PDA

View Full Version : jivot - ne ne e jivot



07-31-2006, 00:47
Ot kakto skasah s liubovta na jivota si,se chustvam kato iscedena..iscedena ot vremeto ot salzite i ot cialata tazi bolka.
Vsichko e kato edin koshmar.Chusvam se samotna i razbita na xiliadi parchenca.Niamam nikakvo samuchustvie.Kato izleza navan s friend se sramuvam ot sebe si,chustvam se kato po-nisha ot tqh.Imam useshtaneto ,che vsichki me gledat s prezrenie i che mi se prismivat.Neiskam poveche da e taka.Iskam liubov.Iskam da buda shtasliva :cry: :smt010 ](*,)

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 01:15
И защо се чувстваш презирана и обект на присмех??? Защото си сама ли? Аз не виждам нищо странно в това. На всеки се е случвало, ти не правиш изключение. Ще го преживееш като всички :) . Просто явно още не си преживяла болката от раздялата, но с времето всичко ще мине. И нова любов ще дойде не се тревожи. Чрез самосъжаление нищо няма да постигнеш. Горе главата и успех. :smt016

maybelline
07-31-2006, 07:25
Сигурно е била доста загубена ситуация когато сте се разделили.Помисли,момчето по-щастливо ли е сега?Ако да,опитай да се радваш за него.Ако не,късайки с теб,не е станал по-щастлив и не си е направил услуга по този начин.Помисли и за себе си - сега си свободна да прекарваш времето си както пожелаеш - с приятелки,с приятели,на басейн,на море,на разходка,в парка,навсякъде където преди не ходеше,защото бяхте заедно с момчето.Зная,че предпочиташ да си с него,но щом сте се разделили вероятно той не е бил човекът за когото си го мислела.Представи си тогава какъв е той всъщност и дали наистина искаш да си с него отново.
Можеш да се забавляваш по дискотеки,дори да флиртуваш.Животът не свършва с това момче.Представи си някъде навън да те чака някой,който ще заобичаш още повече!Не някой друг,а ти ще го обичаш(и той ще е голям късметлия заради това),той също ще те обича.Не страдай заради това момче.Хората са прави - времето лекува,но докато те излекува...не е приятно.Но съм сигурна,че ще се справиш.Ти си силна и сама определяш живота си - не забравяй това.

iiirish
07-31-2006, 07:48
Сигурно е била доста загубена ситуация когато сте се разделили.Помисли,момчето по-щастливо ли е сега?Ако да,опитай да се радваш за него.Ако не,късайки с теб,не е станал по-щастлив и не си е направил услуга по този начин.Помисли и за себе си - сега си свободна да прекарваш времето си както пожелаеш - с приятелки,с приятели,на басейн,на море,на разходка,в парка,навсякъде където преди не ходеше,защото бяхте заедно с момчето.Зная,че предпочиташ да си с него,но щом сте се разделили вероятно той не е бил човекът за когото си го мислела.Представи си тогава какъв е той всъщност и дали наистина искаш да си с него отново.
Можеш да се забавляваш по дискотеки,дори да флиртуваш.Животът не свършва с това момче.Представи си някъде навън да те чака някой,който ще заобичаш още повече!Не някой друг,а ти ще го обичаш(и той ще е голям късметлия заради това),той също ще те обича.Не страдай заради това момче.Хората са прави - времето лекува,но докато те излекува...не е приятно.Но съм сигурна,че ще се справиш.Ти си силна и сама определяш живота си - не забравяй това.

така е :-k

BUBU_to4ka_TO
07-31-2006, 08:25
Сигурно е била доста загубена ситуация когато сте се разделили.Помисли,момчето по-щастливо ли е сега?Ако да,опитай да се радваш за него.Ако не,късайки с теб,не е станал по-щастлив и не си е направил услуга по този начин.Помисли и за себе си - сега си свободна да прекарваш времето си както пожелаеш - с приятелки,с приятели,на басейн,на море,на разходка,в парка,навсякъде където преди не ходеше,защото бяхте заедно с момчето.Зная,че предпочиташ да си с него,но щом сте се разделили вероятно той не е бил човекът за когото си го мислела.Представи си тогава какъв е той всъщност и дали наистина искаш да си с него отново.
Можеш да се забавляваш по дискотеки,дори да флиртуваш.Животът не свършва с това момче.Представи си някъде навън да те чака някой,който ще заобичаш още повече!Не някой друг,а ти ще го обичаш(и той ще е голям късметлия заради това),той също ще те обича.Не страдай заради това момче.Хората са прави - времето лекува,но докато те излекува...не е приятно.Но съм сигурна,че ще се справиш.Ти си силна и сама определяш живота си - не забравяй това.


do kolkoto razbrah ne toi e skysal s neq a tq s nego...

a ti za6to ne se opita6 da govori6 s nego ili da pomoli6 nqkoq ot priqtelkite ti tam da te podkrepi da izliza pove4e s teb za da si stypi6 na krakata kakto se kazva; ako ima6 hobi sega 6te ima6 pove4e vreme da mu se otdade6; ako li pyk ne sega e vremeto da si nameri6 hobi:) uspeh :wink:

EnJoY
07-31-2006, 08:46
Ot kakto skasah s liubovta na jivota si,se chustvam kato iscedena..iscedena ot vremeto ot salzite i ot cialata tazi bolka.
Vsichko e kato edin koshmar.Chusvam se samotna i razbita na xiliadi parchenca.Niamam nikakvo samuchustvie.Kato izleza navan s friend se sramuvam ot sebe si,chustvam se kato po-nisha ot tqh.Imam useshtaneto ,che vsichki me gledat s prezrenie i che mi se prismivat.Neiskam poveche da e taka.Iskam liubov.Iskam da buda shtasliva :cry: :smt010 ](*,)

Еми ако ти кажа че като го прочетох се замислих дали не сьм го писал аз.. само че да сьм обьркал мьжкия с женски род :-k .. Оффф кво да ти кажа това което чустваш е това което чуствам и аз ... Правя ама кво ли не по купони с 20 човека ходих по басейни по дискотеки два пьти в седмицаата на кафета с мн различни хора с всички които са ме харесвали..Момичета ме забиват и знаеш/те ли кво НЕ ИСКАМ ТОЗИ Живот искам само едно искам само НЕЯ.. кво е това .. ЧУсвтам се самотен ама винаги ама кьдето и да сьм говорят ми..пия пак не ми излиза от главате ЖИВОТ - НЕ НЕ Е ЖИВОТ точно такава тема исках и аз да пусна точно това чуствам не виждам пьт на пред единствено тьжните балади с заглаваието БЕЗ ТЕБ отговарят на настрението..Мисьлта че някой ще е пипа или докосва аууу обива ме но стига с мойта лична драма равна на смьрт... Просто искам да ти кажа бори се... и щом не го получиш нз... Знам всеки ти казва ще е забравиш всеки те сьжелява но никой нз кво ти е .. Чудиш се как се усмихват хората и кво ги кара да го правят. Иска ти се малко от този смях но не само тьга .. Гледаш филм и кво всяка целувка в него свьрзваш с нея .. Завиждаш когато видиш как някой си се прегрьщат и целуват нз нищо не мога да ти кажа и да те посьветвам защото колкото и сьвети и колкото и отешения да са ми дали .. САМО АЗ ЗНАМ КАКВО МИ Е... Дано се оправим някоя др година или Век успех и дано твойта болка да не е като мойта .. А и поздрав МАЛИНА - СТУД (мн гадна но вярна песен нали) знам че сега отговаря на настроението ти... Само да ти кажа когато ти се плаче плачи когато си мислиш за него мисли НЕПРАВИ НИЩО НА СИЛА... Миналото те обива но друго не те кара да се засмееш нали !!!

SeXyTo_f
07-31-2006, 09:10
Ако са ти истински фр. ще те разберат и няма да ти се присмиват...и може би ти трябва малко приятелска подкрепа... :roll:

freaky_FK
07-31-2006, 10:00
usmihni se deeeeeeee!tova che si se razdelila s 1 lubopv ne znachi che si razdelila s cqlata lubov na sveta.q se stegai.nikoi ne te mrazi na teb ti se iska da e taka.spored men vsichkite ti priqteli sa s teb i iskat da ne te vijdat tujna ;) USMIHNI SE

.....
07-31-2006, 12:21
mislq che ti lipsva samuchustvie..haide de vij kakvi momicheta ima ne i puka ot nishto.BADI TAKAVA

07-31-2006, 16:43
Това,че нямчаш приятел не е основание дасе отчайваш и да плачеш.Всеки човек има такъв период и ти трябва да го преодолееш.Вдигни си самочувствието,защото така наистина няма да можеш да си намериш приятел.Вземи се в ръце и не се отказвай от любовта. :wink:

koalka
07-31-2006, 16:47
Това,че нямчаш приятел не е основание дасе отчайваш и да плачеш.Всеки човек има такъв период и ти трябва да го преодолееш.Вдигни си самочувствието,защото така наистина няма да можеш да си намериш приятел.Вземи се в ръце и не се отказвай от любовта. :wink: Това бях аз.

Алминатора
07-31-2006, 18:02
Iskam liubov.Iskam da buda shtasliva :cry: :smt010 ](*,)
OMFG кви глупости може да каже човек..."Искам да съм щастлива,искам любов,дъра бъра сто чадъра".Така става като човек не може да си намери мястото в живота.И ти сега кво си сторила?Зарязали са те,нещастна си-еми прережи си вените де!Аре де!Ама не!Човек трябва да е наистина тъп и уникално прост за да се утрепе и да му се съсипе живота заради такова нещо.Излез навънка,запознай се с някой батко,кой знае,може би късмета ще ти се усмихне?

sexy_macka
07-31-2006, 18:15
Ponqkoga mn se uchudfam ot tova koeto chufm ot moi fr ...Tovasi napisala i ti "iskm liubov,iskm da sm shtastlifa" .. Ta nima samo s gadje do sebe si mojesh da si shtastlifa.. ? Mi chesnu kazano as sm po-shtastlifa kogato sm sama i moga da islism s priqtelite si kudeto i kogato si pojelaq da moga da si pogoforq s fseki fr(momche) bes da znam che po tozi nachin moje bi nqkoi "naranqfm" (ako priqtelq mi refnufa) ..
Ne ti trqbfa gadje za da si happy..gadjeta kolkoto shtesh,no priqtelite sa malko ! Ceni gi i budi shtastlifa s tqh !

Алминатора
07-31-2006, 18:23
Ponqkoga mn se uchudfam ot tova koeto chufm ot moi fr ...Tovasi napisala i ti "iskm liubov,iskm da sm shtastlifa" .. Ta nima samo s gadje do sebe si mojesh da si shtastlifa.. ? Mi chesnu kazano as sm po-shtastlifa kogato sm sama i moga da islism s priqtelite si kudeto i kogato si pojelaq da moga da si pogoforq s fseki fr(momche) bes da znam che po tozi nachin moje bi nqkoi "naranqfm" (ako priqtelq mi refnufa) ..
Ne ti trqbfa gadje za da si happy..gadjeta kolkoto shtesh,no priqtelite sa malko ! Ceni gi i budi shtastlifa s tqh !
Оффтопик
Понякога много се учудвам от това което чувам от мои приятели...Това си написала и ти:"Искам любов,искам да съм щастлива".Та нима с гадже до себе си можеш да бъдеш щастлива...?Ми чесно казано и аз съм по щастлива сама и мога да бъда с приятелите си където и когато си пожелая и мога да си поговоря със всеки френд (момче)без да знам че по този начин може би някой "наранявам" (ако приятеля ми ревнува)
Оффтопик:Ти не можа ли да го напишеш по неразбираемо?На моменти си помислих че някои думи се четат!
Към темата:Определено сме на едно мнение!

sexy_macka
07-31-2006, 18:26
Автор Съобщение
Алминатора Пуснато на: 31.07.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Ponqkoga mn se uchudfam ot tova koeto chufm ot moi fr ...Tovasi napisala i ti "iskm liubov,iskm da sm shtastlifa" .. Ta nima samo s gadje do sebe si mojesh da si shtastlifa.. ? Mi chesnu kazano as sm po-shtastlifa kogato sm sama i moga da islism s priqtelite si kudeto i kogato si pojelaq da moga da si pogoforq s fseki fr(momche) bes da znam che po tozi nachin moje bi nqkoi "naranqfm" (ako priqtelq mi refnufa) ..
Ne ti trqbfa gadje za da si happy..gadjeta kolkoto shtesh,no priqtelite sa malko ! Ceni gi i budi shtastlifa s tqh !

ОффтопикЦитат:
Понякога много се учудвам от това което чувам от мои приятели...Това си написала и ти:"Искам любов,искам да съм щастлива".Та нима с гадже до себе си можеш да бъдеш щастлива...?Ми чесно казано и аз съм по щастлива сама и мога да бъда с приятелите си където и когато си пожелая и мога да си поговоря със всеки френд (момче)без да знам че по този начин може би някой "наранявам" (ако приятеля ми ревнува)

Оффтопик:Ти не можа ли да го напишеш по неразбираемо?На моменти си помислих че някои думи се четат!
Към темата:Определено сме на едно мнение!


taka si pisha v chat i t.n. ;)

Алминатора
07-31-2006, 18:32
Автор Съобщение
Алминатора Пуснато на: 31.07.11 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

sexy_macka написа:
Ponqkoga mn se uchudfam ot tova koeto chufm ot moi fr ...Tovasi napisala i ti "iskm liubov,iskm da sm shtastlifa" .. Ta nima samo s gadje do sebe si mojesh da si shtastlifa.. ? Mi chesnu kazano as sm po-shtastlifa kogato sm sama i moga da islism s priqtelite si kudeto i kogato si pojelaq da moga da si pogoforq s fseki fr(momche) bes da znam che po tozi nachin moje bi nqkoi "naranqfm" (ako priqtelq mi refnufa) ..
Ne ti trqbfa gadje za da si happy..gadjeta kolkoto shtesh,no priqtelite sa malko ! Ceni gi i budi shtastlifa s tqh !

ОффтопикЦитат:
Понякога много се учудвам от това което чувам от мои приятели...Това си написала и ти:"Искам любов,искам да съм щастлива".Та нима с гадже до себе си можеш да бъдеш щастлива...?Ми чесно казано и аз съм по щастлива сама и мога да бъда с приятелите си където и когато си пожелая и мога да си поговоря със всеки френд (момче)без да знам че по този начин може би някой "наранявам" (ако приятеля ми ревнува)

Оффтопик:Ти не можа ли да го напишеш по неразбираемо?На моменти си помислих че някои думи се четат!
Към темата:Определено сме на едно мнение!


taka si pisha v chat i t.n. ;)
\:D/

07-31-2006, 19:58
stiga ste oprekvali momi4eto nemoje li vmesto tova da i pomognete ?
po temata::ne se ebzpokoi za vsichko si ima vreme i mqsto