PDA

View Full Version : pupki po dupeto



07-30-2006, 22:43
momi4eta,vaprosat mi e imate li pap4ici po dupeto i ako da kak gi mahate

In4iTu_
07-31-2006, 00:15
Ахахахаха тва е гаднуууу немам такива проблеми :)
Много помогна на момичето/момчето...
П.С: Обърни се към дерматолог

Lorraine
07-31-2006, 06:45
ами и аз го нямам този проблем,но подкрепям горното мнение да идеш на дерматолог :wink:

vesitu
07-31-2006, 07:17
Аз съм чувала, че се появяват защото кожата на дупето неможе да "диша"...носете повече поли, за да има "проветрение":)

XXX_f
07-31-2006, 08:04
Ami az nqmam , ama bqh cela v edna tema tuka nqkude , che se mahat kato se majesh s bebeshki kremove , ama neznam dali deistva :lol:

SweetBunny
07-31-2006, 08:16
Аз имах зимата 2-3пъпчици :? но почнах да си мажа кожата съвсем редовно с различни лосиони, масла (против стрии или пък за суха кожа)...и сега си нямам нито една пъпчица :-D
Те минават и ако се мажеж с Джонсънс бейби ойл ;-)
Просто трябва да се грижеж за кожата по тези места, защото е много чуствтителна...

SeXyTo_f
07-31-2006, 08:44
Нямам такива проблеми...ами...отиди верно на кожен лекар... той ше ти помогне... :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-01-2006, 17:12
ii az nqmam takiva problemi men ako me pitash burshi si dupeto sled WC ... :lol:

ThePainIsReaL
08-02-2006, 21:58
a[N]D[i]T[k]a]ii az nqmam takiva problemi men ako me pitash burshi si dupeto sled WC ... :lol:

А ако питаш мен , отговорът ти е много груб и неетичен . Едва ли момичето не си мие Д-то.

Проблемът е хормонален най-вероятен , но може да е нещо като при мен - получиха се от депилатоар . Постепенно ги излекувах със спирт и ексфолиране под душа (тва много помага) + мазане с бебша пудра . Но после ми се появиха там където ми е голото от банския едни мънички от слънчевата алергия , които болят.. тях ги третирам по същия начин .. и пия хапчета , предписани от дерматолог. Това е което, мога да ти кажа . Моите не са много .. и се оправят . Дано и с теб стане така . Успех и не си разваляй настроението за едни пъпки !