PDA

View Full Version : Ne se vluibvaite



FiSoLiNka
07-30-2006, 23:18
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:

avril_lavigne
07-30-2006, 23:33
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:
Напротив,точно любовта е това чувство,което прави хората щастливи. Споделената любов те кара да се чувстваш невероятно,прави те истински щастлив.Но ако говорим за несподелена любов нещата стоят по различен начин...Но наистина съм забелязала,че колкото повече хлътваш по някого и тичаш след него,той се отдръпва от теб...Затова и аз съм на мнение,че не трябва да се вманиачавате и да тичате постоянно след някого,оставете ги те да тичат след вас...

Axxxel
07-30-2006, 23:47
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:ИИиии...поредната изръсена гоооляямааааа тъпотия.Любовта причинява и рани, но не само това.Ще се влюбвам, вярно обещал съм си никога повече да не си показвам толкова открито чувствата...жените сте много странни същества...когато някой Ви даде любов Вие го приемате за даденост...Но не е.Но пак ще се влюбвам...то си е заложено в човека.И друго...зарежи го това само ние да ви търсим...леле колко глупаво звучи.В една връзка не трябва да има поддтиснати.Никой не обича да го въртят да го правят на идиот.Трябва да е равнопоставена връзка...ако постоянно единия се жертва без ада получава...работите са към много зле...

Shukaritetka
07-30-2006, 23:50
За да си щастлива не се влюбвай за нищо на света
Ако зависеше от нас....щеше да е много лесно.Да си кажем няма да си харесвам никой само така ще си флиртувам :-k дааа ама...любовта не пита,а връхлита.Пък и възрастта си ни е такава..
Съгласна съм с това,че трябва да накараме момчетата да тичат по нас,а не обратното :-k малко егоистично :lol: Но честно казано това си е цаката

Axxxel
07-31-2006, 00:00
Съгласна съм с това,че трябва да накараме момчетата да тичат по нас,а не обратното :-k малко егоистично :lol: Но честно казано това си е цаката [/b]Цаката на кое???Ако целта ти е да си останеш сама... действай точно по този начин.Това в един даден момент писва...Малееее...хубаво че беше едно момиче да ми отвори очите за вас.За всичко аз се извинявах, все аз търсех...обаче нъц...накрая въпреки любовта (признавам си още я обичам) предпочитам да съм сам.То човек не издържа само той да е инициатора за срещи и разговори.Гадно е като погледнеш назад и да осъзнаеш, че главно ти си действащия във връзката...това за мен говори, че половинката не държи кой знае колко на мен, а ако е така няма смисъл да сме заедно...

FiSoLiNka
07-31-2006, 00:15
iha tva ne ozna4ava pak nie da ti4ame sled mom4eto i to da znae 4e kakvoto iska go polu4ava,za6toto ima gi i takiva:) PO4ne6 li ti da si iniciotor na vsi4ki sre6ti i ti da nastoqva6 da go tarsi6 Po dobre spri....moje da e tapo mnenieto ama kvo ot tova..mnogo hora 66te se saglasqt s nego za6toto ima istina v nego =P~

Axxxel
07-31-2006, 00:24
Цялата тъпотия идва от тези тъпи "тестчета"..."Няма да го/я търся, за да видя след колко време ще се сети за мен"...а другия и той тва прави и накрая няква тъпа ситуация.И никой от двамата не търси другия от страх да не действията му да се приемат за даденост.Ако едно момиче обича едно момче, то тя ще го търси...ако и момчето обича момичето, то и той ще я търси...това е правилната ситуация...ТОЧКА

IKisseDAGirL
07-31-2006, 00:28
мн е вярно, че когато си влюбен, могат да те контролират - точно за това такова нещо на мен не ми трябва ;-) супер самостоятелен и човек съм и не мога просто да понасям някой да ме управлява или да ми влияе.. все едно да изневеря на себе си :roll: не, не, мерси [-(

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 01:00
В една сериозна връзка винаги идва момента, в който е напълно без значение кой кого ще търси по-напред. И двамата влюбени се тарсят, когато имат нужда един от друг. :roll:

iiirish
07-31-2006, 07:54
ако не се влюббвахме щеше да е много по-лесно. нямаше да ни боли, нямаше да се тормозим... но въпреки това всичко си заслужава, защото това е най-великото чувство :D

sladkoto_neli
07-31-2006, 08:14
да не се влюбваме така ли?ами аз мисля че е напълно излишно да ни го казваш.всеки много добре знае че понякога е адски болезнено да се влюбиш в някой на който не му пука за теб и от това да страдаш много.обаче все пак мерси за съвета обаче при мене е трвърде късно щото съм хлътнала и връщане няма.но все пак това е живота и трябва да го приемем такъв такъвто е.

EnJoY
07-31-2006, 08:35
Ми болката ми в момента е толкова голяма че и аз сьм на това мнение да не се влюбваме НО като се сетя кой бях и какьв щастлив човек бях когато бях с мойто момиче искам отново и отново да се влюбвам но тука е и проблема искам да се влюбвам в момичета като нея и като знам че няма да намеря такива идва и хептен по голямата болка.. Любовта е отрова да но да попитам някой бил ли е по щастлив когато е обичал И СА ГО ОБИЧАЛи а някой бил ли е по зле когато е ОБИЧАЛ а от другата страна няма никой вкьщи еми това е тезата.. Вдигам главата и щом осьзная че любимото ми нещо не е до мен веднага е свалям .. Момичета море но КЬДЕ Е ТЯ .. това е ОБичай те когато ви обичат и страдайте когато не ви обичат който не може да страда когато той обича а него не да ми звьнне !!!

freaky_FK
07-31-2006, 10:12
eeee tova e trqbvalo da pomislish predi da go napishesh.to ako ne trqbavshe da se vlubvame vseki put kato ni skasat kvo shteshe da stane-TUPOTIA.tva che si pozvolila da te kontrolirat si e tvoi lichen problem.

FiSoLiNka
07-31-2006, 10:28
Hm.. ne sam pozvolqvala na nqkoi da me kontrolira a tova sa nabluideniq varhu moite priqteli i poznati :) I ne stava duma za kontrola a za savsem drugo..... Za tova 4e ni vinagi nie trqbva da ti4ame sled vas... a v pove4eto slu4ai trqbva da vi karame vie da napravite parvite kra4ki :) I ne sam "DA" za tova da ne se vluibvane,no............ :oops:

freaky_FK
07-31-2006, 10:35
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:
az li ne moga da cheta?puk i az sam momiche neshto me oburka.no vseki is ima granica na samokontrol ako ti si izpusnala i si tichala po nqkoi znachi ti trqbva malko poveche opit i da gi nauchish da tichat sled teb.

slan4evo_momi4e
07-31-2006, 10:46
"Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta" :smt007 :smt005 :mrgreen:

Има и нещо вярно в тези думи...защото любовта много често води до разочарования, а след нея остават само сълзи и спомени...Има хора, които се страхуват да се влюбят, защото не искат да ги боли...Но аз лично бих казала, че независимо от всичката болка, разочарование и разбити мечти...избирам любовта!!!

DaDdY_BoY
07-31-2006, 11:43
оооооо с това "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta" не съм много съгласен не мога да го обясня обаче не вярвам в това !!! и най-добре влюбвайте се,гледайте да спечелите момичето/момчето,което обичате :!:

koalka
07-31-2006, 11:58
ТНи пък изкара момчетатат манипулатори.Все едно момичетата са безгрешни и много добри.Момичетата са много по-големи манипулаторки.А ко си влюбен мисли ли,че можеш да контролираш чувствата си.Говориш пълни глупости.Човек трябва да се бори за любовта си.Какво означава това "чакайте те да дойдат при вас"?И какво да оставят любовта да си отиде.Боже Боже...

sexy_dizzy
07-31-2006, 11:58
Това което са ти казали е абсолютна глупост.Точно любовта е тази, която дава смисъл на живота, единственото условие е-да е споделена.

DaDdY_BoY
07-31-2006, 12:08
sexy_dizzy и koalka - браво и аз съм на това мнение - стига сте говорили за маниполации беее тва е тъпа ... всеки си има собствен живот ... любовта си е любов, но живеите "на гребена на вълната" !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

CVETELLINA
07-31-2006, 13:06
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na svetaТова дали ще се влюбиш или не,както и в кой ще се влюбиш,не зависи от нас...!сърцето не пита...
а тва са пълни глупости да не се влюбваме....!защото любовта е най-прекрасното чувство,което може да изпита един човек и не трявба да се отказва от нея....

FiSoLiNka
07-31-2006, 13:09
S risk da mi se rasardi6 Daddy_boy ......ti spe4eli li momi4eto :)

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:11
FiSoLiNkA ... ako moga da razbera : koe momi4e ???

BeBencEto
07-31-2006, 13:15
i az sum na mnenie che e tupo tova koeto sa ti kazalii......qvno choveka koito go e napravil e bil mnogo otchaqn zashtoto na skroo e izgubil istinska liubov..ili pone za takava q e smqtal/a
liubovta e nai-hubavoto i choveshko chuvstvo koeto kara vseki da se promeni.za nqkoi usmislq jivota i go pravi po shtastliv. za drugi-go vgor4ava <<----to4no kakto e stanalo s choveka koito ti e kazal tazi glupost....No koito ne se e vliubval ne e opital ot jivota...

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:17
BeBencEto xaaxxaxaaxxa interesno: Местожителство: BuLgaRia , sOfIa ,nDk ,PeIkaTa xaaxaxaax

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:20
FiSoLiNkA де бе кажи кое е тва момиче ??? искам да знам дали мислиш правилно

FiSoLiNka
07-31-2006, 14:21
Hmmmmmmmm nqma da ti kaja koe momi4e ti si go znae6!!! I ne sam kazala da ne se vluibvate ,prosto spodelih kakvo sa mi kazali ,pak i az imam mnenie--->vqrvam v luibovta,vapreki 4e nosi ponqkoga bolka i razo4arovanie..,no ponqkoga nai krasivoot 4ustvo taka 4e..... NE E MOE MNENIE DA NE SE VLUIBVAME SAMO SPODELIH KAKVO SA ME POSAETvALi :) daddy_boy a tva za momi4eto znae6 4e sam prava du6a :)

HeDa
07-31-2006, 14:26
Сега ме осени една мисъл ... трябва да си я споделя
Няма нищо по - ужасно и лошо от несподелената любов... и няма нищо по - хубаво и красиво от споделената любов .. мисля , че съм права а вие как мислите?

FiRe_LaDy
07-31-2006, 14:30
Q mi obqsni kak da zapovqdam na syrceto si da ne se vlubva,che az nz kak stava tova.Temata e malko typichka!!!Pyk i bez lubov NE moje!

dEnIsTy
07-31-2006, 14:34
В една сериозна връзка винаги идва момента, в който е напълно без значение кой кого ще търси по-напред. И двамата влюбени се тарсят, когато имат нужда един от друг. :roll:
:oops: :wink:

CVETELLINA
07-31-2006, 14:42
Сега ме осени една мисъл ... трябва да си я споделя
Няма нищо по - ужасно и лошо от несподелената любов... и няма нищо по - хубаво и красиво от споделената любов .. мисля , че съм права а вие как мислите?напълно си права,според мен поне...това е напълно вярно!

HeDa
07-31-2006, 14:46
Сега ме осени една мисъл ... трябва да си я споделя
Няма нищо по - ужасно и лошо от несподелената любов... и няма нищо по - хубаво и красиво от споделената любов .. мисля , че съм права а вие как мислите?напълно си права,според мен поне...това е напълно вярно!
Мерси за кодпрепата...от време на време ми идтат ей такива мисли и непременно трябва да си ги кажа иначе ме чека от вътре и понякога излизат много хубави :P

EnJoY
07-31-2006, 15:05
Сега ме осени една мисъл ... трябва да си я споделя
Няма нищо по - ужасно и лошо от несподелената любов... и няма нищо по - хубаво и красиво от споделената любов .. мисля , че съм права а вие как мислите?

Ми да така е няма нещо по ужасно от несподелена любов, няма такава болка и няма толкова депресиращо и отчайващо чуство. Докато споделената е живота който винаги си искал.. И защо е така от горе долу добития опит!!! При несподелената любов когато вече си загубил това което имаш. Правиш всичко на сила. Абсолютно всичко . Всеки ти казва вьрви тук и там при други ти отиваш и след това се сдухваш още и още повече.. Виждат свалят те много те желаят но да си с тях трябва да се насилваш Я по добре да боли от колкото да правя това на сила.. Всяко докосване на друга е изневяра за теб.. Някой ти се осмихва и ти говори нещо абе кво ти пука не те интересува... Това е истинска болак караща те да правиш всичко на сила да умираш за някой - НЕПОДЕЛЕНАТА ЛЮБОВ те кара да усмислиш живота си еми углупяваш не ядеш не спиш и те е страх от следваща врьзка страха ебава живота ти но ти продьлжаваш да страдаш .. И тук идва това което кара всички ни да обичаме а именно СПОДЕЛЕНАТА няма нищо по хубаво от двама прегьрнати с искрени чуства, няма нищо по хубаво от две сплетени голи тела обспипани с любов и страст... Ако няма болка не си обичал но ако не си споделил любовта си за кво си обичал и не е ли пропиляно това време еми не е защото накрая остават само хубавите спомени . .НО най лошото нещо е когато си имал такава любов споделена и когато е загубиш умираш плачеш влачиш се утеха от приятели дори родители но ти си знаеш кой може да ти помогне.. Това е разширение варянт на добре казаната мисьл на @HeDa" дано сте ме разбрали!!

DaDdY_BoY
07-31-2006, 15:23
добре де ... FiSoLinka ... де кажи име де... нема да ти се разсърдя ако не е така,няма да ти противореча ако е така .. просто ми кажи какво мислиш ??? аз ще ти кажа истината !!! и без да уверташ

[LP]```
07-31-2006, 15:42
Вярно ако твойта любов е несподелена или нещо такова мн ясно че няма да е гот и дори ако мн обичаш даденият човек ще те боли.Но любовта те кара да бъдеш щастлив да бъдеш на седмото небе особено ако ис намерил/а човека на който искаш да посветиш целият си живот.А пък за тва дали момичето да тича след момчето или обратното нз всеки избира какво да прави.Но ти да бягаш след някой и да не ти обърне внимание имали някав смисъл!?То омръзва. :-k Поне така мисля аз :-)

DaDdY_BoY
07-31-2006, 20:10
добре де ... FiSoLinka ... де кажи име де... нема да ти се разсърдя ако не е така,няма да ти противореча ако е така .. просто ми кажи какво мислиш ??? аз ще ти кажа истината !!! и без да увърташ

Shine
07-31-2006, 20:36
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:

Хаха,и мамчето все това ми обясняваше преди,ама...любовта не пита!Въпреки,че мноого съм се напарила от любовта, не съжалявам за абсолютно нищо,което някога съм правила за момче!

zoben_pitbul
07-31-2006, 21:02
Не смятам,че живота има смисъл без любов!Според мен тя може да даде на човек един ИСТИНСКИ порив към живота,нещо много повече от което и да било друго нещо!Не е правилно това,което каза-момичетата трябвало да правят така,че не те да търсят момчетата,а момчетата да търсят тях!Това какво означава-че главната цел в живота на едно момче е да накара максимален брой момичета да тичат след гъза му!?Еми в грешка си ако смяташ така,защото именно ,момичетата са тези,които СЕ ПРАВЯТ НА НЕДОСТЪПНИ,ДАВАТ НАДЕЖДИ,А ПОСЛЕ ОТНОВО СА НЕДОСЕГАЕМИТЕ!Момичетата са 200 пъти по-склонни към манипулаторство от момчетата просто защото дори и да ги има момчетата,които изпитват нуждата някой да копнее просто ей така за тях без да искат да са с него са 1 на 9999999999999,за разлика от момичетата при които съотношението е горе-долу същото,но наобратно :lol: Не,това беше шега,но в нея има и нещо вярно,защото едно от най-долните проявления на женската суетност е желанието да има някой,който безнадеждно иска да е с тях.Ако го няма с два-три жеста си го създават и просто айде бегай бе!

07-31-2006, 21:11
Sa seti6....tei sii kopele =D>

FiSoLiNka
07-31-2006, 21:14
Daddy_boy ........she ti go kaja imeto ama znam 4e she mi se rasardi6 :))a ne iskam da stava taka :))) AM aide 6tot mn te obi4am 6e ti go kaja xaxaxax Maq .........nz ti she mi kaje6 dali sam se zabludila ili ne sam .. :-#

DaDdY_BoY
07-31-2006, 21:40
еми FiSoLiNka да душа хубаво си знаеш !!! права си !!! но можеш да си напълно спокойна защото м/у мен и "Heя" никога няка да има нещо (освен добро приятелство) ... просто такъв е живота :cry:

FiSoLiNka
07-31-2006, 22:39
vij kak znam :daddy_boy) e dusha az mislq 4e nasitina 6te si ostanete dobri priqteli :))

FiSoLiNka
07-31-2006, 22:43
"но можеш да си напълно спокойна защото м/у мен и "Heя" никога няка да има нещо " za6to pak spokoina...men 6te6e da me iskefi da stane ne6to...6tot i tq i ti ste mi fr i radost golema nali znae6 :)) :smt005 :smt005 :smt006 :smt006

DaDdY_BoY
07-31-2006, 23:04
FiSoLiNka,душа...и аз бих искал ... ама немаааааа :P ако де както и да е ...ще се примиря че няма да има нищо :) е наистина малко трудно :)

FiSoLiNka
07-31-2006, 23:39
Emi...... vidq 4e ot vsqka luibov ima i bolka ima i radosti.......OBa4e priznai 4e ima ne6to vqrno v tova koeto sa mi kazali.. :) moje da e mnogo malko no go ima........:) naistina nqma da si jivql palnoceno ako ne si izpital bolkata i sladosta na luibovta .......taka 4e jivota vi e edin i pravate vsi4ko s udovolstvie

DaDdY_BoY
07-31-2006, 23:45
еми има нещо вярно защото честно казано когато си наранен ... малко намразваш любовта [-( #-o ](*,) ](*,) ](*,)

FiSoLiNka
07-31-2006, 23:50
a ne misli6 li 4e sega pone 6te ima6 edna priqtelka pove4e , na koqto da raz4ita6 ;) da ti kaja 4estno ne iskam da izpitva tazi bolka ot luibovta ..ama nqma na4in :) ne vsi4ko e rozi i 6ampansko

DaDdY_BoY
07-31-2006, 23:52
по-скоро е "Шампанско и сълзи" ... но предпочитам любовта и приятели пред всичко останало !!!

DaDdY_BoY
08-01-2006, 01:31
a ne misli6 li 4e sega pone 6te ima6 edna priqtelka pove4e , na koqto da raz4ita6 ;)
хаха еми то попринцип не мислиш ли че любовта е едно нещо, а приятелството съвсем друго :)

dqfol4e
08-01-2006, 01:42
ne znam hora da se vluben ima i dobri i lo6i 4erti:))) si4ki hora sa razli4ni seki si ima svoe podxod kum vlubvaneto no s mn slu4ai e gre6en i 4esto srradame za tova

FiSoLiNka
08-01-2006, 01:56
Daddy_boy ima golqma razlika ......No ti 66te sre6ne6 i drugi momi4eta koito 6te obi4a6.... abe dusha nz sho da ti kaja... samo da ne ::: supata znae6 4e maq te obi4a ..no ne kakto iska6 :) :wink: [-o< ](*,)

DaDdY_BoY
08-01-2006, 11:36
em......da de...

FiSoLiNka
08-01-2006, 11:41
Am naistian e trudno da se zapovqdva na sarceto dalim da se vluibva ili ne ....

DaDdY_BoY
08-01-2006, 11:51
Am naistian e trudno da se zapovqdva na sarceto dalim da se vluibva ili ne ....
еми да естествено че е така.....а пък и аз никога не искам нищо насила....каквото чувства сърцето - това... [-o< ](*,) :smt006 :smt005

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:04
eeee to ponqka moje da 4ustva mnogo ne6ta ,koito ne trqbva ...... i togava li ne mu zapovqdva6 kakvo da pravi

Freelander
08-01-2006, 12:13
ahaha ludi li ste we? Momi4etata ti4at sled mene ne az sled tqh! :D

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:17
XaXa e to4no za tva go kazvam tova......mai trqbva da e obratnoto vie sled nas

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:33
eeee to ponqka moje da 4ustva mnogo ne6ta ,koito ne trqbva ...... i togava li ne mu zapovqdva6 kakvo da pravi
дай пример че нещо не те разбрах :)

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:35
emi ne moga da kaja to4no primer .....no ima takifa slu4ai v koito sarceto 4ustva ne6to koeto ne trqbva .. nz kak da ti go obqsnq

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:42
да де разбрах те ама.....не мога да противореча на сърцето си :((((((

addictedtou
08-01-2006, 12:51
ahaha ludi li ste we? Momi4etata ti4at sled mene ne az sled tqh! :D
А да попитам защо бягат подир теб???Защото са лудо влубени в теб или защото си симпатичен и ги кефиш??
Има огромна разлика тук става въпрос за истинка и голяма любов а не милолетни истории!

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:55
ahaha ludi li ste we? Momi4etata ti4at sled mene ne az sled tqh! :D
А да попитам защо бягат подир теб???Защото са лудо влубени в теб или защото си симпатичен и ги кефиш??
Има огромна разлика тук става въпрос за истинка и голяма любов а не милолетни истории!
Tuka si prava ....ama za6to nie trqbva da sme shmatki i da ti4ame sled tqh vinagi

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:55
ahaha ludi li ste we? Momi4etata ti4at sled mene ne az sled tqh! :D
А да попитам защо бягат подир теб???Защото са лудо влубени в теб или защото си симпатичен и ги кефиш??
Има огромна разлика тук става въпрос за истинка и голяма любов а не милолетни истории!
само да те попитам : за коя любов говориш ???

FiSoLiNka
08-02-2006, 16:08
exxxxx taz luibov ......ima q dam...... :---)

mai4et0
08-02-2006, 16:18
WoooW DaDdY_BoY FiSoLiNka vie ste me napravili zvezda v taq tema bez da znam be. FiSoLiNka a na tebe 6e ti kaja 4e lubovta e mn hubavo ne6to i koito ti go e kazal tva mn e zbarkal 6oto si ima6 dostata4no priemeri okolo tebe za da znae6 kak greivam primerno az kogato ti govorq za nqkoi koito naistina haresvam.to4no ti znae6 kolko sam bila naranqvana no vse pak ne mislq 4elubovta e ne6to lo6o.6tastieto i bolkata si varvqt zaedno.mislq 4e nqma ni6to po hubavo ot tova da si ili da si bil vluben dori sled vsi4ko da ima bolka.vinagi ti ostavat hubavite spomeni ot tova koeto si izjivql s lubimiq 4ovek.a tova 4e vinagi nie ti4ame sled mom4etata ne e vqrno.tova si zavisi ot 4oveka,koi e privarzan pove4e kam drugiq i t.n.

FiSoLiNka
08-02-2006, 16:20
ne kazvam 4e vinagi nie ti4ame sled mom4eta,no ne e li po dobre te da ti4at sled nas :))

DaDdY_BoY
08-02-2006, 16:26
ne kazvam 4e vinagi nie ti4ame sled mom4eta,no ne e li po dobre te da ti4at sled nas :))
не мислиш ли че е малко егоестично ???

Axxxel
08-02-2006, 16:28
Колко повърхностно гледате...и съдите за действията на момичетата и момчетата като ги сравнявате с вашите действия.Не може щом тичаш след някое момче да кажеш, че само Вие тичате след момчетата...също така момче не може да каже, че само момчетата тичат след момичетата...адски тъпо е.Който е влюбен прави каквото може, за да се събере с човека, когото обича.Ако човека не отвърне на любовта, значи несподелена любов...няма значение кой след кого тича...И момчета и момичета тичат и лазят даже, когато са влюбени...

mai4et0
08-02-2006, 16:28
mn qsno 4e e po hubavo te da ti4at sled nas :lol: ama tova nqma zna4enie.az sam na mnenie 4e kogato iska6 da si s nqkoi pravi6 vsi4ko vazmojno da si s nego.trqbva da ti4a6 sled nego?!mi OK ako taka 6e postigne6 tova koeto te pravi 6tastliva.....

SeXyTo_f
08-02-2006, 16:30
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:
taka kato nqma koi da me qdosva...mi e nqkvo super tupo...ama kato ve4e po4ne cqlata taq istoriq...mi ide da se grumna...
addictedtou pls si namali avatar4eto!!! 8-[ [-o<

FiSoLiNka
08-02-2006, 16:34
Abe kato se vlubim nqkolko pati she razberem dali sa pravi teq dumi "4e e po dobre da ne se vluibva6 ,a samo da si gleda6 kefa "...

mai4et0
08-02-2006, 16:35
Axxxel saglasna sam s tebe i mai to4no tova sam napisala predi malko "a tova 4e vinagi nie ti4ame sled mom4etata ne e vqrno.tova si zavisi ot 4oveka,koi e privarzan pove4e kam drugiq i t.n."

Freelander
08-13-2006, 07:26
XaXa e to4no za tva go kazvam tova......mai trqbva da e obratnoto vie sled nas
Dobre predstavi si za mig, 4e si mom4e (glupavo zvu4i, no samo za mig si go predstavi!) Predstavi si, 4e ima6 gadje. na koeto mnogo dyrji6...zaradi obstoqtelstavta ne ste zaedno za 10-15 dena...vakanciq, more ala bala. Ti oba4e misli6 za NEQ po cql den, cqla no6t.. 4aka6 s netyrpenie momenta, kogato 6te vidi6 otnovo o4ite i, usmivkata i...6te q useti6 do sebe si. Prez vremeto, v koeto ste razdeleni si pi6ete smsi, govorite si po telefona...TQ ti govori kakto obiknoveno..kazva ti, 4e te obi4a mnogo..i tq kato tebe iska da te vidi po - skoro. Idva i dylgoo4akvaniq den...tq oba4e ti se obajda i ti kazva, 4e dnes ne moje da se vidite...6e q razbere6 np nali q OBI4A6! Na sledva6tiq den se vijdate... tq idva..celuva te..kazva ti, 4e te obi4a...no ne moje da e s teb...pita6 q ima li drug?! Nqma...prosto ne iska da e s teb...
KAK DA TI4AM SLED MOMI4E, KOETO ZNAE,4E GO OBI4AM I SE GAVRI S MEN PO TOZI NA4IN?!?!

zoben_pitbul
08-13-2006, 08:11
XaXa e to4no za tva go kazvam tova......mai trqbva da e obratnoto vie sled nas
И ОТ КЪВ ЗОР Д**БА СЕМКЯ МУ М**ЧИНА!?

Freelander
08-13-2006, 09:54
ahaha ludi li ste we? Momi4etata ti4at sled mene ne az sled tqh! :D
А да попитам защо бягат подир теб???Защото са лудо влубени в теб или защото си симпатичен и ги кефиш??
Има огромна разлика тук става въпрос за истинка и голяма любов а не милолетни истории!
posta mi sedi malko po - nagore... tam go napisah...
eto za tova az ne ti4am sled tqh! Imam si dostoinstvo se6ta6 li se?! apa naivnite mom4eta deto samo ti4at sled momi4etata... to si e za tqh... ne misli, 4e sym nqkakyv glupak deto misli samo za sebe si... ne sym takyv. Na momi4eto, koeto se razdeli s men bqh gotov da svalqm zvezdi... tq ne pojela... togava neka e 6tastliva ;)

gestapo
08-13-2006, 10:03
Za da si 6tastliv ne se vluibvai za ni6to na sveta:
Няма да се влюбя, спокойно. :wink:

FiSoLiNka
08-14-2006, 20:32
Za da si 6tastliv ne se vluibvai za ni6to na sveta:
Няма да се влюбя, спокойно. :wink:
XeXe she sam spokoina zna4i ;)

FiSoLiNka
08-14-2006, 20:35
XaXa e to4no za tva go kazvam tova......mai trqbva da e obratnoto vie sled nas
Dobre predstavi si za mig, 4e si mom4e (glupavo zvu4i, no samo za mig si go predstavi!) Predstavi si, 4e ima6 gadje. na koeto mnogo dyrji6...zaradi obstoqtelstavta ne ste zaedno za 10-15 dena...vakanciq, more ala bala. Ti oba4e misli6 za NEQ po cql den, cqla no6t.. 4aka6 s netyrpenie momenta, kogato 6te vidi6 otnovo o4ite i, usmivkata i...6te q useti6 do sebe si. Prez vremeto, v koeto ste razdeleni si pi6ete smsi, govorite si po telefona...TQ ti govori kakto obiknoveno..kazva ti, 4e te obi4a mnogo..i tq kato tebe iska da te vidi po - skoro. Idva i dylgoo4akvaniq den...tq oba4e ti se obajda i ti kazva, 4e dnes ne moje da se vidite...6e q razbere6 np nali q OBI4A6! Na sledva6tiq den se vijdate... tq idva..celuva te..kazva ti, 4e te obi4a...no ne moje da e s teb...pita6 q ima li drug?! Nqma...prosto ne iska da e s teb...
KAK DA TI4AM SLED MOMI4E, KOETO ZNAE,4E GO OBI4AM I SE GAVRI S MEN PO TOZI NA4IN?!?!

Eee tuka e slojno ve4e..ne si popadnal na momi4e ,koeto znae kakvo iska zna4i..

teen_girl4e
08-14-2006, 21:00
nima lubovta e glavobolie i problem ne spodelenata lubov e nai krasivoto 4uvstvo i kakvo kara tolkova momi4eta sas razbiti sarca da kajat:'ne se vlubvaite'' ?!?kakuv bi bil svetut bez lubov i dori bez malko stradanie tova ni otli4ava ot jivotnite sposobnostta da izpitvame 4uvstva 6to se otnasq do lubovta ako e istinska tq ne svar6va moje bi se prevru6ta v drug vid lubov no nqma krai lubov ne e samo da si hlatnal do u6i lubov e da si 6tastliv za drugiq kogato ne e tvoi da strada6 za nego no vinagi da bade6 na negova strana
prestanete s tezi :'''ne se vlubvaite''
:smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011 :smt011

cMeTaHka
08-14-2006, 21:27
i az taka sled mnogo muki i sulzi si bqh kazala 4e nqma da se vlubvam,i 4esno kazano be6e mi vurha togava...nikakvi griji,nikakvi otgovornosti,problemi i zadrujki,no eto na vqrno e 4e lubovta ne pita,ta pak se vlubih...i kvo sega da ne bi da sam ne6tastna?!vqrno e 4e kato se skaram s gadjeto mi ili kato sme razdeleni i mi e super gadno,reva si,izmu4vam se,ama puk za smetka na tova kato sme zaedno nqma po 6tastlivo momi4e ot men,za6toto qvno sm otkrila "to4niq 4ovek" kakto toi kazva.awe v lubovta 6tastieto i mukata vinagi vurvqt ruka za ruka,tova nezna4i 4e cql jivot 6te se pravq na nedostupna i nqma da pozvola na sebesi dori za malko da sm 6tastliva,dori posle da ima razdqla,misla 4e vseki e razbral 4e sled neq idva vinagi po golqma i hubava vruzka i lubov.OBI4AITE SE WE HORA!

sladkoto_neli
08-14-2006, 21:31
ами за мен е късно вече съм влюбена. :smt007

Samotnik
08-14-2006, 22:23
Абе това "не се влюбвайте" е много много тъпо.Вярно е, че сега например аз страдам и се измъчвам страшно много по една изгубена любов.Не мога да си я избия от главата и не мисля, че скоро ще мога.Но като се замисля колко щастлив бях...И ако сега трябва да избирам пак бих се влюбил.Да, възможно е, дори доста вероятно да страдаш, но цената си заслужава!

Axxxel
08-14-2006, 23:12
Абе каквото и да ми говорите, няма човек който да не харесва Любовта.Хората казват, че няма да се влюбят, когато са наранени от любовта.Но рано или късно всичко си идва на мястото.Както обичам да казвам "Накрая всичко се нарежда..."...който ми каже, че не харесва любовта, за мен този човек лъже...или просто не е наясно със себе си...Не можем да живеем без любов.Въпреки в момента да страдам именно заради нея...Аз продължавам да вярвам в любовта...и ще вярвам докато ме има на тоя свят...

KaRameL_f
08-14-2006, 23:36
50-50.Ako не рискуваш може да загуиш.Вярно е че любовта е сляпа.Любвта се изитва от двама души така че и двамата трябва да се търсите взаимно.Съобщението-Не се влюбвайте не важи за мене тъй като вече съм влюбена

He3HauKa
11-18-2006, 08:46
Какво да ви кажа,напълно съм съгласна с авторката на темата.Тук повечето ще кажат: Ако обичаш някого ,трябва да правиш компромиси,да не го нараняваш,да се жертваш за тази любов,да се надяваш и да не се отказваш.Апффффф глупости !Аз правих всичко това и спокойно можех да ходя с табелката-> Глупачка! Защо трябва да се радваме на ,,малко споделена любов'',защо трябва да скачаме от радост при всеки жест на внимание и се молим за нещо,което по право заслужаваме.Какво право ли ?Само за това ,че сме обичали и ,че сме се отдали на един човек,имаме право на малко щастие.Но света е несправедлив.Тези,които за щастливо влюбени ,просто са открили подходящия човек.Страшното е когато насреща имаме не човек ,а самовлюбен,егоистичен ,нагъл тиквеник !

POLA^_^
11-18-2006, 09:47
Леле.....Адски ограничено мислене...май си едно от ония "мацки" дето обичат да им тичат яко след дупето и да прецакват момчетата.....е на всеки му е яко да го харесват ,но не е мн човешко да си играеш с чувствата на другите,зашото в един момент всичко се връща(личен опит и аз бях като теб...)

Lambo
11-18-2006, 16:16
Ами не съм чел темата, само 1вия пост. Значи таз тактика сам стигнах до нея щото опита ми беше сериозно отрицателен и определено работи... :) Ако се влюбите в някой не само, че могат да ви разбият сърцето, но и пред обекта на вашата любов се държите като пълни загубеняци, не защото сте такива, а защото като сте със този човек си изгубвате ума :D Та наистина не се влюбвайте (и за момчетата и за момичетата) а връзка примерно започвайте възоснова на симпатии или сексуално привличане :) , но нищо повече и така всичко ще е наред. Хем е сигурно, че ще си останете със здравички сърца, Хем помага при разговорите с момичетата ;)

bisolini
11-18-2006, 16:37
Съгласна съм с това,че трябва да накараме момчетата да тичат по нас,а не обратното :-k малко егоистично :lol: Но честно казано това си е цаката [/b]Цаката на кое???Ако целта ти е да си останеш сама... действай точно по този начин.Това в един даден момент писва...Малееее...хубаво че беше едно момиче да ми отвори очите за вас.За всичко аз се извинявах, все аз търсех...обаче нъц...накрая въпреки любовта (признавам си още я обичам) предпочитам да съм сам.То човек не издържа само той да е инициатора за срещи и разговори.Гадно е като погледнеш назад и да осъзнаеш, че главно ти си действащия във връзката...това за мен говори, че половинката не държи кой знае колко на мен, а ако е така няма смисъл да сме заедно...
Axxxel напълно се съгласявам с поста ти, аз имах същия проблем, докато не й теглих една майна и всичко си дойде на мястото, някои момичета просто не се усещат кога прекаляват :smt011
Винаги чакаше аз да й се обадя, да организирам всичко, колкото и да е в един момент чашата прелива, пък тя дори някой път се отдръпваше като исках да я целуна, впоследствие ми каза, че някаква нейна приятелка й казала да се прави да се прави на недостъпна, за да я обграждам с повече любов(сякаш не го правех), да й правя повече подаръци и такива неща(всичко това ми го каза след като й казах, че не мога да продължавам повече с нея по тоя начин), но вече беше късно и скъсахме, след като се разделихме започна да ми звъни доста настойчиво, но аз не вдигах, тя сама си го направи.
Затова момичета не прекалявайте, защото в един момент на момчето наистина ще му писне от това, правете всичко в рамките на допустимото.
Дерзайте !

cveteto
11-18-2006, 18:21
е то да можеше така да кажеш не се влюбвай и да не се влюбиш много неща щяха да са много по лесни

brutal_baby
11-18-2006, 19:33
абе кви са тея глупости не мога да разбера та нали иманно любовта е смисъла на живота!! осъзнайте се!аз от година и нещо съм обвързана и мисля че любовта се изразява в това да правиш човека до теб щастлив!тва за което говориш е флирт и свалка и тва е съвсем в началото!направо думи нямам

{Sweety_f}
11-18-2006, 19:40
ami spored men tova e mn vqrno...zashtoto kogato si vluben zabravqsh za vsi4ko i se 4uvstvash strahotno,no sled kato lubovta svyrshi si prosto v systoqnie v koeto e po dobre nikoi da ne te vijda...pone az sym taka de...

MaRtiTyY
11-18-2006, 19:54
Naskoro mi kazaha "Za da si 6tastliva ne se vluibvai za ni6to na sveta",ama kakvo e jivot bez malko spodelena obi4...E ako iska6 da nqma6 problemi i glavoboliq NE SE VLUIBVAI,ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! I MOMI4ETA POMNETE PRAVETE TAKA 4E MOM4ETATA DA VI TARSQT A NE VIE TQH :)) :smt007 :smt005 :mrgreen:
Напротив,точно любовта е това чувство,което прави хората щастливи. Споделената любов те кара да се чувстваш невероятно,прави те истински щастлив.Но ако говорим за несподелена любов нещата стоят по различен начин...Но наистина съм забелязала,че колкото повече хлътваш по някого и тичаш след него,той се отдръпва от теб...Затова и аз съм на мнение,че не трябва да се вманиачавате и да тичате постоянно след някого,оставете ги те да тичат след вас...
Съгласна съм :wink: :wink:

brutal_baby
11-18-2006, 19:57
ami spored men tova e mn vqrno...zashtoto kogato si vluben zabravqsh za vsi4ko i se 4uvstvash strahotno,no sled kato lubovta svyrshi si prosto v systoqnie v koeto e po dobre nikoi da ne te vijda...pone az sym taka de...
хахахха ми то тогава значи не е любов а привличане и нищо др!а тук говорим за ЛЮБОВ

DuraceLL
11-18-2006, 21:34
ILI pone ne hlatvai do takava stepen 4e da te kontrolirat!! i za 2ta pola se otnasq, no ne vinagi e vazmojno da si zabrani6 da hlutne6 :}