PDA

View Full Version : vaprosi okolo vr1zkata



07-31-2006, 12:18
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?

07-31-2006, 12:27
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?
1.Kogato mejdy dvamata ima istinska lubov i yvajenie.
2.Mne,za sujalenie...
3.Ne bix ymrqla...
4.Dam,ako mi davat povod.Nqmam gadje,no az ne davam povod da me revnyvat.
5.Absolutno.Tq vurvi ruka za ruka s lubovta.

EnJoY
07-31-2006, 13:19
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?

1. Истинска любов + НЕ задушаване на врьзката + доверие + разбирателсво + страстен секс а не просто МАААНЕ...
2. Да отговарят на точно предната ми врьзка от която не мога да се отьрся все още 3 седмици
3. За предишото си бих умрял дори с за бьдещите зависи от тях
4. Да а бившото много повече от мен макар и да не ме обичаше пак ме ревнуваше :|
5. ДА!!

BeBencEto
07-31-2006, 13:24
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?--->>> za men perfektnata vruzka e tazi v koqto dvamata dushi si spodelqt absolutno vsichko i pravqt vsichko edin za drug!!!!
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka? --->>>da,absoliutno!
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si? --->>> ne bih se metnala otnqkude i ne bih napravila neshto nezakonno...no sled kato znam che me obicha i go poznavam znam che nikoga nqma da me nakara da napravq neshto koeto ne iskam :-)
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi? --->>> ne ne revnuvam i nikoga ne sum go pravila,zashtoto sum sigurna v choveka s koito sum,a i kakto se kazva v edna pogovorka "ReVnUvA nE tozI koIto ObicHa,a TozI,KoIto isKa da BudE oBicHan!" gadjeto mi sushto ne me revnuva pak poradi sushtite prichini spomenati po-gore
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost? --->>>normalno e no e mnogo jalko kogato e mejdu dvama dushi koito sa zaedno

sexy_dizzy
07-31-2006, 13:25
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka? -Вързка с вярност, разбиране и доказване на чувствата с всеки изминал ден.
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka? -абсолютно отговарят.Нямам никакви оплаквания.
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si? -Не съм се замисляла по този въпрос.
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi? -Аз не ревнувам, имам му пълно доверие, той е абсолютен ревнивец, което понякога ме дразни-но всеки е такъв какъвто е, не може да го избегне.
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?-Да, нормално е, но стига да не се прекалява.

iiirish
07-31-2006, 13:36
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?


1. няма такава
2. не
3. бих направила всичко
4. и двамата страшно много
5. ако е в граници - да

07-31-2006, 16:35
1.Ами перфектната връзка за мен е когато има любов и двамата човека си вярват.
2.Ами да естествено,че отговаря.Адски много обичам човека,с който съм и си имаме доверие.
3.Всичко бих направила за него.Каквото и да е.Много силни думи,н отовма е истината.
4.Ами да,ревнувам го.Това е в рамките на нормалното,но не някаква луда ревност,защото и двамата си вярваме и знаем,че няма да си изневерим.Естествено и той ме ревнува,но е нормално,както казах.
5.Да,нормално е в някакви граници.

the^one
07-31-2006, 16:56
Хубавата връзка е разнообразната връзка,с кавги и помирения ,със страст и нежност,с ревност и доверие.Сегашната ми връзка напълно отговаря на критериите ми .Ревността (в умерени количества)върви ръка за ръка с любовта .

addictedtou
07-31-2006, 17:49
Хубавата връзка е разнообразната връзка,с кавги и помирения ,със страст и нежност,с ревност и доверие.Сегашната ми връзка напълно отговаря на критериите ми .Ревността (в умерени количества)върви ръка за ръка с любовта .

И аз мисля така и моята е сега е такава,но много страсттна \:D/

sladkoto_neli
07-31-2006, 17:54
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?


1.Това е връзка която се крепи на доверие уважение и най-важното любов.
2.Ми определено не отговаря тъй като все още не съм срещнала подходящия човек
3.Незнам това ще реша в момента
4.Аз съм адски ревнива а досегашните ми гаджета не са били от ревнивите(тъй акто сега нямам гадже)
5.Ами нормално е защото все пак това е някакъв израз на чувства но трябва все пак да бъде в рамките на нормалното.

07-31-2006, 17:58
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?


1.Spored men perfektnata vr1zka e vr1zka isp1lnena sas 4uvstva i s razbiratelstvo
2.po moite razbiraniq mislq 4e sega6nata mi vr1zka e takava e dobre ne e perfektna no dosta sdrava
3.ne bih napravil 3ka sas drugo mom4e
4.da
5.spored men e normalno.

koalka
07-31-2006, 18:58
1.Ами перфектната връзка за мен е когато има любов и двамата човека си вярват.
2.Ами да естествено,че отговаря.Адски много обичам човека,с който съм и си имаме доверие.
3.Всичко бих направила за него.Каквото и да е.Много силни думи,н отовма е истината.
4.Ами да,ревнувам го.Това е в рамките на нормалното,но не някаква луда ревност,защото и двамата си вярваме и знаем,че няма да си изневерим.Естествено и той ме ревнува,но е нормално,както казах.
5.Да,нормално е в някакви граници.Това пак бях аз!!!

Shine
07-31-2006, 20:46
imam malko vapros4eta
1.koq e spored vas perfektnata vr1zka?
2.predstavite vi za takava,otgovarqt li na sega6nata vi,ili po-predna vrazka?
3.kakvo ne bihte napravili za gadjeto si?
4.vie revnuvate li,a gadjeto vi?
5.spored vas normalno li e 4uvstvoto-revnost?
1. Перфектна връзка би била тази,в която и двамата се обичат еднакво силно и дават всичко за другия!
2.Дали отговарят..ми честно казано не се бях замисляла,т.к както не съществуват перфектни хора,така и за мен няма перфектна връзка..Може би в даден момент да,в друг не...Но ако всичко беше идеално,нямаше да е толкова интересно:)
3.Какво бих или не бих направила...На думи е много лесно да кажеш "Правя всичко за теб"...Но много зависи от ситуацията...Не мисля много в перспектива нещата..Както казах,зависи от ситуацията,а и както го почувствам,така го правя!
4.Много е странно,но адски рядко ми се случва да ревнувам...Сигурно пътите,когато съм ревнувала някой се броят на пръстите на едната ми ръка...Не затруднявам връзките си с подобни страхове..Защото в крайна сметка,ако някой не иска да е с теб,той просто няма да бъде с теб...А и на изневерите също така гледам...Винаги съм казвала "Ако тръгнеш да ми изневеряваш,прави го така,че да не разбера..А ако знаеш че ще разбера,предпочитам да е от теб,а не от някой друг!" Може би съм доста либерална в това отношение,но тази свобода винаги се е отразявала много добре на връзките ми...
А той...ми май ревнува повече от мен:)
5.Това май се припокрива с горния отговор малко или много...

Mike-Jones
07-31-2006, 21:03
prosto ti si v nevedenie