
Gospodi, 10x you na vsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii4ki, koito si kazaha mnenieto mn naistina mn vi blagodarq.Kogato zapo4nahme da se celuvame se setih za vs mneniq, koito pro4etoh i mi stana super gotino i mislq 4e mina dobre, pak i da ne e toi e pi4 i ni6to ne kaza. 10x o6te vednaj :))))
Бъди щастлива :wink:

Mike-Jones
08-01-2006, 08:51
=D> da bravo naistina ama skoro o4akvai :) dokato te kis da puska ra4i4ka :0

CVETELLINA
08-01-2006, 11:22
ами аз не виждам проблем,но все пак..това че не си имала гадже или това,че не си се целувала не е толкова страшно,все пак за всичко си има 1-ви път...А ако момчето е свестно,ще те разбере,то няма нищо страшно в това,да се целуваш или пък да имаш приятел... :wink:
А що се отнася до приятелите му,както каза коалка,това че са отракани,не значи,че са тръгнали по лош път...но дори и да е така,все пак никой не може да те задължи да правиш нещо,което не искаш!Така че това дали ще тръгнеш и ти по лош път,зависи единствено от теб...!
И май е тва,просто бъди себе си,дръж се нормално с момчето,и бъдете щастливи..Успех :wink:

08-17-2006, 18:22
eeeeeee bravo na tebe be macka i az da imam tvoq kusmet :smt010 :smt010
e i kvo sa gadjeta li ste