PDA

View Full Version : CSKA pobedi!!!



Eleonora
07-30-2006, 21:48
4estito!zaslujena pobeda,llllul :-D =D>

PY_MACKA
07-30-2006, 21:56
ma4a be6e tup i nerealno glupavo swur6i!!!
nii si4ki znaem 4e sme po dobri!!!
SAMO LS

miloto_girl_4e
07-30-2006, 22:00
Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Иначе дори когато бяхме с двама играчи по-малко, нищо не успяхте да направите...
Яко разчитате на късмета явно...

ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!

midian
07-30-2006, 22:12
Нема значение как бихме бе,важното е че НИЕ бихме!!! :smt019 Само ЦСКА!!!

hamilcar
07-30-2006, 22:15
Заслужена победа на ЦСКА, а Лески без коментар. Не знам, защо точно те ще ни представят в Европа при положение, че не можаха да бият ЦСКА които в момента са доста зле.

П.П. От Левски съм, но съм и много разочарован. Честита победа ЦСКАри.

switchfoot
07-30-2006, 22:29
ma4a be6e tup i nerealno glupavo swur6i!!!
nii si4ki znaem 4e sme po dobri!!!
SAMO LS
=D>

skate_warrior
07-30-2006, 22:42
КОПЕЛЕТА СИНИ ! ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!

http://cska.bg/cska/res/images/index_logo_new.png

pa4o_89
07-30-2006, 22:51
дано цял живот имам късмета на тез чорбари, а и skate_warrior - по-леко с изказванията, всеки може да псува, а и все пак тва е само игра.

skate_warrior
07-30-2006, 23:03
дано цял живот имам късмета на тез чорбари, а и skate_warrior - по-леко с изказванията, всеки може да псува, а и все пак тва е само игра.

ами погледни тази тема и кажи същото на твойте "евробойци" http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48202&highlight=


;)

PY_MACKA
07-30-2006, 23:07
КОПЕЛЕТА СИНИ ! ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!
[-X http://levski.freeservers.com/images/cska2.gif

skate_warrior
07-30-2006, 23:11
КОПЕЛЕТА СИНИ ! ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!
[-X http://levski.freeservers.com/images/cska2.gif

веднага ще ти отговоря на простотията :mrgreen:
http://img84.imageshack.us/img84/5909/card022sq.jpg

В синьото стадо роди се предател не ви ли е срам от това?
http://img84.imageshack.us/img84/4736/koiprodadelevski8fg.jpg

avril_lavigne
07-31-2006, 00:12
[color=black]Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Айде,айде,не се оправдавайте!Добре,че ни помогнали дузпите!!!Яд ви е леФскарчета,ама кво да се прави,по-добрия спечели! :smt019 Заслужена победа на ЦСКА!!!Страхотен вратар си имаме,направо ми напълни душата!От 3 дузпи да ги спаси и трите...Евалата значи =D>
Но каквото и да си говорим,това е истината--->http://img112.imageshack.us/img112/7760/30sekundi8tm7rens1.gif (http://imageshack.us)
CSKA FOREVER!!!

ATAKABG
07-31-2006, 06:19
Нема значение как бихме бе,важното е че НИЕ бихме!!! :smt019 Само ЦСКА!!!
Важното беше на 2-ри април...и там победи Левски :wink:

teenkopele
07-31-2006, 10:39
Тази победа изобщо не е заслужена, поне според мен. То съдията подпира ЦСКА, подпира, ама прекали. Със сигурност ще кажете: "Паднали и веднага съдията им виновен."...специално в този мач, да. Личеше си тенденцията, с която свиреше. Вземете един обикновен човек, който да е неутрален, и го попитайте за множеството отсъждания на чорбарчето Врайков. Едва ли мнението му ще е много по-различно от моето. 1ят червен картон, на Седрик Бардон, изобщо не беше заслужен и такъв не съществуваше, а за 2ят червен картон, на Емороигбе, може да се поспори малко, но пак твърде пресилено отсъждане на чорбарчето. Като цяло се игра добър футбол, но теренът криеше много изненади и това попречи на някои атаки и на двата отбора. Супер глупаво ми стана, настроението ми се скапа...защо ли?!?

Няма да честитя победата на ЦСКА, защото тя не е реална, а измислена!


Снимки:

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10570&AlbumId=61709.

teenkopele
07-31-2006, 10:41
Нема значение как бихме бе,важното е че НИЕ бихме!!! :smt019 Само ЦСКА!!!

Еми браво, щом мислиш така...
Радвай се на нещо, което не е реално, кефи се! Страхотно е нали...да знаеш, че победата ви не е реална. :wink:

мечтател
07-31-2006, 11:32
axaxaxxaax zapo4va6 da stava6 sme6en :smt005


...а ти вече си, тъй че....успокой се, не се излагай повече. :wink:

за да те стигна трябва още доста да се поизложа

УеФски - ЕВРОБОЕЦ АЛЕ АЛЕ !!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 \:D/

абе няа да ви вземам отношение в спора за това кой е крив и кой прав при договорен мач, ама затова, че Левски е евробоец ще споря. защото кой победи Оксер, Марсилия, Удинезе. кой стигна до четвъртфинал, където се представи достойно и бе спрян единствено от един английски съединител? не започвай сега да ми изброяваш успехите ви. знам за тях. и ги уважавам. но в последните 15 години нямате класиране за пролетната фаза на евротурнирите. затова не се перчете с победа на Анфийлд. тя също значи много, макар да отпаднахте. но беше последвана от участие в групите на Уефа, където бяхте 5 от 5 отбора, оставайки зад Викинг(???) в Европа се гледат отстранените отбори, а не единичните победи.
но стига. едва ли мога да те убедя, че Левски, а не ЦСКА е настоящият евробоец. едва ли мога и да убедя някого, дори себе си, че отбор, продаващ и купуващ купи и суперкупи е достоен да е евробоец. но това е положението. родина. сега замълчи. стига говори.

teenkopele
07-31-2006, 11:44
гахахахаха
съдията ги е подкрепил...
като даваше всякакви измислени фалове в тяхна полза, а нас ни нашари с намерение да гони, ама нашите футболисти за разлика от сините имаха мозък и не се стигна до червени картони...

сигурно и като ни отмени гола ни подпря, а??
или може би като преизпънихте онзи пряк свободен, а??

йейейейейейе

и дузпа щеше да даде, ама не успяхте цял мач да влезете в наказателното ни... ](*,) ](*,) ](*,)


ДУЗПА ДУЗПА ДУЗПА!!!

За отмененият ви гол...нали все пак съдията трябва да спазва правилата, поне в малка част от случаите. :wink:
Доказателство, че не си внимавал кой знае колко- футболистите на Левски стигна до вашето наказателно поле и то не веднъж. :wink:

rusalkata_
07-31-2006, 11:49
КОПЕЛЕТА СИНИ ! ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!

http://cska.bg/cska/res/images/index_logo_new.png

\:D/

teenkopele
07-31-2006, 11:50
КОПЕЛЕТА СИНИ ! ВСИЧКО Е ЧЕРВЕНО!

http://cska.bg/cska/res/images/index_logo_new.png

ГЪЗЪТ НА КЮРДА СЪЩО! :wink:

:wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-31-2006, 12:02
levski igraha mnogo po dobre ot CSKA prez celiq ma4...

Frank_Lampard
07-31-2006, 17:34
Мълчах но не мога повече ... Всички твърдите, че Левски са играли по-добре ... и кое беше по-доброто ? Възможности за гол имахте ли ? НЕ !!! значи не сте играли добре ! ЦСКА имаха повече опасности... и изключителна организация в защита. Абсолютно заслужено не загубиха мача... дузпите са къмсет, а ЦСКА го имаха

the_o.c_girl
08-01-2006, 16:06
Нема значение как бихме бе,важното е че НИЕ бихме!!! :smt019 Само ЦСКА!!!

Потребител #4527
08-01-2006, 16:16
А КРЪВТА КАКЪВ ЦВЯТ Е БЕ ГОВЕДА?


ЧЕРВЕН!

teenkopele
08-01-2006, 18:05
А КРЪВТА КАКЪВ ЦВЯТ Е БЕ ГОВЕДА?


ЧЕРВЕН!

...на прасетата също. :wink:

teenkopele
08-01-2006, 18:05
Мълчах но не мога повече ... Всички твърдите, че Левски са играли по-добре ... и кое беше по-доброто ? Възможности за гол имахте ли ? НЕ !!! значи не сте играли добре ! ЦСКА имаха повече опасности... и изключителна организация в защита. Абсолютно заслужено не загубиха мача... дузпите са къмсет, а ЦСКА го имаха

Личи си колко си гледал мача..хах. :wink:

Потребител #4527
08-01-2006, 18:07
А КРЪВТА КАКЪВ ЦВЯТ Е БЕ ГОВЕДА?


ЧЕРВЕН!

...на прасетата също. :wink:


На левскарите също. Ти как се казваш. Много хора познавам от лозенец.

skate_warrior
08-01-2006, 20:23
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

и аз ще дойда, че и аз много държа да ми го каже лично...

Mo6no
08-01-2006, 20:36
...на прасетата също. :wink:
...на флуудерите също.

teenkopele
08-01-2006, 22:00
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

Само можеш да се надяваш. Няма да ти го кажа, защото ти поне не се подиграваш с името на Апостола, както много други. :wink:

teenkopele
08-01-2006, 22:01
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

и аз ще дойда, че и аз много държа да ми го каже лично...

Ела, нямаш никакви проблеми. :wink:

vra4ka
08-01-2006, 22:03
Еми честито . Надявам се всички да са прибрали уговорените суми! :lol: :lol: :lol:

Mo6no
08-01-2006, 22:07
А КРЪВТА КАКЪВ ЦВЯТ Е БЕ ГОВЕДА?


ЧЕРВЕН!

...на прасетата също. :wink:
Пчела,
а ти защо им се вързваш и падаш на нивото на такива тъпаци, които си избиват комплексите чрез футбола. Те не са фенове на футбола, а на боят, викането и псуването...

Заради такива като тях не ходя на футболни мачове.

teenkopele
08-01-2006, 22:11
А КРЪВТА КАКЪВ ЦВЯТ Е БЕ ГОВЕДА?


ЧЕРВЕН!

...на прасетата също. :wink:
Пчела,
а ти защо им се вързваш и падаш на нивото на такива тъпаци, които си избиват комплексите чрез футбола. Те не са фенове на футбола, а на боят, викането и псуването...

Заради такива като тях не ходя на футболни мачове.

Не им се връзвам, а като културен човек им отговарям. :wink:

Mo6no
08-01-2006, 22:16
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?

skate_warrior
08-01-2006, 22:20
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

Само можеш да се надяваш. Няма да ти го кажа, защото ти поне не се подиграваш с името на Апостола, както много други. :wink:

Добре и искам да ми кажеш всичко това. Между другото недей да сравняваш Апостола с някакъв тъп отбор кръстен на негово име... унижение е..

skate_warrior
08-01-2006, 22:23
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?
Не знам за какъв ме мислиш но това, че си защитавам любимия отбор, не ме прави нещо по-малко от него. ;) И като цяло не ми харесва как се надува...

teenkopele
08-01-2006, 22:24
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

Само можеш да се надяваш. Няма да ти го кажа, защото ти поне не се подиграваш с името на Апостола, както много други. :wink:

Добре и искам да ми кажеш всичко това. Между другото недей да сравняваш Апостола с някакъв тъп отбор кръстен на негово име... унижение е..

Напротив, не ги сравнявам.
Преиначавайки името на футболен клуб Левски, преиначаваш и това на Апостола. :wink:

skate_warrior
08-01-2006, 22:26
бръмзе... на следващата среща на която дойда бих искал да ме наречеш прасе, свиня, чорбар и прочие...

Само можеш да се надяваш. Няма да ти го кажа, защото ти поне не се подиграваш с името на Апостола, както много други. :wink:

Добре и искам да ми кажеш всичко това. Между другото недей да сравняваш Апостола с някакъв тъп отбор кръстен на негово име... унижение е..

Напротив, не ги сравнявам.
Преиначавайки името на ПФК Левски, преиначаваш и това на Апостола. :wink:

Дори и да е така аз уважавам Апостола , а не клуба...

teenkopele
08-01-2006, 22:28
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?

Замислял съм се, но не поставям всички под общ знаменател. :wink:

Mo6no
08-01-2006, 22:29
Добре и искам да ми кажеш всичко това. Между другото недей да сравняваш Апостола с някакъв тъп отбор кръстен на негово име... унижение е..
Левски не е тъп отбор. Хората са кръстили отбора на Левски, но те откъде ще знаят, че тъпаци като тебе ще псуват името Левски. А и псувнята е проява на простащина независимо дали става дума за Левски или Съседът ти.

teenkopele
08-01-2006, 22:29
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?
Не знам за какъв ме мислиш но това, че си защитавам любимия отбор, не ме прави нещо по-малко от него. ;) И като цяло не ми харесва как се надува...

Не се надувам, а защитавам любимия си отбор, както ти защитаваш твоя.
Нормално е да не може да се постигне общо мнение. :wink:

skate_warrior
08-01-2006, 22:31
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?
Не знам за какъв ме мислиш но това, че си защитавам любимия отбор, не ме прави нещо по-малко от него. ;) И като цяло не ми харесва как се надува...

Не се надувам, а защитавам любимия отбор, както ти защитаваш твоя.
Нормално е да не може да се постигне общо мнение. :wink:

Ясно... и този Mo6no e левскар.. а аз се чудя защо се вживява толкова...

Mo6no
08-01-2006, 22:31
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?
Не знам за какъв ме мислиш но това, че си защитавам любимия отбор, не ме прави нещо по-малко от него. ;) И като цяло не ми харесва как се надува...

Не се надувам, а защитавам любимия отбор, както ти заштитаваш твоя.
нормално е да не може да се постигне общо мнение. :wink:
И защо го защитавате? На отбора пука ли му за вас? Не нали...
Това със парадирането моят отбор е велик --> аз съм велик е много тъпо.

Mo6no
08-01-2006, 22:33
Ясно... и този Mo6no e левскар.. а аз се чудя защо се вживява толкова...
Не си познал. Аз съм фен на ЦСКА.

skate_warrior
08-01-2006, 22:38
Ясно... и този Mo6no e левскар.. а аз се чудя защо се вживява толкова...
Не си познал. Аз съм фен на ЦСКА.

Явно не колкото мен... за мен е обидно да псуват любимия ми отбор и да му слагат някакви * и т.н. по името...

Mo6no
08-01-2006, 22:40
Явно не колкото мен... за мен е обидно да псуват любимия ми отбор и да му слагат някакви * и т.н. по името...
А за мен не. За какво да се обиждам от някакви глупаци, които дори не са фенове на футбола?

teenkopele
08-01-2006, 22:41
Да, ама обиждаш не само такива като Skate Wariorq, ами и други...
Не си ли се замислял?
Не знам за какъв ме мислиш но това, че си защитавам любимия отбор, не ме прави нещо по-малко от него. ;) И като цяло не ми харесва как се надува...

Не се надувам, а защитавам любимия отбор, както ти заштитаваш твоя.
нормално е да не може да се постигне общо мнение. :wink:
И защо го защитавате? На отбора пука ли му за вас? Не нали...
Това със парадирането моят отбор е велик --> аз съм велик е много тъпо.

На никой отбор не му пука за определени фенове, замисли се.
Всеки истински фен, подкрепя отбора си и в добро и лошо. Не като някои "ламери" при няколко не добре изиграни мача и вече не са фенове.
Аз лично съм фен на Левски, защото ми харесва начинът, по който играят, харесва ми стилът им, футболостите- като играчи, визията и заради много други неща. :wink:

Mo6no
08-01-2006, 22:49
На никой отбор не му пука за определени фенове, замисли се.Всеки истински фен, подкрепя отбора си и в добро и лошо. Не като някои "ламери" при няколко не добре изиграни мача и вече не са фенове.Аз лично съм фен на Левски, защото ми харесва начинът, по който играят, харесва ми стилът им, футболостите- като играчи, визията и заради много други неща. :wink:
Замислял съм се. След като отбора не подкрепя феновете си и позволява разни хулигани да се появат на стадиона, какъв е смисълът да го подкрепяш докрай и да можеш да изядеш боя заради него? Никакъв. Поне според мен.

teenkopele
08-01-2006, 22:53
когато човек е фен на отбор- той се асоциира с него и милее за неговото добро... когато някой обижда отбора- той обижда и феновете...

феновете на Левски са единствените в света, които обаче асоциират отбора си с историческа личност, която няма общо с клуба...


ПП. бръмзе ако те кефи визията на футболистите- ми как да ти кажа...
аз съм фен на ОТБОР, а не на манекени... ако те кефи как изглеждат можеш да гледаш борба- там двама мъже се борят и пипат ;)

Хахахахах, ти педал ли ме изкара, нямам думи?!? хахахахахахахаха
Под визия имах предвид екипите...знам, че е супер глупаво това изказване и да, не трябваше да го правя, защото няма смисъл, но някой трябва да мисли преди да пише. хах :wink:

teenkopele
08-01-2006, 23:04
...
Левски- Лацио- Челси
ЦСКА- Рома - Ливърпул/Манчестър Юнайтед

Това е супер глупаво и безмислено. :wink:

adi_crazy
08-01-2006, 23:12
Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Иначе дори когато бяхме с двама играчи по-малко, нищо не успяхте да направите...
Яко разчитате на късмета явно...

ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!
е тва е истината =D>

skate_warrior
08-01-2006, 23:15
Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Иначе дори когато бяхме с двама играчи по-малко, нищо не успяхте да направите...
Яко разчитате на късмета явно...

ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!
е тва е истината =D>

ПФАХАГАХХАГАХГ !!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Mo6no
08-01-2006, 23:20
Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Иначе дори когато бяхме с двама играчи по-малко, нищо не успяхте да направите...
Яко разчитате на късмета явно...

ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!
е тва е истината =D>

ПФАХАГАХХАГАХГ !!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
И кое е смешното?

skate_warrior
08-01-2006, 23:22
Добре, че ви помогнаха дузпите ...
Иначе дори когато бяхме с двама играчи по-малко, нищо не успяхте да направите...
Яко разчитате на късмета явно...

ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!ЛЕВСКИ!
е тва е истината =D>

ПФАХАГАХХАГАХГ !!!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
И кое е смешното?

това което пише ;) :-({|= ](*,)

adi_crazy
08-01-2006, 23:39
смешно е, че се оправдават с това, че са били 9 играчи през целия мач...

а това, че Петре ги разглоби и едвам стигаха близо до наказателното го забравят...
смешно е, че досега не са казали, че играха слабо, защото играта им определено не беше на ниво...
и е смешно Киево какво ще им причинят...
ох аре пък ти си задръж мнението за себе си, нито аз нито другото момиче сме казали, че ЦЕЛИЯ мач сме били с 9 човека, а вашия Петре ни надигра в някои единоборства, но изобщо не ни е разглобил и тва че едвам сме стигали до наказателното си е чиста лъжа.Определено не играхме възможно най-силно, ама по вашите думи едва ли не сте ни смазали.Интересно е защо не се изсмяхте на miloto_girl-4e, а чак когато аз се включих в темата започнахте да се заяждате?Е тва си ви е в природата попринцип
И няма да се занимавам повече с нието един от вас

teenkopele
08-01-2006, 23:44
смешно е, че се оправдават с това, че са били 9 играчи през целия мач...

Времето ще покаже дали Киево ще ни причинят нещо на нас или ние на тях.

П.П. Никой не се е оправдавал, че сме били 9 човека ПРЕЗ ЦЕЛИЯ МАЧ. :wink:

skate_warrior
08-01-2006, 23:45
смешно е, че се оправдават с това, че са били 9 играчи през целия мач...

а това, че Петре ги разглоби и едвам стигаха близо до наказателното го забравят...
смешно е, че досега не са казали, че играха слабо, защото играта им определено не беше на ниво...
и е смешно Киево какво ще им причинят...
ох аре пък ти си задръж мнението за себе си, нито аз нито другото момиче сме казали, че ЦЕЛИЯ мач сме били с 9 човека, а вашия Петре ни надигра в някои единоборства, но изобщо не ни е разглобил и тва че едвам сме стигали до наказателното си е чиста лъжа.Определено не играхме възможно най-силно, ама по вашите думи едва ли не сте ни смазали.Интересно е защо не се изсмяхте на miloto_girl-4e, а чак когато аз се включих в темата започнахте да се заяждате?Е тва си ви е в природата попринцип
И няма да се занимавам повече с нието един от вас

да точно така! по-добре си замълчи :mrgreen:

teenkopele
08-02-2006, 00:01
...за 9 човека- точно това казвате- цитирам на памет тове мнение "с 9 човека в редовното време не могат да ни бият"


Много неточно изказване. :wink:

Mo6no
08-02-2006, 00:12
skate_warrior и adi_crazy,
точно заради такива като ви видях вас, се сетих и направих темата за футболното хулиганство.

teenkopele
08-02-2006, 00:12
exploitedteen, skate_warrior, направо ми е жал за вас
и аз бях на мача и много добре си знам колко пяхте вие и колко ние
а ти драги skate_warrior се научи да четеш, защото никъде в целия си пост не съм казала че съдията ни е виновен неграмотно прасе такова.
а пък оня другия май е гледал друг мач в който цеца НЕ Е играла защитно...имаше си доста време до края на мача когато изгониха Ричи, а и каква гордост можете да имате, че сте спечелили незаслужено след дузпи, като срещу 9 човека в редовното време ви беше шубе?!
аре марш да се радваш на Плейстейшън, не ми се слушат ваште грухтения
ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ


нарочно е в синичко...

Момиче, което явно не се интересува и не разбира кой знае колко от футбол. :wink:

skate_warrior
08-02-2006, 00:14
skate_warrior и adi_crazy,
точно заради такива като ви видях вас, се сетих и направих темата за футболното хулиганство.

чувствам се поналЪскан :mrgreen:

adi_crazy
08-02-2006, 00:14
Момиче, което явно не се интересува и не разбира кой знае колко от футбол. :wink:
ооооо наистина грешиш ;)

Mo6no
08-02-2006, 00:16
чувствам се поналЪскан :mrgreen:
Което потвърждава мисълта, че "навсякъде по света има прости хора, но само в България те се гордеят с това, че са прости".

teenkopele
08-02-2006, 00:26
Момиче, което явно не се интересува и не разбира кой знае колко от футбол. :wink:
ооооо наистина грешиш ;)

Щом греша, поправи това, което си написала и всичко ще е точно. :wink:

adi_crazy
08-02-2006, 00:30
Момиче, което явно не се интересува и не разбира кой знае колко от футбол. :wink:
ооооо наистина грешиш ;)

то си личи...
аз ти казах отдавна, когато тръгвашс обиди това означава:
1 че си с ниска култура
2 че не можеш да си защитиш тезата по нормален начин

а между другото говориш абсолютни глупости..
но щом толкова разбираш от футбол- колко дупки има мрежата на вратата???
виж сега:
1.никой не говори с тебе!Говорех с p4elata_brumze!Не се бъркай навсякъде
2.смени репертуара, тия обиди се изтъркаха да ги повтаряш навсякъде, а и не са чаааааак толкова големи, да не ти казвам че и ти започна поста си с 'да си синьо говедо, да те сочат навсякъде с пръст'
3. не си интересен с тия изводи и не ме интересува какво мислиш
4.айде като си големия разбирач отговори ти на абсолютно футболния въпрос за дупките на мрежата
аре спри вече да се закачаш с мене, а?

skate_warrior
08-02-2006, 00:34
чувствам се поналЪскан :mrgreen:
Което потвърждава мисълта, че "навсякъде по света има прости хора, но само в България те се гордеят с това, че са прости".

Тихо професоре... аз поне не използвам чужди мисли за разлика от тебе...

Mo6no
08-02-2006, 08:08
Тихо професоре... аз поне не използвам чужди мисли за разлика от тебе...
Оу много благодаря. Вече съм професор едва на 16. Трябва да ме запишат в книгата с рекордите на гинес като най-младият професор.

я ми кажи кой е футболиста на Левски с най- много голове за клуба??ето ти съвсем хубав въпрос...
Аз прдполагам кой е този човек. Но съм почити сигурен, че adi_crazy ще го сбърка и ще познае само, ако преди това е потърсил в Гугъл.

skate_warrior
08-02-2006, 10:04
някои хора май не знаят какво означава ирония..

teenkopele
08-02-2006, 10:23
чувствам се поналЪскан :mrgreen:
Което потвърждава мисълта, че "навсякъде по света има прости хора, но само в България те се гордеят с това, че са прости".

Хайде да не говориш така за България и за българите, а?!

Не поставяй всички под общ знаменател, защото хората не са еднакви. :wink:

Mo6no
08-02-2006, 11:56
чувствам се поналЪскан :mrgreen:
Което потвърждава мисълта, че "навсякъде по света има прости хора, но само в България те се гордеят с това, че са прости".

Хайде да не говориш така за България и за българите, а?!

Не поставяй всички под общ знаменател, защото хората не са еднакви. :wink:
Не говорех за всички българи, а само за простите българи.
И аз не обичам нешата да се слагат под общ знаменател, но този път го направих. Сложих всички простаци под общ знаменател, защото те всичките се гордеят с това, че са такива. Ако не се гордееха с това, щяха да се опитат да го променят.

mi6ka_barelinka
08-07-2006, 11:59
samo cska mn qsno nie fenovete go zaslujavame!!! cska sa po-dobriqt otbor i otnovo go pokazaha

GLeZoRanA
08-07-2006, 18:14
samo cska mn qsno nie fenovete go zaslujavame!!! cska sa po-dobriqt otbor i otnovo go pokazaha Две мнения няма имахме супер слаб сезон , но сега ще си го наваксаме :)

08-07-2006, 18:17
Kakva komedia!!! Vsi4ki ot "siniq lager" se obqsnqvat, kak sadiata e podaril pobedata na CSKA? Moje bi, zashtoto vsqko sporno polojenie beshe svireno za lefski, ili zashtoto podshti vseki fal ot strana na armeicite beshe ocvetqvan v julto? Dali ne zaslujavaxte 4ervenite kartoni? I ne oprili4avaite imeto na jalkiq vi otbor ot podxuqne s tova na nai-velikiq bulgarin jivql nqkoga, a imenno Vasil Ivanov Kun4ev "Levski". Nai-oda4no shte e da si smenite imeto! I ot koga stanaxte evroboeca na BG? Tova, 4e bixte Okser, to4no kato bqxa v kriza, li vi pravi takiva? Ili mojebi s pobedata nad ve4e klasiralia se O.M. ? A da nai-veroqtno s uspexite vi nad Artimediq, koito bqxa klasi pod Belasica, ili istori4eskoto otsranqvane na Udineze, koito bqxa pred posledni v Italia i se 4udixa, kak sami da se biqt! Edinstveniq otbor koito doide, za da igrae i da bie vi butna 3 gola, pred ina4e "ekzaltiranite" fenove na lefski. Mi toi sadiata bil vinoven? Zashtoto vi ostavi da poigraete 5-10minuti v pulen sustav pove4e ot kolkoto trqbvashe? Edinstveno se o4udix na ravenstvoto v Germania, prosto zashtoto ne vqrvax, 4e ste sposobni na takuv podvig. Radvaite se na podarenata vi 24 titla i pomnete tozi 1/4 final za Uefa, zashtoto ne vqrvam skoro da postignete i polovinata na tova. Aide sus zdrave!!! CSKA FOREVER

sexi__cici
08-12-2006, 22:18
a taka ru-macka.nqma zna4enie i 10:0 da ni biqt golqm pras,ma4a be6e adski tup. :smt013 glupaci.samovlubeni glupaci.tupi,grozni 4erveni glupaci. :-& =; LEVSKI E ISTINATA. SURCETO NI BIE ZA LEVSKI. :smt109 :smt059 SINITE ANGELI. :smt021 NIE SME :smt059 SINITE ANGELI.A VIE STE TUPITE ,GADNI PODLI DOLNI 4URBADJII :twisted: 4ERVENITE DQVOLI.DA NO PUK VIE S DRUGITE BQXTE 0:0 =D> :D :mrgreen: A NIE BIXME ITALIQ.BIXME SVETOVNITE 6AMPIONI. NEKAVI E. \:D/ :smt005 NIE SME SINITE BOGOVE.

etaniel
08-12-2006, 22:31
Червни боклуци то се видя кой е в Шампионската лига а самото име на лигата говори и за отбора!!!

maldini
08-12-2006, 23:41
ЦСКА,ЦСКА,ЦСКА- ЗАВИНАГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И както винаги,когато Левски загуби почват да се оправдават със съдията,абсолютно нормално,така и левскарите не се научиха да губат.

etaniel
08-12-2006, 23:42
Това май го забравихте.

http://www.data.bg/images/gallery/media/etaniel_5.jpg

strange__
08-13-2006, 23:37
Поредната глупава тема :evil: Кооооолко ги мразя и колко дяволски досадни саа!Мача беше тъп,факт!Бихме,пак факт!Самият двубой се състоя преди повече от 10дни....време е за ключ!
Що се отнася до изтърканите фрази за 7:2,7:1....запазете ги за някой,който за пръв път чува за това животно футбола.Всички знаеме колко велик отбор са Левски и колко нищожни са ЦСКА според сините фенове ии обратното е в сила за червената агитка.Всъщност ако толкова много обичате отбора си,без значение кой е той,нямаше да гледате в чуждото канче и да се чудите как да "натриете носовете" на противниковия лагер като изтъквате ндостатъците на клуба на,който е привърженик той....оь оплетох се много,просто темите ЦСКА-Левски са една пумия,в която всеки път се избълват едни и същи глупости :roll:

t3nk0
08-14-2006, 20:19
da ama levski vze nai vajnata kupa i sq she vleze v shampionska liga

GLeZoRanA
08-15-2006, 15:00
Аз ще кажа само Мухахахахахахаахахахахаха хахахахахахахахахаахахаха хахаахахахахахахахахахаха хахахахахахахахахахахахах ахахахахахахахахахахахаха ха



ФОРМАТА Е ВРЕМЕННА! КЛАСАТА Е ВЕЧНА ! CSKA FOREVER !!!!!!!!!!!!

Frank_Lampard
08-15-2006, 19:38
та дори да не е така, аз мисля, че в момента цска е с доста прилична форма :wink: