PDA

View Full Version : фрапираща разлика....но,не мога да го забравя



ne6i4
07-31-2006, 19:47
ми значи мн харесвам един човек ,обаче и раликата е много голяма...12 години...аз съм на 15 а тои на 27...от един град сме...тренираме заедно но...си направих един извод...мн го обичам и не мога да го забравя каквото и да става...не го бях виждала от месеци,но имах негова снимка в портмонето и на компа...ама не можех да го забравя!
скоро той дойде на една тренировка и ....когато го видях не можех да се стърпя да не го прегърна,даже ми изкочиха сълзи на очите,но...не го показах после в къщи съм ревала с часове...но каква полза...от няколко дена не мога да спя...не мога да ям...с една дума той е виновника за всичко това :smt010 но не мога да си го избия от главата...вярно разликата е фрапираща но...към който съм се допитала всеки е казал ти си влюбена...но какво от това...нима това ще го разбере той... :smt010 :smt010 :smt010 иска ми се да не съм се родила да не съм го срщнала....но за жалост тва стана...сега не мога без него сякаш е като някой наркотик...пристрастена съм към него....
моля ви дайте ми съвет какво да правя....объркана съм ](*,) ](*,) ](*,) и моля ви БЕЗ обиди....писна ми някой да си ...мисли че може да обижда всички

благодаря предварително!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! :smt010 :smt010 :smt010

Shine
07-31-2006, 20:05
ми значи мн харесвам един човек ,обаче и раликата е много голяма...12 години...аз съм на 15 а тои на 27...от един град сме...тренираме заедно но...си направих един извод...мн го обичам и не мога да го забравя каквото и да става...не го бях виждала от месеци,но имах негова снимка в портмонето и на компа...ама не можех да го забравя!
скоро той дойде на една тренировка и ....когато го видях не можех да се стърпя да не го прегърна,даже ми изкочиха сълзи на очите,но...не го показах после в къщи съм ревала с часове...но каква полза...от няколко дена не мога да спя...не мога да ям...с една дума той е виновника за всичко това :smt010 но не мога да си го избия от главата...вярно разликата е фрапираща но...към който съм се допитала всеки е казал ти си влюбена...но какво от това...нима това ще го разбере той... :smt010 :smt010 :smt010 иска ми се да не съм се родила да не съм го срщнала....но за жалост тва стана...сега не мога без него сякаш е като някой наркотик...пристрастена съм към него....
моля ви дайте ми съвет какво да правя....объркана съм ](*,) ](*,) ](*,) и моля ви БЕЗ обиди....писна ми някой да си ...мисли че може да обижда всички

благодаря предварително!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! :smt010 :smt010 :smt010


Ох...милата...:(
Вярно е,че разликата в годините ви е голяма,но ако наистина имаш чувства към него,а също така и ако той си заслужава като човек( надявам се,че разбираш какво имам предвид) ,това не би трябвало да е проблем...
Но...ти не си написала нищо за това дали той има представа за чувствата ти към него и дали евентуално и той ги споделя..Дали ти е показвал симпатии и дали изобщо поддържате някакви отношения,било то и приятелски...
Ако само годините са пречка между вас и заради това не си предприела нищо,това не би трябвало да те спира,ако наистина си влюбена в него...Опитай се да го спечелиш като приятел (ако не сте такива) и по този начин да го опознаеш като човек..Пък после..времето ще покаже...
Стискам ти палци и искрено ти желая успех :!:

koalka
07-31-2006, 20:10
Ами много е хубаво,че си влюбена,но е лошо,че е в мъж на 27.Така и така между вас не може да има връзка,защото разликата е храпираща сега.Трябва да се помъчиш да го забравиш.Не успяваш за сега,но живота е пред теб и ще срещнеш момче,което също ще обичаш.Просто трябва малко време...

ne6i4
07-31-2006, 20:10
приятели сме от мн време...дори по ено време играехме заедно по двойки...ама ... поссържаме и отношения както доста добри приятели... :smt010 :smt010 :smt010 но когато се питах да му кажа че го обичам бяхме прекъснати от най добрия му притял за момент се зарадвах ама...после ми се плачеше...след това не смея да зачекна темата! :( :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Shine
07-31-2006, 20:27
приятели сме от мн време...дори по ено време играехме заедно по двойки...ама ... поссържаме и отношения както доста добри приятели... :smt010 :smt010 :smt010 но когато се питах да му кажа че го обичам бяхме прекъснати от най добрия му притял за момент се зарадвах ама...после ми се плачеше...след това не смея да зачекна темата! :( :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Ами...тогава ако няма някакъв заобиколен начин,по който да разбереш дали той има чувства към теб( знам,че звучи тъпо,но това е най-добрия начин да получиш яснота без да загубиш достойнството си,както без да промените приятелските си отношения )...тогава...действай сама!Ама не му изцепвай директно "Обичам те",ами по-деликатно действай..с намеци примерно.Излизайте по-често уж по приятелски;) И така..но наистина те съветвам да не почваш с "Обичам те"...

07-31-2006, 20:29
на 15 години ти си дете .... на тая възраст влюбване няма

Mike-Jones
07-31-2006, 21:10
на 15 години ти си дете .... на тая възраст влюбване няма to4no taka prosto momi4eto e vuv nevedenie vqtar e vee oshte

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 23:56
Е добре, мила, увлечена си (мислиш, че си влюбена)... а вярваш ли, че имаш какво да предложиш на един 27 годишен мъж? Даже и да му признаеш чувствата си или ще бъдеш отблъсната и наранена, или ще те търси от време на време да се "ударите" набързо като няма друга под ръка. Зависи какъв човек е, ако е мъж на място ще ти обясни, че няма да излезе нищо м/у вас и дори може да си останете приятели... Ако не е... много жалко... Няма какво да кажа... :smt011

iiirish
08-01-2006, 00:00
на 15 години ти си дете .... на тая възраст влюбване няма to4no taka prosto momi4eto e vuv nevedenie vqtar e vee oshte

точно! =D>

Lambo
08-01-2006, 00:15
Офф ае мн са дразня от такива неща... аз съм на 10 и харесвам един на 100... или пък ходя с един на 100... момчетата, който са на твойта възраст, за нищо ли не стават?Ае ти си още на 15... не че имам предвид теб, но повечето момичета на тази възраст са курвета, които се надпреварват коя ще ходи с най-големия батко... Ае замисли се той е 12 години по голям, той е завършвал даскало когато ти си го започвала... още 6-7 години и можеше да ти е баща... Найстина ли си се представяш с него?

otchaqnata
08-02-2006, 20:56
stiga ste napadali momi4eto!! tq vinovna li e 4e se e vlubila kakto tq kazva v tolkova golqm.vie mojete li da kontrolirate 4uvstvata si i tova v koi da se vlubite????ne6i4 mila ako ima6 nujda ot pomo6t mi pi6i li4no.

luda`flirtajika
08-02-2006, 21:06
stiga ste napadali momi4eto!! tq vinovna li e 4e se e vlubila kakto tq kazva v tolkova golqm.vie mojete li da kontrolirate 4uvstvata si i tova v koi da se vlubite????ne6i4 mila ako ima6 nujda ot pomo6t mi pi6i li4no.
naistina-tq vi pomoli za pomosht,a vie kakvo napravihte??po4nahte da i 4etete konsko ida q kritikuvate-ne bila mogla da se vlubi na 15-mn golqma razlika-na koi mu puka ot tezi neshta... momi4eto e vlubeno i bi trqbvalo da raz4ita na nas,a nie kakvo-sredn oq predadohme=milq dovre se na nas(tezi,koito mojem da ti pomognem,a ne tezi,koito te kritikuvat)

po topic:ako nqmash smelost sega,po kusno... no mu priznai,4e go obi4ash,a ako mislish,4e tova shte razvali otnosheniqta vi suvsem i,4e ti shte stradash mn nedei :P