PDA

View Full Version : Moderated: Едното ми ухо е възпалено. Може ли да углошея?



07-31-2006, 09:12
Вчера бях на лекар и ми казаха че едното ми ухо се е вазпали - някаква гъбична инфекция или нещо такова :( казват ми че няма от какво да се притеснявам и ми изписаха лекарства - некви капки и мехлем.
Та тази вечер не можах да спя защото ме болеше и днес ухото ми е като заглъхнало и не чувам много с него :(
Може ли да ми дадете повече инфо/мога ли да углошея и т.н. :cry:


Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

skate_warrior
07-31-2006, 09:16
щом лекаря ти не ти е казал нищо повече, едва ли някой тук ще ти каже ;)

07-31-2006, 09:31
mi.. i pri men be6e se sly4ilo ne6to podobno, i se naloji da me operirat i sq ne4yvam s operiranoto (v tvoq slu4ai s infektiranoto) yho


ot:stan4o

niGGa
07-31-2006, 09:32
едва ли във форума има някой запознат.

MiRaCuLiXbb
07-31-2006, 09:32
Вчера бях на лекар и ми казаха че едното ми ухо се е вазпали - някаква гъбична инфекция или нещо такова :( казват ми че няма от какво да се притеснявам и ми изписаха лекарства - некви капки и мехлем.
Та тази вечер не можах да спя защото ме болеше и днес ухото ми е като заглъхнало и не чувам много с него :(
Може ли да ми дадете повече инфо/мога ли да углошея и т.н. :cry:

Възможно е разбира се да оглушееш, но е малко вероятно. Гъбичките трудно се лекуват, но ще ти мине.
НО увери се, че лекарят знае за какво става въпрос. "Някаква гъбична инфекция или нещо такова". Разбери какво е точно! Мен са ме лекували с антибиотик и капки за гъбична инфекция над 10 дена, а то се оказа съвсем различно и частен лекар ме оправи за 2 дена точно.

07-31-2006, 09:38
Aми лекаря ми каза това. Даде ми лекаства и утре или други ден ще отида пак да ме види. :(

kristini4ka
08-01-2006, 16:39
Не не можеш ама може от инфекцията да ти стане нещо да трябва да ти го режат после да се получи услужнение и да трябва да ти го изчовъркат аве много страшно може да стане от тая инфекция така че много се пази :evil: