PDA

View Full Version : Станимир Стоилов: Надявам се да приключим в редовното време



teenkopele
07-30-2006, 15:41
29.07.2006

Спорт НетИнфо

Футбол България

Наставникът на Левски Станимир Стоилов изрази надежда срещата за Суперкупата на България срещу ЦСКА да бъде решена в редовното време.
"Това е финал и може да се стигне до продължения и дузпи, както през миналия сезон. Надявам се това да не стане. По-добре ще бъде да играем 90, а не 120 минути, защото след три дни имаме важен мач от Шампионската лига", заяви Стоилов.
Той има леки проблеми около състава, свързани с травми на няколко от основните футболисти след първата среща от втория предварителен кръг на Шампионската лига срещу Сиони (2:0) в сряда.

"2-3 са под въпрос. Лусио Вагнер и Седрик Бардон са с оплаквания. До утре няма да изчистя точния състав. Все пак имам доста варианти за техни заместници - Живко Миланов, Валери Домовчийски, Милан Коприваров и Веселин Минев", заяви той.

Стоилов бе категоричен, че фаворит в срещата няма.

"Тези мачове винаги са непредсказуеми - независимо от формата и моментното състояние на отборите. Печели този, който е с по-добра концентрация, мотивация и себераздаване", каза специалистът.

"Смятам, че ние трябва да повишим желанието и мотивацията си, за да достигнем до успеха. Трябва да наложим нашия стил на игра още от първата минута и да бъдем внимателни за техните контраатаки. Ще се опитаме с колективни действия да неутрализираме силните страни в играта на противника", допълни той.

Стоилов не смята, че ЦСКА е отслабен с напускането на няколко от основните единици на "армейците" от миналия сезон.

"Имам наблюдения върху играта на съперника. Не мисля, че ЦСКА е станал по-слаб отбор от миналия сезон. Напротив. Клубът привлече няколко много силни единици. Лично аз смятам, че Петре е най-класното попълнение в българския шампионат това лято. Познавам го добре от мача ни срещу Динамо Букурещ през миналия сезон", каза той.

Левскарите тренираха днес от 11.00 часа, след което 20 футболисти заминаха на лагер в "Банкя Палас".

s0c00l
07-30-2006, 15:47
Само Левски !
ПАК ЩЕ РЕВАТ СЛЕД 7:2 !!!!!!!

skate_warrior
07-30-2006, 22:46
хахахаах видяхме :lol: