PDA

View Full Version : Съседка => Приятелка => Любов!



07-31-2006, 18:12
Значи нещата стоят следното:

От една година тя живее срещу моя блок ,след като баба и почина те направиха ремот и се пренесоха ,защотото апартамента е по-голям.Бях я вижал и преди харесваше ми още от тогаз ама като не я виждах много,бях забравил ама сега съм лудо влюбен в нея!!Незнам за нея но тя ме има като приятел може би и малко повече.Тя е на 13 аз съм на 15 но невервам годините да са някаква причина! Моля ви помагайте как и кажа ,защото винаги съм бил срямежлив!!!

sexy_macka
07-31-2006, 18:17
hey :) sega kogato ste susedi shte e dosta po-lesno ako tq naistina te ima za pone malko pofeche ot fr...a f tofa trqbfa 1vo da se uferish ti..gledai durjanieto i km teb i t.n. :) Sled tofa s fremeto kato ste zaedno..islsiaite na kafe,pred bloka,goforete si e takifa raboti i sled freme fsichko shte stane ot samosebe si ;)
YcneX :P

koalka
07-31-2006, 18:56
Щом сте в един квартал това е много добре!Винаги можете да си намерите общи теми,както всички на нашата възраст.Но превъзмогни срама си,защото иначе няма никога да направиш първата крачка и ще я изпуснеш.

maybelline
07-31-2006, 19:09
Това,че сте в един квартал е чудесно!Излизайте заедно по-често(като приятели).Води я на разходки в парка,кино и разни такива романтични места.Пращай й sms-и всяка вечер с пожелание "лека нощ".Ходете у тях и у вас.Така постепенно тя ще се привърже към теб и дори досега да не те е харевала,ще те хареса;)А останалото става от само себе си.

Jamalska
07-31-2006, 20:04
Хахаха дерзай.Моя приятел живее на 11етаж в моя блок(когато е в България)...приятели сме от 4 години и заварката стана случайно а ти можеш да спомогнеш;)...Излизайте често из махалата....нз къде живееш де ама на мен когато не ми се ходо до центъра търся някой из махалата а избора е ограничен...стани 1 от вариянтите й за излизане из махалата,пускай закачките...;)

BeBcHeTo
07-31-2006, 21:48
tFa e mnogo qko 4e ste v edin kfatrtal....emi dano da te ima za ne6to po xubavo ot Fr.....draj se milo s neq.......i to 6te si doide ot vatre spored men.nZz

Алминатора
07-31-2006, 21:51
Ами пич ти сам си написал какво да направиш
Съседка=>Приятелка=>Любов
Просто и кажи какво изпитваш към нея.

iiirish
07-31-2006, 22:48
Ами пич ти сам си написал какво да направиш
Съседка=>Приятелка=>Любов
Просто и кажи какво изпитваш към нея. =D>

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 23:19
Ами пич ти сам си написал какво да направиш
Съседка=>Приятелка=>Любов
Просто и кажи какво изпитваш към нея.
Браво... добре го каза :smt016

DaDdY_BoY
07-31-2006, 23:33
Ами пич ти сам си написал какво да направиш
Съседка=>Приятелка=>Любов
Просто и кажи какво изпитваш към нея.
е добре де... ама как да иде и да и каже... "обичам те" и т.н.... разбира се първо се увери че изпитва нещо към теб и тогава действай :smt102