PDA

View Full Version : vuzmojno li e ?



07-30-2006, 20:52
nqkolko puti sum chuvala momicheta da spodelqt che pravqt sex predi oshte da im doshul cikula.vuprosut mi e:ami sled kato ne im e doshlo,vuzmojno li e izobshto da izpitat udovolstvie ot sexa,da se vuzbudqt?ta to tqloto im oshte ne e uzrqlo...kak mislite?

`Death`Whore`
07-30-2006, 20:55
Има малка възможност да изпитат удоволствие, но има по-голяма възможност да имат наранявания, да ги шият между краката, да имат трайни увреждания относно секса на психично ниво, да забременеят.

07-30-2006, 22:52
бре, де ги рез моменца? Дай ги насам...

maybelline
07-31-2006, 07:47
Да,напъно възможно е да изпитат удоволствие от секса,дори да нямат мензис.Могат дори да забременеят(ако се е канило да им идва скоро).

krem4et0
07-31-2006, 08:25
Абе стига това вече е гадно-все едно момчетата да правят секс преди да имат сперматозоиди.вече не знам на къде отива този свят-да правиш секс преди да си полово зрял.сега удоволствие се изпитва и като ядеш шоколод-то ест може да им харесва изживяването и тръпката,ама едва ли стигат до оргазъм и едва ли се кефят истински.Не знам-почнах половия си живот на 20,а не преди да имам мензис,то ест на 10.

ragingbull
07-31-2006, 08:39
ami to udovolstvie moje da izpitat..vse pak e dokazano 4e orgazma e muskulno svoistvo....no ne moga da vazpriema momi4e na 12ili 13 da pravi sex o6te [redi da i e do6lo.....mne moga da go razbera sry..... :? [-( [-( [-( [-( =; =; =; :smt017 :smt017 :smt017 [-X [-(

ralli
08-04-2006, 00:17
sorry 4e 6te go kaja ama teq momi4eta o6te ne znaqt za kakvo im sluji tova m/u krakata,to im se e do pikalo a te mislqt 4e im se e doebalo :-#

Alize
08-04-2006, 14:46
Of neznam ama toq det gi 4uka mai e pedofil!!!!Trqbva da si dosta glupava za da pravi6 sex predi da ti e do6lo!!!!Za da se napravat na gazarki momi4etata kakvo li nepravqt!!!!Edvali 6te ima nekvo udovolstvie ama harabiq posle nqq da mogat da si saberat krakata!!!!!Taka4e molq vi nedeite bre momi4enca!!!! [-X

macka123
08-04-2006, 14:55
е тва е абсолютно тъпо
щом щое нямаш цикъл значи не си се развила достатъчно
към секс ще е ако си още дете

Snypy_
08-06-2006, 13:39
Спорен мен е възможно

CaRaMeL4eTo
08-06-2006, 15:53
emi az li4no poznavam edna takava :( i q mina polovinata u4ilishte...a e samo na 11

N.C.L
08-06-2006, 17:38
Пак почваме да критикуваме от де да знаем, че приятелката на госта не я лъже :) и да е така сами да се оправят те си избират какво да правят, после ще ни се молят за помощ няма смисъл ся да говориме знаем си репликите

IdiOtKa
08-06-2006, 19:25
але и да лъже и да не се тая ...
иначе по темата...извиняям се мно ама аз разбираш ли още ня знам как да си сложа превразка ..как да си сложа тампон пък секс ще пра аиде моля ви се тря чоек да е супер зле .... супер тъпо е тва ...
обаче има някои момичета на които има идва доста по късно някаде на 16-17 тогава вече бих се примирила даже бих ги разбрала ...ама някакво 12-13 годишно лапенце било то по малко ...дааа ле ](*,) !!!!!!!

Luciferian
08-06-2006, 19:28
nqkolko puti sum chuvala momicheta da spodelqt che pravqt sex predi oshte da im doshul cikula.vuprosut mi e:ami sled kato ne im e doshlo,vuzmojno li e izobshto da izpitat udovolstvie ot sexa,da se vuzbudqt?ta to tqloto im oshte ne e uzrqlo...kak mislite?
И след 3-4 години, като почне да им идва акъла, всички съжаляват и казват, че са правили глупости. Не им се връзвай, всичко с времето си...

c0n7r0l
08-06-2006, 20:00
mi te udovolstvieto moji da si go izpitvat ...ama naprao im sa 4udq kak moji o6te predi da im e do6lo da go praqt....6i si blyskat glavite sled nqkkoq dr godinka =; =; =;

08-06-2006, 23:27
Ми това е пълна глупост. За нищо не е твърде рано стига да ти харесва. Плюс това е много спорен въпроса, защото на всеки му идва различно , така че... Вярно е, че все още са малки ,но есеки сам решава за себе си и не трябва да бъде опрекван. Повечето такива момичета се превръщат в "курви" #-o Аз съм на 14 години , но имам приятелки които са го направили още на 12г. Аз лично все още не съм,но поради причината,че чакам подходящият човек. Стига да е с човек който знаеш, че му пука за теб, че те уважава и все пак да имате връзка поне няколко месеца и наистина да знаеш, че държи на теб. Да не правиш безразборен секс с който и когато видиш. Никой не може да ме убеди в обратното...

`Death`Whore`
08-07-2006, 08:51
Според физиката на човека секс се прави, когато може да оплоди или роди бебе. На 13-14 години момичето получава първата си менструация. Обаче тя трябва да се нормализира, за да стане организмът И готов. Следователно поне 16 години е минималната възраст за секс.