PDA

View Full Version : Nespodelena liubov



Ne6tasten
07-31-2006, 21:10
Kajete mi molq Vi kak gledate na edna nespodelena liubov

Mike-Jones
07-31-2006, 21:26
emi gadna rabota ama minava gore glavata i nego misli

Sophie
07-31-2006, 22:47
am pri men nz kak se polu4ava no do sega vsi4kite mi lubovi sa bili nespodeleni...dori horata s koito sum bila ne sum obi4ala istinski a kogato sum se razdelila sa se poqvili 4uvstva...mnogo boli, adski mn oba4e taka ili ina4e jivotut produljava i nikoga ne znaesh kakvo moje da ti se slu4i utre ili dori v sledvatiq moment

iiirish
07-31-2006, 22:50
по-скоро като бреме. ред сълзи, ред сополи... а за нищо! :-k

NaI_MiLi4KaTa
07-31-2006, 22:53
Кофти е, но се среща често. Не можеш да накараш някой да те заобича насила.... не могат и да те накат да обичаш насила. Кво да мисля.... животът е жесток понякога. :smt009

HeDa
07-31-2006, 22:54
Досега всяка моя любов е била несподелена... и знам колко много боли.. Немога да кажа , че не са ме обичали , но за съжаление не съм обичала нито едно момче , което ме е обичало... изобщо се получават някакви разминавания....И засега не съм разбрала какво е да обичаш някой и той да те обича.. казват , че е много хубаво даже може да се каже , че е едно от най-хубавите неща на този свят.. да не кажа най-хубавото ... Дано и аз някои ден да разбера какво е истинското щастие и ако може да е по скоро също няма да е зле :-#

Shukaritetka
07-31-2006, 23:20
За съжеление и при мен любовта е несподелена.Никога не съм имала момчето,за което съм копняла,винаги нещо се овърква. :cry: Може би не е било писано да сме заедно.. :-k Веднъж,когато си се отчаял втория път пробваш с надежда че ще бъде различно,а какво се оказва отново заблуда и едно страдание се заменя с друго :smt010 :smt010 Но се крепя от мисълта,че не е дошло просто времето и вярвам в някой далечен ден ...

Lambo
08-01-2006, 00:26
Kajete mi molq Vi kak gledate na edna nespodelena liubov

Е от тва мн съм страдал и сега съм си измислил нещо като предпазна мярка срещу това. Значи решението е никога да не се влюбваш. Избери си някое красиво момиче, което ти харесва, и почвай да я зарибяваш ако не стане... да лапа нали не си влюбен в нея няма да ти пука минаваш на следващата, обаче ако ти каже "да" тогава вече можеш да я обсипеш с цялата си любов :)

DaDdY_BoY
08-01-2006, 00:49
а бе само знам че тва е нещо мн мн мн мн гаднооо .... а бе не ми се говори... :smt007 :smt007 :smt007

DaDdY_BoY
08-01-2006, 00:53
а бе само знам че тва е нещо мн мн мн мн гаднооо .... а бе не ми се говори... :smt007 :smt007 :smt007

avril_lavigne
08-01-2006, 02:25
Несподелената любов е едно от най-гадните чувства.До сега съм се влюбвала два пъти,но за жалост и двата пъти любовта ми беше несподелена.Още съм влюбена...Но не отговарят на чувствата ми.Много боли от несподелената любов.Сърцето ти се къса,иска ти се да направиш нещо,но знаеш,че каквото и да сториш няма смисъл,чувстваш се безсилен...Като видиш щастлива влюбена двойка на улицата и ти става тъжно,защото ти се иска да бъдеш на тяхно място,с любимия човек до теб.Баладите те натъжават,плачеш често...Изобщо много е гадно,когато не отговарят на чувствата ти,но за съжаление в живота се случват и такива неща и ние сме безсилни.Все пак времето лекува всички рани...

SeXyTo_f
08-01-2006, 07:52
emi super kofti e! edno ot nai-lo6ite ne6ta koito sa mi sa se slu4vali (za 6tastie samo 1) e nespodelenata lubov...4oveka koito "obi4a6" (haresva6) ne izpitva su6toto kum teb.....i e super gadno

sladkoto_neli
08-01-2006, 10:36
ами понеже моите любови винаги са били несподелени вече съм свикнала винаги да ме режат и да не става нищо.и гадното е че винаги го приемам адски трудно(рева все едно не съм ревала никога,чувствам се адски зле(то туй нормално)изпадам в адската депресия а е нищо хубаво).но все пак живота си е живот и гледам въпреки всичко да се радвам на малкото хубави моменти.

Sophie
08-01-2006, 11:03
Досега всяка моя любов е била несподелена... и знам колко много боли.. Немога да кажа , че не са ме обичали , но за съжаление не съм обичала нито едно момче , което ме е обичало... изобщо се получават някакви разминавания....И засега не съм разбрала какво е да обичаш някой и той да те обича.. казват , че е много хубаво даже може да се каже , че е едно от най-хубавите неща на този свят.. да не кажа най-хубавото ... Дано и аз някои ден да разбера какво е истинското щастие и ако може да е по скоро също няма да е зле :-#



ti si ot moita partiq mili4ka ;)

Krem4eto
08-01-2006, 11:08
Трудно се превъзмогва,но СЕ превъзмогва...

sisk@
08-01-2006, 11:21
Несподелената любов....отвратителна е...много боли

koalka
08-01-2006, 11:22
Ами ако говорим наистина за любов-много е гадно.Защото ако си наистина влюбен адски много страдаш за този човек,но почти винаги можеш да превъзмогнеш несподелената любов.

Ne6tasten
08-01-2006, 20:16
i az taka mislq 4e nqma smisal da se vliubva6 oba4e za jalost liubovta ne pro6tava i ne pita :( oba4e "Vsqko zlo za dobro" edin den moje bi horata koito sme obi4ali tokova mnogo i ne sa ni obyrnali vnimanie 6te ni tyrsqt oba4e nie 6te sme s 4ovek kogoto obi4ame pove4e ot vsi4ko

freaky_FK
08-01-2006, 20:20
ami priemam q kato nqkva praznota i po lesno se osvobojdavam i ne se sduham :)

dream_for_you
08-01-2006, 20:45
аз също все на несподелна любов случвам :smt012 Изживявам ги мн трудно и с всеки следващ става все по-трудно и болезнено.В края на краищата решавам,че така е трябвало да стане и да ми е за урок и идва следващия,който ми къса нервите ](*,)

DaDdY_BoY
08-01-2006, 21:48
Досега всяка моя любов е била несподелена... и знам колко много боли.. Немога да кажа , че не са ме обичали , но за съжаление не съм обичала нито едно момче , което ме е обичало... изобщо се получават някакви разминавания....И засега не съм разбрала какво е да обичаш някой и той да те обича.. казват , че е много хубаво даже може да се каже , че е едно от най-хубавите неща на този свят.. да не кажа най-хубавото ... Дано и аз някои ден да разбера какво е истинското щастие и ако може да е по скоро също няма да е зле :-#
еми то и при мен е нещо такова :( :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

did1ls
08-02-2006, 12:50
Kajete mi molq Vi kak gledate na edna nespodelena liubov
Ами гадно е ама.... :(
Според мен тя е най-желаната,защото не можещ да разбереш каква щеше да е връзката :)

e_l_i_z_a
08-02-2006, 18:03
Досега не съм изпитвала СПОДЕЛЕНА ЛЮБОВ.Само несподелена...както и в момента... :roll: Чувството е ужасно.Колкото и да е трудно да се опише,ще се опитам.Колкото се може по-накратко,несподелената любов представлява това:
Безмерен копнеж да видиш човека,когото обичаш където и да било и по което и да било време-на улицата,на кафене,на дискотека,на училище,....Изпитване на фобия и неприязън,които прикриват всъщност затаена(или открита)завист от гледката на "две влюбени гълъбчета" в парка примерно...или където и да било.Всеки път щом се чуе от някъде някоя баладна песен,те изпълва чувство на тъга,чувство,че има още нещо,което не си свършил днес,което не може да чака до утре,но е невъзможно поради някакви на пръв поглед нищожни причини,които те убиват.Всяка вечер,гледайки прозореца,слушайки тихичко тъжна музика,изпаднал/а в депресно състояние,очите ти плуват в сълзи.Погледът ти е изпълнен с надеждата,че утрешният ден ще е по-добър от сегашния.Че утрешната вечер ще е по-добра от сегашната...

BebeTooOoo
08-02-2006, 20:23
mi trudno no se prevuzmogva .... :wink: :wink: