PDA

View Full Version : Za6to jivota taka me nakazva?!



Black_Cat
07-30-2006, 17:11
ne izdurjam..... ot kakto obiknah edno mom4e i toi se podigra s men nemoga da go prejiveq ve4e 3 meseca a toi be6e edinstveniqt koito sam obi4ala i predi nego i sled nego ima6e mn mom4eta no samo nego obi4ah i my vqrvah slqpo... sega samo si igraq s jivota i na nikoi ne vqrvam :smt010 i za kapak 4e sam ne6tastna ne mojah i da y4a v y4ili6tete koeto iskam ot 1vi klas! EBASI JIVOTA IMAM! nz kakvo da pravq nqmam doverie na nikoi igraq si s mom4etata ne6tstna sam.... bqgam ot lubovta dori sega odbqgvam edin priqtel samo za6toto me e strah da ne hlutna... :smt010 znam 4e nemojete da mi pomognete nikoi nemoje no ne izdurjam ve4e celi 3 meseca i iskah da spodelq s nqkoi kolko mn se mu4a... :smt010 Za6to jivota taka me nakazva?!
i zada imam nqkakuv smisal temata ako iskate i vie spodelete dali ste ne6tastni.... :smt010

addictedtou
07-30-2006, 17:36
Аз бях...много време като теб,но излязох от депресията с много усилия от мен и моите приятели...и сега вече см щаслива...
Ще ти кажа само едно...не бягай от любовта..защото от нея никой не е избягал и няма и да избяга...всичко ще мине...и аз мин година си е*ах мамата на оценките,които ще ми трябват като кандидатсвам...но няма как такъф е живота...
Всичко минава!

Sophie
07-30-2006, 17:53
samo za svedenie bila sum v takava i to mn dulboka i neponosima depresiq samo 4e ne 3-4 meseca ami godina i polvina

vse 6e izgree slunceto, samo tva trq da vqrva6, nezavisimo koga, kak i koi 6te ti go pokaje, prosto ne se ot4aivai

koalka
07-30-2006, 18:41
Това,че веднъж някой те е наранил,не мисля,че е основание да се отказваш от любовта.Не всички момчета си и игрят с момичетата и има и доста свестни.Не се страхувай от любовта,защото тя е най-великото чувство!

CrazyWitch
07-30-2006, 18:57
Наистина има свестни момчета и на твоята улица може да изгрее слънце или както приятеля ми вика : "И на твоето слънце може да изгрее улица" :wink: . Някой ден (пожелавам ти да е скоро) ще намериш човак който повече от всичко държи на теб. Не се отказвай от любовта. Не е нужно и да я търсиш де. Както казаха преди мен : "никой не може да избяга от нея". [-X Главата вдигната. Времето лекува, ще дойдат по-добри времена за тебе бе момиче споко. Ще усетиш щастието в истинския му смисъл.

honey_7o
07-30-2006, 19:08
"Lubovta ne pita,a vraxlita" ako trqbva da se vlubi6 6te se vlubi6 nezavisimo dali se starae6 tova da ne se slu4i.Ne trqbva da izbqgva6 priqtelite si to4no v tozi moment.Imenno te sa xorata koito mogat da ti pomognat.Ne trqbva da se ot4aiva6 samo za6toto si bila naranena-nima ima 4ovek koito ne e bil naranqvan pone edin pat v jivota si.Trqbva da ima6 volqta da se spravi6.Da se stremi6 napred i da ne zabravq6 lo6ite si momenti za6toto imenno te te pravqt po silna.

iiirish
07-30-2006, 19:31
чувствала съм се самотна, но не защото ме беше наранявало някое момче, а просто защото нямаше такова. много дълго време бях нещастна, имах чувството, че ще стигна до депресия и надеждата ми за любов беше угаснала... докато не се появи Той... :oops:

така, че мило момиче, не се притеснявай! живота не може винаги да ти показва само лошата си страна! :wink:

Ice_Queen
07-30-2006, 19:44
Живота е гаден... така е ! Въпроса е дали ние ще се примирим с това или ще се борим и ще направим така че да се променят нещата!
НЕ се отчайваи! Дай отпуска на чувствата си..изгори вс свързано с дразнителя...опитай се при всеки напиращ спомен да си казваш : НЕ!АЗ СЪМ ПО СИЛНА!НЕ СЪМ ЗАВИСИМА!
Ако не става даже се опитай да го намразиш...мн хора ще кажат -абе омраза,не мрази нее хубаво!По мое мнение ,когато от омразата зависи душевния ми мир и спокойствие е по хубаво да намразя човека/дразнителя..от колкото да страдам и да карам вс около мен да страдат!
Ти си по-силна от обстоятелствата ,бори се миличка!Живота е 1,пък макар и гаден!!

Sarabi
07-30-2006, 19:55
Всяко нещо,което не ни убива,ни прави по-силни.Значи ще си като Херкулес :lol: .Да не ти пука,ще си намериш нов,който наистина да си заслужава и който е достоен да е с теб.А за даскалото...поне ще си със старите приятели(ти си знаеш за какво говоря :wink: ).Няма даумреш от тази болка...само трябва да изчакаш да срещнеш някой за теб 8)Времето наистина лекува

sexy_dizzy
07-30-2006, 19:56
Едва ли ще избягаш от депресията ако отбягваш любовта.Бих ти казала, че в точно това се крие и грешката ти.Така винаги ще си мислиш, че онова момче е"единствения", а това е само моментно положение.Всеки е мислил така за определен човек докато не срещне друг-по-добър.Така ще стане и с теб!Не бягай от любовта, напротив търси я-в момента ти имаш нужда точно от нея.Винаги има лоши моменти, радвай се, че вече те очакват хубави, познала си лошото, очаква те най-доброто!Вярвай в себе си и в любовта, защото я има!
http://smiles-wenzdy.hit.bg/lovestruck_monsters_md_wht.gif

Axxxel
07-30-2006, 21:23
Това,че веднъж някой те е наранил,не мисля,че е основание да се отказваш от любовта.Не всички момчета си и игрят с момичетата и има и доста свестни.Не се страхувай от любовта,защото тя е най-великото чувство!
Хах...за мен си е основание...на два пъти съм си разкривал истинските чувства...повече няма да направя тази грешка...Любовта се преживява...може и пак да се влюбиш...дам...така е...страхът от провал обаче се засилва...

freaky_FK
07-30-2006, 22:18
moje bi sa ti se sluchili nakup nqkvi kofti polojeniq i izglejda si se otchaqla.moej bi trqbva da otidesh nqkade da si pochinesh i da si osmislish problemite i v krajna smetka da se osvobodish ot tqh zashtoto ima mnogo hubavi nehsta koito te ochakvat ;)

Black_Cat
08-01-2006, 12:11
Това,че веднъж някой те е наранил,не мисля,че е основание да се отказваш от любовта.Не всички момчета си и игрят с момичетата и има и доста свестни.Не се страхувай от любовта,защото тя е най-великото чувство!
Хах...за мен си е основание...на два пъти съм си разкривал истинските чувства...повече няма да направя тази грешка...Любовта се преживява...може и пак да се влюбиш...дам...така е...страхът от провал обаче се засилва...
evala edin da se nameri na moeto mnenie... :smt010

xOtkiSsSs
08-01-2006, 12:15
Всяко нещо,което не ни убива,ни прави по-силни.Значи ще си като Херкулес :lol: .Да не ти пука,ще си намериш нов,който наистина да си заслужава и който е достоен да е с теб.А за даскалото...поне ще си със старите приятели(ти си знаеш за какво говоря :wink: ).Няма даумреш от тази болка...само трябва да изчакаш да срещнеш някой за теб 8)Времето наистина лекува
ПОдкрепям :)

koalka
08-01-2006, 12:17
Това,че веднъж някой те е наранил,не мисля,че е основание да се отказваш от любовта.Не всички момчета си и игрят с момичетата и има и доста свестни.Не се страхувай от любовта,защото тя е най-великото чувство!
Хах...за мен си е основание...на два пъти съм си разкривал истинските чувства...повече няма да направя тази грешка...Любовта се преживява...може и пак да се влюбиш...дам...така е...страхът от провал обаче се засилва...И ако се влюбиш ти това не си го избираш.Няма човек,който да контролира чувствата си напълно.Дай направо да се откажем от любота,защото просто не си случил на хора и не си имал късмет.Това е тъпо.

MartiSSima
08-01-2006, 21:00
Мило момиче, и аз бях някога като теб.Хлътнах по един човек, и той ме заряза така че просто няма смисъл да се ядосваш и да испадаш в депресия.Знам как се чувстваш но това ще отшуми с времето!Повярвай ми, ще се влюбиш някои ден в момче което ще те обича и уважава.Не се ядосвай.Просто погледни напред и ще видиш сама че ще срещнеш този човек!Слънчеви целувки и горе главата!

Сънчо
08-01-2006, 21:17
Едно момче, не е причина да проваляш живота си, да не вярваш в себе си и в любовта, да нараняваш хора които не са го заслужили. Осъзнай се, вземи се в ръце, забрави го! Има си карма, тя ще се погрижи за него и някой ден и него ще го боли както теб и той ще се влюби и с него ще се подиграят!

iliyanka
08-27-2006, 15:50
jivota e mnogo gaden nz za6to taka me nakzva niama da razkazvam vsi4kite si maki za6toto niama da mi stigne miastoto ako zapo4na,samo iskam da kaja 4e i az ne sam ot nai-6tastlivite. ](*,)

koalka
08-27-2006, 16:09
На колко години си?Говориш все едно се отказваш от любовта!Не можеш да го преодолееш 3 месеца???Можеш да говориш така,ако не си го преодоляла 3 години.Тогава ще те разбера.Какво толкова се е случило?Ок,не можеш да учиш в това училище,което искаш,но ако всички хора се предаваха пред най-малката трудност...незнам.Не може винаги да получаваме това,което искаме.Приеми го-това е живота.Не съм живяла кой знае колко,даже въобще,но са ми казвали хора,които имат опит.Не може всичко в живота ни да е перфектно,но не трябва да се огъваме пред всяка една трудност.

IdiOtKa
08-27-2006, 16:09
ne izdurjam..... ot kakto obiknah edno mom4e i toi se podigra s men nemoga da go prejiveq ve4e 3 meseca a toi be6e edinstveniqt koito sam obi4ala i predi nego i sled nego ima6e mn mom4eta no samo nego obi4ah i my vqrvah slqpo... sega samo si igraq s jivota i na nikoi ne vqrvam :smt010 i za kapak 4e sam ne6tastna ne mojah i da y4a v y4ili6tete koeto iskam ot 1vi klas! EBASI JIVOTA IMAM! nz kakvo da pravq nqmam doverie na nikoi igraq si s mom4etata ne6tstna sam.... bqgam ot lubovta dori sega odbqgvam edin priqtel samo za6toto me e strah da ne hlutna... :smt010 znam 4e nemojete da mi pomognete nikoi nemoje no ne izdurjam ve4e celi 3 meseca i iskah da spodelq s nqkoi kolko mn se mu4a... :smt010 Za6to jivota taka me nakazva?!
i zada imam nqkakuv smisal temata ako iskate i vie spodelete dali ste ne6tastni.... :smt010
ами разбирам те ....и то доста дуре но само неможах да разбера защо мислиш че някои те е наказал ..?! ..секи сам решава какво да прави никои не го наказва ....!

LuCkY_YoU
08-27-2006, 16:29
a be istinskata lyubov se sre6ta mn rqdko!pove4eto mom4eta sa tupi p**tki!!!izvinqvam se za izraza.....pisna mi ve4e ot nekadurnici,koito izob6to ne zaslujavat lyubov :!: taka 4e nedei da strada6 za ne6to,za koeto nqma smisul!budi silna...nqkoi den i ti 6te si 6tastliva,ima mn po-golemi ne6tastiq ot tvoeto!radvai se na semeistvoto si,priqtelite si i taka :wink:

PLAMENKO
08-27-2006, 17:57
ne izdurjam..... ot kakto obiknah edno mom4e i toi se podigra s men nemoga da go prejiveq ve4e 3 meseca a toi be6e edinstveniqt koito sam obi4ala i predi nego i sled nego ima6e mn mom4eta no samo nego obi4ah i my vqrvah slqpo... sega samo si igraq s jivota i na nikoi ne vqrvam :smt010 i za kapak 4e sam ne6tastna ne mojah i da y4a v y4ili6tete koeto iskam ot 1vi klas! EBASI JIVOTA IMAM! nz kakvo da pravq nqmam doverie na nikoi igraq si s mom4etata ne6tstna sam.... bqgam ot lubovta dori sega odbqgvam edin priqtel samo za6toto me e strah da ne hlutna... :smt010 znam 4e nemojete da mi pomognete nikoi nemoje no ne izdurjam ve4e celi 3 meseca i iskah da spodelq s nqkoi kolko mn se mu4a... :smt010 Za6to jivota taka me nakazva?!
i zada imam nqkakuv smisal temata ako iskate i vie spodelete dali ste ne6tastni.... :smt010

Споооооко бре , главата горе :wink: :wink: :wink: