PDA

View Full Version : Странно...



SeXyTo_f
07-30-2006, 22:43
така, чувствам се малко зле...че ще пиша за това във форум..ама найстина нз какво става с мен...
така ходих с едно момче(е.)...подщи месец...преди 1 седмица...седа на една пейка с една фр. в училището, и идва едно момиче (симона) и ме пита "ти ли си алекс" отг. и "да, кажи" питаме дали ходя с Е казах и да (искам да оточня ,че тази симона живееше в Испания...и 3 дена преди това тя се беше прибрала в сф, когато осещах, че нещата м/у мен и Е започват да пропадат)и тя ми отг. "ами той мен ме обича (на което се залях от смях) и аз го попитах дали е вярно...и той ми каза не" седа и си викам...че нещо ме лъже...после ми каза че има среща в 5 с него...казах и че и двете ще го чакаме....(тя и това искаше) обаче нещо той закъсня...и аз с моята фр. отидохме до горният магазин да си вземем нещо за хапване и за пиене....врещаме се...и ги гледам тия двамата седат и си говорят...аз подивах...като ги погледнах...ми се насълзиха очите...поне никой не ме видя...освен моята фр. после тази Симона идва при мен цялата червена и в сълзи...и нали тоя отиде на някъде...аз се провиках..."е., ела" обърна се и ми вика "след малко" викам "абе къде ще те чакам" и отидох при него...и нали го питам "кво става ква е тая...гледам че пак последна зная за нея..." тоя ми вика..."ми нз, някви филми не моа се объзная" аз му отг. "еми хуу, дано некой ден се осъзнаеш..."обърнах се и си тръгнах...не ми пукаше...ама нз нещо ме човърка...нещо като яд че той е предпочел нея пред мен(тя е 1год. по малка от мен)чувствам се като егоист...нз що така... :-s
Подлудяваме това чувство...(исках да споделя...) и нямам никакви чувства към него...сигурна съм...просто...не обичам да ме лъжат и се чувствам мн. предадена..... :?

SweetBunny
07-30-2006, 22:52
Но защо Симона е плачела не разбирам??? :shock:

SeXyTo_f
07-30-2006, 22:53
нз...в инт. на истината...на мен ми беше супер смешно...

Axxxel
07-30-2006, 23:15
Баси и филмите. в които се вкарвате...тоя имам чувството, че е искал да седне на два стола...а може и само да е искал да поревнуваш като разбие нечие сърце....дрисльо...

lina15
07-30-2006, 23:18
Баси и филмите. в които се вкарвате...тоя имам чувството, че е искал да седне на два стола...а може и само да е искал да поревнуваш като разбие нечие сърце....дрисльо...
дааа :(

Th3WildAng3l
07-31-2006, 00:48
Да наистина .. за какво е плачела Симона ?
А ти не трябва да се чувстваш като егоистка ... няма нищо егоистично и е нормално да се чувстваш така. Още повече че тая се появява от нищото с претенции, че Е я обича ... после плаче ... Мммм ... нещооо тъпо ми се струва.

07-31-2006, 00:55
Ела аз ще съм ти верен
!-=- ma3xforever@gmail.com -=-! :mrgreen:

DaDdY_BoY
07-31-2006, 01:18
хмммм... интересна история обаче не мога да разбера защо ти си се предала ??? защо не се бори до последно за него ??? не го обичаше ли или ???

FiSoLiNka
07-31-2006, 01:36
Dobre be ...za6to Simona e pla4ela i kakvo se e okazalo v deistvitelnsot ..ti izovb6to razbra li ili nqma6e tazi vazmojnost??E. ima li ne6to sas Simona ? :smt018

SeXyTo_f
07-31-2006, 05:58
хмммм... интересна история обаче не мога да разбера защо ти си се предала ??? защо не се бори до последно за него ??? не го обичаше ли или ???
точно за това не мога да го проумея...нямам чувства към него...и по-време на връзката...ми повтяряше че ме обича...(не че му повярвах....) и сега даже съм си харесала мн. по свестно момче от него!....нз...някакси се дразня...защото единственото което аз нямам...а тя има...са пари...и т.н....нз той даже не опита и да се защити...нищо не ми каза...накрая тя си тръгна ревяща...и той тръгна след нея... :| на след което останах потресена....

SeXyTo_f
07-31-2006, 06:01
Dobre be ...za6to Simona e pla4ela i kakvo se e okazalo v deistvitelnsot ..ti izovb6to razbra li ili nqma6e tazi vazmojnost??E. ima li ne6to sas Simona ? :smt018
Ами...значи...те преди това са били заедно...нз преди колко време...после тя е заминала за испания...и сега се връща...абсолютно никой...не ми е обяснил...тва дето знам съм го написала... ](*,)

koalka
07-31-2006, 06:29
хмммм... интересна история обаче не мога да разбера защо ти си се предала ??? защо не се бори до последно за него ??? не го обичаше ли или ???
точно за това не мога да го проумея...нямам чувства към него...и по-време на връзката...ми повтяряше че ме обича...(не че му повярвах....) и сега даже съм си харесала мн. по свестно момче от него!....нз...някакси се дразня...защото единственото което аз нямам...а тя има...са пари...и т.н....нз той даже не опита и да се защити...нищо не ми каза...накрая тя си тръгна ревяща...и той тръгна след нея... :| на след което останах потресена....За какво се интересуваш от него?Нали нямаш чувства.Не мисля,че те обича,защото нямаше така да постъпи.Не се занимавай с него,предприеми нещо с другото момче.

BUBU_to4ka_TO
07-31-2006, 06:34
Dobre be ...za6to Simona e pla4ela i kakvo se e okazalo v deistvitelnsot ..ti izovb6to razbra li ili nqma6e tazi vazmojnost??E. ima li ne6to sas Simona ? :smt018
Ами...значи...те преди това са били заедно...нз преди колко време...после тя е заминала за испания...и сега се връща...абсолютно никой...не ми е обяснил...тва дето знам съм го написала... ](*,)

emi sled kato Simona e izbuhnala v sylzi veroqtno toi q e otrqzal...za radi teb? ti govori li s nego kakvo vsy6tnost e stanalo?

SeXyTo_f
07-31-2006, 06:51
Dobre be ...za6to Simona e pla4ela i kakvo se e okazalo v deistvitelnsot ..ti izovb6to razbra li ili nqma6e tazi vazmojnost??E. ima li ne6to sas Simona ? :smt018
Ами...значи...те преди това са били заедно...нз преди колко време...после тя е заминала за испания...и сега се връща...абсолютно никой...не ми е обяснил...тва дето знам съм го написала... ](*,)

emi sled kato Simona e izbuhnala v sylzi veroqtno toi q e otrqzal...za radi teb? ti govori li s nego kakvo vsy6tnost e stanalo?
те сега са заедно...последното нещо което си казахме беше...Аз: "дано некой ден се осъзнаеш" Той: "ми хубаво".... от тогава му гледам скайпа...и пише: MNOGO TE OBI4AM SIMONA
нз...каточели се дразня... :-s ама не бих била отново с него...никога...+това вече нямам никакви чуества...към него...освен тоя яд... :smt012

BUBU_to4ka_TO
07-31-2006, 07:08
Dobre be ...za6to Simona e pla4ela i kakvo se e okazalo v deistvitelnsot ..ti izovb6to razbra li ili nqma6e tazi vazmojnost??E. ima li ne6to sas Simona ? :smt018
Ами...значи...те преди това са били заедно...нз преди колко време...после тя е заминала за испания...и сега се връща...абсолютно никой...не ми е обяснил...тва дето знам съм го написала... ](*,)

emi sled kato Simona e izbuhnala v sylzi veroqtno toi q e otrqzal...za radi teb? ti govori li s nego kakvo vsy6tnost e stanalo?
те сега са заедно...последното нещо което си казахме беше...Аз: "дано некой ден се осъзнаеш" Той: "ми хубаво".... от тогава му гледам скайпа...и пише: MNOGO TE OBI4AM SIMONA
нз...каточели се дразня... :-s ама не бих била отново с него...никога...+това вече нямам никакви чуества...към него...освен тоя яд... :smt012


togava vaob6te ne se kosi mi prodyljavai s drugiq koito haresva6 :wink:

iiirish
07-31-2006, 07:50
Ела аз ще съм ти верен
!-=- ma3xforever@gmail.com -=-! :mrgreen: :smt005 :smt005 :smt005

FiSoLiNka
07-31-2006, 10:22
Zaebi go tozi drislio i si gledai kefa s tova drugoto mom4e :)))) I Stiga si tormozi6 s misli za E. ,nqma smisal :) INt mi e za6to se misli6 o6te za nego kato nqma6 nikakvi 4ustva kam tova mom4e,zabravi go i dai po seriozno s drugiq :)) I samo da ti kaja Tova 4e tq ima pove4e pari ,ne zna4i 4e te prevazhojda ,ima mnogo drugi ne6ta koito sa ot zna4eniq :smt016 :smt018

freaky_FK
07-31-2006, 10:43
verno basi filma :D abe vajnoto e da ne ti puka ;)

momi4eto_M_!_S_T
07-31-2006, 10:48
emi 100%nego obi4a6 no si sviknala s nego i nqkvo ti e stranno ...zatova

SeXyTo_f
07-31-2006, 10:52
Благодаря на всички.... :-)
momi4eto_M_!_S_T да, найстина май съм свикнала със него...и сега ми е някакво....търсене.... ](*,) 100% до седмица всичко ще отмине.... 8-[