PDA

View Full Version : Nqmam priqteli - za6to?



aHu4ka :~)
07-30-2006, 19:59
Споко...не съм някоя скука дето по цял ден седи вкъ6ти и дето няма 4увство за хумор.По принцип съм доста забавна и предизвиквам симпатии към хората.Но нямам фр.Като бях към 5 клас бях мн отворен 4овек,но не отворен като надут ами разговарях със вси4ки и т.н.Само 4е тогава ми се слу4и 1 не6то което обърна доста не6та.Гре6ка..исках да кажа 2 не6та:
1)5 клас си имах големи неприятности с едни мн отворени и надути моми4ета от по горните класове- 7-8 клас.Аз ни6то не им правех но те ме нацелиха и у4или6тето ми е доста малко и ги виждах твърде 4есто и само ме дразнеха и т.н.Сега на вас не ви зву4и мн гадно но за мен това беше истински КОШМАР.Това трая 1 у4ебна година но ме направи мн затворена,срамежлива,необщ ителна и т.н.И ве4е 6-7 клас като моите фр взеха да ходят на дискотеки и си правеха нови фр и т.н. аз не ходех 6тото ме беше страх от тези моми4ета които толкова ме тормозеха като по-малка.И така си останах...
2)6 клас харесвах едно мом4е и други просто не виждах.всъ6тност аз не съм грозна..имам сравнително добра фигура но изпусках мн възможности заради него.сега съм за 8 клас и това мом4е напълно ме мрази.Сега ми е толкова мъ4но...за това 4е толкова време изгубих за него.Но проблемът е 4е все о6те го харесвам...

И така сега съм на 14 и положението ми е следното:о6те не съм имала по-сериозно гадже и съотвтено не съм се целувала.Нямам по4ти никакви фр с които да излизам ве4ер..имам само една фр с която си споделям разни не6та само 4е тя никога не излиза а пък аз за разлика от нея кипя от живот и обожавам да излизам и да се кефя на живота.Само 4е няма с кого...за6тото позволих тези две не6та да провалят тази 4аст от живота ми.Вие 6те си кажете-айде бе ти си на 14 живота е пред теб колко нови хора 6те сре6тне6 и т.н.Ами кажете го ако искате...но едва ли някой 6те разбере какво 4увствам и колко ми е гадно..Знам 4е не можете ни6то да направите но аз не си водя дневник и просто имах нужда да си излея мъката.Благорая на вси4ки които про4етоха това.Сега се 4увствам по добре

navits
07-30-2006, 20:10
su4uvstvam ti :(

olive_oil
07-30-2006, 20:16
Ох душко,мн гадно.Но ти не се отчайвай!Винаги гледай от веселата страна!Накарай приятелката ти да излизате и т.н
Само за информацията:буквата "ч" се намира един бутон в ляво от единицата.Обиколи всички бутони и ще ги научиш

SinisterDoll
07-30-2006, 20:21
Аз също ти съчуствам,наистина ония по-големите са се постарали да направят живота ти доста гаден според мен,и са те карали да се чувстваш ужасно! :evil: Заради тях дори си изспуснала и момчето,което дълго време си харесвала-харесваш и сега.
Съвета ми е - да излизаш по често(макар и сама),да се запознаеш с нови хора,да се сближиш със момчето по някакъв начин и да започнеш и ти да се забавляваш като останалите хора ! :-D
Не мисля,че много ти помогнах,но като за начало нека бъде това.Желая да намериш щастието,което заслужаваш.Успех :-)

FiSoLiNka
07-30-2006, 23:41
Mnogo gadno e stanalo pri teb :(((Sa4ustvam ti iskreno !!Ne moje6 li da nameri6 novi priqtelki s koito da izliza6 i da kuponqsva6,vse pak si na 14 i naistina kipi6 ot energiq i iska6 da opita6 novi ne6ta:)Momi4e ne se predavai ni6to 4e 2 pati sa te stapkali,jivotyt e pat s prepqstviq,s koito trqbva da se spravq6 ili ako si padnala da stane6 s gordo dignata glava :))))) taka 4e hva6ta6 tazi tvoq priqtelka i she izlee nqkolko ve4eri i 6te vidite kak 6te se otpusnete :))) uspeh :P{} :smt006

мммм
07-31-2006, 00:06
Мила, съчуствам ти.. Аз също се намирах в това положение..
В 7 клас началото имаше едно много злобно момиче от 10 клас и един път просто се спречкахме и тя искаше да ме набие.. почна да ме блъска по чиновете и аз направо неможех да реагирам и да си поема дъх.. Аз много обичам хората.. и приятели и врагове.. по природа съм такава.. много съм общителна и добра, но и при мен не с еполучаваше.. в края на 7 клас изведнъж всички около мен изчезнаха и се чувствах толкова самотна и нещастна.. нямаше с кой да излизам и т.н.. В 8 клас не допадах на съучениците си.. и аз незнам защо.. Постоянно си сменях чина и приятелите.. оцелявах като се лепях за някой... пак бях самотна...В 9 клас вече всички ме мразеха.. освен 2-3 човека, заради които изтърпях докрай!
Трябва да се бориш до край и да не отстъпваш правата си, не трябва да даваш да те тъпчат... не им се оставяй.. Приятели ще има естествено! Но преди това трябва да ги спечелиш! Огледай се наоколо и помисли кой не би ти обърнал гръб и кой би се държал добре с теб.. Общувай с този човек и ще видиш как нещата ще се подредят! Знам.. ти неискаш да чуваш повече това, но в живота винаги нещата се подреждат рано или късно.. Погледни - ти имаш всичко за идеална приятелка - добра, кипяща от енергия, общителна, обичаща, красива!!!Не си задавай въпроси ами действай и ще си много щастлива! :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2006, 20:00
ot kude si?
sa4uvstvam ti no ne pozvolqvai na takiva neshta da provalqt jivota ti ... a i nai vajnoto da imash gaje li e... ?ina4e za priqtelite sumnqvam se da ne poznavash nikoi sig.imash dosta poznati opitai da se sblijish s tqh izlizai zabavlqvai se uspeh :roll:

BeBencEto
08-01-2006, 21:20
vij kakvo edva li nqkolko momicheta ot po gornite klasove biha ti precakali jivota....smisul prosto sama si si vinovna zashtoto ne si se borila dostatuchno da gi mahnesh i da im pokajesh che si silna...men lichno sa me prebivali v daskalo i posle na sledvashtiqt den sum otivala s gordo vdignata glava se edno ne sa me bili amiii cvetq sa mi nosili i nishto...vidqha che s men shega ne biva da si rpavqt...prosto tova e trqbvalo da napravish i ti...i sega ne e kusno...pokaji im na vsi4ki onezi hora koito kazvash 4e sa ti precakali jivota 4e samo sa ti pomognali da stanesh po silna da se borish i da postignesh tova koeto te ne sa si i mechtali! ksumet!

Mo6no
08-01-2006, 21:24
aHu4ka :~),
и аз съм бил в твойто положение и съм бил без приятели и съм стегнал до извода, че човек сам си е виновен за това, че няма приятели (не искам да те обиждам). Човек може са се сприятели и в най-лошата среда. Замисли се над това. Сега си на 14, така че предполагам си в ново училище, в което може да откриеш нови прятели, но явно щом досега си нямала приятили значи нещо в теб куца и ако не го промениш пак ще си останеш без приятели.

Верно откъде си?

Ice_Kiss
08-02-2006, 09:02
Това е много гадно,просто не обръщай внимание на тези които се държат така с теб...

piko1
08-02-2006, 09:57
да ти кажа че ти съчувствам е малко понеже това е саматая истина
аз имах и все още до някаде имам същите проблеми
но за да те накрам да се чувстваш малко по добре
виждаш ли иконките под подписа ми
две от тях са на чатове третия чат е и ар си
или както му викат мирк
препоръчвам ти стабилна доза чат
по този начи ще си намериш много приятели
ето виж какво се случва на моят комп всяка вечер
от към 16 след обед до към 6 сутрин
http://piko2.hit.bg/desktop2222.jpg

BeBencEto
08-02-2006, 10:02
[quote="piko1"]да ти кажа че ти съчувствам е малко понеже това е саматая истина
аз имах и все още до някаде имам същите проблеми
но за да те накрам да се чувстваш малко по добре
виждаш ли иконките под подписа ми
две от тях са на чатове третия чат е и ар си
или както му викат мирк
препоръчвам ти стабилна доза чат
по този начи ще си намериш много приятели
ето виж какво се случва на моят комп всяка вечер
от към 16 след обед до към 6 сутрин


pone si istegli insect script che e mnogo qk..nezavisimo che e lamerski kato gledam i tvoq ne e mnogo dobur...iii nikoga nikoga ne i preporuchvai chata znaesh li zashto!? zashtoto tova e edin zatvoren krug ot hora kiito vlizat kato hipnotizirani i ne mogat da sprat da vlizat...sqdat na kompiutara i puskat mirca ne izlizat s dni ne stavat ot kompiutara za da chatqt..tova li iskash da stane i s teb i s drugite na koito go preporuchvash!? chata e nai-tupoto i nerealno neshto,koeto samo provalq jivota!!!!..p.S. a po temata veche se izkazah

piko1
08-02-2006, 10:13
гледаи сега аз съм измисли чата когато другите не знаеха кво р туи
мирк аз вече имах кю
затворен кръг е за някои аз лично си подбирам хората с които чатя
по един основен критери Общи интереси
а другият е те сами ме намират с наи добрият ми приятел
си говорим единствено в кю-то понеже е от варна а аз съм от сф :)
такаче винаги има две гледни точки към едни и също нещо
аз нирка го ползвам от време на време не съм постояно вътре
само кю-то е по 24/7 онлаин ако не ме мързи да го включа :wink:

mi6ka_barelinka
08-07-2006, 11:40
Kofti e sor mili4ka

08-08-2006, 23:51
Добре де тия които чатят не ви ли заболяват очите?? Аз миналата година бях супер запалена по Мирк, ICQ и постоянно имах главоболие... чудя се как се разминах с очила...

mai4et0
08-09-2006, 11:40
abe macka kakvo 4aka6?!q hva6tai tvoita fr za rakata i ako trebva nasila 6e q izkarva6 na vanka :)) mladi hora ste be ei!diveite kefete se na jivota dokat e vreme.ot tam 6e si doidat i novite zapoznanstva i t.n.

Vash12349
11-10-2012, 10:27
moje da si namerish priqteli ot kvartala ili ot u4ilishte a ako na nqkoi mu e sku4no moje da me addne v skype - vash123498

SurfSky
11-11-2012, 07:13
Кажи от кой град си , и ако има някой от там в форума може да се запознаете примерно :P

Sh@d0w
11-11-2012, 07:24
Стара тема.