PDA

View Full Version : Просто не мога да изневеря на същността си...



такава съм си
07-31-2006, 10:59
В този форум доста се говори за изневярата, кой изневерявал повече (мъжете или жените), защо изневеряват хората и какво ли още не...Може би ще сметнете тази тема за глупава, ще решите, че съм някоя гадна кучка, но това си е ваше право...аз ще ви кажа до какъв извод стигнах...
Вече почти година ходя с едно момче, на което адски много държа и невероятно много обичам. Знам и че той гледа на мен по същия начин...Проблема е, че явно не мога да бъда моногамна...Пътувам много из България и то доста често...и всеки път, когато напусна моя град се запознавам със страхотни мъже и флиртувам без спир...въпреки че имам приятел...И всеки път си казвам, че не е редно, но тръпката да свалиш някой напълно непознат за отрицателно време ме привлича...Кефи ме усещането, че мога да имам всеки...И знаете ли...единствената причина да не съм спала с някои от тези мъже е, че осъзнавам колко много би наранила постъпката ми моя приятел...а аз не искам да му причинявам болка...Само че незнам докога ще мога да се боря със същността си...Защото желанието да флиртувам с околните е по-силно от мен самата...то явно е в кръвта ми...
И между другото съм на 18...не ми казвайте, че съм дете...

momi4eto_M_!_S_T
07-31-2006, 11:01
i az sum taka svalqm seki koito mi haresva flirtuvam no ne prava ni6to pove4 e trapkata si e hubava :P

IKisseDAGirL
07-31-2006, 11:08
не мисля, че си тъпа кучка
и аз обичам да флиртувам дори когато си имам приятел, а понякога стигам и по-далеч 8) просто усещането е мн приятно.. чувствам се сякаш контролирам всяка ситуация.. абе просто си зависи от характера на човек, а той трудно се променя :roll:

yo-ma-nigga
07-31-2006, 11:10
naistina badi takava kvato si i ne se misli za kuchka ne si takava tva che moje bi drugite te vijdat s takiva ochi...si e za tqhna smetka !no ako v dneshno vreme ne si kuchka to nqa kak da oceleesh v toq skapaniq svqt

yo-ma-nigga
07-31-2006, 11:12
naistina badi takava kvato si i ne se misli za kuchka ne si takava tva che moje bi drugite te vijdat s takiva ochi...si e za tqhna smetka !no ako v dneshno vreme ne si kuchka to nqa kak da oceleesh v toq skapaniq svqt

mnogomili4kata-sf
07-31-2006, 11:33
Всеки сам избира какъв да бъде,така че гледай си живота и тва си е,другите какво ще кажат не е важно

koalka
07-31-2006, 11:54
А замисляла ли се,че дори и от тези флиртове може приятелят ти да бъде наранен?Ако обичаш някой истински нямаш нужда да флиртуваш с някой,а още по-малко с много хора.Това също ще го нарани,не колкото изневярата,но може и да гонарани не малко.А ако той не го прави и е честен с теб!Кажи му и виж как ще се почувства.Предполагам даже,че ще се зарадва.Хахахахах

nasty_f
07-31-2006, 12:02
Не те мисля за тъпа кучка,явно просто си такава и така ти харесва :wink: .А и щом не си спала с никой от тях......не виждам какъв е проблема...само че гледай гаджето ти да не разбира,че ще му стане 100% много гадно,а дори и може да доведе до край на връзката ви!Все пак всеки човек харесва различни неща.......по принцип кой жив човек не обича да флиртува?Трябва да е много зле........нали??Това си е лично мнение :P .

Sophie
07-31-2006, 12:54
abe za6to kogato mom4etata go pravqt sa playboi, a kogato nie go pravim-nepremenno sme kurvi..nee nqma takuv film. vsi4ki imame ednakvi 4e nie momi4etata dori moje bi po-golemi emocionalni i seksualni nujdi i v kraina smetka pak kazvam vednuj se jivee i po dobre da sujelqva6 za ne6to koeto si napravil otkolkoto za ne6to koeto ne si i sled tova da se pita6 ami ako bqh...
taka 4e jivei skupa, trupkata te kara da se 4uvstva6 jiv!

EnJoY
07-31-2006, 13:02
Еми кучка си си. Без да те нападам я вземи да кажеш на приятеля ти да видиш колко ще се радва..това че не само него зальгваш а зальгваш и другите тоез тези с които флиртуваш така че мисля че е най добре да кажеш на приятеля си за да не се побьрка повече по теб и да страда много.. обесни му че ти хааресва нови запознанства флирчета и той сам ще се отдрьпне.. Мисля си че мисьлта че си с него не те кара да си лягаш с тези момчета. А ако го обичаш едва ли ще и флиртуваш.... Сама си прави изводите явно си с него от полза не от любов това че като се вьрнеш винаги има кой да те гушне и че има кой да те тьрси Докато флиртуваш не наранявай пича ОТ ЛЮБОВ БОЛИ (нямаш си и на идея колко)!!!

cskamoni4ka
07-31-2006, 13:08
И аз съм като теб,обожавам да флиртувам,но тук ще си призная,че няма момче,на което да не съм изневерявала,може би за това не мога да имам сериозна връзка,докато не преодолея този проблем,че не мога да бъда само с един. :wink:

avril_lavigne
07-31-2006, 13:40
Виж,не мисля,че си кучка,но според мен,ако истински обичаш някого и той ти отвръща със същото няма да има нужда да флиртуваш с всеки срещнат.А и още нещо,помисли си как ще се почувстваш ти,ако и гаджето ти се забиваше с всяка,която му падне,при положение,че е с теб...

такава съм си
07-31-2006, 14:04
Еми кучка си си. Без да те нападам я вземи да кажеш на приятеля ти да видиш колко ще се радва..това че не само него зальгваш а зальгваш и другите тоез тези с които флиртуваш така че мисля че е най добре да кажеш на приятеля си за да не се побьрка повече по теб и да страда много.. обесни му че ти хааресва нови запознанства флирчета и той сам ще се отдрьпне.. Мисля си че мисьлта че си с него не те кара да си лягаш с тези момчета. А ако го обичаш едва ли ще и флиртуваш.... Сама си прави изводите явно си с него от полза не от любов това че като се вьрнеш винаги има кой да те гушне и че има кой да те тьрси Докато флиртуваш не наранявай пича ОТ ЛЮБОВ БОЛИ (нямаш си и на идея колко)!!!

Аз съм обедена, че го обичам и правя всичко от себе си да бъде той щастлив...Но всеки си има недостатъци - това е моят. Нима мислиш, че ако наистина не го обичах щях да съм все още с него, или пък щях да се колебая до къде да стигна с флиртовете. Не, ако не го обичах, щях да го зарежа и да си намеря някой друг (някой от тези мъже с които непрестанно се срещам и които зарибявам). Но аз не искам тях...искам просто да си докажа, че мога да ги имам....а мъжете са твърде елементарни...Мислят само за секс...или поне първо за секс...А аз не искам такъв човек до себе си

iiirish
07-31-2006, 14:16
не виждам нищо лошо във флирта. дори да осъзнаваш, че истински обичаш някой, не мисля че е грях да се оставиш по течението. та това е само един флирт - не изневяра! няма нужда от това да се изкарва цяла трагедия, просто нещата опират до характер

HeDa
07-31-2006, 14:18
Може наистина да си си такава... и да не можеш без флирт или незнам ти се познаваш най-добре.. но това , че не си спала с никои от тези , с които си флиртувала е много добре ...Аз до сега не съм изпадала в такава ситуация и незнам как ще реагиам , но мисля , че няма да е по този начин :-k

MartiSSima
07-31-2006, 14:19
Споделям мнението на valantain_love и {P}MoHuKa{P} и аз бях преди като тях.Но в момента нещата седят по друг начин при мен, но и аз като вас свалях наред и ми беше готинко защото аз владеех полужението.Така , че не си гадна кучка!ЦелуФки! \:D/ \:D/

slan4evo_momi4e
07-31-2006, 15:56
abe za6to kogato mom4etata go pravqt sa playboi, a kogato nie go pravim-nepremenno sme kurvi..nee nqma takuv film. vsi4ki imame ednakvi 4e nie momi4etata dori moje bi po-golemi emocionalni i seksualni nujdi i v kraina smetka pak kazvam vednuj se jivee i po dobre da sujelqva6 za ne6to koeto si napravil otkolkoto za ne6to koeto ne si i sled tova da se pita6 ami ako bqh...
taka 4e jivei skupa, trupkata te kara da se 4uvstva6 jiv!

napalno sam saglasna s teb!!!