PDA

View Full Version : moqt luboven problem pls spodelete



sweety girl
07-30-2006, 20:21
Zna4i hora moqt problem e mn tranen!V smisul hodq s moq priqtel ot po4ti godina edva predi okolo mesec se re6ihme da spim zaedno,no na men mi be6e za purvi put,a na nego ne,no kakto i da e ottogava si bqhme mn po-blizki,sploteni i tn oba4e ima dni(i predi se e slu4valo)toi e nqkakuv tujen,sduhan i sqka6 ne mu e do men!Nai-mn me drazni facta,4e tezi dni e samo s edin negov fr i zaradi nego(4esto ne samo toi e pri4inata de i drugi)mi vruzva tenekiq!V smisul toi znae,4e ne sum sama,a s moite fr,no za men kogato kaje6 6te doida sled 1 4as max go priemam to4no taka,a toi za treti put se slu4va ve4e da ne doide,no pri4inite naistina sa glupavi:"negoviqt fr mu kazal da ne idvat,4e e tupo i da idat naburzo nqkude si,no tova naburzo stava dosta vreme i se zaplesvat sledovatelno toi ne idva,a nai-lo6oto e,4e kogato stane ne6to takova v men se poqvqva 4uvstvoto,4e sqka6 az sum mu vinagi na posledno mqsto i tova,4e edva li ne vupreki,4e mi e kazal(obe6tal),kogato nqkoi negov fr mu kaje ne6to makar i tupo za nego imam 4uvstvoto,4e e bezzna4enie tova,4e mi e obe6tal i mi vruzva tenekiq!Drazni me tova polojenie oba4e nqkolko puti se opitah i govorih s nego,toi kaza,4e mn sujelqva nz si kvo i pak su6toto,a za men tova e vajno,za6toto me kara da se 4uvstvam ponqkoga izli6na ot negoviq grafic i taka,4e sqka6 ne mu puka za men i tva,4e me vruzva! :( ;( mersi,4e pro4etohte problem4eto mi i nadqvam se dadete mnenie ili podobni va6i slu4ki i ima li re6enie osven tova da govorq s nego,za6toto qvno,4e ne stava nqma li na4in da mu pokaja ili da go nakaram da spre da go pravi ](*,)

kristini4ka
07-30-2006, 20:31
Emi i ti pochni da ne hodish i taka moje bi toi shte se zamisli

Bloodlust
07-30-2006, 20:44
vij mojebi toi se 4ustva tv1rde obv1rzan s teb :| moje da iska li4na svoboda ili ne6to ot sorta. ako misli6, 4e tova e nai - veroqtnata pri4ina dai mu tazi svoboda. ne mu se obajdai, ne go karai da hodite po sre6ti - ako toi iska da b1de s teb 6te te pot1rsi, ako ne......
ima i drug varqnt - mojebi negoviq priqtel ima ne6to protiv teb. v tozi slu4ai, trqbva da se izqsni6 s nego i o4i v o4i da mu postavi6 v1prosa. 6tom si govorila vbe4e s tvoeto mom4e, bi trqbvalo toi da napravi ne6to po v1posa. s1vet1t mi e, ako ni6to v d1rjanieto na gadjeto ti ne se promeni, nai - dobre sk1saite. nqma smsi1l ot takava posredstvena vr1zka :?

sweety girl
07-30-2006, 20:54
Ne,vij ne moje da se 4uvstva obvurzan,za6toto az sum mu dala nujnata svoboda i ne mu zvunq izob6to po tel-a,a toi sam idva tam kudeto sum az za da se vidime,no napolseduk nqkaksi zapo4na da prenebregva tova,4e mi e kazal primerno 6te doida sled 4as i da ne idva!Za nego tova ne e ni6to oba4e az se 4uvstvam sqka6 sum na posledno mqsto v grafika mu!Osven tova az ni6to ne sum mu kazala,no opr ne mi haresva da buda na posledno mqsto v edna vruzka mislq,4e gajeto e na edno ot purvite mesta!Moje bi gre6a ili se opitva da balansira s vs si fr,za6toto naistina dosta 4esto e prenebregval tq zaradi men,sega men zaradi tqh,no...nz ne mi e priqtno ot tva polojenie!I iskam da vi popitam o6te ne6to mn mi se iska da napravq ne6to divo,neobmisleno dokato sme navunka makar i pred vsi4ki da napravq ne6to strastno,na koeto 6te se izkefi,no nz to4no kakvo bihte li mi dali ideiki pls? :oops: 8-[ :)

koalka
07-30-2006, 20:55
Ами ясно,че много пъти си говорила с него,но просто му кажи,че,ако те обича и държи не теб няма да постъпва така.Не мисля,че е нормално приятелите му да са по-важни от теб(не казвам,че е така).

DeSiTo0o
07-30-2006, 20:58
Emi i ti pochni da ne hodish i taka moje bi toi shte se zamisli
mda i az taka mislq,ako i ti mu napravi6 toq nomer 2-3 puti i toi 6te razbere kolko e nepriqtno..
no ot druga strana puk e lo6o za edna vruzka da si pravite napuk... :?
moje bi trqbva da se opita6 pak da govori6 s nego i da mu obqsni6 kak se 4uvtsva6...ako toi naistina durji na teb nqma da pravi taka pove4e!

Sweety girl
07-30-2006, 21:01
Da,razbiram,4e trqbva da govorq s nego oba4e ne mi e lesno,za6toto ne znam kak da odhodq nqkaksi ne iskam da mu postavqm ultimatum ili mene ili fr mu nikoga ne sum haresvala podobni ne6ta i ne gi udobrqvam,a s tozi razgovor edva li ne 6te mu kaja to4no tova!A ot opit znam,4e li4no na men kogato mi kajat ne6to takova az se otdrupvam ot toq 4ovek!!A 6to se otnasq do ideite za ne6to divo,strastno i tn 6te mi dadete li,koito znaete 4e se haresvat na gajetata vi??Ne6to,koeto makar i pred vsi4ki da bude mn strastno,divo,gotino i kakto toi taka i ost da se izkefqt :) :oops:

freaky_FK
07-30-2006, 21:14
mi to psiva sled godina,kato gledam i ti tvarde mnogo se vpechatlqvash.prosto malko pochivka vi trqbva qvno edin ot drug.

ThePainIsReaL
07-30-2006, 21:15
Често срещано при повечето момчета , обикновено е временно , ако става въпрос за сериозни отношения м/у вас

sweety girl
07-30-2006, 21:20
I vse pak 6te mi dadete li ideq za ne6to divo,strastno i tn ,koqto ideq znaete 4e se haresva na gajetata vi naprimer??Ne6to,koeto makar i pred vsi4ki da bude mn strastno,divo,gotino i kakto toi taka i ost da se izkefqt :oops: :smt017

Axxxel
07-30-2006, 21:55
Хммм...може и трудно да е, но щом за теб това е важно (то за кой ли не е).Говори пак с него, ама не се задоволявай само с това "съжалявам...обещавам".Кажи си всичко, което трябва да знае...че е недопустимо да се държи така с приятелката си (при това не обикновена приятелка, а нещо много специално...).Ако пак прави същите номера...или се примиряваш, че си е такъв и ще те прави на луда или просто се отдалечаваш от него докато му дойде акъла в главата

cskamoni4ka
07-31-2006, 09:21
Започни и ти да му връзваш такива тенекий да витим той как ще се почувства.