PDA

View Full Version : q kajete...



ArtOfTrance
07-31-2006, 17:39
zdraveite hora q kajete nekvi gotini mesta f sf :) deto se sabirat razni gotini hora takiva tochni razni mesta koito sa interesni da se vidqt i moji da se sreshtnesh s qki hora... shtoto smqtam da hodq za 2-3 weeks i da znam kakvo da pravq... i kade da hodq i da si prekaram qko :) aide blagodarq vi... :-D

fti4ka
07-31-2006, 17:52
ми ходи в Болеро там е готино също О'Шипка абе много са.. ма тебе хората кво те бъркат да не би да ходиш на всяка маса и да се запознаваш с тях?

Jamalska
07-31-2006, 18:43
нз теб ко та кефи...бягай в борисова или парка

skate_warrior
07-31-2006, 19:42
нз теб ко та кефи...бягай в борисова или парка

ми да.. да се запознае с поузърите на село София :mrgreen:

Jamalska
07-31-2006, 20:50
нз теб ко та кефи...бягай в борисова или парка

ми да.. да се запознае с поузърите на село София :mrgreen:за разлика от парка в борисова не са толко манекени

skate_warrior
07-31-2006, 21:25
нз теб ко та кефи...бягай в борисова или парка

ми да.. да се запознае с поузърите на село София :mrgreen:за разлика от парка в борисова не са толко манекени

Те тия манекени са навсякъде :mrgreen: Естествено най-много виреят на НДК и в парка :roll:

MoNI_the_StrAnge
08-01-2006, 15:03
еех да има си позьори където и да отива. така че е добре да ни видиш паркчетата и да се изгубиш (не е лесна работа) и малко екшън докато си намериш пътя. препоръчвам ти южния парк. там няма много изнасилвачи... хаха... шегувам се де.
иначе центъра май е най безопасното място. отбий се на Fusion Bar..това е мястото което най ме кефи. после отивай да гледаш 3D филм..

ArtOfTrance
08-02-2006, 16:52
mne imam napredvid ako iskash da si namerish neshto... ili da se zabyrkash v nekoi film... na men mi dadoha razni primeri s nekyf pametnika POPA ili v studentski grad imalo nqkyv baba qga li se narichal neshto takova i tam imalo interesni neshta... :-D