PDA

View Full Version : Цигари ????



DaDdY_BoY
07-31-2006, 11:29
добре бе хора..аз не съм пушач...обаче не моа да разбера какво толко Ви харесва в цигарите като хем се пристрастявате към тях,хем бутате пари за тях,а пък и най-важното ВРЕДАТ НА ЗДРАВЕТО !!! :-k [-X :-$ [-(

forrzi
07-31-2006, 11:30
просто се пристрастяваш и няма начин
туй е то

DaDdY_BoY
07-31-2006, 11:31
еми може би е така ... обаче нямате ли воля за да не пушите ???

forrzi
07-31-2006, 11:41
е аз не пуша,ама просто съм се пристрастявала към разни работи и знам кво е...
не е работата до воля,то просто тялото започва да го иска тоя боклук...отначало е съзнанието,после тялото
психиката също е от значение,ама все пак ако преодолееш психическата зависимост ше ти е по-лесно да преодолееш физическата

cecko_boy
07-31-2006, 11:45
manete gi tiq bokluci cigarite we dolooooo [-X

DaDdY_BoY
07-31-2006, 11:50
точно така !!! аз не пуша и засега мисля да не започвам !!! обаче нищо не се знае :-k [-X НЕ НА ЦИГАРИТЕ [-X [-( [-(

SlyN4o`f
07-31-2006, 11:55
Nai sa mi interesni tiq deto pu6at za gazariq !Sme6na rabota!Da to ot tam se po4va ama da se nasilva6 ve4e s meseci samo i samo da se napravi6 na gazar e tui ne go razbiram [-(

DaDdY_BoY
07-31-2006, 12:10
е добре какво му е газарското на пушенето бе ??? тцтцтцтц това са някой пълни идиоти ... защо да се тровиш за нещо толкова глупаво, не знам но аз не намирам нищо газарско в това, но нали всеки си има собствено мнение :wink:

miloto_girl_4e
07-31-2006, 12:28
Nai sa mi interesni tiq deto pu6at za gazariq !Sme6na rabota!Da to ot tam se po4va ama da se nasilva6 ve4e s meseci samo i samo da se napravi6 na gazar e tui ne go razbiram [-(


Само да вметна, че вече е по-гъзарско да не пушиш :!: :wink:

>>ZLOBI4KA<<
07-31-2006, 12:38
еми може би е така ... обаче нямате ли воля за да не пушите ???

Нужно е доста повече от воля, тъй като никотиновата зависимост е по-силна и от хероиновата. Факт!
Аз също не пуша, не съм пушила и нямам никакво намерение да започвам. И съм твърдо против цигарите, но всеки сам избира за себе си. И наистина мн пъти съм си задавала въпроса - Защо?
:smt017 И до сега нямам смислен отговор, а и се съмнявам някой да даде такъв...

DaDdY_BoY
07-31-2006, 12:39
е незнам вече какво е ама тва е пълна простотия ама както и да е ... :-)

EnJoY
07-31-2006, 13:12
Nai sa mi interesni tiq deto pu6at za gazariq !Sme6na rabota!Da to ot tam se po4va ama da se nasilva6 ve4e s meseci samo i samo da se napravi6 na gazar e tui ne go razbiram [-(


Само да вметна, че вече е по-гъзарско да не пушиш :!: :wink:

И ПО ЕВТИНО :lol:

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:19
даааа определено е по-евтино !!! а бе просто нема смисал тези,които не пушат да го прават от газария тфа е :mrgreen: а пък и защо да си харчат парите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

macka123
07-31-2006, 13:32
а и отгоре на всичко придават супер гаден дъх
ужас

DaDdY_BoY
07-31-2006, 13:43
а пък и ако гълташ дима си увреждаш белия дроб :cry: :? :| [-(

SlyN4o`f
07-31-2006, 15:04
miloto_girl-4e Пуснато на: Пон Юли 31, 2006 2:28 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

SlyN4o`f написа:
Nai sa mi interesni tiq deto pu6at za gazariq !Sme6na rabota!Da to ot tam se po4va ama da se nasilva6 ve4e s meseci samo i samo da se napravi6 na gazar e tui ne go razbiram



Само да вметна, че вече е по-гъзарско да не пушиш
Dano da e taka!!!No az rabotq na magazin za alkohol i cigari i da ti kaja redovno idvat pri men mom4eta i momi4eta ,koito si vzimat cigari s nai-golqmo udovolstvie!I tova ne sa edini4ni slu4ai-tova e ejednavie!Samo se zamislete kolko e typo otiva6 i dava6 blizo 3lv za nqkva si otrova kato moje da gi dade6 za sumati drugi ne6ta!Oh typa rabota! ](*,)

DaDdY_BoY
07-31-2006, 15:18
и аз съм на тфа мнение ! :smt021 :smt027 :smt026 :smt028 :smt029 :smt022 :smt068 :smt063 :smt074

Алминатора
07-31-2006, 17:49
А е тия дето пафкат още от малки-хора вие сте баси тъпите парчета!Да си съсипете живота...!

DaDdY_BoY
07-31-2006, 20:11
Алминатора --- брао бате точно така !!! имаш пълната ми подкрепа !!! :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

FiSoLiNka
07-31-2006, 22:50
hm dobre az pu6a i sam na 16..ne pu6a ot gazariq...prosto iskah da probvam i sega naistina e dosta trudno da se otkajat.........pak mnogo malko hora go pravqt ot gazarstvo.A int izkazvane "tapi par4eta " sa tezi koito po4vat ot po malki ........e sry az pu6a ot 1-2g i ne mislq 4e sam takava i moje da go potvardqt mnogo hora...pak i moite fr ne sa takiva.NE POTKREPQM CIGARITE ,NO KOITO PU6I ZNAE KAKVO E DA SE PRISTRASTI6 KAM TQH I KOLKO TRUDNO DA E GI MAHNE6 KATO NAVIK [-X

CRaZy_IKT
08-01-2006, 00:58
hm dobre az pu6a i sam na 16..ne pu6a ot gazariq...prosto iskah da probvam i sega naistina e dosta trudno da se otkajat.........pak mnogo malko hora go pravqt ot gazarstvo.A int izkazvane "tapi par4eta " sa tezi koito po4vat ot po malki ........e sry az pu6a ot 1-2g i ne mislq 4e sam takava i moje da go potvardqt mnogo hora...pak i moite fr ne sa takiva.NE POTKREPQM CIGARITE ,NO KOITO PU6I ZNAE KAKVO E DA SE PRISTRASTI6 KAM TQH I KOLKO TRUDNO DA E GI MAHNE6 KATO NAVIK [-X
Тва с пристрастяваНето е една голяма измислица.Как па аз не съм се пристрастила още дет съм изпушила толкова много цигари в компанията на приятели по разни кафета.И изобщо нямам нужда от тоя боклук.Никога не съм си купувала е така.Тва си е до човека.А и днескашните пушачи се водят от мотото "О КОЛКО Е ТРУДНО ДА ОТКАЖЕШ ЦИГАРИТЕ" и тва кат се набие в главите е съвсем нормално да не ги откажете.Обаче аз имам бая примери за отказали се пушачи без никви мъки-учителката ми по математика беше десетгодишен пушач докато просто не реши да ги спре и ги спря наистина без никви мъки и глупости....То си е до психика ;)

FiSoLiNka
08-01-2006, 01:11
XaXaXa 6tom ne ti trqbva tozi bokluk za6to si pu6ila... Nali ne ti e nujen za6to si izpu6ila sumati cigari s kompaniqta po kafetata -ot gazariq....ili za6toto vsi4ki pu6at ili si iskala da probva6 i posle si iskala pak da pie6 kafe s cigara

CRaZy_IKT
08-01-2006, 08:57
XaXaXa 6tom ne ti trqbva tozi bokluk za6to si pu6ila... Nali ne ti e nujen za6to si izpu6ila sumati cigari s kompaniqta po kafetata -ot gazariq....ili za6toto vsi4ki pu6at ili si iskala da probva6 i posle si iskala pak da pie6 kafe s cigara
Точно пък аз съм БАШ гъзара ШЪ ЗНАЙШ.Ми щото така съм решила-имам глава на раменете и сама съм решавала и ще решавам какво да правя :mrgreen: КАПИШ?! :smt013

FiSoLiNka
08-01-2006, 11:07
Mi do edna stepen si protivore4i6 ....

CRaZy_IKT
08-01-2006, 11:35
Mi do edna stepen si protivore4i6 ....
никак даже :!:

FiSoLiNka
08-01-2006, 11:45
Mi hubavo ....Pak tova 4e si zavisi ot 4oveka dali moje da gi spre... moje da e taka..am az6to pri pove4eto ne se polu4ava :::

DaDdY_BoY
08-01-2006, 12:49
Тва с пристрастяваНето е една голяма измислица.Как па аз не съм се пристрастила още дет съм изпушила толкова много цигари в компанията на приятели по разни кафета.И изобщо нямам нужда от тоя боклук.Никога не съм си купувала е така.Тва си е до човека.А и днескашните пушачи се водят от мотото "О КОЛКО Е ТРУДНО ДА ОТКАЖЕШ ЦИГАРИТЕ" и тва кат се набие в главите е съвсем нормално да не ги откажете.Обаче аз имам бая примери за отказали се пушачи без никви мъки-учителката ми по математика беше десетгодишен пушач докато просто не реши да ги спре и ги спря наистина без никви мъки и глупости....То си е до психика ;)
чеки бе бате...ти сама си противоречиш.... според мен ти си пушила за гъзария...ама ти си знаеш... :-k :smt012 :smt017 :smt018 \:D/ [-X ](*,)

FiSoLiNka
08-01-2006, 12:51
XaXa zna4i ne go mislq samo az tova 4e si protivore4i6 ....uspokoi malko topkata i vij kvo kazala i kak se protivore4i6 ..

DaDdY_BoY
08-01-2006, 13:35
XaXa zna4i ne go mislq samo az tova 4e si protivore4i6 ....uspokoi malko topkata i vij kvo kazala i kak se protivore4i6 ..
ти ще и скочиш на бой бре ;)

kristini4ka
08-01-2006, 13:37
Аз не пуша... не съм притеснена... пуша само на купони или нещо такова и не мисля че от това мога да се пристрастя... :|

DaDdY_BoY
08-01-2006, 13:48
Аз не пуша... не съм притеснена... пуша само на купони или нещо такова и не мисля че от това мога да се пристрастя... :|
е добре защо пушиш ??? тцтц

FiSoLiNka
08-01-2006, 14:04
Daddy_boy spokkoino be ;) ti pa ti nema da ska4am na boi Xaxax ne sam takava poboini4ka za edin spor s cigari da tepam nqkoi xax

DaDdY_BoY
08-01-2006, 15:08
Daddy_boy spokkoino be ;) ti pa ti nema da ska4am na boi Xaxax ne sam takava poboini4ka za edin spor s cigari da tepam nqkoi xax
хех не си де :PpP

08-01-2006, 15:23
heheheheh eii daddy_boy she te nabiq posle togava!!!! iskara me ........ palni edin koz da uspokoenie

DaDdY_BoY
08-02-2006, 13:34
heheheheh eii daddy_boy she te nabiq posle togava!!!! iskara me ........ palni edin koz da uspokoenie
а ти си ???

naia
08-02-2006, 15:09
пуших 2-3 месеца и не се пристрастих.....просто пробно го направих....не ми хареса или просто не намерих смисъл във това...

mai4et0
08-02-2006, 15:32
Аз не пуша... не съм притеснена... пуша само на купони или нещо такова и не мисля че от това мога да се пристрастя... :|
е добре защо пушиш ??? тцтц DaDdY_BoY ti moje da ne tc-ka6 tolko 6oto i ti si pu6il.i kakto kaza FiSoLiNka az pu6a ama ne se smqtam za "TAPO PAR4E".a i ako moje da pitam teq nepu6a4ite dali dvijat samo s nepu6a4i?nikoi li va6 fr ne pu6i?ili i va6ite fr sa "TAPI PAR4ETA"???fakt e 4e pove4e ot 50% ot horata pu6at!osven tva imam fr koito do predi 1 god mi povtaraha kak se izlagam kato pu6a a sega hodim zaedno da si kupuvame cigari....

DaDdY_BoY
08-02-2006, 15:35
Аз не пуша... не съм притеснена... пуша само на купони или нещо такова и не мисля че от това мога да се пристрастя... :|
е добре защо пушиш ??? тцтц DaDdY_BoY ti moje da ne tc-ka6 tolko 6oto i ti si pu6il.i kakto kaza FiSoLiNka az pu6a ama ne se smqtam za "TAPO PAR4E".a i ako moje da pitam teq nepu6a4ite dali dvijat samo s nepu6a4i?nikoi li va6 fr ne pu6i?ili i va6ite fr sa "TAPI PAR4ETA"???fakt e 4e pove4e ot 50% ot horata pu6at!osven tva imam fr koito do predi 1 god mi povtaraha kak se izlagam kato pu6a a sega hodim zaedno da si kupuvame cigari....
e sorry...обаче тва "Тъпо парче" аз не съм го казал.....немам нищо против пушачите !!! а им се чуда на тея дето пушат за газария !!! :smt110 :smt113 :smt118 :smt102

mai4et0
08-02-2006, 15:42
XaXaXa 6tom ne ti trqbva tozi bokluk za6to si pu6ila... Nali ne ti e nujen za6to si izpu6ila sumati cigari s kompaniqta po kafetata -ot gazariq....ili za6toto vsi4ki pu6at ili si iskala da probva6 i posle si iskala pak da pie6 kafe s cigara
Точно пък аз съм БАШ гъзара ШЪ ЗНАЙШ.Ми щото така съм решила-имам глава на раменете и сама съм решавала и ще решавам какво да правя :mrgreen: КАПИШ?! :smt013 ami pu6eneto ot gazariq e to4no tova....po kupon4eta,po kafeta s priqteli i t.n. a i mislq 4e CRaZy_IKT ne samo 4e si protivore4i ami i govori palni gluposti!obesnqva kakav bokluk sa cigarite a pu6i za6toto "si ima glava na ramenete".emi to vsi4ki koito pu6at si imat glava na ramenete i te si re6avat dali da pu6at ili ne!!!

DaDdY_BoY
08-02-2006, 15:48
hahahaHAh/haahaHAahahAHHAhaxAXAxaxaAhahaaxaXA

FiSoLiNka
08-02-2006, 15:54
Zna4i cigarite ....kakvo sa vid narkotik.Ima takifa koito pu6at samo po kuponi ,a prez drugoto vreme ne pu6at,togava za6to e nujno da se napravqt na gazeta i na po golemi,kato posle nqma da pipnat fas.A taka govorite za "tezi bokluci" sqka6 pravim ne6to lo6o ,pak i vie si priznavate 4e ste pu6ili takiva "bokluci" aaa daddy_boy tva deto te zapla6vat s boi i posle koz sam az da ti kaja :)) ::: ::: taka 4e pu6a4I vie si re6avate dali da sprete ili da prodaljite za sega nqmam namerenie da spiram az

JoeyStarr
08-02-2006, 16:09
Така...искам само предварително да уточня,че това което ще кажа го казвам от моята гледна точка.Значи първо искам само да кажа(не че се оправдавам или нещо подобно),но действително не е доказано,че това,че си пушач значи че ще заболееш от рак на белите дробове и т.н.Зависи от самия организъм или казано по друг начин на някой цигарите им влияят във всичко(спорт например).При други пък това не става - примерно аз си спортувам редовно и никога не съм имал някакви проблеми заради цигарите.Както и да е,не отричам,че са вредни.Но съгласете се(говоря за тези,които обвиняваха пушачите),че не може да търсите сметка на тези,които имат такъв избор.Няма да ви описвам какво е усещането и т.н.Вярно,че тютюневия дим влияе негативно и върху околните,но в крайна сметка,ако сте толкова против и хората около вас са точни можете да им обясните как стоят нещата и да не пушат около вас или по-доброто да не пушат въобще когато са с вас.От моята гледна точка пушенето ми е нещо като отмора.Смисъл...как да се изразя точно.По такъв начин съм избрал да изпускам напрежението и съм напълно наясно с всичките рискове(нали ги пише на всяка кутия :) ).Всеки си прави сметка и всичко,което човек прави е за него си.Вярно и аз понякога се дразня,когато например видя някой пампаец,който ми е до коляното да върви като безсмъртен понеже е с цигара,но дали ще е заради разпускането или за "гъзария" работата е все същата.Стига човек да има воля може да ги откаже,но както казах всичко,което човек прави е за него си и съответно трябва да е наясно с рискове и т.н.

FiSoLiNka
08-02-2006, 16:27
Така...искам само предварително да уточня,че това което ще кажа го казвам от моята гледна точка.Значи първо искам само да кажа(не че се оправдавам или нещо подобно),но действително не е доказано,че това,че си пушач значи че ще заболееш от рак на белите дробове и т.н.Зависи от самия организъм или казано по друг начин на някой цигарите им влияят във всичко(спорт например).При други пък това не става - примерно аз си спортувам редовно и никога не съм имал някакви проблеми заради цигарите.Както и да е,не отричам,че са вредни.Но съгласете се(говоря за тези,които обвиняваха пушачите),че не може да търсите сметка на тези,които имат такъв избор.Няма да ви описвам какво е усещането и т.н.Вярно,че тютюневия дим влияе негативно и върху околните,но в крайна сметка,ако сте толкова против и хората около вас са точни можете да им обясните как стоят нещата и да не пушат около вас или по-доброто да не пушат въобще когато са с вас.От моята гледна точка пушенето ми е нещо като отмора.Смисъл...как да се изразя точно.По такъв начин съм избрал да изпускам напрежението и съм напълно наясно с всичките рискове(нали ги пише на всяка кутия :) ).Всеки си прави сметка и всичко,което човек прави е за него си.Вярно и аз понякога се дразня,когато например видя някой пампаец,който ми е до коляното да върви като безсмъртен понеже е с цигара,но дали ще е заради разпускането или за "гъзария" работата е все същата.Стига човек да има воля може да ги откаже,но както казах всичко,което човек прави е за него си и съответно трябва да е наясно с рискове и т.н.


EVALA.I sega ako nqkoi mu spori nzzzzzzzz..


EVALA !!!!!E tuka ve4e qko nqkoi tragne da spori na 4oveka nz..

BAD_GIRL_
08-03-2006, 10:57
Pusha ot 6 klas a sa sam za 11 klas i sam se pristrastila acki mno kum cigarite i kolkoto da iskam da gi otkaja ne moga dori s volq ne moga da gi spra no kfo da se prai takuv e jivota :wink: :smt033

mai4et0
08-04-2006, 12:01
Pusha ot 6 klas a sa sam za 11 klas i sam se pristrastila acki mno kum cigarite i kolkoto da iskam da gi otkaja ne moga dori s volq ne moga da gi spra no kfo da se prai takuv e jivota :wink: :smt033 emi razbiram te.az pu6a ot dosta po malko vreme i sam pristrastena.oba4e 4esno da si kaja az ne se i opitvam da gi spra za6toto nqmam jelanie.ne mi pre4at i to4ka.ama nqkoi golemi razbira4i obesnqvat tuka 4e ne se pristrastqva kam cigarite i t.n.pffff abe q.....

rPo3HoTo
08-04-2006, 12:46
Пуша рядко. Тва ще рече...от време на време купувам цигари-през останалото време просто нужда не изпитвам. Сега естествено ще попитате защо-ами защото ми носи удоволствие. Сега се чудите какво удоволствие може да ми носи нещо такова-може...може... Не ми е ясно как непушачи тръгват да говорят как не може да се изпита наслада от такова нещо като не са пробвали. Идва момента на гъзарията-при мен такъв момент отсъства! Никога не е присъствал-съвсем искрено го казвам. Дълго време дори се криех че пуша, не исках другите да знаят...правех го за собствен кеф, а не да се издигна в нечии очи.

iv4enceto
08-04-2006, 20:38
Ем аз също пуша.Харесва ми самото усещане когато вдишвам дима...горчивия вкус който може да ми донесе една цигара ми отмива доста от горчивините в ежедневието.Може би да-пристрастила съм се,не го отричам.Вредно е да,и тва ми е напълно ясно.Но в краина сметка,веднъж живея.И вярвам че всеки има правото да избере дали да се трови с "тези боклуци" или да се трови с други боклуци...Рак на черния дроб (получава се от пиене най-вече) е на по-малко разпространен от рака на белите дробове,говорила съм с лекари по въпроса!Е харесва ми да пуша,не мисля че някой има правото да съди пушачите...не знаеш дали след година няма да седиш на тяхното място...Това беше от мен...надявам се да сте ме разбрали правилно...

adDicTeD`tO`yOu
08-07-2006, 22:22
Те сички дето пушат са наясно с вредата от цигарките...ама просто са се пристрастили,аз лично познавам хора които са пристрастени...е не искат да пушат ама не моат да спрат...например при майка..веднъж се беше разболяла нещо и не пушеше и после така извднъж не пипна и цигара

FiSoLiNka
08-11-2006, 22:56
::: ::: ::: Kefi me i she si pu6a :) I sam pristrastena tva osaznah :)) ama kvo da se pravi ,naistini pove4ko kinti mi trqbvat za cigari ,ama mi deistva dobre tozi dim :)))) pak za nepu6a4ie ........no comennt i za6to ni se barkate tolkova za tova 4e pu6im abeeeee............... :))))) Vseki si re6ava kak she si jivee jivota ::: ::: :::

Stancho
08-12-2006, 08:56
Ем аз също пуша.Харесва ми самото усещане когато вдишвам дима...горчивия вкус който може да ми донесе една цигара ми отмива доста от горчивините в ежедневието.Може би да-пристрастила съм се,не го отричам.Вредно е да,и тва ми е напълно ясно.Но в краина сметка,веднъж живея.И вярвам че всеки има правото да избере дали да се трови с "тези боклуци" или да се трови с други боклуци...Рак на черния дроб (получава се от пиене най-вече) е на по-малко разпространен от рака на белите дробове,говорила съм с лекари по въпроса!Е харесва ми да пуша,не мисля че някой има правото да съди пушачите...не знаеш дали след година няма да седиш на тяхното място...Това беше от мен...надявам се да сте ме разбрали правилно...

Права си, аз пуша от 4-5 години, а от 3 най-редовно си купувам цигари. То не може да се обясни на непушачи .. трябва да се усети. Много пъти са ме питали "Е добре .. как усещаш че ти се пуши .. как разбра ??" Ами аз им го обяснявам защото един път си направих труда да преценя горе долу .. да го срваня това чувство с нешо дето са го усетили. И лично на мен ми деиства така .. Устата ми пресъхва, но не чак толкова, все едно не съм пил вода от седмици а малко .. естествено. В гърлото усещам нещо като ... абе все едно дишате стъден въдух. Има и още няколко неща но няма с какво да ги сравня .. поне ще се опитам по късно..
Сега ще се опитам да покажа "положителните" и отрицателните качества. Е то отрицателните всички ги значт ..
"Положителните"
Нямате си представа как влиза сутрин една силна цигара с горещо нес кафе. Или когато си нервен да запалиш една цигара и направо се разтапяш. Това за нервите не е за всички, но лично при мен наистина е така .. Или ако не пуша 1-2 часа ставам адски изнервен. Пуша от 4-5 години а сега съм на 17. Успях да ги спра .. в смисал на мен не мие лесно ама имам воля а и ментови бонбони :mrgreen: ама избрах грешното време. Края на учебната година .. Е как да спра цигари точно тогава ?? Не пуших две седмици и после пак. Сега спокоино по 1-2 кутии на ден си ги пуша и не се замислям даже
А това за околноте .. много пъти ми се е случвало примерно като седмем в заведение да дука климатика или от някаде и дима от цигарата да отива към някои приятел непъшач. еми тези които сме пушачи се разместваме така че да не утива към тях .. нормално

die_die_my_darling
11-17-2006, 12:22
просто се пристрастяваш и няма начин
туй е то

kot kaza toi :smt016

panterata
11-18-2006, 23:01
амиии да не ми се дават пари , да знам че вредят на здравето , ноо съм свикнала да пуша и тфа е прави ми кеф , като не пуша съм нервна и т.н сигурно мога да ги спра.. опитвала съм се доста пъти - не съм успявала..иска се голяма воля .. не е лесно особено ако пушиш от доста време :)

[LP]
11-19-2006, 18:03
Abe tuka imalo i misle6ti horica be :D
Za6to da si trovq zdraveto s teq boluci i da se praq na gazarka !!!
Ludi li ste tova izob6to ne e gazariq puk kvo ti pre4i da si gazar i bez cigarki :wink: to 6tom si si pi4 po du6a i bez cigari pak 6e si pi4 be :D
Az ne pu6a i nqmam namerenie da pu6a taka sam si dobre :-D

Fanat_ot_Gorata
11-21-2006, 15:06
Абе вие ламави ли сте кви сте -за газария се пушело ,вече има ли такива будали бе ?Предимно момичетата го правят ,не дескриминирам полово,това е факт.Аз се научих да пуша като пиех с приятели,е.....пиех и хулиганствах с приятели,ама тва е друг въпрос .Цигарите отпускат и успокояват.понякога дори вдъхват увереност в малки количества естествено.Някои го правят да не си испуснат нервите и да не направят някоя глупост ,други за да забравят замалко скапаните проблеми а всички знаем че в нашата възраст можеш с лопата да ги ринеш.Айде толко дарвена философия от мене а тия дето говорят а не пушат мога да им кажа че не са опитвали и незначт ккаво приказват,и дано да не опитат,аиде отиам да си зема махорката и да се уврядя. :smt033

CuCuHKaAa{}
11-26-2006, 18:40
Баси мн мразя като някой почне да ме пита ми ти що пушиш ми незнам си кфо ми незнам си що..Ми пуша щот ми се пуши!Траа ли да даам обяснение на целия Свят ?! [-X

11-28-2006, 18:40
Така...искам само предварително да уточня,че това което ще кажа го казвам от моята гледна точка.Значи първо искам само да кажа(не че се оправдавам или нещо подобно),но действително не е доказано,че това,че си пушач значи че ще заболееш от рак на белите дробове и т.н.Зависи от самия организъм или казано по друг начин на някой цигарите им влияят във всичко(спорт например).При други пък това не става - примерно аз си спортувам редовно и никога не съм имал някакви проблеми заради цигарите.Както и да е,не отричам,че са вредни.Но съгласете се(говоря за тези,които обвиняваха пушачите),че не може да търсите сметка на тези,които имат такъв избор.Няма да ви описвам какво е усещането и т.н.Вярно,че тютюневия дим влияе негативно и върху околните,но в крайна сметка,ако сте толкова против и хората около вас са точни можете да им обясните как стоят нещата и да не пушат около вас или по-доброто да не пушат въобще когато са с вас.От моята гледна точка пушенето ми е нещо като отмора.Смисъл...как да се изразя точно.По такъв начин съм избрал да изпускам напрежението и съм напълно наясно с всичките рискове(нали ги пише на всяка кутия :) ).Всеки си прави сметка и всичко,което човек прави е за него си.Вярно и аз понякога се дразня,когато например видя някой пампаец,който ми е до коляното да върви като безсмъртен понеже е с цигара,но дали ще е заради разпускането или за "гъзария" работата е все същата.Стига човек да има воля може да ги откаже,но както казах всичко,което човек прави е за него си и съответно трябва да е наясно с рискове и т.н.
Нямам какво да допълня просто.Всеки си има глава на раменете и точно най-малко вие имате право да го критикувате за това.Който каквото си направи.За него си е не за вас!=)

XXX_f
11-28-2006, 19:34
hehe to e lesno da kajette , 4e sa vredni 4e se davat mnogo pari za tqh...mislite li 4e nie pusha4ite ne go znaem tova...znaem go no shtom ne sme gi spreli zna4i si imame i pri4ini.V na4aloto verno po4nah zaradi pustata my gazariq, no sled 2 godini pravene na gazarka se opitah da gi spra no neshto nestana , moje da vi se stori tupo i izturkano ili puk na psihi4eska osnova , no az bqh super nervna i vseki den se karah s maika mi, napulnqh s nqkolko kilograma (koito ve4e nemoga da svalq) izpitvah nujda ot cigara i zapalih sled tova imah oshte nqkolko neuspeshni opita...no nqkaksi nestava i sum se zarobila...zaradi pustata my gazariq ](*,) ](*,) ](*,)

sladakk
11-28-2006, 22:13
Баси мн мразя като някой почне да ме пита ми ти що пушиш ми незнам си кфо ми незнам си що..Ми пуша щот ми се пуши!Траа ли да даам обяснение на целия Свят ?! [-X


Opredeleno И аз пуша и ми харесва не пуша много но пак е бая, че е вредно да ама и ми харесва не мога да седна дапия кафе без цигари!!!

gerinceto
12-03-2006, 17:44
просто се пристрастяваш и няма начин
туй е то

DaDdY_BoY
12-25-2006, 16:01
хммм ... всеки има свое собствено мнение ..............

sladkata!!
05-22-2007, 16:34
a be mom4e kato neznae6 kvo dava6 akal,be???mnogo hubavo pravi6,4e ne pu6i6!!pu6a si ot mnogo vreme,bih kazala,4e nemoga da ne pu6a imam si pari i si kupuvam!!o6te tapi vaprosi da pita6???

sladkata!!
05-22-2007, 16:34
a be mom4e kato neznae6 kvo dava6 akal,be???mnogo hubavo pravi6,4e ne pu6i6!!pu6a si ot mnogo vreme,bih kazala,4e nemoga da ne pu6a imam si pari i si kupuvam!!o6te tapi vaprosi da pita6???

harmaqny
05-22-2007, 17:59
само едно ще ви кажа аз съм пушила само когато ми е некво супер елфорично настроението и то само по една цигара...ама да зема така като някой комин ееее няма да стане! [-X ам който иска да пуши ... ;)

Buhtaaa
05-22-2007, 18:12
Баси мн мразя като някой почне да ме пита ми ти що пушиш ми незнам си кфо ми незнам си що..Ми пуша щот ми се пуши!Траа ли да даам обяснение на целия Свят ?! [-X


Opredeleno И аз пуша и ми харесва не пуша много но пак е бая, че е вредно да ама и ми харесва не мога да седна дапия кафе без цигари!!!


se edno sebe si slusham .... :smt017

kriseto1
06-28-2007, 10:56
аз си направих рекорд цел един месец не съм пушила,щот бех на море с наште :lol: