PDA

View Full Version : turneto palneta prima 2006



07-30-2006, 14:52
6te hodite li na turneto.kakvo o4akvate ot nego.koq pevica iskate da e nai mnogo tam i koq ne iskate i za6to.
nqkoi moje li da mi kaje koi pevici bqha minalata godina.
blagodatq predvaritelno
mene li4no mnogo me e qd 4e beronika i mariq nqma da sa tam.to bez tqh kakvo 6te e.a za malina napravo nqmam dumi.ima pevici koito sa kade-kade nad neq i sa zaslujili da sa tam a tq ko??? 6te stoi i 6te mi igrae samo nqkakvi ku4eci a za glasa i da ne kazvam(ne 4e drugite imat koi znai kakvi glasove no vse pak...)tq 6te razvali turneto
tova e moe li4no mnenie i se izvinqvam na tezi koito q haresvat
haide kajete i vie kakvo mislite po vaprosa

07-30-2006, 15:15
Миналото лято пяха:Камелия,Мария,Малина,Г ергана,Преслава,Емилия,Вер ника и Ивана.Сега на това турне няма да са Мария и Вероника,но за сметка на това ще бъдат Анелия и Райна.Мене Малина също супер много ме твари.Това си е чиста танциорка,а не певица.Но както и да е...Важното за мене е че Анелия ще присъства на турнето.И ще бъде много по голям купон след като тя е там.

ProstoAz
07-30-2006, 17:20
Аз пък не мога да разбера що трябва да осирате всяка тема... [-(

Ще ходя на концерта или в Стара Загора или в Сливен преди да потегля към морето. :D
Много се радвам, че Мария и Вероника няма да ги има, защото никак не ги харесвам. Но ако и Малина и Гергана ги нямаше щеше да е ощо по-добре. :lol: Камелия има горе долу хубави песни, но не може да пее, Емилия и тя същата работа. Но заради Ивана, Преслава и Анелия си заслужава да отида. :-D

Lorraine
07-31-2006, 08:03
няма да ходя,не си падам по поп-фолка O:)

07-31-2006, 12:51
Аз пък не мога да разбера що трябва да осирате всяка тема... [-(

Ще ходя на концерта или в Стара Загора или в Сливен преди да потегля към морето. :D
Много се радвам, че Мария и Вероника няма да ги има, защото никак не ги харесвам. Но ако и Малина и Гергана ги нямаше щеше да е ощо по-добре. :lol: Камелия има горе долу хубави песни, но не може да пее, Емилия и тя същата работа. Но заради Ивана, Преслава и Анелия си заслужава да отида. :-D
ti luda li si za emiliq...ta tq e zavur6ila muzikalna akademiq i e edna ot malkoto,koito durjut na peeneto i pee 4esto na jivo.Kameliq su6to ima glas.4uvala sum q na jivo o6te predi da stane pevica.Pee6e "KuKavica".Edna srubska pesen na edin konkurs za krasota.Taka 4e..Gergankata ina4e 4e e bezdarna, e bezdarna,ama pone ima mnogo hubavo izlu4vane..tq vsu6tnost samo tova si ima..A Malina..stiga we..Za6to da q nqma?Koi pravi po-hubavo 6ou ot Malina na tiq turneta...Moje da ne e purva pevica i ne e ,ama pone vinagi se starae i raboti mnogo i to si li4i...

Moderated by Tiffany
по т.2 от правилника.

fuck_you_baby
07-31-2006, 14:12
mi mislq da otida pone za sega.ina4e nadqvam se da stane golqm kupon i da si izkaram qko.sega mnogo mnogo ne se valnuvam koi 6te pee(radvam se 4e aneliq i preslava 6te sa tam)ina4e si nqmam lubimki......abe vajnoto e kupona da stava :wink:

ProstoAz
07-31-2006, 17:04
Хмм...добре...за Емилия може и така да е, но за другите...
Кой рева преди години в "Шоуто на Слави", защото трябваше да пее? Камелия! И преди няколко дни гледах някакъв концерт от миналата година, на който естествено тя пее на плейбек и представи си - в един момент си включи микрофона, почна да грачи, развали част от песента, усети се и се отказа от такива прояви. :lol:
Гергана не ми харесва. Виждал/а ли си я на живо?
Малина...кълчоти се много, да, но за какво ми е да заспивам от скука докато и минат песните? Защото е ясно, че не ми трябва да я зяпам. :wink:

mi6ka_barelinka
08-07-2006, 09:49
Mislq da hodq samo za6toto kameliq 6te e tam prosto sam i fenka.Tq milata ne moje da pee koi zn kolko dobre ama oma i nqkoq dr gotina pesni4ka pak i izglejda dobre.A i Aneliq e gotina macka predi mi be6e kom6iika ama az bqh malka i ne q pomnq koi zn kolko mn!!

sun4e
08-07-2006, 10:03
аз нема да ходя щото ще съм на море ..е имам възможност да посетя концерта във Варна но сигорно няма да отида....щото уж тая година щели да пеят на живо пък виж ги! Концерта във Видин беше напрао провал Гергана и Райна почнаха да пеят наживо ама не успяха да го докарат да не говоря за Малина ...На Анелия пък отначало микрофона и беше изкл и ако не забелязахте се обърна и каза нещо на ония там ама нз дали е пяла после на живо или не.Само Ивана и Емилия докарваха песните както винаги.Е дано в дугите градове да е по добре макар да не ми се вярва че то кат си усиля уредбата вкъщи си е същото...незнам ](*,) ](*,) ](*,)

Mo6no
08-07-2006, 10:10
Не, няма да отида, защото не ми харесва музиката.

XXX_f
08-07-2006, 13:22
Az shte otida, ne sum fenka na chalgata , no imam priqteli deto mn se kefqt na chalga i ot edna strana zaradi tqh shte otida , a ima i drugo kakvoto i da si govorim chalga pevcite rpavqt golqmo shou i shte si izbuhna

BeHuTo_91
08-07-2006, 22:07
камелия е ревала в шоуто на слави?????? :shock: :shock: :shock:

scorpiass
08-08-2006, 05:37
Ми кво да ви кажа ,във Плевен беше перф
понеже я съм от Бяла Слатина и ходихме първо на Враца(готино беше ама...) и после на Плевен ,еиии ми тама я умрех -без глас останах , без крака и ръце :D ,напрао са разцепих мн яко
В началото малко шитаво ама кво стана после ... :D (тиа дето беха тама знаят)
Почна се от Малина на 300 Удара в минута (мн яка песен ) .
На Камелия направо останах без глас и ръце ,на преслава ,анелия и ивана също ,напрао разбивация :)

6emet4e
08-08-2006, 08:25
еми не аз май няма да ходя :cry: !иначе мисля че ще бъде яко!аз съм фенка на Анелия,Емилия...Ивана винаги праи мноо яки купони и т.н....а и мене Малина ме дразни-нито може да пее нито кой знае ква визия има...е да кълчи се там нещо ама тва не покрива другите недостатъци,няма много хубави песни(само "студ" може би)и такам... 8-[

Dance all night
08-08-2006, 20:44
Хмм...добре...за Емилия може и така да е, но за другите...
Кой рева преди години в "Шоуто на Слави", защото трябваше да пее? Камелия! И преди няколко дни гледах някакъв концерт от миналата година, на който естествено тя пее на плейбек и представи си - в един момент си включи микрофона, почна да грачи, развали част от песента, усети се и се отказа от такива прояви. :lol:
Гергана не ми харесва. Виждал/а ли си я на живо?
Малина...кълчоти се много, да, но за какво ми е да заспивам от скука докато и минат песните? Защото е ясно, че не ми трябва да я зяпам. :wink:
Камелия е ревала в "Шоуто на Слави"?!Това поредната клюка ли е или поредната изопачена новина?Къде го чете това?Ей незнам какво си гледала,аз ти казвам,че Камелия може да пее,макар и да не е втора Валя Балканска.Има певици,който пеят по-зле от нея и пак се считат за певици,като Галка от КАризма да речем,която има страхотен глас,но...за съжаление й липсва музикален слух и затова пее фалшиво.А за Малина..според мен на нея определено има какво да й се гледа,поне от хората ,които обичат да танцуват като мен и въобще обичат танците и за всички останали, защото наистина прави грандиозни шоута.Да,не пее,но пък има други таланти,който явно най-добре може да изяви в ролята на певица-тя танцува, апък и играе на сцената,т.е. артистична е.Аз лично винаги не считам за излишно да я зяпам,най-малкото което е, за да открадна някое друго движение, понеже се занимавам с танци :evil: ..За Гергана..нещо не ме изпълва това момиче, но все пак уважавам песничките й и феновете й и не смятам за нужно да я плюя.Има някои нежни песнички,макар и леко глуповати понякога.

evanescence_fen4e
08-09-2006, 09:04
mi nadqvam se v stara zagora tyrneto da e super

midsummer`
08-09-2006, 17:28
az hodih na turneto i be6e dosta qko.vsi4ki pevici izpqha pone po 2 pesni na jivo.ne pqha stari pesni.napraviha strahotno 6ou!!!nqma smisul izob6to da govorim,poneje v kraina smetka vsi4ko e s komersialna cel i stremej da se izmuknat pari.koito misli 4e mu se davat 3 lv za podoben vid konzert neka otide,kakto napravih az,za6toto ni6to ne zagubih (osven glasa si ;)

{PiSaNkAtA}_{MiMi}
08-09-2006, 22:42
S priqtelkite mi smqtame da hodim.Ne 4e imam ne6to protiv Raina,no opredeleno iskah da vidq Mariq.Ot tova koeto gledam po televiziqta mislq 4e predi6nite turneta bqha malko po-uspe6ni i vse pak mislq 4e 6te mine dobre ili pone se nadqvam.

Atika
08-09-2006, 23:53
Oooo ... sredna vazrast na publikata ot 10 do 15 g ...

miminia
08-10-2006, 08:17
sestra mi beshe na toq v pleven i davaha po tv

yomadedi
08-10-2006, 08:28
Да ве...се едно пък съм тръгнала...тва е най-тъпото нещо евър!!!!!!Не сте добре да я слушате тая лигава музика!!!!!!

e_l_i_z_a
08-10-2006, 10:48
Отидох снощи-в Русе съм.Сцената беше бая малка,ама ми направи впечатление,че всички певици ПЯХА НА ЖИВО!Аз попринцип бях отишла заради "Експоуз",обаче останах приятно изненадана от певиците.Даже Герганчето пееше на живо...Браво!Вече имам малко уважение към чалгата. :) Така трябва да е.Няма само българите да се излагаме с плейбеци =D>

cler
08-23-2006, 23:19
сега се прибирам от концерта в пловдив и мога да ви кажа че беше нечовешко!