PDA

View Full Version : эа иэневярата



LiLeNcEtOoO
07-31-2006, 22:11
Въпроса ми според Вас кои иэневерява повече мъжете или жените и се обосновете :smt008

kani4ka
07-31-2006, 22:23
em po chesto sreshtano e edno momche da se izkushilo da zaburshe neshto samo za momenta moje bi zashtoto lesno im biva prosteno edno momiche bi prostila iznevqra no edno momche xax :D lele tazi mujka gordost :smt017

07-31-2006, 22:25
jenite izneveriavat mnogo po 4esto 6tot sme kurvi4ki

Obitax
07-31-2006, 22:26
Jenata mnogo qsno . Koito maj imam pove4e pari toi ima i jeni .

Svetlana_Pei4eva
07-31-2006, 22:35
mi spored mene majete 6toto te mislqt s d0lnata si glava :-D

Obitax
07-31-2006, 22:37
moje i taka de e no pone maja ne gleda materialnoto !

teenkopele
07-31-2006, 22:37
Аз пък мисля, че не зависи от пола.

Именно.
Зависи от обстоятелствата и характерът на човека. :wink:

kani4ka
07-31-2006, 22:37
jenite izneveriavat mnogo po 4esto 6tot sme kurvi4ki
govori samo za sebe si

the^one
07-31-2006, 22:47
Индивидуално си е.

ragingbull
07-31-2006, 23:03
ami az puk mislq 4e edin maj ne moje da si legne za pari....pone v dne6niq svqt sa tolkova malko majete koiot mogat da zavurtqt glavata na nqkoq bogata 6terka........parite opredelqt...puk i pari pri pari otivat.....jenite sa po-sklonni da si legnat za pari....vse pak kogato gi ima6 se navurtat okolo teb......awe ima6 li dive4 jenata ti puska...nqma6 li nqma sex.....tfa e i v semeistvoto...killing prostitution.......i iskam da si priznqt pone pove4eto 4e ako edin maj e beden, no dori i prili4en(ne kazvam hubav) 4e ako go spomena svi4ki momi4eta 6te kajat 4e biha si padnali po nego, biha bili sklonni da izlizat s nego.... mi e malko stranno.....edva li biha si legnali s to4no takav 4ovek.....pone taka mislq...samo ne mi kazvaite 4e zavisi ot maja i kak se darji!!!!! =; [-X [-X =; [-(

FiSoLiNka
08-01-2006, 02:27
Zavisi ot horata ,tqhnata vrazka i vzaimootno6eniq:)))

DetE-Idi0t
08-01-2006, 03:39
Zavisi ot horata ,tqhnata vrazka i vzaimootno6eniq:)))
Именно. Ако нещата не вървят добре е възможна изневяра. Ако всичко си е приказка и взаимоотношенията са розови, невиждам смисъл да се ходи при чуждо нито от мъжка, нито от женска страна. Аз лично гласувах за мъжете. Мисля, че ние изневеряваме повече.

koalka
08-01-2006, 07:04
Не зависи от самия пол,а от самия човек.Изневярата е много гадно нещо спрямо всеки един човек.Повечето жени търсят в изневярата повече обич,отколкото секс,а повечето мъже търсят в изневярата повече секс.

Night_Knight
08-01-2006, 07:22
Хах, моят опит показва че определено жените изневеряват повече.

Но - в крайна сметка - всеки с късмета си. Вместо да си намеря тиха и кротка приятелка, все попадам на ... :::

LiLeNcEtOoO
08-01-2006, 07:25
moeto mnenie e 4e mujete izneverqvat pove4e 6oto edin muj i da izneveri semeistvoto meoje da se zapazi ama edna jena trugne li da izneverqva e rqdkost semeistvoto da se zapazi a slu4aino ako stane tova to 6te bude edinstveno zaradi de4icata ako ima takiva razbirase i pak vsi4ko otiva na kino i v dvata slu4aq i dvamata 6e budat mnogo naraneni

Night_Knight
08-01-2006, 07:34
moeto mnenie e 4e mujete izneverqvat pove4e 6oto edin muj i da izneveri semeistvoto meoje da se zapazi ama edna jena trugne li da izneverqva e rqdkost semeistvoto da se zapazi a slu4aino ako stane tova to 6te bude edinstveno zaradi de4icata ako ima takiva razbirase i pak vsi4ko otiva na kino i v dvata slu4aq i dvamata 6e budat mnogo naraneni
Пълни глупости. За 8 години бившата ми приятелка ми е изневерила към 15тина пъти. Разделихме се, в момент, в който се беше кротнала. :mrgreen:

LiLeNcEtOoO
08-01-2006, 07:36
moeto mnenie e 4e mujete izneverqvat pove4e 6oto edin muj i da izneveri semeistvoto meoje da se zapazi ama edna jena trugne li da izneverqva e rqdkost semeistvoto da se zapazi a slu4aino ako stane tova to 6te bude edinstveno zaradi de4icata ako ima takiva razbirase i pak vsi4ko otiva na kino i v dvata slu4aq i dvamata 6e budat mnogo naraneni
Пълни глупости. За 8 години бившата ми приятелка ми е изневерила към 15тина пъти. Разделихме се, в момент, в който се беше кротнала. :mrgreen:


ok ama deca imahte li si gospodine?????????

Night_Knight
08-01-2006, 08:13
moeto mnenie e 4e mujete izneverqvat pove4e 6oto edin muj i da izneveri semeistvoto meoje da se zapazi ama edna jena trugne li da izneverqva e rqdkost semeistvoto da se zapazi a slu4aino ako stane tova to 6te bude edinstveno zaradi de4icata ako ima takiva razbirase i pak vsi4ko otiva na kino i v dvata slu4aq i dvamata 6e budat mnogo naraneni
Пълни глупости. За 8 години бившата ми приятелка ми е изневерила към 15тина пъти. Разделихме се, в момент, в който се беше кротнала. :mrgreen:
ok ama deca imahte li si gospodine?????????
Това, което казвам е, че връзката може да се запази и заради чувствата, приятелството и т.н., а не само заради децата. Имало желание момичето да прави секс, не виждам причина да я ограничавам. Важното за мен е, момичето да предпочита да прави секс с мен. Т.е. да харесва мен повече от останалите мъже. А не да се преструва, че съм единствен. Както и да е - голям офтопик настана.

По въпроса - в компаниите, в които съм се движил досега жените са изневерявали повече. Предполагам, че по селата и малките градове е обратното. Там мъжете трябва да се доказват по-активно :mrgreen:

niGGa
08-01-2006, 08:54
Не зависи от пола.

anichkaaa
08-01-2006, 08:54
Predi misleh,4e mujete izneverqvat pove4e,no sega kato gledam kakvo pravqt momi4etata ne moga da re6a to4no.Za tova mislq,4e ne zavisi ot pola,a ot samiq 4ovek.