PDA

View Full Version : Помогнете - гъбички!!!



niakoq_si
07-30-2006, 21:18
Не знам дали е пускана подобна тема, но имам следния проблем: от няколко години не мога да се оттърва от проклетите вагинални гъбички. Ходих при гинеколожка и тя ми каза, че са се появили заради многото антибиотици, които съм гълтала (пиех ги през месец в продължение на около 2 години). Там е работата, че гъбичките се лекуват с вагинални таблетки, а аз съм девствена и не мога да ги слагам. Изписваха ми лекарства за гълтане, но ефектът е временен - явно не изчезват напълно и след около месец става същата работа. Една лекарка ме караше да слагам вагинални таблетки внимателно, ама аз пробвах три-четири пъти и спрях, защото ме е страх. Моля ви, ако някой е имал същия проблем да ми помогне. Не мога да го понасям повече това противно течение!!!

TSecret
07-30-2006, 21:39
6tom lekarkata ne e e uspqla edva li nie 6te mojem-saveta mi e da poseti6 niakoi drug ginekoog i da provede6 seriozen razgovor s maika ti za tova,za6toto ne enormalno tolkova mnogo vreme da sis gybi4na inf.

joro_tev
07-30-2006, 22:13
Какво толкова ако се отвориш. Така хем ще се излекуваш, хем после няма да имаш проблеми при първия полов акт.

Crazy_Element
07-30-2006, 22:16
Не знам дали е пускана подобна тема, но имам следния проблем: от няколко години не мога да се оттърва от проклетите вагинални гъбички. Ходих при гинеколожка и тя ми каза, че са се появили заради многото антибиотици, които съм гълтала (пиех ги през месец в продължение на около 2 години). Там е работата, че гъбичките се лекуват с вагинални таблетки, а аз съм девствена и не мога да ги слагам. Изписваха ми лекарства за гълтане, но ефектът е временен - явно не изчезват напълно и след около месец става същата работа. Една лекарка ме караше да слагам вагинални таблетки внимателно, ама аз пробвах три-четири пъти и спрях, защото ме е страх. Моля ви, ако някой е имал същия проблем да ми помогне. Не мога да го понасям повече това противно течение!!!


на колко години си :))

07-30-2006, 22:45
Ем кажи на някой пич да те прасна и нямаш ядове...Ако не го е гнус ъф корс...

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:50
На колко години се?Просто прави секс ЬХАХьа и почни да си слагаш,ако искаш да се отървеш от тия гъбички.И занапред да знаеш,че с антибиотиците задължително се пие Витамин Б комплекс!!!Да го знаеш занапред,да няма повече такива гафове!

Tempestjuji
07-31-2006, 11:52
На колко години се?Просто прави секс ЬХАХьа и почни да си слагаш,ако искаш да се отървеш от тия гъбички.И занапред да знаеш,че с антибиотиците задължително се пие Витамин Б комплекс!!!Да го знаеш занапред,да няма повече такива гафове!

tva za B kompleksa e taka, ala ne razbrah kak tochno sexa 6te pomogne da se izlekuva :?: :smt017

theraven_nz
07-31-2006, 11:53
Сори но не мога да се сдържа - чукай се за здраве! :-D


А този форум не е най-точното място за компетентно мнение. Доктор му е майката.

Tempestjuji
07-31-2006, 11:54
Сори но не мога да се сдържа - чукай се за здраве! :-D


А този форум не е най-точното място за компетентно мнение. Доктор му е майката.

ahaaaa.. taka stavalo znachi..trqbva i az da probvam 8-[ :lol:

cskamoni4ka
07-31-2006, 11:56
На колко години се?Просто прави секс ЬХАХьа и почни да си слагаш,ако искаш да се отървеш от тия гъбички.И занапред да знаеш,че с антибиотиците задължително се пие Витамин Б комплекс!!!Да го знаеш занапред,да няма повече такива гафове!

tva za B kompleksa e taka, ala ne razbrah kak tochno sexa 6te pomogne da se izlekuva :?: :smt017
Не прочети ли мнението,това се лекува с вагинални таблетки,които тя не може да си слага,понеже е девствена!

Tempestjuji
07-31-2006, 11:58
tctctc.. i takiva ima ve4e, a ;)

cskamoni4ka
07-31-2006, 12:05
tctctc.. i takiva ima ve4e, a ;)
Всичко измислиха! :D

Tempestjuji
07-31-2006, 12:09
da ve..tctct..egati horata.. ;)
samo ne izmisliha prilojenie na teoriqta za otnositelnostta ;)
qvno ulesnqvaneto na plutskoto udovolstvie e po-vajno :-k 8-[

cskamoni4ka
07-31-2006, 12:34
da ve..tctct..egati horata.. ;)
samo ne izmisliha prilojenie na teoriqta za otnositelnostta ;)
qvno ulesnqvaneto na plutskoto udovolstvie e po-vajno :-k 8-[
хахах то тва на последно място :-D

ragingbull
07-31-2006, 13:08
da ve..tctct..egati horata.. ;)
samo ne izmisliha prilojenie na teoriqta za otnositelnostta ;)
qvno ulesnqvaneto na plutskoto udovolstvie e po-vajno :-k 8-[


ti gledai da ne prilojat absolutnoto 4erno tqlo v prilojenie na kvantovata teoriq i teoriqta na otnositelnostta.....togava 6te stane stra6no...

po temata: mislq 4e trqbva da probva6 otnovo i otnovo za vaginalnite tabletki...vse pak e po-dobre da opita6 vsi4ko predi da si sprqla da se lekuva6....i naistina taman kato se otvori6 nqma da ima6 problem pri 1-q put...uspeh i 6te se opravi vsi4ko..... :smt006

Ornella
07-31-2006, 15:32
Zavurti biznes.
Beri gi i gi prodavaj na pazara....... \:D/

07-31-2006, 15:34
Абе вие луди ли сте бе! На мен ми е тъпо само като си помисля, че може да съм се отворила. Искам първия път да ми е както при всички останали, с болка, кръв и т.н. Не съм такава лигла,че да не мога да изтърпя една болка, когато си му дойде времето. А що се отнася до това да отида да се изпраскам с който ми падне и после да слагам таблетките - баси и простотията. Просто реших, че може някой да е имал същия проблем и да ми помогне.

niakoq_si
07-31-2006, 15:58
Sorry, забравих да си напиша ника в горния пост.

Klizmata
07-31-2006, 16:19
Zna4i otiva6 do aptekata i si kupuva6 Klotrimazol tova e v edna tubi4ka i struva samo 2 i ne6to zakupuva se ot vsqka apteka deistvai....

niakoq_si
07-31-2006, 16:30
Zna4i otiva6 do aptekata i si kupuva6 Klotrimazol tova e v edna tubi4ka i struva samo 2 i ne6to zakupuva se ot vsqka apteka deistvai....
Това не е ли кремче, което се използва само външно. Дали ще ми помогне?

Klizmata
07-31-2006, 16:37
da 6te ti pomogne siguren sum.....

niakoq_si
07-31-2006, 16:58
Thanks, ще пробвам... Все пак ако някой има други предложения, да ги сподели. Май една от причините да не мога да се излекувам е, че ми е много слаб организма. Някой ако знае нещо което да действа абсолютно сигурно, някакви хапчета или де да знам... няма значение колко са скъпи. Btw кремчето съм го ползвала ама не много редовно, защото не мислех че ще има някаква файда, след като е само външно.

cskamoni4ka
07-31-2006, 17:27
Thanks, ще пробвам... Все пак ако някой има други предложения, да ги сподели. Май една от причините да не мога да се излекувам е, че ми е много слаб организма. Някой ако знае нещо което да действа абсолютно сигурно, някакви хапчета или де да знам... няма значение колко са скъпи. Btw кремчето съм го ползвала ама не много редовно, защото не мислех че ще има някаква файда, след като е само външно.
И само да ти кажа,че темата ти не е за тук!

niakoq_si
07-31-2006, 17:49
Верно, то имало специален раздел за това, извинявам се :oops: Ами айде някой мод да я премести или изтрие.

TSecret
07-31-2006, 20:34
6tom ti e slab organizma moga da predloja dva vida hap4eta koito ssa ne6to kato estestveni antibiotici,vitamini ili kakto iska6 gi namirai prosto za kato hranitelni dobavki i pomagat kogato ima niakav grip,ako ima6 vatre6na bolest ili ne6to drugo izob6to se piqt za imunitet-ednoto se kazva samento(kote6ki nokat)-struva 38lv i e adski dobro a drugoto e 4esan na kapsuli-za nego neznam cena no sa6to pomaga v mn oblasti!

интернет
08-01-2006, 16:22
ами педерас
ходи да береш гъби тогава

nunata
08-01-2006, 16:52
otvori se sama po dobre,6toto edvali 6te ti mn priqtno da si legne6 s nqkoi dokato ima6 tozi problem.spokoino nqkoi den 6te zabravi6 za tosi problem.kojnite bolesti ,nesavisimo kakvi,mogat da te podludqt nali znae6 vsi4ko se vru6ta

wlkos
08-01-2006, 16:58
da si se izrazila po qsno kakuv savet to4no tursi6 horata ne mogat da 4etat misli

niakoq_si
08-01-2006, 17:21
otvori se sama po dobre,6toto edvali 6te ti mn priqtno da si legne6 s nqkoi dokato ima6 tozi problem.spokoino nqkoi den 6te zabravi6 za tosi problem.kojnite bolesti ,nesavisimo kakvi,mogat da te podludqt nali znae6 vsi4ko se vru6ta
Ти тъп/а ли си? Много ясно, че няма да легна с някой ако не съм се излекувала. И търся начин да ми мине, без да се "разпарям", иначе ако исках така, досега да съм го направила хиляда пъти. Начетох се на простотии... Айде ако има някой действащ модератор ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА
wlkos, аз ако знаех къде точно е проблема, досега да съм го разрешила, не мислиш ли? Баси идиотите, айде DELETE!!! PLEASE!!!

dest
08-01-2006, 17:56
абе българското здравеопазване е яко до долу и лекарите са до долу

`Death`Whore`
08-01-2006, 20:21
Тъпа ли си? Можеш да ги слагаш, естествено. Няма да те заболи изобщо.

OlimpiA
08-01-2006, 23:09
Ръгаи таблетките не се обяснявай! [-X

08-02-2006, 16:47
Тъпа ли си? Можеш да ги слагаш, естествено. Няма да те заболи изобщо.
Ми да, тъпа съм. Не съм се зяпала отдолу, че да видя къде е проклетата ципа. Пък и откъде да знам колко е издържлива. Тея смотани таблетки като се намокрят и залепват, и немогат да помръднат. Въобще не ми е ясно как ще стане номера да ги бутна по-навътре.
И в карайна сметка като много ги разбираш тия работи, няма ли опасност да се разкъса химена, без да ме заболи и без да разбера?

08-02-2006, 16:55
Abe ne smqtam,che nqkoi ot foruma moje da ti pomogne,shtom lekarkata ne ti e pomognala........ :cry: