PDA

View Full Version : mnogo me e strax



sladur4eto``
07-30-2006, 22:31
zdraveite.obi4ax edno mom4e no ne se bqxme vijdali i go napravix za1 pat s drugo mom4e.no az bqx v menstrruaciq i ne polzvaxme prezervativi.sega se bezpokoq 4e sam bremenna za6toto korema mi se naduva apak ako maika nau4i 6te me ubie.nz kfo da pravq.iskam da ne sam bremenna no neznam dali sam ili ne sam

TSecret
07-30-2006, 22:33
koga ste go pravili-da nemisli6 4e korema po4va da se naduva na parvata sedmici... za da se uspokoi6 o6te utre otidi da si vzeme6 test ot aptekata ili otidi na lekar-nie ne mojem da ti kajem dali si ili ne si...

marina star
07-30-2006, 22:39
samo kato ti 4eta tapotiite se ubejdavam 4e ne si na pove4e ot 14 prava li sam? [-X [-(

naduva se,ne se naduva....absolutni prostotii!!!!!!!!

cskamoni4ka
07-31-2006, 12:21
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.

Tempestjuji
07-31-2006, 12:25
ti na nqkakva sapunka li iskash da podrajavash ???
az obichah edin ama se praskah s drug.........bla....bla........bla...... :evil:

ragingbull
07-31-2006, 14:26
eh ama 4e otvoreni i tupi hora ima tuka we.....momi4eto ne znae i za tfa pita we....vse pak ne e sramno da pita6 sramno e da ne znae6....a tfa 4e nqkoi nqmat i gram sivo v-vo, samo edin konec deto im svurzva u6ite da ne klepnat, ne e na6 problem, traite si i tfa e....mn e losho da se prismivate na 4ujdoto ne6tastie........samo dano ne vi stigne do glavat 4e ne znam ko 6te pravite kato ste tolkova kuhi(govorq za tezi izrodi det pi6at samo prostotii)

ina4e po-temata...sled kato si bila v cikal ne nqma na4in da si bremenna, korema ne moje da se nadue izvednuj, a za po sigurno si napravi test...i sledva6tiq put s prezervativ!!!!!!! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-k [-( [-( [-( =;

mil4eto_
07-31-2006, 14:27
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.

Night_Knight
07-31-2006, 14:33
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.
Да, даже 14-15 постинора-дуо, за всеки случай. Тука голяма рекламна кампания на хаповете настана. Да не сте на процент?!

[-X

OlimpiA
07-31-2006, 15:20
Има едно изобретение - тест за бременност му се вика...има и още едно, което се прилага още преди това - Постинор Дуо :smt013

Sophie
07-31-2006, 15:30
Ем, пръдни си едно убаво и ще ти спадне корема...
UUUUUUUUAaaaaaaaaaaaaaaXAXAXAaaaaaaaaaaaaaxaxAXAAa axaAXaXAxAXaXaXaxaxAXAa
ti q izceri be 4ovek
cxaxxaaxaxxaaaxxaxaxaxaxaaxaxax
a po temata naisitna si mnogo prosta 6tom si misli6 4e za 1-2 sedmici moje da ti se nadue ne6to

axaxax podkrepqm....purvo si suzdaite seksualna kultura i se obrazovaite pone na elementarno nivo posle ako 6te6e ne s 1 mi 1000 ednovremenno sa ebete

Tempestjuji
07-31-2006, 15:53
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.
Да, даже 14-15 постинора-дуо, за всеки случай. Тука голяма рекламна кампания на хаповете настана. Да не сте на процент?!

[-X

=D> kaza im go [-o<

BuBi008
07-31-2006, 18:07
то не може да започне да се надува толкова бързо а пък и 3 дни преди мензиса и по време на мензиса няма овакулация но за всеки случаи си вземи тест

Алминатора
07-31-2006, 18:41
zdraveite.obi4ax edno mom4e no ne se bqxme vijdali i go napravix za1 pat s drugo mom4e.no az bqx v menstrruaciq i ne polzvaxme prezervativi.sega se bezpokoq 4e sam bremenna za6toto korema mi se naduva apak ako maika nau4i 6te me ubie.nz kfo da pravq.iskam da ne sam bremenna no neznam dali sam ili ne sam
Така всички идиоти които казаха че в менструация не се забременявало трябва да разберат че са тъпи парчета.Авторке и ти си тъпо парче защо за бога не използвахте презарватив?Каквото си си надробил това ще сърбаш.Айде честито да ви е детето!

sexy_macka
07-31-2006, 18:48
НАДУВАТИ се сигурно главичката от толкова мозъче,което вече нз и как да използваш ..
по въпроса ти..ми бременна си то сигурно вече са минали 2седмици и ти се е надул стомаха....Честито бебче ! хахахха
тъпо... :smt019

vania_5
08-02-2006, 09:53
ami to mina 1 mesec ve4e ot kakto go naxpravixme,,no neznam..iima li smisal da se pritesnqvam ?

Nasindo
08-02-2006, 10:09
zdraveite.obi4ax edno mom4e no ne se bqxme vijdali i go napravix za1 pat s drugo mom4e.no az bqx v menstrruaciq i ne polzvaxme prezervativi.sega se bezpokoq 4e sam bremenna za6toto korema mi se naduva apak ako maika nau4i 6te me ubie.nz kfo da pravq.iskam da ne sam bremenna no neznam dali sam ili ne sam

sladur4eto``
08-02-2006, 10:20
vii sa smeete i sa podigravate,ama az naistina se pritesnqvam...qvno nikoi ne moje da me razbere

08-02-2006, 10:51
6tom ste go pravili predi edin mesec na koq data trqbva da ti doide pak?ako zapo4ne da ti zakasnqva ti4a6 do aptekata za test,pak stiskame palci da ne e stanalo ne6to,4e ina4e 6te trqbva abort,a na kolko godini si?

08-02-2006, 12:02
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.

Postinor Duo se pie do 72 4asa sled seks, posle ve4e e kusno. ](*,)

sladur4eto``
08-02-2006, 15:03
na 14 sam .. :cry:

N.C.L
08-02-2006, 15:09
Първо ако си била в цикъл е мн интересно как така сте правили секс 2ро не може да забременее6 защото неоплодената яицеклетка вече се изхфърля и няма друга озряла, а и момчето не го ли беше гнус, това може да доведе до венерически болести ама вие си знаете

08-02-2006, 22:42
АБСТРАХИРАЙ СЕ

08-03-2006, 00:10
zdraveite.obi4ax edno mom4e no ne se bqxme vijdali i go napravix za1 pat s drugo mom4e.no az bqx v menstrruaciq i ne polzvaxme prezervativi.sega se bezpokoq 4e sam bremenna za6toto korema mi se naduva apak ako maika nau4i 6te me ubie.nz kfo da pravq.iskam da ne sam bremenna no neznam dali sam ili ne samбремена си язак те хората хубаво са измислили поговорки ма кой да ги чете
например в случая - бързата кучака планина повдига

Jane{}
08-08-2006, 13:32
Parvo macko, napravi si 1 test. Vtoro: nikoga ne go pravi bez prezervativ! Osven che mojesh da zabremeneesh, mojesh da si lepnesh i kvo li ne, v nai-loshiq sluchai SPIN. I molq te, procheti nqkoq knijka za podrastvashti - v knijarnicite e full s tqh, ne sa skapi, a i mojesh da nauchish baq neshta...

koalka
08-08-2006, 13:33
Направи си тест за бременност.Корема ти няма да се подуе веднага,но има опастност да си бременна.

Svirka```
08-08-2006, 15:48
Ех деца, кога порастнахте бре?Май нещо послъгваш ама хайде.. виж ти трябва да си пълна пача, че да се дадеш да те отворят без презерватив и то на 14...Малко нелогично ми се вижда :-k Явно отношението на теб и партнъора ти към тези неща е супер несериозно!Все пак ще стискаме палци и пилци да не си бременна :mrgreen: И следващия път - durex (ако има следващ път).Представи си, че вашите разберат (а това ще стане рано или късно), какво ще им кажеш...попрекалих с пържолите :smt011 ЗА "ДЕЦАТА" ОТ 11 ДО 14 СЪВЕТ ОТ МЕНЕ:

ПОЛОВ ЖИВОТ НЕ СЕ ЗАПОЧВА ТОЛКОВА РАНО!ПРЕДИ НОРМАЛНО БЕШЕ 18г, СЕГА Е 16, А КАК ЛИ ЩЕ Е СЛЕД 10 ГОД?ОЩЕ В ЯСЛАТА ДА ИМ ДАВАТ ЕДНА КУТИЯ DUREX И ДА ИЗЧЕЗВАТ! :smt005

miracul
08-08-2006, 17:45
Ех деца, кога порастнахте бре?Май нещо послъгваш ама хайде.. виж ти трябва да си пълна пача, че да се дадеш да те отворят без презерватив и то на 14...Малко нелогично ми се вижда :-k Явно отношението на теб и партнъора ти към тези неща е супер несериозно!Все пак ще стискаме палци и пилци да не си бременна :mrgreen: И следващия път - durex (ако има следващ път).Представи си, че вашите разберат (а това ще стане рано или късно), какво ще им кажеш...попрекалих с пържолите :smt011 ЗА "ДЕЦАТА" ОТ 11 ДО 14 СЪВЕТ ОТ МЕНЕ:

ПОЛОВ ЖИВОТ НЕ СЕ ЗАПОЧВА ТОЛКОВА РАНО!ПРЕДИ НОРМАЛНО БЕШЕ 18г, СЕГА Е 16, А КАК ЛИ ЩЕ Е СЛЕД 10 ГОД?ОЩЕ В ЯСЛАТА ДА ИМ ДАВАТ ЕДНА КУТИЯ DUREX И ДА ИЗЧЕЗВАТ! :smt005
хахах леле
бате ти я сцепи направо
ахаххаа, и аз съм съгласен с тебе, докъде стигна тоя свят, на 14 и вече са готови,както каза човека ще ти стискаме палци и следващия път използвай презервативи

Svirka```
08-08-2006, 20:16
Ех деца, кога порастнахте бре?Май нещо послъгваш ама хайде.. виж ти трябва да си пълна пача, че да се дадеш да те отворят без презерватив и то на 14...Малко нелогично ми се вижда :-k Явно отношението на теб и партнъора ти към тези неща е супер несериозно!Все пак ще стискаме палци и пилци да не си бременна :mrgreen: И следващия път - durex (ако има следващ път).Представи си, че вашите разберат (а това ще стане рано или късно), какво ще им кажеш...попрекалих с пържолите :smt011 ЗА "ДЕЦАТА" ОТ 11 ДО 14 СЪВЕТ ОТ МЕНЕ:

ПОЛОВ ЖИВОТ НЕ СЕ ЗАПОЧВА ТОЛКОВА РАНО!ПРЕДИ НОРМАЛНО БЕШЕ 18г, СЕГА Е 16, А КАК ЛИ ЩЕ Е СЛЕД 10 ГОД?ОЩЕ В ЯСЛАТА ДА ИМ ДАВАТ ЕДНА КУТИЯ DUREX И ДА ИЗЧЕЗВАТ! :smt005
хахах леле
бате ти я сцепи направо
ахаххаа, и аз съм съгласен с тебе, докъде стигна тоя свят, на 14 и вече са готови,както каза човека ще ти стискаме палци и следващия път използвай презервативи

Момиче съм :smt012

BLUE~ANGEL~
08-09-2006, 10:40
lelee!!ebati xorata se rajdat!!abe momi4e ti trqbva da si ili basi kurvata ili nekva ciganka!!!kak moje da pravi6 za pruv put sex kato si v cikul be??lelee basi maloumnoto su6testvo!!puk si i na 14 o6te nedorasla!!izvinqvai ama kak mom4eto ne go e bilo gnus??kato gledam mai dosta poslugva6...

BuBoLiNa
08-10-2006, 13:29
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.
Да, даже 14-15 постинора-дуо, за всеки случай. Тука голяма рекламна кампания на хаповете настана. Да не сте на процент?!

[-X
vie dobre li ste be...veroqtnosta da zabremenee dokato e v cikul e mn malka...a postinor duo pomaga dva dni sled kato si go praila a ne edna dve sedmici...taq glava vi e dadena da mislite be hora kvi sa tiq prostotii samo pla6ite momi4eto ](*,) ](*,) ](*,)

BuBoLiNa
08-10-2006, 13:36
lelee!!ebati xorata se rajdat!!abe momi4e ti trqbva da si ili basi kurvata ili nekva ciganka!!!kak moje da pravi6 za pruv put sex kato si v cikul be??lelee basi maloumnoto su6testvo!!puk si i na 14 o6te nedorasla!!izvinqvai ama kak mom4eto ne go e bilo gnus??kato gledam mai dosta poslugva6...
za6to si misli6 4e kato e na 14 e nedorasla...6tom e gotova 6to da ne go naprai [-X

PePiNkA{P}
08-10-2006, 13:52
Ти си била в цикъл,значи няма никаква опасност!А това за корема,може просто да надебеляваш :P :P хаха въобразяваш си. Ама все пак можеш да си направиш един тест,ако са минали 1-2 седмица.
това за цикъла са пълни глупости,може да забременее.По-добре ходи до аптека да си вземеш Постинор Дуо и се успокой малко.
Да, даже 14-15 постинора-дуо, за всеки случай. Тука голяма рекламна кампания на хаповете настана. Да не сте на процент?!

[-X
vie dobre li ste be...veroqtnosta da zabremenee dokato e v cikul e mn malka...a postinor duo pomaga dva dni sled kato si go praila a ne edna dve sedmici...taq glava vi e dadena da mislite be hora kvi sa tiq prostotii samo pla6ite momi4eto ](*,) ](*,) ](*,)
napalno sam saglasna s tebe. teq prostinor4eta gi piete kat bonbonki xaxaxa zabravi sled 2 sedmici da ti pomogne zemi si napravi edno test4e dano na ne si bremenna...

Svirka```
08-10-2006, 22:52
lelee!!ebati xorata se rajdat!!abe momi4e ti trqbva da si ili basi kurvata ili nekva ciganka!!!kak moje da pravi6 za pruv put sex kato si v cikul be??lelee basi maloumnoto su6testvo!!puk si i na 14 o6te nedorasla!!izvinqvai ama kak mom4eto ne go e bilo gnus??kato gledam mai dosta poslugva6...
za6to si misli6 4e kato e na 14 e nedorasla...6tom e gotova 6to da ne go naprai [-X

Явно и ти на толко си го направила :smt011