PDA

View Full Version : Търся програма за гледане на филми



krisi_sl
07-31-2006, 13:39
ами имам кабел да гледам филми к квото и да било и програма имам TVTool или нещо такова самоче като я пусна тая програма и ми изчезва екрана на комютъра кажете някоя друга програма за това....

Just_One_Girl
07-31-2006, 19:41
Аз доколкото знам си е така. Като пуснеш рс или телефона да си го гледкаш на телевизора и екрана изчезва и остава само тоя на TVто.... Може и да съм с грешка де...

Axxxel
07-31-2006, 20:03
За да гледаш филми пуснати от компота на Телевизора не ти е необходим никакъв страничен софтуер.Просто ми кажи с какво видео си (Ати или Ен Видия ми е достатъчно).Това ми трябва, за да знам какво обяснение да ти дам...

krisi_sl
08-01-2006, 09:10
s NVidia sym....nadqvams e dami kaje6 kvo..nali ti akzah imam TVTool ama ne me kefi ne6to

Composure
08-01-2006, 09:59
наско изтегли си драйвери от сайта на нвидиа след тва на дасктопа даваш дясно копче и то там си има нвидиа гласиш и пускаш филма :)

InHell
08-02-2006, 01:02
Зависи от това колко DAC-а има видеото - за да можеш едновременно да пуснеш филм на тв-то и в същото време да правиш нещо друго на РС-то картата трябва да има 2. Ако е само един - зависи от драйверите - обикновено обаче резултатът не е добър, тъй като и 2-та дисплея работят на една и съща честота(който има телевизор на 100 херца да се радва). Иначе се оцъкляш.