PDA

View Full Version : zaici-parvi u4eben den



MimityYy
07-31-2006, 18:24
taaakaaam :) taq godina 6te sum zaek ...taa.. q daite saveti ili po-skoro nqkvi idei za nqkvo excentri4no(malko presilena duma ) obleklo ,koeto da bade po-interesno i originalno ...est i elegantno :)

07-31-2006, 18:40
това си е ден като ден,пък да не говорим че е прекалено рано.все пак не е бал за да мислиш за нещо по.

MiRaCuLiXbb
07-31-2006, 19:02
Гледай само да е зелеустойчиво. :)

_DevilGirl_
07-31-2006, 19:05
хехе и аз ще съм зайче , но не ми пука.както по-горе казаха-ден като ден......даскало.....така, че какво толкова специално?? :shock:

Ice_Queen
07-31-2006, 19:06
Гледай само да е зелеустойчиво. :)
Ахахахахаххах дам! :mrgreen:

MimityYy
07-31-2006, 19:07
xaxaxxa mersi .. moje i morkovoustoi4ivo :) znam 4e si e den kato den no vse pak trqbva da napravi6 nqkakvo parvo vpe4atlenie tai kato to e nai-vajno :}

kristini4ka
07-31-2006, 19:15
Еми и аз за тва се тревожа нищо че познавам много от новото си даскало, а и 1 приятелка ще е в мойта паралелка...за тва пишете че и аз да знам

Vampire_girl
07-31-2006, 19:17
Еми и аз за тва се тревожа нищо че познавам много от новото си даскало, а и 1 приятелка ще е в мойта паралелка...за тва пишете че и аз да знам

Emi kvo...obli4ate ne6to koeto vi e udobno i s koeto se 4yvstvate sexy,gotini i pe4eni.
NO ne si virvate nosa a se durjite..komynikativno!Ne e sigyrno 4e 6te vi celqt sus zele i morkovi(men ne sa ) . A da i nai-vajnoto- NE SE SDUHVAITE !! MISLETE ZA QKOTO BUDE6TE(BILO TO MALKO... ;) )

MimityYy
07-31-2006, 19:18
dam i spored men e mn vajno da si komunikativen v takav moment :lol:

Boot
07-31-2006, 19:28
Абе не остава ли много време до скапания първи учебен ден?! о.О
Кфо сте го замислили ебати...
Слагате по едно зелево листо на ключови части от тялото и ви забелязват разгонените батковци от 10ти клас.

Svoge Boy
07-31-2006, 19:48
Kogato bqh zaek parvata mi rabota be6e da nabiq nai otvorenite mi sau4enici i ot tam i daskalite imaha izvestna doza respect i mackite mnoo mi se kefeha...i sa mi ostaa o6te 1 godina da komandvam v daskaloto i ....... krai:)

i'm so excited!
07-31-2006, 20:24
мисля за първия учебен ден ( :-D ) да се обръсна. така, малко изненадки :lol:
абе весела бъди там, не се спичай тва е най-важното.

Reebok
07-31-2006, 20:27
Трябват дрехи,които да си вървят на зеленчуци :-D :-D :-D
btw Тая година посрещам зайци 8)

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-31-2006, 21:21
i az shte sum zai44e... ;) mislq da ne buda mn`razgolena no ne i kato monahinq ... da pravq dobro vpe4atlenie drehite mislq da ne sa mn`nashareni (ne prekaleno) i ot purviq u4eben den da se izqvqvam :) mislq 4e tova shte napravi dobro vpe4atlenie na u4itelite a i da ne zabravqm .. vinagi usmihnata :-D

Composure
07-31-2006, 21:39
незнам :) аз само тениска съм си измислил вече ще я поръчам от www.teniski.be (сори за рекламата) с мн яка картинка кадето ся си я правя :) и разни текстчета отдоло :) за дънки предполагам нещо по изчистено с моите иницяли :) незнам :)

strange__
08-01-2006, 11:02
Глупав въпрос,но мислите ли,че началото на август е най-подходящото време да мислите за 15.09? :-s
Иначе аз като бях 8кл...нищо особено,нито ме целиха с моркови,нито нищо..просто отидох,беше ми странно,но после привикнах и сега си обожавам даскалото,както и хората в него :wink:

sisk@
08-01-2006, 18:53
Еми и аз за тва се тревожа нищо че познавам много от новото си даскало, а и 1 приятелка ще е в мойта паралелка...за тва пишете че и аз да знам

Emi kvo...obli4ate ne6to koeto vi e udobno i s koeto se 4yvstvate sexy,gotini i pe4eni.
NO ne si virvate nosa a se durjite..komynikativno!Ne e sigyrno 4e 6te vi celqt sus zele i morkovi(men ne sa ) . A da i nai-vajnoto- NE SE SDUHVAITE !! MISLETE ZA QKOTO BUDE6TE(BILO TO MALKO... ;) )
Подкрепям!

teenage_drama_queen
08-01-2006, 22:15
minalata godina bqh zaek i ni celiha malko s morkovi po vreme na 'turjestvoto' ama ne be6e koi znae kakvo no sam 4uvala 4e v 2AEG sabirat zaicite i golemite v fiz. salona i tam stava bitkata ama.. ne e tollkova stra6no a za dre6kite ... ne se pravete na mn extravagantni 6toto na sau4enicite moje da napravite dobro vpe4atlenie no na u4itelite... edvali...

ProstoAz
08-01-2006, 22:20
...no sam 4uvala 4e v 2AEG sabirat zaicite i golemite v fiz. salona i tam stava bitkata ama.. ne e tollkova stra6no a za dre6kite ... ne se pravete na mn extravagantni 6toto na sau4enicite moje da napravite dobro vpe4atlenie no na u4itelite... edvali...

Хахахах :lol: :lol: :lol:
Миналата година бяхме в салона, защото беше лошо времето (валеше), но айде пък сега...не сме осакатили никой заек! :D Навънка става по-голяма "битка" :lol: , мн. е трудно тогава да си спасиш главичката. :P

Иначе по темата: на 1вия учебен ден се облечи нормално, няма нужда да се издокараш като от някое модно списание 1вия ден, а следващите дни да си ходиш съвсем нормално облечена. Т.е. не се прави на такава, каквато не си...
И все пак - да "хванеш окото" на "батковците" сложи някоя къса поличка, изрязано потниче...хах :-D

CRaZy_IKT
08-01-2006, 22:28
Помня че аз миналата година се облекох в просъница ахаххахахаха :lol: Ама аз си харесвам почти всички дрехи така че нямаше проблемче.Според мен облеклото не праи чак такова впечатление колкото примерно човек който наистина е готин и си личи отдалеч.Абе мани тука се разприказвах хаххахаха

MimityYy
08-02-2006, 10:20
abe vie ne6to mai ne razbrahte :) az ne iskam da hva6tam o4ite na batkovcite a po-skoro da izlgejdam dobre i (neka izpolzvam tozi izraz) "da hvana o4ite" na sau4enicite mi(govorq i za dvata pola ) :D

kristini4ka
08-02-2006, 11:31
abe vie ne6to mai ne razbrahte :) az ne iskam da hva6tam o4ite na batkovcite a po-skoro da izlgejdam dobre i (neka izpolzvam tozi izraz) "da hvana o4ite" na sau4enicite mi(govorq i za dvata pola ) :DАз пък гоня батковците щото от мойто ново даскало момчетата от 9ти клас са :smt007

MimityYy
08-02-2006, 11:45
xaxaxaax :lol: :lol: :lol:

strange__
08-02-2006, 19:57
Ми хвани им очите като бъдеш себе си...облечи нещо,което имаш в гардероба(защо трябва непременно да е ново?),нещо сладко,секси,загадъчно и удобно..нещо,в което ти самата ще се чувстваш добре.А,ако ти е комфортно в дрехите спокойно ще можеш да се усмихваш на всеки,да общуваш с тях,така ще покажеш,че си лъчезарна и естествена :wink:
Аааа и не бъди натруфена...съвсем лек грим,едва ли искаш да си помислят,че ти ще бъдеш надутото ку*ве на класа :-D

BeBencEto
08-02-2006, 20:46
abe vie ne6to mai ne razbrahte :) az ne iskam da hva6tam o4ite na batkovcite a po-skoro da izlgejdam dobre i (neka izpolzvam tozi izraz) "da hvana o4ite" na sau4enicite mi(govorq i za dvata pola ) :DАз пък гоня батковците щото от мойто ново даскало момчетата от 9ти клас са :smt007
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ti si kato mene..i a zmnogo se chudeh kvo da obleka za pred batkovcite :mrgreen: hahaha ma v nikuv slu4ai ne mislq da se pravq na kurve..prosto mislq da si obleka ako e toplo nqkoq polichka s potniche ili ako e losho dunki i pak potniche i suicher :-)

vikito_666
08-03-2006, 17:32
това си е ден като ден,пък да не говорим че е прекалено рано.все пак не е бал за да мислиш за нещо по.
na su6toto mnenie sum

kristini4ka
08-03-2006, 21:48
abe vie ne6to mai ne razbrahte :) az ne iskam da hva6tam o4ite na batkovcite a po-skoro da izlgejdam dobre i (neka izpolzvam tozi izraz) "da hvana o4ite" na sau4enicite mi(govorq i za dvata pola ) :DАз пък гоня батковците щото от мойто ново даскало момчетата от 9ти клас са :smt007
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i ti si kato mene..i a zmnogo se chudeh kvo da obleka za pred batkovcite :mrgreen: hahaha ma v nikuv slu4ai ne mislq da se pravq na kurve..prosto mislq da si obleka ako e toplo nqkoq polichka s potniche ili ako e losho dunki i pak potniche i suicher :-)I az tva si mislex...awe ima mnogo vreme do 15 septemvri mesec i polovina shte izbera kvo da obleka...mislq che shte mistigne vremeto 8-[

SmurkamDoZori
08-16-2006, 02:07
квот и да сложиш пак ше те замерят с моркови .. :)

strange__
08-16-2006, 14:19
квот и да сложиш пак ше те замерят с моркови .. :)
Мн се надъхвам и аз да целя тая година :twisted: Чувствам се в свои води вече....достатъчно време уча в тва даскало иии време е да посрещнем зайците както си му е реда :twisted:

08-16-2006, 14:32
Иначе по темата: на 1вия учебен ден се облечи нормално, "хванеш окото" на "батковците" сложи някоя къса поличка, изрязано потниче...хах :-D [/b]

zna4i 1vo da si hodi normalno?! a posle q suvetva6 ABE VSE PAK oble4i se kato Kyrve.... ](*,)

ProstoAz
08-16-2006, 16:14
Хаха, съжалявам, че не си ме разбрал/а, но пък и нямам време да обяснявам. :D

bodil4e_f
08-18-2006, 20:05
и аз си мислех като вас преди 3г.-как да се облека,че да направя добро впечатление,6тото съм зай4е...и знаете ли-няма смисъл...6тоот 1вото ви впечатление ще е е точно първите седмица-две...след време ще видите как няма да е така...ако попаденете на як клас де [-X :twisted:

Lorraine
08-21-2006, 07:42
taaakaaam :) taq godina 6te sum zaek ...taa.. q daite saveti ili po-skoro nqkvi idei za nqkvo excentri4no(malko presilena duma ) obleklo ,koeto da bade po-interesno i originalno ...est i elegantno :)

няма защо да се обличаш толко специално...дънки с ризка или няква блузка,или пола с нещо нагоре пак...ама не ти препоръчвам полата :smt018

FlowerinesS
08-21-2006, 11:15
ох..и аз тази година ще съм зайче и не знам какво да си облека..всъщност имам една идеq-тъмносин костум-дълъг прав панталон и вталено сако с 1 копче,отдолу бqла(може ленена) ризка.Мислq цветовете да са тези,защото ще ми отиват на вратовръзката,а при нас това е проблемът-една гадна тъмносинq с нещо като златно(блаа)
Май вече е време да потърсq нещо такова..или подобно,а ако дадете други идеи ще съм ви много благодарна :-)


..получи се малко смесица от букжи,но тоq кредор е смотан.. :-({|=

IdiOtKa
08-21-2006, 12:05
като искаш да си оригинала или екстрентична иди пияна на даскало или напушена повярвяи ми всички ще те забележат ..бтв от кои град си ?

Sarabi
08-21-2006, 22:10
Хъх,и аз ще съм заек,ама какво от това?Ще си отида с най-обикновени дрехи на даскало.Сега какво?Да си облека бална рокля и да си сложа голяма шапка с периферия за да ме забележат ли?Хъх.Каквото имаш-това обличаш.