PDA

View Full Version : Има ли хапчета, които ...



impress
07-31-2006, 12:43
Има ли такива хапчета, които да се взимат от мъже и да доведе до нещо като временна стерилност, не мога да се изразя правилно.
Демек, като взимам такива хапчета, да не може приятелката ми да забременее, дори ако съм й се изпразнил в 'котето' й.

oliveoil
07-31-2006, 12:46
Има такава инжекция "антибебе"

Tempestjuji
07-31-2006, 12:47
mi da..mislq che ima!! :-k

ragingbull
07-31-2006, 12:51
ae ne samo 'koteto' moje da se nare4e...moje i 'kateri4ka runtavelka'........'pisenceto'.....'golqmata past'...vse takva.....
po temata: ami mislq 4e ima ama 4ovek 6to ti e we....moje da si dovede6 do sterilitet...vse pak ubivaiki spermatozoidite ili ubivaiki aktivnosta im moje6 seriozno da si navredi6....pone taka mislq....taka che dava s prezervativ i tfa e....... :smt006

Night_Knight
07-31-2006, 14:17
Pharmaceutical companies are seeking male pill drugs

* Calcium channel blockers such as nifedipine – already approved for men with hypertension – may cause reversible infertility by altering the lipid metabolism of sperm so that they are not able to fertilize an egg [8].
* Miglustat -- also known by its trade name Zavesca –- is already approved for the treatment of Gaucher disease. In male mice, low doses of it cause reversible infertility by decreasing sperm motility [9].
* Researchers are developing analogs of Lonidamine, a drug developed as a cancer treatment which was an effective male contraceptive. Lonidamine’s toxicity disqualifies it as a potential contraceptive, but researchers have formulated several related compounds that are non-toxic and effective, such as Adjudin [10].

Т.е. още са в процес на разработка.

Klizmata
07-31-2006, 16:51
Abe 6iban narkoman ne6to ti e slab heroina poznava6 li hero man stiga si izpolzval dumata kotence za jenkiq polov organ za6toto taq duma q e izpolzval dedo mi za su6toto ne6to kato obru6tenie kum baba mi predi 20000 godini ili ti si nekoi dedo koito e mnogo potenten i se 4udi kak da ne obremeni nekoq ili si prosto tupo kopele narkoman....->Hero man Is your Friend

MiRaCuLiXbb
07-31-2006, 17:30
Имаше преди, но мисля, че идеята позападна и не се обръща внимание на разработките.

maybelline
07-31-2006, 19:25
Противозачатъчни,ама не са за момчета;)

Ice_Queen
07-31-2006, 20:15
ae ne samo 'koteto' moje da se nare4e...moje i 'kateri4ka runtavelka'........'pisenceto'.....'golqmata past'...vse takva.....
po temata: ami mislq 4e ima ama 4ovek 6to ti e we....moje da si dovede6 do sterilitet...vse pak ubivaiki spermatozoidite ili ubivaiki aktivnosta im moje6 seriozno da si navredi6....pone taka mislq....taka che dava s prezervativ i tfa e....... :smt006

sled kato ima jenski hap4eta i TE NE YBIVAT! ,zna4i ako ima mujki i te ne sa OPASNI!Kvo samo nie da piem himii taka li :smt013 ](*,) !
I az sum 4yvala za takiva hap4eta,ama.. :-k

svetoslava_sliven
08-01-2006, 23:20
ne vodqt do sterelitet prosto ima no ne sa v proizvodstvo a sa eksperimentalni. SORI PI4 POLZVAI KONDOM.

Kotetoto
08-02-2006, 06:49
Nz za momcheta takova neshto nesam chuvala......... 8-[

Kotetoto
08-02-2006, 07:38
Nz za momcheta takova neshto nesam chuvala......... 8-[

theraven_nz
08-02-2006, 07:46
И да има, аз лично на такова нещо вяра няма да му имам. Ше свърша дето не трябва, пък после ще си блъскам главата (че и двете) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) дали сперматозоидите са умрели или не. Как да разбереш?
Нахлузвам му шапката и ми е мирно на главата... (че и на двете) \:D/