PDA

View Full Version : az mu dadoh 6ans toi ne ;(



otchaqnata
07-31-2006, 21:21
zna4i moita istoriq e takava:haresvam edno i to men(zvu4i somodovolno no toi mi go e kazval)i hodihme toi sgafi mn qko edin pat i az mu prostih a az napravih edna malka gre6ka i toi nemoja da mi dade 2-ri 6ans.kaza 4e me obi4am no taka e po-dobre. ;( kvo da pravq da govorq li s nego i da go pomolq da mi prosti o6te vednag ili da go zacepq.

BUBU_to4ka_TO
07-31-2006, 21:25
mi popitai go za6to sled kato ti si mu dala 2ri 6ans toi ne e postypil taka s teb??? i vse pak ponqtiqta 'mnogo' i 'malko' sgafil sa otnositelni...ako moje6 (i iska6) konkretizirai

otchaqnata
07-31-2006, 21:34
mi toi ako moje taka da se kaje mi izneveri no posle mi se izvini i az mu prostih 6toto izglejda6e iskren.sled okolo mesec i polovina go popitah vijda li s onova momi4e i toi mi se rasardi i po4na kat mi nqma6 dovorie po-dobre da sme priqteli i ei takiva

Axxxel
07-31-2006, 21:38
Тотален глупак...за тъпотии...май си е търсил причина...не смяташ ли?

Emocore
07-31-2006, 21:58
zna4i moita istoriq e takava:haresvam edno i to men(zvu4i somodovolno no toi mi go e kazval)i hodihme toi sgafi mn qko edin pat i az mu prostih a az napravih edna malka gre6ka i toi nemoja da mi dade 2-ri 6ans.kaza 4e me obi4am no taka e po-dobre. ;( kvo da pravq da govorq li s nego i da go pomolq da mi prosti o6te vednag ili da go zacepq.
iskal e da te zareje o6te predi tva no prosto ne e znael kak da go napravi zatova e 4akal ti da zburka6.

Mike-Jones
07-31-2006, 22:04
Тотален глупак...за тъпотии...май си е търсил причина...не смяташ ли? da be naistina si e tursil napravo pri4ina da te razkara pulen palq4o mani go nesi zaslujava

Obitax
07-31-2006, 22:07
6to za tapa putka medaliska trqbva da si 4e da se razdeli6 s gadjeto si po takav KRETENSKI na4in ????

iiirish
07-31-2006, 22:44
Тотален глупак...за тъпотии...май си е търсил причина...не смяташ ли? da be naistina si e tursil napravo pri4ina da te razkara pulen palq4o mani go nesi zaslujava :-k

HeDa
07-31-2006, 22:48
Според мен вариантите са два :
1.Както казаха почти всички може би си е търсил причина да скъсате..
2.Може да те обича много и това да го е засегнало и затова да се е нацупил така , но чак да скъсате е прекалено...и точно затова , че за едното нищо сте се разделили мисля , че 1-вия вариант е по верен..

DaDdY_BoY
07-31-2006, 23:42
Тотален глупак...за тъпотии...май си е търсил причина...не смяташ ли?
да и аз съм на това мнение ... той си е търсил причина да те разкара.....иначе за такава глупост да скъсате ... ??? по-добре поговори с него и се уточнете :-k

the^one
07-31-2006, 23:53
Не познавам човека ,нито тебе ,нито грешките ,които сте допуснали и не мога да дам адекватно мнение,но има хора ,които са склонни да прощават и други ,които не могат.Може да е постъпил по-добре с тебе като ти е казал ,че не може да ти прости изцяло,вместо да ти каже само на думи ,че ти прощава ,а да използва всяка свободна минута да ти натяква грешката ти.Много объркано го написах,но се надявам да го схванеш.

NaI_MiLi4KaTa
08-01-2006, 00:07
Не познавам човека ,нито тебе ,нито грешките ,които сте допуснали и не мога да дам адекватно мнение,но има хора ,които са склонни да прощават и други ,които не могат.Може да е постъпил по-добре с тебе като ти е казал ,че не може да ти прости изцяло,вместо да ти каже само на думи ,че ти прощава ,а да използва всяка свободна минута да ти натяква грешката ти.Много объркано го написах,но се надявам да го схванеш.

Съгласна съм :roll: .

Сънчо
08-01-2006, 00:12
zna4i moita istoriq e takava:haresvam edno i to men(zvu4i somodovolno no toi mi go e kazval)i hodihme toi sgafi mn qko edin pat i az mu prostih a az napravih edna malka gre6ka i toi nemoja da mi dade 2-ri 6ans.kaza 4e me obi4am no taka e po-dobre. ;( kvo da pravq da govorq li s nego i da go pomolq da mi prosti o6te vednag ili da go zacepq.

Бейби,аз бях в тва положение преди 2-3 месеца,но сякаш още не съм излязла от него :( Не мога да спра да го обичам и той наскоро ми каза, че още ме обича, но до там... Не ми прощава грешката, а аз простих неговите....
Ще те посаветвам само едно - ЗАБРАВИ ГО!... Такива не си заслужават, искат да се отнасяш добре и толерантно към тях, а не отвръщат със същото.. Ма*ната му и тва е:) Намери си друг..

08-02-2006, 23:08
Dori i da bydete otnovo zaedno...mislq,che nishto da byde kakto predi,zashtoto shte izglejda nqkak si sqkash si zashila stara dreha i kolkoto i da iskash da izglejda nova-ne moje,zashtoto dupkata moje da q nqma,no zakyrpenoto shte si lichi.Pogledni nazad vyv vremeto i sama preceni dali si zaslujava da riskuvash.Ponqkoga e po-dobre v teb da jiveqt starite,no dobri spomeni i iskrenata i chista lubov....vmesto omrazata!

koalka
08-03-2006, 06:29
Ами поговори с него и му се извини и кажи,че не си искала да го направиш.Кажи,че заслужаваш прошка,която ти си му дала.Не му се моли.