PDA

View Full Version : porednata tema :"daite suvet"



07-30-2006, 21:41
zna4i hora, s gagjeto mi dr mesec pravim ve4e edna godina zaedno. Mn q obi4am i stra6no durja na neq.Tq be6e 4oveka ot koi nai-malko na sveta bih o4akval iznevqra ili nqkakuv vid predatesltvo, no za sujalenie shit happens.Poprincip smqtah 4e ne bih prostil iznevqra po nikaf na4in i 4e tova zna4i krai . Edna ve4er v 4ata mi kaza 4e 4uvstvata i kum men sa ohladneli i izpitva 4uvstva kum edin ot neiniq klas i bi iskala da skusame, razbrah 4e sa se vijdali nqkolko puti dokato se e sme bili gagjeta i se po4uvstvah mn predaden. Kakto kazah, misleh si 4e ne bih prostil iznevqra , no togava bqh gotov da vsi4ko za da q zadurja, mn govorehme s neq i v kraina smetka tq re6i da ostane s men. Dotuk dobre ,no problema e 4e vmesto da sum 6tstliv ot fakta 4e ostana s men sum ne6tasten,postoqnno se 4udq dali pak ne mi igrae nqkuf teatur(sled kato ve4e go o4akvam ot neq), kato sme zaedno s durji super s men ,vse edno ni6to ne e bilo i e xtra, oba4e mn 4esto se se6tam za slu4iloto se i mn me boli i vupreki 4e ne sum i kazal ne moga da go preodoleq. Dori kogato e v cikul i e normalno da ne i se izliza se pitam dali prosto ne se izvinqva s tova za da ne e s men i takiva gluposti. kajete s kfo da si namalq mukata i da spra da mislq za gluposti , mersi
P.S moje da e malko neqsno 6tot mn misli mi se vurtat v glavata i ne moga da gi podredq kakto trqbva ;]

iiirish
07-30-2006, 21:45
всяка връзка освен на любовта се гради и предимно на доверие. ако то липсва значи връзката не е пълноценна.

или преодолей тези съмнения, които таиш в сърчицето си, или просто и обясни положението и сложете край.

решението е твое. успех каквото и да решиш :D

_deskata_
07-30-2006, 21:54
4esno kazano nikoga ne moje6 da b1de6 sigoren dali tazi iznevqra 6te se povtori.No e mn vajno doverieto m/u horata imai i doverie i edvali tova 6te se povtori,mojebi go e napravila za da vididali ti ima6 istinski 4uvstva k1m neq,dali 6te q podkrepi6 i da i kaje6 :OK krai: ili 6te q pomoli6 da ostane! trqbva da i kazva6 po-4esto 4e q obi4a6,4e tq e vsi4ko za teb i edvali tazi slu4ka 6te se povtori.A 6tom tq e izbrala da b1de pak s teb tova e hubavo,za6toto s tazi si post1pka tq malko ili mn ti pokazva 4e d1rji na teb i 4e ima 4uvstva. Tova e ot men,nadqvam se po nqkak1v na4in da s1m ti pomognala. :D "imai i doverie"!!!!

NicknameANdPasswORd
07-30-2006, 21:59
zna4i hora, s gagjeto mi dr mesec pravim ve4e edna godina zaedno. Mn q obi4am i stra6no durja na neq.Tq be6e 4oveka ot koi nai-malko na sveta bih o4akval iznevqra ili nqkakuv vid predatesltvo, no za sujalenie shit happens.Poprincip smqtah 4e ne bih prostil iznevqra po nikaf na4in i 4e tova zna4i krai . Edna ve4er v 4ata mi kaza 4e 4uvstvata i kum men sa ohladneli i izpitva 4uvstva kum edin ot neiniq klas i bi iskala da skusame, razbrah 4e sa se vijdali nqkolko puti dokato se e sme bili gagjeta i se po4uvstvah mn predaden. Kakto kazah, misleh si 4e ne bih prostil iznevqra , no togava bqh gotov da vsi4ko za da q zadurja, mn govorehme s neq i v kraina smetka tq re6i da ostane s men. Dotuk dobre ,no problema e 4e vmesto da sum 6tstliv ot fakta 4e ostana s men sum ne6tasten,postoqnno se 4udq dali pak ne mi igrae nqkuf teatur(sled kato ve4e go o4akvam ot neq), kato sme zaedno s durji super s men ,vse edno ni6to ne e bilo i e xtra, oba4e mn 4esto se se6tam za slu4iloto se i mn me boli i vupreki 4e ne sum i kazal ne moga da go preodoleq. Dori kogato e v cikul i e normalno da ne i se izliza se pitam dali prosto ne se izvinqva s tova za da ne e s men i takiva gluposti. kajete s kfo da si namalq mukata i da spra da mislq za gluposti , mersi
P.S moje da e malko neqsno 6tot mn misli mi se vurtat v glavata i ne moga da gi podredq kakto trqbva ;]

Сам го каза шиТ хаппенС .... СЛедва ГЕТ ОВЕР ИТ !!!!!!!!!!!

Tesinka
07-30-2006, 22:03
Ami .. moje.. da ne e mnogo naqsno sega s 4uvstvata si,no 6tom e izbrala teb,nqma povod za sumneniq :))!
Oba4e az sym na toq princip "Nqkoi napravi li ne6to vednaj,toi go pravi 2-3-5-10 pyti." Dano da gre6a...!Pogovorete si,ako iska6 otnovo!I spokoino... :) Ako se slu4i oshte vednaj tova..... zareji q!Ne ti go pojelavam,no imai edno naum vse pak!Reshavash ti.I shte vidish edin den 6te sajalqva za postypkite si!A sega nedei misli otricatelno!Kogato mislish pozitivno,pozitivni shte sa i ne6tata okolo TEB! :)
Az ti pojelavam uspeh i.... budete 6tastlivi!Obi4aite se.Bez pritesneniq i izlishni symneniq! ;)))

ATAKABG
07-31-2006, 04:49
Гадна ситуация. Както се казва - ни така,ни иначе :lol:
Ами,пич,опитай се да разбереш дали наистина не ти изневерява...Ако трябва седнете някой път и поговорете сериозно,то ще си проличи ако има нещо... Но може и да няма?

Novkov
07-31-2006, 05:51
Остави я... знам, че ти е трудно, ама за да ти изневери и да иска да скъсате значи си е променила чувствата към теб, ще имате лъжлива връзка, ако продължите да ходите :---) Няма как, кофти тръпка :smt009

koalka
07-31-2006, 06:35
Ами,ако се съмняваш просто я питай още ли има същите чувства към теб.Да,и аз на твое място щях да се почувствам предадена.Според мен няма същите чувства,защото тя самата ти е казала,че чувствата и са охладнели.

BUBU_to4ka_TO
07-31-2006, 06:43
vsy6tnost i s men e slu4valalo sy6toto kato s priqtelkata ti i moq priqtel mi prosti i se sybrahme pak i toi daje godina po kysno pak se se6ta no az sym mu vqrna i mu go pokazvam vseki mig; smqtam 4e postepenno tova 6te se zabravi po4ti; no taka ili ina4e nie si vqrvame bezrezervno nezavisimo ot slu4kata...ako s teb ne e taka iz4akai da mine o6te vreme dai i vyzmojnost da si vyrne tvoeto doverie...
uspeh \:D/

maybelline
07-31-2006, 07:16
Според мен е разбрала,че с теб ще е по-щастлива отколкото с другото момче.Ако приятелката ти наистина те разбира,тя сама би трябвало да разговаря с теб на тази тема(за другото момче) и да ти помогне да преодолееш някои 'събития'(все пак ако те разбира,тя знае,че това много те е наранило и имаш нужда да знаеш,че тя те обича).Поне аз определено бих направила така,ако тези неща се случат с мен и моят приятел.А това,че е в мензис не е причина да не излиза.Когато е с превръзка или тампон(стига да има къде да ги сменя през 3-4 часа) няма никакъв проблем да излезе.По-скоро причината за нежеланието е другаде.Може би е в кофти настроение или има някакви проблеми,заради които не й се излиза.А щом не иска навън,отидете двамата у вас или у тях.Може мензисът да е причина,ако я боли корем(това е първите 2 дни),но не мисля,че нещо друго в мензиса я спира да излиза.
Вероятно на нея също й е гадно,защото освен към теб,може би все още има някакви чувства към другото момче.Сигурно през повечето време си мисли какво ли би било,ако беше избрала него.Тя също има нужда да говори за това,но внимавай ако започнеш този разговор,да не стигнете до скандал.Опитай да си говориш с нея спокойно,просто й задай някой въпроси,които те вълнуват(относно чувствата й към другото момче) и се постарай тя да усети,че ще я разбереш каквото и да ти каже.Все пак ако сте толкова близки би трябвало спокойно да провеждате такива разговори.Успех!