PDA

View Full Version : napravih greshka s bivshata ...



:(
07-31-2006, 10:45
do predi 10 meseca hodeh s edna macka , nito tq nito az nqkoga nqhme izpitvali tolkova silni 4uvstvaa i se obi4ahme mn silno , tq mi e kazvala che me obicha i mn puti mi e kazvala che spored neq se obi4a 1 put i zavinagi ...za da q zabravq bah sprql vsqkakuv kontakt s neq 2 meseca nqkade, razbrah 4e tova e nevazmojno ... no predi edin mesec nqkade po4nahme da se skif vseki den vseki den , az si q gushvam postoqnno i t.n. no ... imam 4uvstvoto 4e vlizam v kruga na priqtelite , vupreki 4e tq kaza skoro 4e nikoga nqma da me prieme kato FR i tn , no vupreki tova mislq che veche nqmam shansove s neq ... kato q gushna tq stoi kato durvo ... vse edno ne razbra kakvo pravq , ne se durpa , no ne mi i otvrushta ... ](*,) ](*,) voobshte se oburkah ...

momi4eto_M_!_S_T
07-31-2006, 10:59
i az sum taka samo 4e az seda kato durvo ... da ti kaja tq iam 4ustva no ne si gi pokazva... sigurna sum

koalka
07-31-2006, 12:06
Ами поговори с нея за това,питай я дали те възприема само като приятел.Ако любовта ти е жива и държите един на друг защо да не се съберете?

cskamoni4ka
07-31-2006, 13:11
А защо сте скъсали предния път?

BeBencEto
07-31-2006, 13:19
vij moje da e kazala che se obicha samo vednuj no tova ne e taka..to si zavisi ot choveka dneska na toq obicham te utre na onq..i kvo ...ama stava duma za po seriozen chovek koito naistina znae smisula na tazi duma...taka...sa iskam da ti kaja....che sled kato sa minali dva meseca..momicheto moje da e silno i da te e zabravilo....i mene kato me gushka nqkoi koito ne mi e priqtno da go pravi sedq kato durvo...taka che prosto pogovori s neq i spri da tursish blizost..vse pak ti e bivsha..a edna vruzka nikoga nikoga ne e tolkova hubava kolkoto e bila purviqt put...[/code]

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:35
тцтцтц а бе човек ... щом се държи така ... поговорете и 99% според мен че ще се съберете !!! \:D/

iiirish
07-31-2006, 14:25
ако тя наистина те е обичала по начина по който ти е казвала, значи все още изпитва чувства към теб. подобна любов не се забравя просто така.

а относно това, че седи като дърво... не мога да ти кажа нищо конкретно. само тя си знае защо се държи така

:(
07-31-2006, 14:39
ami tq sega e v nqkva edvali ne kriza , v smisul misli si che na nikoi ne mu puka za neq , daje i na nai-dobrata i priqtelka , a tova ne e taka ... ima super mn hora deto si durjat na neq , no tq prosto e izgubila doverie qvno ... sled kato skusahme ne e imala druga vruzka dori i za 1 den ... skoro za 1-vi put kato ostanahme na same mi idvashe da q celuna i posle i go kazah ... a tq mi kaza "dobre i che ne si go napravil" i az se namrushtih ... a tq mi kaza "znaesh li zashto? zashtoto ako go napravish nqma da se drupna i i az shte te celuna..." , no ... vupreki tova se durji mnogo studeno , daje sum zabelqzal che ne me gleda po sushtiq na4in , i i go kazah i tq mi otgovori "Nedei da budesh tolkova siguren ako sudish samo po tova ... az umeq da prikrivam 4uvstvata si \:D/ " i sega se durji mn studeno , dori e imalo slu4ai kogato sme bili na same i 4asove , sedim na nqkoq peika , az sum q gushnal i tq ne se durpa ... dori mn 4esto lqga i si slaga glavata v/hu men vse edno sum vazglavnica :lol: , no mi izglejda mn oburkana kato cqlo i ne iskam da q nasilvam , tq znae absolutno vsichko , kak se 4uvstvam , che oshhte q obicham ... dori 1 put i bqh kazal che kato q vidq s drug , koeto nemoje da ne stane sigurno shte se poburkam ... i tq mi kaza che i tq ako me vidi s druga shte i idva da i izdere o4ite ... i posle kaza i to ne za drugo ama zaradi tiq raboti deto sum kazval 4e q obi4am i tn i shtlo da izleze 4e sum q lugal ... a az opredeleno ne q luja :smt009 za neq vsi4ki mom4eta sa bokluci i iskat samo SEX ... spored neq sum edinstveniq koito se e dokazal che e svesten i tn , vse oshte misli che sum sladur , daje che sum stanal po-sladak i nekfi takiva ... na momenti mi se struva che izpitva neshto , na momenti 4e edvali ne me mrazi ... no i tq e golqmo inat4e i moje i nikoga da ne razbera ... dori i da e izpitvala neshto prez cqloto vreme :cry: Priqtelstvoto moje da se prevurne v Lubov, no Lubovta v priqtelstvo ... Nikoga

BeBencEto
07-31-2006, 14:59
ne sum suglsasna s teb 4e liubovta ne moje da se prevurne v priqtelstvo...zashtoto s vsi4kite mi bivshi gadjeta sum kato nai dobra priqtelka i pravq vsi4ko za tqh kakto i te za men....a ti taka i ne kaza zashto se skusali...

:(
07-31-2006, 15:23
ami zashto skusahme ... za nishto obshto vzeto, prosto e taka reshihme da skusame ... .vsushnost i na dvamata ni beshe super gadno posle dosta vreme , na men vse oshte mi e taka za neq neznam , no i dvamata sme golemi inati i ... nishto ne napravihme ... a naistina ako super mn si se obi4al s nqkoi i ste imali seriozna vruzka i takiva otnosheniq ... nikoga nemoje da ste prosto priqteli , vinagi ostava nqkva trupka

cskamoni4ka
07-31-2006, 17:00
ami zashto skusahme ... za nishto obshto vzeto, prosto e taka reshihme da skusame ... .vsushnost i na dvamata ni beshe super gadno posle dosta vreme , na men vse oshte mi e taka za neq neznam , no i dvamata sme golemi inati i ... nishto ne napravihme ... a naistina ako super mn si se obi4al s nqkoi i ste imali seriozna vruzka i takiva otnosheniq ... nikoga nemoje da ste prosto priqteli , vinagi ostava nqkva trupka
Опитай се да поговориш с нея,като излизате бъди по настоятелен с действията си целуни я,не вярвам да се дръпне след като ти е казала,че ще ти отвърне.

addictedtou
07-31-2006, 17:44
Еми в много объркана девойка си се влюбил..Опитай да говориш с нея,да я селунеш,гушкай я,покажи и че я обичаш,и че я заслужаваш!

:(
08-01-2006, 01:11
strah me e ako se opitam da :smt008 da ne q zagubq i kato friend ](*,)

Mike-Jones
08-01-2006, 09:08
razkarai q druga she si namerish

CRaZy_IKT
08-01-2006, 09:29
strah me e ako se opitam da :smt008 da ne q zagubq i kato friend ](*,)
и ти не знаеш кво искаш

Lorraine
08-01-2006, 09:41
Еми в много объркана девойка си се влюбил..Опитай да говориш с нея,да я селунеш,гушкай я,покажи и че я обичаш,и че я заслужаваш!

подкрепям :wink:

:(
08-01-2006, 23:25
OF NE NE NE NE ... sega dneska mi kaza che se zapoznala s nekaf v 4ata i mn q bil izkefil , poprincip ne hodela po nekfi 4at sreshti ama s toq 6tqla da otide ... vidq me 4e izbesnqh i vednaga mi kaza "az utre nqma da izlizam s vas!" i az q pitah "Zashto!?" i tq mi kaza "shte se vidq s nego ..." dostavq i udovolstvie da me kara da revnuvam i da me qdosva ... ZA6TO !?

08-02-2006, 00:02
Neznam kakvo da ti kaja ... 4udq se koi e po-oburkan ti ili tq ... a i qvno taq macka te vodi za nosa kakto si iska ... [-X

:)O||
08-02-2006, 00:59
emi spored mene ne te obi4a pi4 ... a i siguren li si che ti q obi4ash , po kakvo go precieni ? ami ako greshish ? mojebi prosto si sviknal s tazi misul i si trovish nervite ... mojebi go kazvash samo za da ne izleze che si q lugal i da q nakarash da se 4uvstva izpolzvana ... Az savet nemoga da ti dam ... tova e neshto koeto da te ukoraji ;)

BebeTooOoo
08-02-2006, 08:08
emi 6tom ti e kazvala 4e te obi4a na4i e vqrno.govori s neq.popitai q dali iska ili te vuspriema samo kato FR ili vse o6te ima 4uvstva.ubedena sum 4e6te se suberete.uspExxxxXXxxxx

:(
08-02-2006, 11:10
az puk sum UBEDEN che veche sum samo v krufut na priqtelite i ... i vsi4ko e svurshilo :cry: Hodihme predi 10 meseca, sled mene ne e imala vruzka, nqma 4ovek kum koito e izpitvala takiva 4uvstva kato kum mene, opredeleno misli che sum sladur i mi se kefi ... NO Qvno prosto 4uvstvata sa i se izparili ... neznam kak e taka se spira da obichash nqkoi , NO tq qvno moje ... s neq veche sme samo priqteli TOVA E ! :cry: :cry: :cry: :cry:

Krem4eto
08-02-2006, 19:49
Ами поговори с нея за това,питай я дали те възприема само като приятел.Ако любовта ти е жива и държите един на друг защо да не се съберете?

Давай!

Пък мисля някой път като я гушнеш я :smt008 щом не се дърпа значи и на това може да не се дръпне...И после я питай това,което е написала по-горе koalka.

:(
08-07-2006, 07:30
ne ne ne ... qvno vsi4ko e bilo samo iliuziq :cry: :cry: :cry:

:D
08-09-2006, 23:16
](*,) \:D/