PDA

View Full Version : maika im na 6ibanite cskari



PY_MACKA
07-30-2006, 21:50
mainata im :smt013 :smt013 :smt019
tva be6e nerealno tupa pobeda
bahti i nekadurnicite sa ls...bahti i tupiq cska vratar
bahti MA4A :smt011 :smt011 :smt011

midian
07-30-2006, 21:59
Аз бях за ЦСКА!Браво на момчетата!Йепааа!Но АНГЛИЯ са велики!

unfaithful
07-30-2006, 22:05
Uraaaaaaaaaaaa! Samo Cska!!!

eLroZo
07-30-2006, 22:30
samo samo samo cska

switchfoot
07-30-2006, 22:33
cska e nai-nekadurnia otbor na sveta....ako ne bqha tia tupi duspi ](*,) ](*,) ](*,) nqma6e da spe4eli..... [-(

skate_warrior
07-30-2006, 22:45
хаахаххахааа "ако" нали знаеш , че акото цапа гащите пич ? ;) Ако Ботев беше с каска... с тия изказвания си личи колко си проС... то ти е простено де нали си УеФскар...

switchfoot
07-30-2006, 22:55
хаахаххахааа "ако" нали знаеш , че акото цапа гащите пич ? ;) Ако Ботев беше с каска... с тия изказвания си личи колко си проС... то ти е простено де нали си УеФскар...
hahaha....purvo ne sum pi4,a pi4ka.....i kolko puti kazvam na takiva kato teb da qdat "акото "s lujica pone,da ne se capqt 4e ot kilometri se vijda kvi prostaci sa

PY_MACKA
07-30-2006, 22:57
be nz koi sa nekadurni i ls moje da ne mi e lubimiq otbor
ama cska sa mi adski antipati4ni
zakvo spe4eliha-->da im se digat vujkite
ma4a e bil oreden!...6ibani duzpi...6ibani duzpi...bibani duzpi

switchfoot
07-30-2006, 22:57
Като те гледам ми напомняш на кенеф, дебел, бял и миришеш на лайна
ma nali si ot cska

skate_warrior
07-30-2006, 23:02
Ах, колко жалко е да си левскар...

Frank_Lampard
07-30-2006, 23:07
какво му имаше на мача и какво бе нереалното ? всички сте нещастници, защото незнаете как да губите !

PY_MACKA
07-30-2006, 23:13
ama az ne se nervq za levski a 4e cska spe4eli
taka 4e ne mi kazvai 4e ne znam kak da gubq

rowzz
07-30-2006, 23:16
На сините суполанковци ще кажа само едно:
Ако Левски беше жив сега, щеше да е фен на цска..
Само ЦСКА..
Дано още 30x30 да сме шампиони..


с поздрави за всички братя по цвят..

PY_MACKA
07-30-2006, 23:22
:smt019

po dobri sa ls
ne moje s edna pobeda sa se ospori

skate_warrior
07-30-2006, 23:50
:smt019

po dobri sa ls
ne moje s edna pobeda sa se ospori

skupa priemi 4e zagubihte.Ne e nujno da obijda6 CSKA za6toto zaslujeno si bihme. \:D/

avril_lavigne
07-31-2006, 00:21
be nz koi sa nekadurni i ls moje da ne mi e lubimiq otbor
ama cska sa mi adski antipati4ni
zakvo spe4eliha-->da im se digat vujkite
ma4a e bil oreden!...6ibani duzpi...6ibani duzpi...bibani duzpi

Хаха,как пък го реши това,че мача е бил уреден?!Това,че на теб не ти изнася,че ЦСКА са победили,не значи,че мача е уговорен!!!Тцтц...Като са ти антипатични не е нужно да правиш цяла тема,в която да дрънкаш глупости!Колкото да не ти се иска на теб и на всички леФскари-ЦСКА биха!Станахме носители на суперкупата!Това е факт! :smt016 Айде,изяжте се! :twisted:

07-31-2006, 06:17
f0r3v3r]На сините суполанковци ще кажа само едно:
Ако Левски беше жив сега, щеше да е фен на цска..
Само ЦСКА..
Дано още 30x30 да сме шампиони..


с поздрави за всички братя по цвят..

Aко Левски беше жив сега,чорбата немаше да съществуват,защото хора като Апостола нямаше да допуснат комунистите да окупират страната и да се гаврят с нея почти половин век. А всички знаем ц(*ка чия рожба е :wink:

ATAKABG
07-31-2006, 06:18
А за мача - зверския късмет извадиха "армейците" 8) Вратарчето трябва да го позлатите :wink:

мечтател
07-31-2006, 09:44
колкото и първенството беше истинско, толкова и финала за суперкупата...

teenkopele
07-31-2006, 10:55
хаахаххахааа "ако" нали знаеш , че акото цапа гащите пич ? ;) Ако Ботев беше с каска... с тия изказвания си личи колко си проС... то ти е простено де нали си УеФскар...

Простият си ти. Оправи си правописа и после гледай другите. :wink:

teenkopele
07-31-2006, 10:56
ахам...
зверския късмет...

левскар фаулира наш нападател- фал за Левски... ей на това ли му се вика късемт...

Прочети какво съм написал в другата тема. :wink:

teenkopele
07-31-2006, 10:59
be nz koi sa nekadurni i ls moje da ne mi e lubimiq otbor
ama cska sa mi adski antipati4ni
zakvo spe4eliha-->da im se digat vujkite
ma4a e bil oreden!...6ibani duzpi...6ibani duzpi...bibani duzpi

Хаха,как пък го реши това,че мача е бил уреден?!Това,че на теб не ти изнася,че ЦСКА са победили,не значи,че мача е уговорен!!!Тцтц...Като са ти антипатични не е нужно да правиш цяла тема,в която да дрънкаш глупости!Колкото да не ти се иска на теб и на всички леФскари-ЦСКА биха!Станахме носители на суперкупата!Това е факт! :smt016 Айде,изяжте се! :twisted:

Това е факт, няма спор, но въпросът е, как е постигнато всичко това?Ако си гледала мача, в което се съмнявам, съдейки по изказването ти, ще разбереш. :wink:

teenkopele
07-31-2006, 11:00
be nz koi sa nekadurni i ls moje da ne mi e lubimiq otbor
ama cska sa mi adski antipati4ni
zakvo spe4eliha-->da im se digat vujkite
ma4a e bil oreden!...6ibani duzpi...6ibani duzpi...bibani duzpi

Хаха,как пък го реши това,че мача е бил уреден?!Това,че на теб не ти изнася,че ЦСКА са победили,не значи,че мача е уговорен!!!Тцтц...Като са ти антипатични не е нужно да правиш цяла тема,в която да дрънкаш глупости!Колкото да не ти се иска на теб и на всички леФскари-ЦСКА биха!Станахме носители на суперкупата!Това е факт! :smt016 Айде,изяжте се! :twisted:

Това е факт, няма спор, но въпросът е, как е постигнато всичко това? Ако си гледала мача, в което се съмнявам, съдейки по изказването ти, ще разбереш.

П.П. Какво лошо има?!? Момичето се е изнервило и е решило да пусне тема, в която да изкаже мнението си. :wink:

skate_warrior
07-31-2006, 11:00
хаахаххахааа "ако" нали знаеш , че акото цапа гащите пич ? ;) Ако Ботев беше с каска... с тия изказвания си личи колко си проС... то ти е простено де нали си УеФскар...

Простият си ти. Оправи си правописа и после гледай другите. :wink:

Айдее.. коуегата отвръща на удара! Стадото рогати започна да се защитава! :smt005

teenkopele
07-31-2006, 11:04
хаахаххахааа "ако" нали знаеш , че акото цапа гащите пич ? ;) Ако Ботев беше с каска... с тия изказвания си личи колко си проС... то ти е простено де нали си УеФскар...

Простият си ти. Оправи си правописа и после гледай другите. :wink:

Айдее.. коуегата отвръща на удара! Стадото рогати започна да се защитава! :smt005

От "акъли" като теб, човек няма от какво да се защитава.

Цс*карче, стига си стоял на едно място... :wink:

teenkopele
07-31-2006, 11:06
ебахти и темата бе...
...то вчера се видя кой е на театър и кои са ИСТИНСКАТА публика..

Да, видя се. Публиката беше в червено. :wink:

skate_warrior
07-31-2006, 11:07
Добре професоре... то който не разбира от футбол е от УеФски, така че - прощавам ти, че си толкова зле :smt009

skate_warrior
07-31-2006, 11:08
ебахти и темата бе...
...то вчера се видя кой е на театър и кои са ИСТИНСКАТА публика..

Да, видя се. Публиката беше в червено. :wink:

ще се сетиш...

teenkopele
07-31-2006, 11:14
Добре професоре... то който не разбира от футбол е от УеФски, така че - прощавам ти, че си толкова зле :smt009

Личи си, че си чорбар...и какъв "разбирач" си. :wink:

teenkopele
07-31-2006, 11:19
хехехехее какъв лек намек за ирония... жалко, че не ти се отдава...

Всеки с кусурите си... хах.

Щом казваш....

П.П. То и ти не си цвете за мирисане. (Нищо лично.) :wink:

rusalkata_
07-31-2006, 11:47
какво му имаше на мача и какво бе нереалното ? всички сте нещастници, защото незнаете как да губите !

:lol: охохохохо...колко си прав... не се съмнявам,че ако ЦСКА бяха загубили пак щеше да има такава тема само че,за да се плюят уефскарите.тъй че...няма смисъл от тая тема.и мога ли да попитам авторката на тази тема как така мача е бил "oreden"??? :smt005 все пак е за купа.кой ще ти играе за уредена купа??? :lol: :roll:

teenkopele
07-31-2006, 11:57
f0r3v3r]На сините суполанковци ще кажа само едно:
Ако Левски беше жив сега, щеше да е фен на цска..
Само ЦСКА..
Дано още 30x30 да сме шампиони..


с поздрави за всички братя по цвят..

Не се подигравай с името на Апостола, разбра ли ?

teenkopele
07-31-2006, 12:00
какво му имаше на мача и какво бе нереалното ? всички сте нещастници, защото незнаете как да губите !

:lol: охохохохо...колко си прав... не се съмнявам,че ако ЦСКА бяха загубили пак щеше да има такава тема само че,за да се плюят уефскарите.тъй че...няма смисъл от тая тема.и мога ли да попитам авторката на тази тема как така мача е бил "oreden"??? :smt005 все пак е за купа.кой ще ти играе за уредена купа??? :lol: :roll:

Гледай мача.
Беше уреден не между отборите, а между Цс*КА и чорбарчето Врайков. :wink:

SaYoNaRa
07-31-2006, 14:45
охохохохо...колко си прав... не се съмнявам,че ако ЦСКА бяха загубили пак щеше да има такава тема само че,за да се плюят уефскарите.тъй че...няма смисъл от тая тема.и мога ли да попитам авторката на тази тема как така мача е бил "oreden"??? все пак е за купа.кой ще ти играе за уредена купа??? Laughing Rolling Eyes


Явно си изпуснала световното 98

В края на мача сички видяха кой отбор има по добра физическа подготовка!Нещо не мога да си представя с 10(9 също) цска да са опита гол да вкара!Чорбата спечели мача като спечели чопа и избра Левски да бие първи дуспите

avril_lavigne
07-31-2006, 15:11
be nz koi sa nekadurni i ls moje da ne mi e lubimiq otbor
ama cska sa mi adski antipati4ni
zakvo spe4eliha-->da im se digat vujkite
ma4a e bil oreden!...6ibani duzpi...6ibani duzpi...bibani duzpi

Хаха,как пък го реши това,че мача е бил уреден?!Това,че на теб не ти изнася,че ЦСКА са победили,не значи,че мача е уговорен!!!Тцтц...Като са ти антипатични не е нужно да правиш цяла тема,в която да дрънкаш глупости!Колкото да не ти се иска на теб и на всички леФскари-ЦСКА биха!Станахме носители на суперкупата!Това е факт! :smt016 Айде,изяжте се! :twisted:

Това е факт, няма спор, но въпросът е, как е постигнато всичко това? Ако си гледала мача, в което се съмнявам, съдейки по изказването ти, ще разбереш.

П.П. Какво лошо има?!? Момичето се е изнервило и е решило да пусне тема, в която да изкаже мнението си. :wink:
Можеш да се съмяваш,но гледах мача от начало до край и мога да кажа,че ЦСКА заслужено си спечелиха мача.За какви уговорки може да стане въпрос според вас?!Просто винаги като не ви изнася крайния резултат и си търсите оправдания,причини,все някой ви е бил крив,съдията виновен,мача купен...Ако Левски бяха успяли да ни победят тогава,сигурна съм,според леФскарите мача нямаше да е уреден,обаче понеже ЦСКА спечелиха и сега започвате с умните изказвания...
А относно темата:Момичето се е изнервило и почва веднага с обидите и с малоумните твърдения,че мача е уреден.Дузпите били шибани...Ами шибани са,защото вие се издънихте!!!

Frank_Lampard
07-31-2006, 17:38
Всички до един сте ПЪЛНИ ОЛИГОФРЕНИ ! НЯМАТЕ ПОНЯТИЕ ОТ ФУТБОЛ !!! СРАМ МЕ Е, ЧЕ СТЕ МИ СЪНАРОДНИЦИ ! Ако разбирахте от футбол, нямаше да отделяте 100% от времето си да изкарате противникът = нещастник ! ВСЕКИ ДА СИ ГЛЕДА В СОБСТВЕНАТА КОШАРА!
ще ви кажа само едно, дано успеете да го усмислите ..
ОБИЧТА КЪМ ОТБОРА ТИ ТРЯБВА ДА Е ПО-ГОЛЯМА ОТ ОМРАЗАТА КЪМ ПРОТИВНИКА ! за това нямате футболна и фенска култура ... защото устите ви приличат на латерни за псувни,а футболът е благородна игра... :evil:

machoka
07-31-2006, 20:28
Има достатъчно теми по въпроса :)