PDA

View Full Version : Аз (14) и брат ми (10)



Lorein
07-31-2006, 21:53
Значи... Напоследък с брат ми въобще не се разбираме - много се караме за глупави неща. Но това, което най-много ме дразни в него е, че много лъже и се мисли за по-голям. Според него щом аз направя нещо - да речем да отида на басейн с приятелки, и той може да ходи с неговите... Мисли се или на моята възраст, или даже и за по-голям от мен. Дразни ме, закача ме, излага ме пред фр... Направо имам чувството, че може и да го намразя, което е малко страшно, тъй като все пак ми е брат... Моля ви, помогнете ми, не веднъж съм му казвала всичко това, но той просто не ме слуша и не иска да ме чуе... Искам да си се разбираме, дори с кеф ще му помагам за домашни и т.н., но той просто не ме уважава така да се каже...

07-31-2006, 22:00
spoko vsi4ki bratq i sestri sa taka...
az imam sestra tq e na 8 a az sam na 15 nie sa6to postoqnno se karame no posle mn barzo ni minava na6ta razlika e po golqma no problema e sa6tiq spoko kato porasne 6te po4ne da se darji po dobre brat ti
ne mu se vrazvai tolkova mn na akala malkite sa sposobni da te vludqt govorq ot li4en opit :(
nomera e prosto daes pravi6 4e ne ti puka 6e mu umrazne da te drazni rano ili kasno \:D/

07-31-2006, 22:03
ami mila...
mislia, che nikoi nemoje da ti pomogne..prosto triabva da porasne i brat ti...a dotogava mojesh da se opitvash da ne mu kazvash vsichko...koga i s kogo izlizash...zashtoto v kraina smetka i toi ne e vinoven, che mu se izliza, no prosto e jivial po-malko...
no ne misli, che shte go namrazish...i da iskash niama da mojesh...
toi prosto ti e brat, ne mojesh da go mrazish

veselka_15
07-31-2006, 22:04
O milata a moq vinagi hodi sled men i mi dosajda 6toto goni vsi4ki mom4eta i toi e po-malak az sam na 15 a toi na 11 i nqkoi den 6te go nabiq

Lorein
07-31-2006, 22:11
Наистина, с нетърпение очаквам да порасне... Много ми е интересно какво ли ще бъде тогава... :-k

unfaithful
07-31-2006, 22:12
Ne se pritesnqvai. Shte vidish, che sled nqkolko godini shte se razbirate chudesno. A dotogava ti trqbva malko poveche tyrpenie i vsichko shte byde nared! :)

techCandy
07-31-2006, 22:28
Колкото и невероятно да ти звучи сега това, след няколко годинки, ще си
спомняш с някакво умиление, за сегашното време. Няма как да избягаш от това, няма как да се спасиш....просто ше си го изтърпиш, какво всички сме правили....и правим :) Най- доброто, което можеш да направиш, е да не му обръщаш внимание, и да гледаш много да не се карате, за да не си усложняваш излишно живота...това е.

piFka_LP
08-01-2006, 20:38
и ни е със сестра ми сме така аз (14) тя (17) и последно време адски много се надува и се прави на голямара работа и често избухвам за тва

niGGa
08-01-2006, 20:40
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

Lorein
08-01-2006, 21:00
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

НЕ става, и той ми посяга... :-# :smt012

BeBencEto
08-01-2006, 21:09
ei macka nqma nachin da go namrazish vse pak imate mnogo silna vruzka prosto toi si te obichka i poneje si po-golqma malko ili mnogo iska da prelicha na teb..prosto sled kato mu obqsnish ne te slusha shte ti se naloji da go izturpish oshte 1-2 godini dokato porasne. :-)

MaD_DruunK
08-01-2006, 22:38
Макар, че съм момче (16), с братми (12) постоянно се караме. Понякога си мисли, че е по голям от мен и ми позволаво много и ме дразни, но се пак ми е брат как да му се сърдя. :twisted:

Tempestjuji
08-02-2006, 10:21
spoko..prosto ti zavijda che imash poveche svoboda ot nego..tva shte premine s vremeto..

LadyDeath
08-02-2006, 13:10
spoko i pri men e taka,rabotata e tam 4e az sam na 17 sestra mi na 20 i sme na tova deredje........pri nas e ve4e lo6a rabotata :smt014

thirteen
08-02-2006, 14:05
Офф ми аз съм на 16 той на 20 :) се си мислех,че ще порасне умствено,но този момент не е дошъл.По-лошото е,че сега се има за някаф чичка вече и ми се кара повече от наще..после те на него ама ... няма смисал в тва.И немога да го убеда да не ми се прави на интересен.

DaDdY_BoY
08-02-2006, 14:32
ми аз съм на 15(почти 16),сестра ми е на 20(почти 21) ... тя не живее в нас а при приятеля си,обаче много често пак се караме..е не както преди беше (шамари,псувни,бой и т.н.).... и винаги ще си се караме,може би за да е интересно :mrgreen: :-k :smt014 :smt017

mai4et0
08-02-2006, 14:35
az sam na 16 a brat mi na 14.i e otvratitelen.toi e otvratitelno glezen,lubimeca e na roditelite mi i na cqlata roda.stra6no se drazna za6toto e po marzeliv i po lo6 u4eniek ot mene ama az postoqnno tarpa kavgi daje i za negovite gre6ki.ponqkoga me e dokarval do rev a na na6te daje ne im puka.i mi pisna ot frazata "ti si po golqma i po razumna trqbva da mu otstupva6" karame se tolkova jestoko 4e stigame do boi.vednaj me zameri sas stol,a mama se skara na mene!kolkoto i gadno da zvu4i ponqkoga sam imala ogromnoto jelanie da go nqma.vinagi sam se starala da ne se karame i t.n. pi6a mu doma6nite,davam mu pari na zaem,kriq go ot na6ite...oba4e ponqkoga mi idva da go zakolq! :evil:

FiSoLiNka
08-02-2006, 14:55
Az sam na 16,napalno normalna ,imam brat na 12.....koito e galenika na semeistvoto!!Gadnoto e 4e se darji otvratitelno ..az kato mu govorq ....... i mani drugoto vinagi ti4a pri mama da se opla4e.ILi vinagi potkrepq maika i tate kato mi 4etata konsko .......naprimer v kolko 4asa sam se pribrala i za6to sam zakasnqla s 30min-1 4as i toi se vklu4va........PONQKOGA MI IDVA DA MU SHIBNA EDIN I DA SE ZALEPI KATO LEPENKA NA STENATA !!!I da ne moje posle da se oplkava na maika ..po princip razgovorite ni izglejdat taka :smt014 :smt014 .....no skoro mai 6te stana :smt021 :smt070 :smt073

naia
08-02-2006, 14:56
малка напаст....
не ти завиждам...просто го напляскай =P~

FiSoLiNka
08-02-2006, 15:45
малка напаст....
не ти завиждам...просто го напляскай =P~
Tova e edinstvenoto re6enie na tozi problem s malkite bratq :smt017

Lorein
08-02-2006, 21:45
малка напаст....
не ти завиждам...просто го напляскай =P~
Tova e edinstvenoto re6enie na tozi problem s malkite bratq :smt017

Аз съм пробвала и съм го заплашвала, ама както вече казах, той ВИНАГИ отвъща на ударите и ме обижда. Понякога толкова му се ядосвам, че почвам да му натяквам колко е тъп и как никога не може да се оправя сам, казвала съм му, че като съм била на неговите години, съм била старателна, ученолюбива и т.н., а той мисли само за игра. Викам му ПОРАСНИ! А той ми се изплезва и отвръща като почва да ми натяква колко съм гадна и т.н. Еми как да не съм гадна, като той ме принуждава да съм такава. Майка и татко ми викат: Защо го обиждаш така. А аз вече толкова съм ядосана, че им отвръщам: Аз не го обиждам просто казвам истината! :smt018 Наще ни викат: Как не може да се държите като брат и сестра, а не постоянно да си викате и да се обиждате. Баба ми живее в нас и докато майка и татко са на работа, тя ни слуша разправиите. И тя ни казва същото, аз отговарям, че ако той не ми прави нищо, аз няма да има причина да викам. Защото обиккновено мене обвиняват:
"ti si po golqma i po razumna trqbva da mu otstupva6"
На мене ми казват същото. Но не могат да ме разберат. Винаги става така, че МЕН виждат да го 'пошляпвам', МЕН чуват да го обиждам. Как НИКОГА не го чуят или видят него. НО НЕ, ТОЙ ВИНАГИ СЕ ИЗМЪКВА... ТОЙ е "ангелчето" вкъщи. Затова понякога ми се иска да си имам ПО-ГОЛЯМА и то СЕСТРА. Ще ми е най-добрата приятелка, сичко ще й споделям... Но не, аз имам малко досадно братче, което не знае границите на яростта и гнева ми, но както е тръгнало, скоро ще ги раззбере... :smt013

niGGa
08-02-2006, 22:08
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

НЕ става, и той ми посяга... :-# :smt012

Как тоя пръдльо на 10 ше ти посегне бе? Нали ше ми посегне и ше присъства във средните страници на Труд... Осъзнай се, на 10 е. Още пишока не може да си дърпа пък ше ти посяга...

Lorein
08-02-2006, 23:17
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

НЕ става, и той ми посяга... :-# :smt012

Как тоя пръдльо на 10 ше ти посегне бе? Нали ше ми посегне и ше присъства във средните страници на Труд... Осъзнай се, на 10 е. Още пишока не може да си дърпа пък ше ти посяга...

То не е точно посягане, ами защита... Като съм му забърсвала някой друг шамар, и той ме е ритвал или нещо такова... Какво да го правя? После се мене обвиняват! :smt012

FiSoLiNka
08-03-2006, 00:50
ABe boii be .........nema da im se davame na teq ligliovci!!! a tva 4e i toi posqga mn dobre te razbiram !!!

did1ls
08-03-2006, 18:54
Аз(14) и брат ми(20) сме същите,но вече от 18 дена не сме се карали :)

teen^baby
08-03-2006, 21:03
малка напаст....
не ти завиждам...просто го напляскай =P~
Tova e edinstvenoto re6enie na tozi problem s malkite bratq :smt017

Аз съм пробвала и съм го заплашвала, ама както вече казах, той ВИНАГИ отвъща на ударите и ме обижда. Понякога толкова му се ядосвам, че почвам да му натяквам колко е тъп и как никога не може да се оправя сам, казвала съм му, че като съм била на неговите години, съм била старателна, ученолюбива и т.н., а той мисли само за игра. Викам му ПОРАСНИ! А той ми се изплезва и отвръща като почва да ми натяква колко съм гадна и т.н. Еми как да не съм гадна, като той ме принуждава да съм такава. Майка и татко ми викат: Защо го обиждаш така. А аз вече толкова съм ядосана, че им отвръщам: Аз не го обиждам просто казвам истината! :smt018 Наще ни викат: Как не може да се държите като брат и сестра, а не постоянно да си викате и да се обиждате. Баба ми живее в нас и докато майка и татко са на работа, тя ни слуша разправиите. И тя ни казва същото, аз отговарям, че ако той не ми прави нищо, аз няма да има причина да викам. Защото обиккновено мене обвиняват:
"ti si po golqma i po razumna trqbva da mu otstupva6"
На мене ми казват същото. Но не могат да ме разберат. Винаги става така, че МЕН виждат да го 'пошляпвам', МЕН чуват да го обиждам. Как НИКОГА не го чуят или видят него. НО НЕ, ТОЙ ВИНАГИ СЕ ИЗМЪКВА... ТОЙ е "ангелчето" вкъщи. Затова понякога ми се иска да си имам ПО-ГОЛЯМА и то СЕСТРА. Ще ми е най-добрата приятелка, сичко ще й споделям... Но не, аз имам малко досадно братче, което не знае границите на яростта и гнева ми, но както е тръгнало, скоро ще ги раззбере... :smt013

gorki4kata..... :smt012 az imam sestra imame 1 godina razlika,sy6to se karme pri vsi4ki e taka...

Dark_Queen
08-03-2006, 21:37
ami toi e o6te maluk...opitai da go potyrpi6 o6te nqkolko godinki...az su6to imam po malka sestra i kolkoto i trezvo da misli i da e porasnala za vyzrastta si,mrazq kogato tq se darji kato po golqmata(awe mn i porasna rabotata ne6to na neq... :evil: )...ni6to ne pravq oba4e po vaprosa,samo ot vreme na vreme i napomnqm 4e malko ili mn sum po golqma ot neq i znam malko pove4e ot neq!normalno e da se draznim i karame...no ina4e se razbirame super(rqdko,no se slu4va) :mrgreen:

Loshotia
08-04-2006, 14:47
Мисля си, че това е нормално. Все пак и той търси своето място под слънцето. Но и е малък, закача се....не му се връзвай много. Като порасне, нещата ще се променят

honey_7o
08-04-2006, 17:50
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

НЕ става, и той ми посяга... :-# :smt012

Poznato :| Samo 4e az imam i o6te edin problem-toi e po-silen ot men. :smt011 :mrgreen:

палав татко
08-04-2006, 18:40
мен кат бях малък сестра ми ме биеше зюаз за тва смазвам от бой мойте деца

MimityYy
08-05-2006, 18:53
kaji na va6te ;]

niGGa
08-05-2006, 19:14
Два шамара, осъзнава се.Биеш още два, пак се осъзнава.Казваш му каквото искаш да му кажеш, след това още два шамара за печат.

НЕ става, и той ми посяга... :-# :smt012

Как тоя пръдльо на 10 ше ти посегне бе? Нали ше ми посегне и ше присъства във средните страници на Труд... Осъзнай се, на 10 е. Още пишока не може да си дърпа пък ше ти посяга...

То не е точно посягане, ами защита... Като съм му забърсвала някой друг шамар, и той ме е ритвал или нещо такова... Какво да го правя? После се мене обвиняват! :smt012
Добре де, той ще си защити 1-2 части на тялото...Ти все пак имаш 2 ръце и 2 крака...Ше си защити главата, бий му един шут в дупарата.По инстинкт ше си пусне ръката на долу към гъза..От там го плескаш по бузата...Не е толко сложно...За всичко трябва желание..

maybelline
08-06-2006, 18:43
Е,защо и той да не ходи на басейн с приятелите си,не е бебе все пак.Всички братя и сестри са така.И ние със сестра ми като бяхме по-малки се карахме за глупости и се бихме,но го надраснахме това време вече(аз съм на 15,а тя на 20)

mi6ka_barelinka
08-07-2006, 11:06
off i az imam sa6tiq problem .To mai si4ki tyk go imame.Az sam na 16 a toi e na 12 i se karame za vsqko ne6to toi postoqnno dosajda i sekvi takiva.Plqmpa izmi6loitini nalqvo i na dqsno i mn se nervq.Napravo ne moga da go ponasqm ve4e, nai nakraq nqma li da porasne????

FiSoLiNka
08-11-2006, 23:10
off i az imam sa6tiq problem .To mai si4ki tyk go imame.Az sam na 16 a toi e na 12 i se karame za vsqko ne6to toi postoqnno dosajda i sekvi takiva.Plqmpa izmi6loitini nalqvo i na dqsno i mn se nervq.Napravo ne moga da go ponasqm ve4e, nai nakraq nqma li da porasne????


Brat mi e sa6tiq ........piklioo dranka gluposti pred moite fr i kato mu kaja ne6to prai obratnoto

PR0
08-12-2006, 22:42
Деца, какво да ги правиш...

Lorein
09-05-2006, 10:44
Ох, току-що завърши поредната караница. :smt012 Този човек чисто и просто ме ВБЕСЯВА!!! И аз вече не знам акво да правя :arrow: тва с биенето си е доста гадно, да говоря с наще, проблема се изяснява за известно време и после пак се почва същото, говоря дори със самия него, но ефект няма. Просто не мога да го чакам да порасне ( не че имам друг избор :smt011 ), той е толкова отвратителен... Просто вече не издържам, писна ми да го търпя!!! =;

psiHopaT4o
09-05-2006, 21:36
....кофтито е че точно когато ти излизаш от пубертета и почнеш да осъзнаваш че няма за какво да се дразниш и тн той ще влезе в него и ше стане 19203819203 пъти по нетърпим от сега..та..верну си в.г.з. =] no offense ше тряя потърпиш.

09-06-2006, 01:34
Всички сме били така. Примерно с брат ми се бихме на Славейков преди 6-7 години. Какво да правим. Били сме горе-долу на вашата възраст.

Всичко е нормално.
Естествено, сега брат ми като е студент, се премести в нас.
За няколко месеца, само най-много два пъти тон да сме си повишавали, но накрая се разбираме.

az_slunceto
09-06-2006, 05:31
:evil: lele ako bqx az 6tqx da pogovorq purvo s nego,ako ne stane 6tqx da mu dam urok,zada se razbere. :-D

XePouH
09-06-2006, 11:31
тегли му един бой ако са оплаче на ваще ша кажеш ко прай

eDnO_MaLkO_f
09-06-2006, 15:34
Тфа е ноу гадну..И аз сам така по4ти аз сам на (14) а той на (17) и ми се прай на големия защитник 4ите6и ми логовете с едно мом4е(а ние сме саму фр с негу) и брат ми му казал 4е ако не ме остави намира ши му са слу4и нещу :evil: идваше ми да го обия ама ... кфо иска6 се пак сми брат и сестра :evil: :evil: :evil:

ThePainIsReaL
09-06-2006, 17:10
Няма какво да се направи , просто можеш да престанеш да му се дразниш , да се държиш спокойно и сякаш го няма.Не ти завиждам , защото и аз не мога да намеря общ език с по-малки от мен , просто ме вбесяват , ама се държа спокойно и гледам много много да не се ядосвам , да не давам външен израз на емоциите си , защото винаги става по-зле . Големи манипулатори и мръсници за тия малките :mrgreen:

XePouH
09-06-2006, 17:17
аз съм по-малкия брат и мога да кажа че мноо тормозя брат ми а той ма бий тей че само боя решава(явно при мене не :-D )

09-06-2006, 22:53
Със сигурност това е много кофти,но май няма друг изход освен да почакаш някоя друга година,тогава сигурно ще му дойде акъла!Но има и положителна страна на това-в повечето(не всички) случаи по-големите стават по-силни психически!Някой ден и той ще порасне и ще се смеете на това,което се случва сега :D

iiirish
09-06-2006, 23:38
Наистина, с нетърпение очаквам да порасне... Много ми е интересно какво ли ще бъде тогава... :-k

ще бъде много по-различно повярвай ми. ще се търсите и той ще оценява помощта ти. но дори и сега да се държи така не забравяй, че той ти е брат и винаги ще те обича

kari606
07-31-2010, 17:11
споко и моя брат е същия и някои път хубаво ще го натупам аз сам на 16 а той на 9 и се мисли за голяма работа
:D

mArMaLaDkA
07-31-2010, 17:27
^ аре да спрете да вадите стари теми, а? :-x

miskaprizZ
07-31-2010, 18:05
Аз съм в същото положение.... вече започвам да се отчайвам... :( :( ....Мога само да ти пожелая Успех :-D :-D

amk933
08-01-2010, 08:33
Стара тема. kario06 ще запали моторите скоро време...