PDA

View Full Version : Tokio Hotel



Elektra_x
07-30-2006, 17:47
Чували ли сте ги,ако да харесват ли ви?Какво мислите за тях?

kristini4ka
07-30-2006, 17:48
Еми чувала съм ги ма мн мн не ме кефят

pep4o
07-30-2006, 18:07
Ми слушала съм ги,но честно казано не ми харесват :roll: [/quote]

ThePainIsReaL
07-30-2006, 19:08
Ооо.. даа :) Приятелката ми е луда по тях - по-точно по Бил . Пък и като гледам РТЛ винаги ги споменават , не минава без тях . Като музика имат мисля 1-2 хубави песни , а останалото е стандартните песни за Тийн - групи :-D

ELiZa
07-30-2006, 19:13
Чувала съм ги.Въобще не ме кефят

Boot
07-30-2006, 19:15
Мисля, че са гей!

Elektra_x
07-30-2006, 19:24
Мисля, че са гей!
:shock: :shock: :shock:
Ама ти серионзо ли?! И кое по точно те подтиква да мислиш така?!Вярно че всеки си има свое собствено мнение...ама да си имаме уважението все пак.Т'ва че имат малко по различна(да не кажа странна) визия от другите не значи че са гейове.Ако имаш главно предвид Билл(вокала им) заради това че е с грим и дълга коса... #-o Това е второ нещо след музиката им заради което ги хаесвам...

Elektra_x
07-30-2006, 19:27
Ооо.. даа :) Приятелката ми е луда по тях - по-точно по Бил . Пък и като гледам РТЛ винаги ги споменават , не минава без тях . Като музика имат мисля 1-2 хубави песни , а останалото е стандартните песни за Тийн - групи :-D
Ехаа коя е приятелката ти :D

Exhausted`Soul
07-30-2006, 19:29
Мисля, че са гей!
:shock: :shock: :shock:
Ама ти серионзо ли?! И кое по точно те подтиква да мислиш така?!Вярно че всеки си има свое собствено мнение...ама да си имаме уважението все пак.Т'ва че имат малко по различна(да не кажа странна) визия от другите не значи че са гейове.Ако имаш главно предвид Билл(вокала им) заради това че е с грим и дълга коса... #-o Това е второ нещо след музиката им заради което ги хаесвам...

ее визията не им е от най-странните ... само дето наблягат на вокала им ... а лично аз като ги видях за първи път си помислих,че той наистина е момиче...нз..не ме кефят изобщо,мн са ми детински

ThePainIsReaL
07-30-2006, 19:34
Ооо.. даа :) Приятелката ми е луда по тях - по-точно по Бил . Пък и като гледам РТЛ винаги ги споменават , не минава без тях . Като музика имат мисля 1-2 хубави песни , а останалото е стандартните песни за Тийн - групи :-D
Ехаа коя е приятелката ти :D

Мм... от ПЛД е :mrgreen: знам че беше риторичен въпрос , ама аз да си кажа . Иначе наскоро си купи и двете им ДВДта от Германия , трябваше да ходя да ги гледам с нея , нз защо се отказах де :roll: . Впрочен аз НЕ съм им фенка , ама покрай нея знам доста неща , няма как , след като само за това говореше по едно време :D

Boot
07-30-2006, 19:35
Вдишай. Издишай.
Виж сега. Визията им не е странна. Смешна е. Смешни са. Гей са. Ти странна визия виждала ли си, по дяволите?!
Има ЕБАТИ яките мъже с дълги коси и грим. Факт. Вокалистката... ъъъ вокала, де на Токио Хотел е гей. Факт.

Фък оф!

Elektra_x
07-30-2006, 20:02
Вдишай. Издишай.
Виж сега. Визията им не е странна. Смешна е. Смешни са. Гей са. Ти странна визия виждала ли си, по дяволите?!
Има ЕБАТИ яките мъже с дълги коси и грим. Факт. Вокалистката... ъъъ вокала, де на Токио Хотел е гей. Факт.

Фък оф!
Изобщо ама изобщо не съм съгласна с теб...но както вече казах всеки си има индивидуално мнение.Ще си останат мои любимци независимо от негативното ти мнение.

`Death`Whore`
07-30-2006, 20:08
Не би трябвало да те интересува дали са педали, ако правят яка музика. И Нергал е педал и на някои снимки е като Тария, обаче музиката, която правят Бехемот, ми харесва толкова много, колкото и преди изобщо да знам как изглежда и дали се мисли за световна звезда. Но ти не си чувала за тази група.

Мъж с грим=педал. Не се обяснявай. Заради това си ги харесвала...и какво? Една група прави музика, а не визия. Фреди Меркюри е наркоман, бисексуален и се облича с бял аутфит по цялото тяло...прилепнал...което ме дразни. Нещо започнах да привеждам много примери.

Токио Хотел са деца. Токио Хотел правят лигава музика за децата, които се мислят за метъли. На всички без вокала свалям шапка, защото свирят, а вокалчето /хайде, няма да го обиждам/ още няма наченки на мутиране на гласа, поне в пеенето. Вокалите в тежката музика са или нежни, или брутални. Той не е нито едното от двете.

piFka_LP
07-30-2006, 20:16
ami da 4uvala sym gi predi 3-4 meseca mn se bqh zaribila da gi slu6am oba4e sq neshto ne me kefqt 4ak tolkova samo Rette mich i SHrei me kefqt

Tiffany
07-30-2006, 20:18
Temi za grupata veche sashtestvuvat:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28426&highlight=tokio+hotel

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37103&highlight=tokio+hotel