PDA

View Full Version : PAK iznewqra



07-31-2006, 12:21
ei,hora,q mi kajete bihte li izneverili na gadjeto si,a pravili li ste go
a i o6te edna pitanka
spored vas tova 4e dvama 4ovekA SA RAZLI4NI,bi pomognalo na vr1zkata ili porajda nevazmojna vrazka?
pitam,za6oto v4era gadjeto mi kaza"mnogo sme razli4ni,nemojem da sme zaedno,nqmame bade6te"az naistina go obi4am,kakvo da pravq :smt010 :smt010 :roll: :smt010 :smt010

dEnIsTy
07-31-2006, 12:27
ei,hora,q mi kajete bihte li izneverili na gadjeto si,a pravili li ste go
a i o6te edna pitanka
spored vas tova 4e dvama 4ovekA SA RAZLI4NI,bi pomognalo na vr1zkata ili porajda nevazmojna vrazka?
pitam,za6oto v4era gadjeto mi kaza"mnogo sme razli4ni,nemojem da sme zaedno,nqmame bade6te"az naistina go obi4am,kakvo da pravq :smt010 :smt010 :roll: :smt010 :smt010
v na4aloto moje da se kaje,4e bqh gotova da izneverq,dori go napravih...No sega ve4e ne bih go napravila...! \:D/ :wink:
oOof ...zavisi do kakva stepen ste razli4ni..moje da mu teji tova,no nai-4esto spored men tova pomaga..ima trypka,koeto e hubavo:) :wink:

cskamoni4ka
07-31-2006, 12:52
Явно просто не сте един за друг и трябва да се примириш с това.

EnJoY
07-31-2006, 12:55
ei,hora,q mi kajete bihte li izneverili na gadjeto si,a pravili li ste go
a i o6te edna pitanka
spored vas tova 4e dvama 4ovekA SA RAZLI4NI,bi pomognalo na vr1zkata ili porajda nevazmojna vrazka?
pitam,za6oto v4era gadjeto mi kaza"mnogo sme razli4ni,nemojem da sme zaedno,nqmame bade6te"az naistina go obi4am,kakvo da pravq :smt010 :smt010 :roll: :smt010 :smt010

Значи за иневярата при положение че има любов и обичаш някой дори и на сила неможе да го направиш!!! А за различието това прави една врьзка по интересна но тук има 2 вариянта да сте различни и да се обичате ДА но ако сте различни и няма любов НЕ!!

playful_baby
07-31-2006, 13:00
не мога да кажа че не бих изневерила със сигурност!просто ще излъжа!нз как може да се случи!вярно е че е адски гадно но....кой знае всеки прави грешки в стремежа си да намери щастието!а колкото до това което ти е казало гаджето че сте много различни и нямате бъдеще ми е адски познато!аз съм го казвала защото не исках да м давам напразни надежди и виждах че нищо няма да стане ,но за твоето гадже нз!

BeBencEto
07-31-2006, 13:08
az nikoga ne bih izneverila na choveka do men ne za drugo...prosto zashtoto go imam za mnogo blizuk i ne iskam da go naranq!
po drugiqt ti vupros...moga da kaja 4e bqh s edno mom4e 5 meseca a bqhme suvsem razli4ni....smisul nqmahme pochti nihto obshto osven nqkvo privlichane..no sedqhme zaedno..nezavisimo vsichko ne si govorehme mnogo zashtoto nqmahme obshtti temi..no sled edna sedmica nai mnogo dve kogato se opoznahme otkrihme che imame mnogo obshti neshta i ne mojehme edin bez drug ne spirahme da si govorim da spodelqme i kakvo li ne oshte...a tochno tova e tainata edna vruzka da se zapazi....dvamata vliubeni da sa "priqteli"

mnogomili4kata-sf
07-31-2006, 13:38
Няма смисъл,когато двама души са различни,най-мн да го накараш от чувство за принадлежност да те ревнува,но това не значи,че ще му пука...може и изобщо да не изревнува даже...тва тия неща за "различни сме" понякога са истина,но понякога са чисто и просто тъпи оправдания как да скъса някой с теб

iiirish
07-31-2006, 14:20
не съм изневерявала на приятеля си до сега, и не бих го направила.

а това, че двама души са различни не значи, че нямат бъдеще. ако любовта е истинска и искренна, различията няма да играят особена роля във връзката ви. това е начин да докажете, че се обичате - като превъзмогнете тези различия

BeBcHeTo
07-31-2006, 14:30
ne bix ixneverila na priqtelqt mi nikoga za6toto mn go obi4amm.

HeDa
07-31-2006, 14:39
Ако нещо липсва във връзката ти с даден човек ще го потърсиш другаде или по друг начин казано - изневеряваш...
А относно това , което е казала , че сте различни , ако знаеш какво свойство имат магнитите ще ти кажа :arrow: Различните се привличат ( положителен с отрицателен) както и еднаквите се отблъскват (положителен с положителен , отрицателен с отрицателен ) Така че , твоята приятелка много бърка... щом сте различни е добре... даже както виждаш това го има и в природата :-D

07-31-2006, 16:40
Не,никога не бих изневерила на гаджето ми,защото го обичам безумно много.Изневярата е отвратително нещо.Никога не бих му изневерила,както и той на мен.Ами зависи колко сте различни според мен.Ако постоянно се карате и не се разбирате на единия от вас му писва и си тръгва.Явно приятелят ти не държи на теб,защото,ако държеше щеше да иска да е с теб,въпреки трудностите и щяхте да се опитате да изгладите противоречията.

addictedtou
07-31-2006, 18:28
Аз не бих изневерила на човека с когото съм,дори и вече да не го обичам,ще приклуча с него и тогава!
А не мислиш ли че това е само претекст за да те изостави??

koalka
07-31-2006, 18:54
Не,никога не бих изневерила на гаджето ми,защото го обичам безумно много.Изневярата е отвратително нещо.Никога не бих му изневерила,както и той на мен.Ами зависи колко сте различни според мен.Ако постоянно се карате и не се разбирате на единия от вас му писва и си тръгва.Явно приятелят ти не държи на теб,защото,ако държеше щеше да иска да е с теб,въпреки трудностите и щяхте да се опитате да изгладите противоречията.Това бях аз!

Mike-Jones
07-31-2006, 21:18
kato ti govori taka mu kaji da xodi da sa ebe shto taka si sa ot4aqla vi ste xodili koi znai kolko malko kak taka te opozna i ve4e nesme edin za drug i takiva xorata cql jivot ne moga se opoznaqt toi za 2 3 meseca kak go izmisli tova q da si go na4uka