PDA

View Full Version : Фък мИ ай ем ту олд 4 дис



NicknameANdPasswORd
07-30-2006, 20:21
Ола хорхе

kristini4ka
07-30-2006, 20:37
Emi purvo pogovori s segashnata posle si izqsni chyvstvata t.e. kum koq izpitvash po-silni chyvstva i nakraq naprai svoq izbor

koalka
07-30-2006, 20:47
Ами не съм попадала в подобна ситуация.Но ще се опитам да ти помогна.Ти обичаш много приятелката си и за това не позволявайте никой да ви раздели.Не знам какво ви е обкръжението,но щом само плете интриги,значи не е добро.Тя е на планина,но като се върне по-добре поговори с нея и се изяснете.С бившата ти приятелка сте само приятели,нали?А и е добре само такива да останете.Тя може и да се е променила,но ти имаш приятелка,която обичаш.

~IrRe~
07-30-2006, 21:01
zdr.naistina si v trudna situacia.po tova koeto si napisal si li4i 4e mnogo obi4a6 priqtelkata si no az mislq 4e vse o6te 4ustva6 ne6to i kam biv6ata ti priqtelka.zatova az mislq 4e 6te e nai dobre kato se varne priqtelkata ti da pogovori6 s neq i da si izqsnite vsi4ko i posle da re6i6 s koq ot dvete iska6 da si.jelaq ti mnogo uspeh

TSecret
07-30-2006, 21:23
ami iz4akai do srqda i si pogovere obsstoino s tvoeto momi4e ako ne6tata ne potragnat ne si trovi jivota i se varni pri starata si priqtelka-pone taka 6te si happy... edin savet-pravi vsi4ko koeto te pravi da se 4uvstva6 6tastliv... i ne gledai drugite-gledai sobstvenoto si 6tastie..

ThePainIsReaL
07-30-2006, 21:23
Ужасно много ме мързи да опиша моята история , така че няма . Но е доста подобна на твоята . Едно мога да те посъветвам - поддържай контакт с бившата , без много да се увличаш , изчакай така до сряда , говори с приятелката си - да ти обясни всичко , да няма скрито, покрито м/у вас . И тогава пак се запитай за двете алтернативи :wink:

iiirish
07-30-2006, 21:28
точно в подобна ситуация не съм попадала. нашите също не одобряват връзката ми с моя приятел. говориха, натякваха, изкарвахами нервите до ента степен, и накря ме оставиха да съм била правела каквото искам. но аз все пак съм на 18. според мен на 15-годишно момиче е нормално да се държи сметка за това с кого излиза. родители са все пак и се тревожат. но при вас оправия така да се каже, просто няма да има. трябва да ходите доста дълго време, непрекъснато да доказвате, че никой и нищо няма да ви раздели и т.н. и чак тогава техните може би ще отстъпят. друг начин няма.

но по твоите думи между вас има съмнение. съмнението, че тя може би наистина ти е изневерила. дори и да е така, замисли се дали е било с някакви чувства и изобщо имало ли е умисъл в дейстията й. не само на теб ти е трудно в това положение, но и на нея... така че може би е искала по този начин да забрави! знае ли човек! :-k но това в никакъв случей все пак не я оправдава [-X

според мен няма смисъл при това положение (сегашното) да се мъчите повече и двамата. нека тя тръгне с друго момче, ти виж какво ще излезе с бившата ти приятелка (щом има възродени чувства!) и дано по този начин нещата влязат в релси.

но ако имаш намерение да се бориш - бъди позготвен за всичко! :!:

luda`flirtajika
07-30-2006, 21:32
Ами не съм попадала в подобна ситуация.Но ще се опитам да ти помогна.Ти обичаш много приятелката си и за това не позволявайте никой да ви раздели.Не знам какво ви е обкръжението,но щом само плете интриги,значи не е добро.Тя е на планина,но като се върне по-добре поговори с нея и се изяснете.С бившата ти приятелка сте само приятели,нали?А и е добре само такива да останете.Тя може и да се е променила,но ти имаш приятелка,която обичаш.

mda prava e,ama... dobre de ako bashta i q nakazva...tq maika nqma li ili i tq e kum bashtata

NicknameANdPasswORd
07-30-2006, 21:56
Ами не съм попадала в подобна ситуация.Но ще се опитам да ти помогна.Ти обичаш много приятелката си и за това не позволявайте никой да ви раздели.Не знам какво ви е обкръжението,но щом само плете интриги,значи не е добро.Тя е на планина,но като се върне по-добре поговори с нея и се изяснете.С бившата ти приятелка сте само приятели,нали?А и е добре само такива да останете.Тя може и да се е променила,но ти имаш приятелка,която обичаш.

mda prava e,ama... dobre de ako bashta i q nakazva...tq maika nqma li ili i tq e kum bashtata

не че няма майка ... ама бащата диктува положението у тях >>>>>
Пс. Той баси побъркания (от гоце-делчевския) краи е ...... и се води полу македонец ..... Мама им стара .... ТАКА ДА ГО МРАЗЯ ТОО ЧОВЕК

Axxxel
07-31-2006, 00:18
Аз съм си твърдоглав и приказки от рода на "ще те намеря и ще те пребия" ми се виждат адски дразнещи.Направо ако съм на твое място отивам в тях и като отвори бащата направо му казвам "Аре...нали ще ме тупаш.Може да почваш".Колкото до връзката ти...старите ти чувства изплуват, защото се чувстваш самотен...Изтърпи още малко и изчакай приятелката ти да се върне и си поговорете хубавооо с нея.За тва, че е влизала без да ти каже (или пък някой си прави доста тъпи шеги).А за бащата...на твое място изобщо нямаше да му цепа басма...ако се опитвам постоянно да му се харесам и да изгладя нещата, той само се гаври...еми няма да я бъде...напеаво си му казвам "Може да ме пребиеш, може и дъщеря си да пребиеш, може да и забраниш да излиза, може постоянно да си и придрожител където и да отиде, но всъщност си безсилен...неможеш да премахнеш любовта между нас"...

DaDdY_BoY
07-31-2006, 01:31
малеее в много тежка ситуация си ... аз не мога да ти помогна с ценен съвет или нещо др. ама хвани поговори и с двете ... оточни чувствата си и тогава решавай какво да правиш !!! и УСПЕХ !!! :smt023

cskamoni4ka
07-31-2006, 09:11
Говори с приятелката си първо!

NicknameANdPasswORd
07-31-2006, 22:50
незнам накрая ще ги оставя и 2-те ... и ще се мъча сам !!!

Mike-Jones
07-31-2006, 23:05
:evil: :evil: mrasnica tq sa podigrava s teb i kak ti e izneverila dokato si bil v sofia ti si gledam to4en pi4 maxni q

NicknameANdPasswORd
08-01-2006, 12:09
Защо се обърквам все повече и повече а остава само 1 ден докато се приберат. ..... снощи пак гледах .... явно и в Скайп е влизала вечерта .... 29.07.2006 кам 22:20 последно е видяна ...... чудя се как да отреагирам като я видя ... какво да й кажа да я упреквам ли да говоря ли да я целуна/прегърна ... нз ПРосто ума ми не го побира

love_all
08-01-2006, 12:26
pitash kak bih postupila ili kak triabva da se postupi...
ako biah sigurna, che segashniat mi priatel izpitva sushtite chuvstva kum men, kakvito az kum nego.... niamashe da se ostavia nito na roditelite i, a oshte po-malko na niakakvi kliuki i intrigi da ni razdeliat.Zodia rak sum, vinagi taka pravia. shtiah da sum s nego ne tolkova, zashtoto go iskam, otkolkoto za da vidiat vsichki, che nemogat da me pobediat s prinizenite si zakani ili luji...
no ako mislia s razuma si... niama spor. razberi dali ti izneveriava(nezavisimo zashto, shtom go e napravila vednuj, shte go napravi pak i pak i pak...), ia zareji. i traka ti kostva dostatuchno nervi, ami i da ti izneveriava. A otnosno bivshata ti priatelka... ne moga da ti pomogna. samo moga da ti kaja, che vsiako momiche moje vinagi da izglejda promeneno, stiga da reshi. ako si siguren, che naostina se e promenila( v koeto niama kak da si siguren spored men), si gledai shtastieto. I bez tova predpolagam, che segashnata ti priatelka i sega ne e mnogo shtastliva...

addictedtou
08-01-2006, 12:35
Според мен тази сегашната не те заслужава,щом ти е изневерила... и май те лъже за планината..или поне че няма никаква връзка...мисля че по добре ще ти е с бифшата!

Алминатора
08-01-2006, 12:42
Здравейте .... първо да ви запозная със ситуацията !!!
На 19 години съм ... Имам си приятелка която е на 15
заедно сме близо 8 месеца и половина ... но постоянно ни заливат със проблеми :
1-во Нейните родители (особено баща й) са 1000% против нашата връзка ... гледат да направят абсолютно всичко за да ни разделят !!!
2-ро Всичките "приятели познати" постоянно ни вкарват интриги и искат да ни разделят !!!
и сега ... Има няма от 1 месец баща й я наказа да не излиза от тях !!!
без повод без причина без нищо нито обяснение нито нищо !!!
и на куп на всичко от 1-2 седмици са на Планина на почивка ...
(кандидатствам във софия) и сред изпититее и нейните наказания единствената ни връзка беше мобилния й телефон ... направих някаде около 100-200 лв сметка а си говорим почти без пари с нея !!
и имах възможността да я виждам за по 4-5 минути ако тя "избяга" и отиде до леля си на госи.... а сега откакто са на планина Нито Мобилен нито нищо ..... Страшно много ми липсва направо полудявам
Наскоро ми сервираха че ми Била изневерила с един от най-добрите си приятели докато аз съм бил в софия !! но интересното е че найстина бяха убедителни тия хора .... с мн подробности ми разказаха историята ....
Сега пък се получават весели моменти ... Звъня аз уж както няма сигнал там (а то найстина понякога прекъсва) ... и Свободен сигнал .... . 5-6 презвънявания такива и телефона се Затваря и после Пак няма връзка с този номер .... нз :( миналия ден гледах профила и в сладур-а както небеше влизала от 5-6 дни .... Гледам на 29.07 точно в 5:31 сутринта ... а как ще стане този номер при условие че няма интернет няма грам цивилизация там кадето са на почивка (смисал няма интернет пц-та и т.н.) и мн мн бих казал че нашата връзка благодарение на нейните родители на никаде не върви даже на зле ако питате мен ??? :( много ми е криво ... защото я обичам .... но на всичкото отгоре тя я няма а мн искам да е до мен ... В момента ми е толкова трудно защото имам големи преракания в моето семейство и няма с кой да споделя като хората какво ми е на сърцето .... онзи ден говорих някаде към 2 часа с нея отново по мобилния ... всичко звучеше нормално а просто от вътре ми е някакво супер гадно чувсто ..... Може ми защото вече 1-път са ме зарязвали точно след една подобна "Почивка" на балкан......
И в същият Интересен момент ... се появява Предишната ми приятелка ....
Започваме да си говорим да си споделяме .. с часове висим по Скайпе !! излизаме напред назад ... Тя се е променила адски мн .... Неможах да я позная в началото смисал Говоря за характера (Относно Външният им вид и 2-те са просто Уникално красиви) .... (Бяхме скъсали с нея .т.е. Тя скъса с мен .... заради предишния си приятел ... но сега казва че е направила огромна грешка че съжалява и ..... )
Нз Излизам с нея всичко в рамките на "Приятелство" нищо не се е случило между нас ... Ходим напред назад Кафета Дискотеки лудница купона е пълен ... говорим разбираме се Ходя и на гости ..... А майка и баща й само такива влизат ... виждат ни че си говорим и пр излизат усмихнати нищо повече няма такива истории ... Тоз кво си го домъкнала тука етц.... ( Бащата на моята приятелка ... На няколко пъти я е заплашвал че ще ме намери и ще ме пребие и т.н.)
Снощи например Ходихме в съседния областен град ... на една мега здрава дискотека .... :Ч) само дето имахме малко проблем с входа (тя не е пълнолетна) и имаше 4 проверки вечерта ... се разхождахме говорихме .... После се прибрахме обратно .. Купихме ядене и се качихме до тях .... .. хапнахме ... говорихме си до 5-6 сутринта и си тръгнах .... И днеска всичко нормално (Не съм изневерил Никога с нищо на сегашната си приятелка под никаква форма никога .... а съм имал толкова възможности .... а просто нейскам не съм такова момче )
И като видях Профилите във сладур-а ... там аднат някакъв "образ" от добрич в листа и с приятели и че е влизала сутринта в 5:30 без да пише нито 1 ред се побърках тотално.... Немога да издържа така повече немога да издържа на това напрежение ... Тя ще се прибира чак в Сряда .... а за мен остава най-лошото ------ ЧАКАНЕТО .....
Незнам как да постъпя Подяволите мн ми е объркано във главата Пълна каша ...... ... Постепенно старите ми чувства към предишната ми приятелка изплуват отново !!
а в Момента съм посредата ... м-ду чука и наковалнята !!!
оТ една страна момиче с което съм бил преди ... С което няма да има Забрани ограничения Наказания ядове от родители и т.н.
От друга ... момичето с което съм 8-9 месеца заедно но целия тоз път съм го изминал с адски много мъки и жертви и направо се побърквам ... и ще продължават нещата за напред да стоят по същия начин ... щото (баща й гада) няма да се откаже !!!!! току така .... И незнам ...

Вии Попадали ли сте в подобни ситуации ... знам че не съм написал кой знае какво .. има и още какво да се напише но адски мн моля споделете как бихте постъпили вий виждате ли изход ... И НАЙСТИНА МН МОЛЯ ... не подхождайте с присмешка или някаква гавра ... найстина ми е трудно и мн ме боли че се получават така нещата Помогнете МОля ви !!!!
Иди при баща й и му кажи:
Кам хиър ю фъкин бич,кам хиър енд мейк ми а блоуджоб анд лийв май гърълфренд алоун!Иф ю донт мейк ми а блоуджоб-айм гонна кик йор есс,ю фъкин мада фака !
Ако нещо бащата продължи да се опъва викни некви приятелчета и го
:smt067

Отговор
08-01-2006, 12:55
Като я гледам тая малката,15 годишната,тя не знае още сърби ли я боли ли я.А и ти върти някви номера.Разбери я какво прави и ако те лъже я заеби!

Mike-Jones
08-01-2006, 17:23
Като я гледам тая малката,15 годишната,тя не знае още сърби ли я боли ли я.А и ти върти някви номера.Разбери я какво прави и ако те лъже я заеби! =D> =D>

BeBencEto
08-01-2006, 17:40
az mislq che trqbva da pogovorish s momicheto si i da izgladite neshtata..kakto kaza mnogo hora se opitvat da vi skarat taka che primerno moje da ne e vqrno che ti e izneverila...bashta i ne odobrqva vruzkata vi zashtoto si po golqm ot neq i ima mnogo tupanari koito tursqt samo sex...moje bi sled kato pogovorite s momicheto ti..dali shte produljavate da se borite zanapred i da ste zaedno trqbva da i idesh i s risk da te prebiqt da obqsnish situaciqta na bashta i...da mu kajesh che obichash dushterq mu i trqbva da se primiri s tova..obqsni mu che ne tursish nito sex nito nishto...kusmet

kpucu_
08-01-2006, 18:34
zdr.naistina si v trudna situacia.po tova koeto si napisal si li4i 4e mnogo obi4a6 priqtelkata si no az mislq 4e vse o6te 4ustva6 ne6to i kam biv6ata ti priqtelka.zatova az mislq 4e 6te e nai dobre kato se varne priqtelkata ti da pogovori6 s neq i da si izqsnite vsi4ko i posle da re6i6 s koq ot dvete iska6 da si.jelaq ti mnogo uspeh

napylno sum suglastna ! USPEH pi4 !

GuS
08-01-2006, 18:56
Хубавите неща стават с много, много ,ама мноооого труд. Добре си помисли какво искаш ТИ и какво си готов да дадеш за да го имаш.Колкото до изневярата... ти сам каза ,че "приятелите" постоянно ви вкарват разни интриги.Не можеш да си сигурен ,че и този път не е така.Когато приятелката ти се върне от почивката ( утре ) направи всичко възможно да се видите.Проведете един сериозен разговор,за всичко случило се до сега,изяснете нещата,които те безпокоят и помислете как ще я карате за напред и какво ще става с ВАС.
Желая ти успех!!! O:)

NicknameANdPasswORd
08-02-2006, 23:39
Ураааааааааааааааааааа Тука си е ... Върна се подяволите ... .А колко е красива
баси Не сам се радвал така никога през живота ми чесно ......
Ей тва раздялата не ми харесва като опция ще гледам да пооправя нещата ... макар че вече найстина се шашардисах ... ако ни позволят ще си изясним ситуациите!!!
Относно Скапания и баща ... мога само да му кажа че някой ден ще страда стареца ;) .... и чесно да ви кажа не ми пука грам занего ... ама кофти че той Забранява---- разрешава .... така че ще гледам да видим какво може да се направи
](*,)